Jojimo centras "Auksinė pasagėlė"

Bâr-i-Pheriannath: joks ne judėjimas, tiesiog hobitų namai.
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

Jojimo centras "Auksinė pasagėlė"

#1 Standartinė Coranar » 10 Kov 2005, 20:00

Jojimo centras
Auksinė pasagėlė


Arklidės, uždengtas jojimo maniežas ir ganyklos pačiame Šiaurinės gatvelės gale.Tenais svečių laukia draugiški poniai ir arkliai, savininkė Ramunė Baltytė ir jos padejėjai(nuolatiniai) Gerbera Krokytė ir Tomis Saulenis.

PONIAI

1.Paveikslėlis
Tuopa
2.Paveikslėlis
Laukis(nejojamas dėl pikto būdo)
3.Paveikslėlis
Šyvė Žebenkštis ir Tanas
4.Paveikslėlis
Narcizas
5.Paveikslėlis
Vakaris(savininkės numylėtinis)
6.Paveikslėlis
Švelnutis(svetimame lauke)
7.Paveikslėlis
Intrigantė
8.Paveikslėlis
Gluosnė
9.Paveikslėlis
Dagilis
10.Paveikslėlis
Levanda
11.Paveikslėlis
Deimantė
12.Paveikslėlis
Mėnulė
13.Paveikslėlis
Lašelis(kumelaitė)
14.Paveikslėlis
Šaltinis
15.Paveikslėlis
Safyrė

ARKLIAI
16.Paveikslėlis
Liepsna
17.Paveikslėlis
Sruoga
18.Paveikslėlis
Klevas
19.Paveikslėlis
Mumakas
20.Paveikslėlis
Jurginas

Teikiamos paslaugos:

1.Jojimas
2.Mokymas joti
3.Mokymas šokinėti per kliūtis:
4.Arklių/ponių nuoma(tik įrodžius, kad mokate elgtis su arkliais/poniais).


Taisyklės:
Be Specialiųjų hobitynės taisyklių, galioja ir šios;

1.Savo saugumui labai prašome klausyti trenerių nurodymų.
2.Elkitės maloniai su arkliais/poniais-jie taip pat jaučia skausmą!
3. Pagrindiniai arklio/ponio pykčio požymiai-švytavimas uodega(nepainiokite su švytavimu, norint nubaidyti muses); atlenktos ausys.
4.Elgesio taisyklės;
a)Nesėlinkite tyliai prie žirgo, ypač iš užpakalio - leiskite jam pastebėti jus jau ateinančius.
b)Žirgas turi platų regėjimo lauką, bet negali matyti vaizdo uz savęs, tad jeigu jums reikia eiti žirgui is užpakalio, laikykite ranką ant jo kūno, kad žirgas žinotų jūsų buvimo vietą.
c)Įpykę gali būti pavojingi šie arkliai/poniai:Laukis(visiškas laukinis-jei pastebėsite artinantis-slėpkites), Intrigantė,Liepsna, Mumakas(jis sveria kažkur apie 1600 svarų, tad net nenorėdamas gali jus sužeisti)
d)Saugokite savo kojas ir stenkites jų nedėti ten, kur jos gali buti netyčia priminamos žirgo kanopų.
e)Ne visiems žirgams patinka kai glostomas jų snukis, ypač nepažįstamų.Jeigu jūs menkai ar isvis nepažįstate žirgo, glostykite jo petį ar sprando kubrį - tai mimikuoja naturalų žirgų tarpusavio elgesį ir jus galite būti greičiau priimtas kaip draugas.
f)Jei norite žirgui duoti koki nors skanėstą, duokite ji padėtą ant delno, kad nenukentėtų jūsų pirštai.
5.SVARBIAUSIA-nenųsigąskite šių taisyklių ir arklių/ponių-tai nuostabios, malonios ir draugiją mėgstančios būtybės, užmezgančios nepaprastą ryšį su raiteliu!

