Hobito rytas (VV)

Bâr-i-Pheriannath: joks ne judėjimas, tiesiog hobitų namai.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

Hobito rytas (VV)

#1 Standartinė Starlin » 17 Vas 2005, 18:46

<center>Paveikslėlis</center>

<center>“Hobito rytas“ – dienraštis kiekvienam Šyro gyventojui!</center>
1. Šioje gijoje galima rašyti tik VV.
2. Visos žinutės turi būti rašomos tarsi straipsniai / skelbimai į laikraštį, t.y. jokių dialogų ir pokalbių.
3. Šioje gijoje galima rašyti tik apsilankius gijoje ““Hobito ryto” redakcija”, t.y. užsisakius skelbimą, pateikus spaudai straipsnį, kūrybos pluoštelį ir t.t. Apie tarimosi dėl straipsnių taisykles žr. minėtą giją.
4. Laikraštyje yra tokios skiltys (ir atitinkami reikalavimai):
* DIENOS NAUJIENOS – rašo tik reporteriai.
* AKTUALIJOS – “ne žurnalisto straipsnis” (žr. redakcijos giją).
* SKAITYTOJŲ LAIŠKAI
* KŪRYBA – Hobitynės gyventojų kūryba.
* SKELBIMAI
Kiekvienos žinutės pradžioje būtina nurodyti, į kokią skiltį rašote, DIDŽIOSIOMIS pabrauktomis raidėmis.
5. Pageidautina, kad žinučių netaisytumėte. Jeigu taisote, apačioje nurodykite, ką pakeitėte (elementarus mandagumas...).
6. Straipsniai pasirašomi personažų vardais.
7. Galioja Specialiosios Hobitynės taisyklės.


----

Taisa 02.17: Pataisyta taisyklė nr. 5.
Paskutinį kartą redagavo 1 Starlin. Iš viso redaguota 17 kartus.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#2 Standartinė Starlin » 17 Vas 2005, 18:47

DIENOS NAUJIENOS

Žibutė Žiedelienė, specialiai ”Hobito rytui”, Hobitonas

<center>Hobitono mere tampa Aiquen</center>

<center>Vakar vėlai vakare paaiškėjo balsavimo Hobitone rezultatai: ankstesniąją merę pakeis nemaža persvara laimėjusi Aiquen. Kaip paprastai, Hobitono gyventojai balsavo aktyviai, tačiau rinkimų įstatymo pažeidimų neišvengta.</center>

Po vangios rinkiminės kampanijos buvo nesitikima tokio rinkėjų aktyvumo, tačiau komisijos būgštavimai nepasiteisino - į rinkimus rinktasi gausiai. Pasibaigus balsų skaičiavimui, paaiškėjo, kad artimiausius trejus metus merės pareigas eis Aiquen.

Tradiciškai Hobitono mero rinkimai vyksta ankstesnio mero oloje, taigi šįkart pasistengti turėjo kadenciją baigianti Starlin: ola buvo sutvarkyta nepriekaištingai, su atskirais kambariais balsavimui, žurnalistams ir rinkimų prižiūrėtojams (pailsėti). Aptarnaujančiam personalui buvo gausiai patiekta arbatos su šeimininkės keptais sausainiais.

Į rinkiminę apylinkę balsuotojai ėmė rinktis nuo ankstyvo ryto, tačiau daugiausia jų suplūdo apie pusiaudienį. Rinkėjų sąrašai organizuoti tvarkingai, tačiau kandidatų – ne: jau prasidėjus rinkimams, buvo padarytas grubus pažeidimas – į sąrašą įrašyta dar viena kandidatė, Coranar. Komisijos pirmininkas “Hobito rytui” paaiškino, kad tai buvo paprasčiausias nesusipratimas: “Mergina sąraše buvo, tačiau ne tame, kurį iškabinome ant apylinkės durų. Apgailestaujame, kad taip įvyko, tai – skelbimą rašiusio hobito klaida.” Atrodo, reikėtų kaltinti ne perrašinėtoją, o pačią komisiją, kuri nesužiūri, ką daro žemesniosios grandys. Dar viena pavėlavusi kandidatė buvo vos neįrašyta į sąrašą rinkimams jau beveik įpusėjus. Deja, nepavyko išsiaiškinti, ar komisijos sąrašuose ji buvo dar iki savo pasirodymo apylinkėje, ar tik bandė sukompromituoti komisiją bei suklaidinti rinkėjus.