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#2 Standartinė Maja » 15 Kov 2005, 21:51

Rubei šiandien laisva diena. Ir ji iškeliauja pasivaikčioti. Besisukiodama su padėklu tarp stalų ji nugirdo apie naują jodinėjimo centrą ir sumanė pasižiūrėti, kas ten dedasi. Ji smagiai žingsniuoja Šiaurine gatvele. Pačiame jos gale pamato iškabą virš didelių medinių vartų "Auksinė pasagėlė". Vartai šiek tiek praverti ir ji atsargiai prasispraudžia pro tarpą.
Kieme nieko nematyti, todėl truputį pamindžiukavusi ir padvejojusi Rubė nusprendžia dirstelėti į arklides. Jos visai čia pat, atrodo durys neužrakintos.
Rubė įkiša galvą vidun ir šūkteli:
- Labą dieną! Ar yra kas viduj?...
Paskutinį kartą redagavo 1 Maja. Iš viso redaguota 17 kartus.

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#3 Standartinė Coranar » 16 Kov 2005, 18:43

-Yra, -atsiliepia Ramunė.-Palauk, čia Mumake...-ji nulipa nuo kopėtėlių, ant kurių užsilipus šukavo šį, ir nuskuba pas atėjusįjį.
-Sveika, Rube,-pasisveikina Ramunė.Matau, atėjai pažiūrėti, kas čia gero...Viskas surašyta ant vartų?Perskaitei?Manau, norėtum pajodinėti kokiu nors draugišku poniuku manieže, ar ne?Čia nemažai jų laukia draugų, -išpoškina Ramunė , visą laiką viena akim sekdama, ar Mumakas tebestovi ten kur paliko, su jo jėga nutraukti virvę vieni juokai...

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#4 Standartinė Maja » 17 Kov 2005, 11:17

- Nebent tas poniukas tikrai laaabai draugiškas,- išpyškina Rubė, kaip Ramunė prieš tai. - Matai, truputį prisibijau aš tų didelių gyvių... Na, didesnių už vištą... Bet visada norėjau išmokti joti! Ar daug traumų pas jus būna? Kas nors žuvo? O gal visam laikum prarado amą? Man poniai patinka (beveik ir arkliai patinka), bet kas, jei aš jiems nepatiksiu? O jei ką nors susilaužysiu, senelė man galvą nuims! - sako Rubė ir po truputėlį traukiasi atgal, imdama manyti, kad gal ir ne visai gera mintis buvo čia ateiti...
O staiga pasigirdęs garsus žvengimas galutinai išvaiko paskutinius jos pasitikėjimo savimi likučius...

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#5 Standartinė Coranar » 17 Kov 2005, 18:18

-Mumake!-šūkteli Ramunė ir nubėga jo gaudyti. Rubė pamačiusi padarą, kuriam galėtų pralįsti po pilvu už ją dvigubai aukštesnė hobitė, iš siaubo suakmenėja.Taip ir nepagautas Mumakas ramiai nurisnoja ganyklos link.Ramunė numoja į jį ranka ir nueina guosti persigandusios Rubės ir įtikinti, kad jei gyvūnas didelis, tai nereiškia kad piktas.
-Parinksiu patį draugiškiausią ir meiliausią ponį,žinoma-įtikinėja RamunėJi žino, kad visada moka visus bet kuo įtikinti..-O jei dar duosi jam duonos, obuolį ar morką, tai priims kaip geriausią draugę :!: Ir tikrai ne Mumako-antai to milžino-dydžio, ir anaiptol ne to pasiutusio juodžio(to kur atskiram aptvare) charakterio :!:

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#6 Standartinė Maja » 18 Kov 2005, 13:28

Oi, mamyte! Na ir siaubūnas! Rubė kone suakmenėja iš siaubo pamačiusi milžinišką sutvėrimą, kuriam Mumako vardas - kaip tik. Todėl nespėja laiku iš čia išsinešdinti. Sugrįžusi Ramunė (ir kaip ji išdrįsta artintis prie to monstro?) įtikinėja, kad centre yra ir labai romių poniukų.
Rubė vis mindžiukuoja ir negali apsispręsti: viena vertus, sveikas protas pataria neiškoti bėdos, antra vertus, prabyla Beginsiškas išdidumas ir nuotykių troškimas - jei jau ši, iš pažiūros niekuo neįpatinga hobitė gali sėsti kokiam eikliam poniui ant nugaros, tai kodėl gi nepabandžius Rubei Beginsaitei, Primulos Beginsienės anūkei (jei senelė nesužinotų, tai tokią pirtį užkurtų!).
- Norėčiau labai mažo ir labai meilaus poniuko,- pagaliau ryžtasi Rubė,- ir kad kas nors šalia pabūtų - nes viena aš tikrai nepasiliksiu net su ponio iškamša!