Apie rinkimų pažeidimus kalbėjomės ir su rinkėjais. Viena jaunuolė buvo sugluminta staigaus naujos kandidatės įrašymo ir teigė, kad “tokia netvarka gali labai iškreipti rinkimų rezultatus”. Be to, jos manymu, tai galėjęs būti ir pačios netikėtos kandidatės rinkiminis triukas. Šios informacijos nepatvirtino nei komisijos pirmininkas, nei pati Coranar.

Atmosfera tarp balsuotojų buvo niekuo neypatinga. Vieni hobitai lygino kandidatus su savo pažįstamais bei giminėmis (“Rinkčiausi, kuri jaunesnė”, - taip norą išvysti kandidatus aiškino viena pokalbininkė), kiti diskutavo apie tai, ką buvo galima išpešti iš skurdžios rinkiminės kampanijos metu pateiktos informacijos. Pasitvirtina plačiai paplitusi nuomonė, kad Hobitono jaunimas daug išmano apie politiką: kandidatų pažadai ir būsimosios reformos, anot jų, turi didelę įtaką apsisprendimui. Naujosios merės Aiquen sėkmę daugelis ekspertų aiškina būtent jos reformų bei pažadų patrauklumu: įsipareigojimai remti tokias populiarias organizacijas kaip “Už moterį tanę”, turgavietės atnaujinimo projektą bei smulkiuosius verslininkus, taip pat suburti naujus šerifų būrius patraukė ne vieną rinkėją. Kol kas merės programai trūksta ryškesnės krypties, tačiau matyti, kad pažadus ji dalija netuščiai.

Naujoji merė darbą oficialiai pradės rytoj, kai baigsis Starlin kadencija. Mero regalijos jai bus įteiktos šiandien, šeštąją popietės valandą, Rausynuose.


SKELBIMAI

Hobito ryte galite išspausdinti savo skelbimą! Skelbimai priimami kiekvieną dieną nuo aušros iki saulės laidos dienraščio redakcijoje (Žemasis akligatvis 14). Kiekvieno skelbimo kaina – 3 Hbv (trys Hobitynės vienetai).

***

Dienraščiui reikalingas reporteris/ė rašyti apie prekybą ir ūkio reikalus. Kreiptis: Žemasis akligatvis 14, p. Ž. Žiedelienė, priėmimo valandos 10 ryto - 6 popietės. Su savimi turėti rašto darbo pavyzdį ir rekomendaciją. Patirtis žurnalistikoje būtų privalumas.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#3 Standartinė Starlin » 05 Bal 2005, 12:20

DIENOS NAUJIENOS

Žibutė Žiedelienė

<center>Ambicingus planus kurianti merė turi savojo miesto viziją</center>

<center>Išskirtinis naujosios Hobitono merės Aiquen interviu „Hobito rytui“</center>

Nemaža persvara laimėjusi Hobitono mero rinkimus, Aiquen išsyk ėmėsi reformų, sukeldama miestelyje nemažą šurmulį. Naujas potvarkis, reikalaujantis iš naujo perregistruoti senas įmones bei įstaigas bei įregistruoti naująsias, sulaukė nemažo Hobitone įvairiais verslais bei amatais besiverčiančių hobitų dėmesio - jau nuo ankstyvo ryto jie būriavosi merijoje. „Hobito rytui“ pavyko gauti interviu iš nuo pat pradžių aktyviai dirbti pradėjusios merės.

Paklausta apie asmeninį ryšį su Hobitonu, Aiquen nedvejodama papasakoja giminės istoriją: merės prosenelis į Hobitoną atsikraustęs iš Ilgagalio ir ėmęs verstis žemdirbyste bei prekyba. Smilgų alėją galima būtų pavadinti Aiquen giminės gatve – čia jau kelios kartos gyvena jie visi. Merė tęsia:
„Mano senelis Teodoras tęsė šeimos tradicijas ir augino išties įspūdingo dydžio kopūstus bei burokėlius. Iš to senelis susikrovė neblogą turtą, kurį vėliau perdavė mano tėvui Adelardui.“ Aiquen turinti brolį bei seserį, iš visų šeimos atžalų ji pati jauniausia, tačiau, kaip pati pabrėžia, nuo šeimos „linijos“ labiausiai nukrypusi: išsikrausčiusi į kitą olą, Aiquen gyvena atskirai nuo šeimos ir daržovių auginimu nebeužsiima.

Pasirodo, naujoji Hobitono merė puikiai išmano knygas – ji pripažįsta dėl faktų „sausumo“ nemėgstanti analitinių genealogijų, tačiau mielai skaitanti memuarus: „Iš jų galima susidaryti tikslesnį aprašomo periodo vaizdą.“ Apskritai bendraujant su pokalbininke susidarė įspūdis, kad ji daug keliavusi, pasisėmusi žinių iš įvairių regionų gyventojų – ne tik žinių, kurias taip puikiai demonstravo išleisdama naują potvarkį bei imdamasi ūkio darbų ir dar anksčiau, skleisdama rinkiminius pažadus, bet ir iš esmės visiškai praktiškai nenaudingų (bet nebūtinai visai nereikalingų), tokių, kaip atskleistų vadinamojoje „istorinėje – grožinėje“ literatūroje. Aiquen prisipažįsta keliavusi į Brylių apsilankyti bibliotekoje, kur radusi ją sužavėjusią senovinės elfų poezijos knygą. „Gaila, kad elfiškų knygų šiais laikais beveik neįmanoma gauti“, - atsidūsta merė.

Tačiau prievartiniu tokių knygų brukimu pasinaudodama švietimo sistema Aiquen sako nežadanti užsiimti: liūdnai pagarsėjusį Peregrino Medvaržčio viešųjų mokyklų projektą merė vadina gryna nesąmone. Anot jos, tėvai – tinkamiausi mokytojai savo vaikams. Tačiau ji ketinanti labai užimtiems tėvams sudaryti galimybę pasikviesti į namus samdomą mokytoją. Merė žada visokeriopai remti knygų paplitimą mieste: ji jau davusi leidimą atidaryti pirmąją Hobitono biblioteką. Tolimesniuose planuose – spaustuvės įrengimas (tai padėtų hobitoniškiams po Šyrą skleisti savo memuarus, biografijas, pasakojimus). Tai reikalinga norint panaikinti dabartinę problemišką situaciją, kai daugumai knygų tesant vieno egzemplioriaus, jos yra prieinamos toli gražu ne kiekvienam.

Be knygų, Aiquen iškart ėmėsi rūpintis turgaviete. Pastatyta aukštesnė ir tvirtesnė tvora, kuri bus perdažoma kasmet, taip pat atsirado naujų gardų, kas pusė metų žadama remontuoti tai, ką būtina (lyginti duobes, skalbti pavėsinių drobę), o bebaigiantys nugriūti stovai bei stalai turės mažumėlę palaukti – nenorėdama stabdyti prekybos, merės komanda juos keis po vieną (iki pirmųjų šalnų žada suspėti).

Atrodo, Hobitonas, išsirinkęs jauną ambicingą ir energingą merę, neprašovė pro šalį. Ji ne tik turi ilgalaikius planus, bet ir žada tvarkytis mieste atsižvelgdama visų pirma į hobitoniškių interesus: „Man labiau rūpi, ką mano vietiniai gyventojai, juk dėl jų dirbu, o ne dėl tano ar kažko kito“, - prisipažįsta Aiquen. Linkime sėkmės dirbant toliau!

Vartotojo avataras
Darla_Jr
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 635
UžsiregistravoCOLON 11 Lie 2004, 14:44
MiestasCOLON Barsukų g. 23, Hobitonas
CONTACTCOLON

#4 Standartinė Darla_Jr » 14 Bal 2005, 17:53

SKELBIMAI

"Gėlininkystė centre "Pas Vėdrynę" rasite viską, ko reikia, kad Jūsų sodas būtų pats gražiausias:medžių ir krūmų sodinukų, gėlių sėklų ir svogūnėlių, trąšų, įvairaus dydžio vazonų ir sodo įrankių.Taip pat čia galite užsisakyti gėlių puokštę bet kuriai progai!Visuomet naujausios sodo mados! Mūsų adresas:Vakarinė g. 17, Hobitonas."