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#7 Standartinė Coranar » 18 Kov 2005, 19:26

-Būtinai :!: Kaina-15 Hbv valanda.Jei patiks, galėsi imti pilną jojimo kursą.Nusiskink obuolį nuo anto medžio-sušersi poniukei,-Ramunė nuskuba atsivesti ponio iš ganyklos.Po poros ratų aplink ganyklą jai pavyko užspeisti į kampą bandą ir pagauti Deimantę, kurią greit pašukuoja, pakamanoja, užmeta balną ir nuveda prie Rubės.Ši virpančia ranka padavė jai obuolį, kurį poniukė dėkinga sušveitė.
-Dabar sėsk ant jos.Statyk koją į balnakilpę...Taip taip...Dabar permesk antrą koją jai per nugarą.Gali paglostyti jai kaklą, Deimantukei patiks...Laikykis gi tu.Už ko, klausi?Kojomis spausk balną.Ne, jai nesunku ir neskauda..Žinoma, nuvesiu į aptvertą maniežą.Ne, ji neperšoks tvoros...Taip, dabar aš apvesiu tave porą ratų.Imk dėl visa ko pavadį...Ir nevirpėk, jam irgi persiduoda nerimas.Galvok apie tai, kad tu valdai Deimantę, o ne atvirksčiai...-nenutildama instruktuoja Ramunė, lėtai vesdama ratu už pavadžio poniukę su virpančia Rubę ant nugaros.

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#8 Standartinė Maja » 19 Kov 2005, 22:24

Aha, valdau.... Netvirtai galvoja Rubė. Bet po to, kai tas žvėris akimirksniu sudorojo obuolį, lyg kokį menką kąsnelį, nelabai sekasi save tuo įtikinti...
- Ai, krentuuuu..! - Šūkteli ji mėšlungiškai apsikabindama Deimantės kaklą, bet žinoma niekur nekrenta. Ramunė leidžia jai minutėlę atsikvėpti ir po to nusiveda į maniežą.
Čia sekasi ne taip jau prastai - Rubė didžiąją laiko dalį ištveria neužsimerkusi, nustoja stvarčiotis už vargšo ponio karčių, o bando apsieiti su pavadžiu.
- Gerai. Šitaip. Atsipalaiduok ir nebegąsdink Deimantės. Šaunuolė. - Šūkčioja Ramunė, stovėdama maniežo pakrašty, kai Rubė galų gale išdrįsta pati apjoti kelis ratelius.
- Na, ne taip ir baisu? - paklausia ji padėdama Rubei nulipti. - Gal nori pagalvoti apie abonementą? Pramoksi jodinėti ir šiaip puikiai praleisi laiką. Ar ne, Deimantėle, - ji paglosto ponį.
O Rubė, nors ir nelabai ryžtingai, bet linkteli galva.
Išėjusi už vartų pasijunta kiek geriau ir koja už kojos žingsiuoja gatvele vis labiau jausdama, kad pilvas reikalauja šio bei to maistingo.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#9 Standartinė Starlin » 16 Rgs 2005, 23:06

Į jojimo centrą stengdamasi kuo oriau atrodyti įeina Žibutė Žiedelienė, žurnalistė - kas aiškiai matosi iš storo bloknoto ir ką tik padrožto raudono pieštuko dešinėje rankoje. Aplink nė gyvos dvasios... nors ne, gerai apsidairiusi, Žibutė pamato gan aukštą juodaplaukę hobitę, glostančią šyvam poniui sprandą. Žurnalistė prieina prie jos:

- Gerą dieną!
- Gerą, gerą... - atsiliepia mergina.
- Jojimo centras "Auksinė pasagėlė", tiesa? Esu iš dienraščio "Hobito rytas", ieškau savininko.

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#10 Standartinė Coranar » 17 Rgs 2005, 19:22

Ramunė, bešukuodama Žebenkštį, ant kurios ketino pašokinėt per kliūtis pamato ateinančią hobitę,spendžiant iš bloknoto, žurnalistę.Tvirtai pririšusi didžiausią arklidžių nenuoramą ji padeda šepetį ir pasisveikina.
-Jojimo centras "Auksinė pasagėlė", tiesa? Esu iš dienraščio "Hobito rytas", ieškau savininko,-klausia atėjusioji.
-Taip, tai aš,-atsako Ramunė.-Dėl ko atėjote?-mandagiai pasiteirauja.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#11 Standartinė Starlin » 17 Rgs 2005, 21:10

Hobitė maloniai nusišypso:

- Atleiskite, neprisistačiau. Žibutė Žiedelienė. Gal galėčiau sužinoti jūsų vardą? Ramunė Baltytė? Dėkoju, malonu susipažinti. Kaip minėjau, esu iš dienraščio "Hobito rytas". Atlieku nedidelį tyrimą būsimam reportažui...
- Kokiam? - pasidomi Ramunė.
- Deja, kol kas tai - nepatvirtinta informacija, todėl neturiu teisės jos skelbti. Tačiau patikinu jus, kad jums užduosiu tik porą klausimų, ir neperduosiu gautos informacijos trečiosioms šalims.

Mergina pakraipo galvą, nelabai gaudydamasi, apie ką Žibutė kalba, bet linkteli:
- Klauskite.
- Taigi... - giliai atsikvėpia žurnalistė. - Norėčiau sužinoti, ar savo centre kam nors naudojate rudą vyniojamąjį popierių, štai tokį? - ji ištiesia mažą popieriaus gabalėlį. Po pauzės priduria: - Arba žinote, kur tokio galima gauti?

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#12 Standartinė Coranar » 18 Rgs 2005, 10:33

Galvodama Ramunė pakraipo galvą.
-Ne,-atsako, įdėmiai apžiūrėjusi pavyzdį. -Žebenkštie! Negalima!-subara ji poniukę, kuri kaip tik ketino paragauti popieriaus, ir pasitraukia toliau. Žibutė, irgi pasitraukusi toliau nuo smalsuolės, mandagiai pakartoja klausimą:
- Ar žinote, kur tokio galima gauti?
- Deja, ne.Man tokio niekad neprireikė,-atsiliepia Ramunė.-ko dar norėtumėte paklausti?

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#13 Standartinė Starlin » 18 Rgs 2005, 20:40

Truputį nusivylusi Žibutė paskrebena kažką savo bloknotėlyje ir padėkoja:
- Nieko, ačiū už atsakymus... Tikiuosi, labai nesutrukdžiau.
Žurnalistė jau sukasi eiti, bet staiga apsigalvoja:
- Nors, tiesą pasakius, kad jau čia užsukau, norėčiau jūsų paklausti, ar esate girdėjusi apie pastarųjų dienų įvykius Adatylėje ir Bebutelyje?

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#14 Standartinė Coranar » 19 Rgs 2005, 17:29

-Adatylėje ir Bebutelyje?Taip, žinoma, kas gi apie juos negirdėjo?Jie ne tik išsamiai aprašyti "Hobito ryte", bet ir visur apie juos kalbama.Šviežiena plepiams ir gandų nešiotojams-šypteli Ramunė.Žibutė vėl savo bloknotėlyje kažką paskrebena, atsisveikina ir oriai išeina.
-Viso gero, jūs man visai nesutrukdėte,-atsisveikina ir Ramunė, baigia šukuoti Žebenkštį, deda balną ir nujoja kliučių ruožo link.

Vartotojo avataras
Cormare^
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 225
UžsiregistravoCOLON 30 Gru 2005, 14:46
MiestasCOLON Kūdroj, ant žalio lapo;)

#15 Standartinė Cormare^ » 02 Kov 2006, 23:16

Asfodelės akys užkliūna už spalvingos iškabos "Auksinė pasagėlė". Mandagiai pabeldusi Asfodelė lukteli.Nieko. Plačiapetė hobitė lengvai stumteli vartus ir jie atsidaro. Įkišusi galvą pamato, kaip mergina juodais, garbanotais plaukais lengvai šokinėja per kliūtis. Staiga mergina pamato Asfodelę ir sutabdo ponį.

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#16 Standartinė Coranar » 09 Kov 2006, 17:48

Ramunė pastebi lankytoją. Žebenkštis pats smalsiai tursena prie hobitės, kliūtys jau pamirštos. Raitelė nušoka žemėn prie viešnios ir šiltai sveikinasi:
-Sveika gyva! Koks tikslas atvedė į jojimo centrą?

Vartotojo avataras
Cormare^
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 225
UžsiregistravoCOLON 30 Gru 2005, 14:46
MiestasCOLON Kūdroj, ant žalio lapo;)

#17 Standartinė Cormare^ » 09 Kov 2006, 22:24

- Sveika! - linksmas jojikės veidas palankiai nuteikia Asfodelę. - Visoje Grafystėje jau spėjo pasklisti gandas apie naują jojimo centrą - hobitė stabteli ir pamato, kaip Ramunė iš pasitenkinimo šiek tiek nurausta - pagalvojau - kodėl gi ir man nepabandžius joti? Paskutinį kartą jojau pas gimines į Brylių, ir tai buvo jau prieš septynerius metus... Na ką aš čia. Tiesiog norėjau pasiteirauti, ar būtų galima šiek tiek pasitreniruoti? Kiek tai kainuotų? O jūsų ponis toks puikus! Kaip jūs jį vadinate? - kaip žirnius išberia Asfodelė ir pasilenkia prie ponio ištiesusi cukraus gabalėlį. Gyvulys ištiesia kaklą, paima cukrų ir dėkingas pažvelgia į hobitę.

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#18 Standartinė Coranar » 17 Kov 2006, 01:07

-Pasitreniruoti? Žinoma! Kaina-15 Hbv valanda, jei patiks, galėsi imti pilną jojimo kursą,-dėsto Ramunė, glostydama Žebenkštį ir persekiojama neaiškaus prisiminimo, kad neseniai ji sakė kažką labai panašaus...-o šita poniukė vardu Žebenkštis, už išdykusį būdą... Šaunu, kad nebijai jos. Ir nereikia. Arkliai ir poniai labai draugiški gyvūnai, tik ir ieško kompanijos... Taigi ar sutinki dabar pat pasimokyti jodinėti? Jei taip-rinkis ponį-Švelnutis, Safyrė, Menulė ir Levanda dabar, kaip sakant, laisvi...-vienu atsikvėpimu išpila Ramunė ir laukdama atsakymo įsisteibeli į lankytoją.
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Vartotojo avataras
Cormare^
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 225
UžsiregistravoCOLON 30 Gru 2005, 14:46
MiestasCOLON Kūdroj, ant žalio lapo;)

#19 Standartinė Cormare^ » 17 Kov 2006, 16:50

- Na taip, žinoma dabar! - nudžiugusi sušunka Asfodelė. - manau, norėčiau Safyrės. Toks gražus vardas... Beje jums pinigai - iš anksto - taria hobitė traukdama iš didelės įvairiausiais raštais apsiuvinėtos kišenės pinigus, - prašau, - taria paduodama.

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#20 Standartinė Coranar » 25 Kov 2006, 04:16

-Gerai,-linkteli Ramunė, slėpdama pinigus į kišenę.-Manau, norėsi padėti pabalnoti Safyrę, ar ne? -gavus sutikimą, ji greit apsisuka ir patraukia prie aptvaro, iš kur po poros minučių pasirodo vedina mielos išvaizdos bėra poniuke. Pririša ją prie tvorelės, pasikviečia padėjėją ir liepia jam pasirūpinti Žebenkštimi, trumpam dingsta, grįžta su balnu, kamanomis ir šukom, prieina prie Asfodelės ir savo įpročiu, imasi nenutildama instruktuoti:
-Pirmiausia ponį ar arklį reikia iššukuoti... Brauk šepečiu stipriau, jai patinka. Užsimerkia, kaip glostoma katė... Safyrė-labai meili poniukė... Kamanos dedamos šitaip... Balnas veržiamas tvirčiau, kad nejudėtų... Štai taip! Gerai, einam į maniežą, ten aš apvesiu tave kelis ratelius, o toliau, manau, puikiai galėsi ir pati. Šaunuolė, nebijai. Ir nereikia. Safyrė gerai jaučia tavo nuotaiką, manau, tu jai irgi patikai. Na, štai,-jinai atveda bėrę į aptvertą maniežą ir padeda Asfodelei užlipti.

BUTTON_POST_REPLY