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#5 Standartinė Aiquen » 19 Bal 2005, 11:34

SKELBIMAI

PaveikslėlisElianoros siuvyklėlė
Drabužių, užuolaidų bei baldų apmušalų siuvimas, taisymas bei modeliavimas.
Prekyba sagomis, krepšiais ir diržais, jų gaminimas.
Nemokamos konsultacijos aprangos bei stiliaus klausimais.

Adresas: Pavandenės kelias, ola Nr. 17

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#6 Standartinė Starlin » 07 Geg 2005, 11:08

DIENOS NAUJIENOS

Forzicijus Kaušelis, Adatylė

<center>Sąmyšis Adatylėje: Obuolius Maišmėsis pardavinėja užnuodytus grybus</center>

Vakar vakare Adatylės užeigoje „Pas Obuolių“ apsilankę svečiai iš nežinomos Šyro vietovės smarkiai apsinuodijo grybais. Anot vidutinio amžiaus hobitų pažįstamų, pas kuriuos šie svečiavosi, pora nusprendė vakare pasižvalgyti po Adatylę ir užsuko į mažesniąją iš dviejų miestelio užeigų. Čia jie užsisakė grybų troškinį, kurį suvalgę pasijuto taip blogai, jog jiems aptemo sąmonė. Kiti užeigos lankytojai iškvietė žolininką ir patys bandė atgaivinti apsinuodijusius hobitus. Atvykęs žolininkas rado porą jau atsipeikėjusią, tačiau labai prastos būklės. Šiaip ne taip išsiaiškinus, pas ką šeima apsistojo, šie Adatylės lankytojai buvo grąžinti į pažįstamų namus. Jų gyvybei pavojus nebegresia, tačiau sveikata stebima.

Vyriausiasis Adatylės žolininkas p. Medėnas mūsų dienraščiui sakė, kad hobitų porai pasireiškė ryškūs apsinuodijimo simptomai: „Iš toli atkeliavę, jie buvo gerokai pavargę, todėl ir prarado sąmonę. Tačiau nuodai šiaip ar taip buvo pakankamai stiprūs – ir aš nemanau, kad tai paprasčiausios musmirės ar kitokie nevalgomi grybai.“ Paprašytas pakomentuoti atsitikimą, užeigos savininkas p. Maišmėsis teigė: „Į maistą nededu nei nuodingų grybų, nei žolių, nei apskritai kokių nors sveikatai galinčių pakenkti medžiagų. Aš dirbu garbingai.“ Anksčiau užeigoje „Pas Obuolių“ panašių atvejų nėra buvę. Labiausiai čia mėgstantys lankytis smulkia žemdirbyste užsiimantys hobitai pasakojo, kad Maišmėsis visų gerbiamas ir tikrai doras. „Jo sąžinė negali būti sutepta tokiu pasibaisėtinu darbu, - žurnalistui sakė p. Garnytė. – Asmeniškai Obuoliaus nepažįstu, tačiau galiu patikinti: nuodus į troškinį įdėjo ne jis.“

Adatylėje sparčiai pasklido gandas, kad tai nėra apsirikimas pasirenkant grybus patiekalui – p. Medėno žodžiais, „Jeigu kas nors ir pažįsta grybus, tai Adatylės užeigose dirbantys virėjai.“ Žolininko nuomonę, kad į troškinį buvo įdėta kitokių, nežinomų ir pakankamai stiprių nuodų, palaiko kiti Adatylės gydytojai. Kol šerifai ruošiasi tyrimui, prašoma spaudoje neskelbti ir kitaip neskleisti nukentėjusiųjų bei jų pažįstamų pavardžių. Adatylės gyventojai, bijodami dar vieno pasikėsinimo, taip pat nenoriai platina šias žinias po Šyrą. Artimiausiu metu į Adatylę žada atvykti nešališkas šerifas iš kitos gyvenvietės.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#7 Standartinė Starlin » 15 Geg 2005, 22:12

DIENOS NAUJIENOS

Forzicijus Kaušelis, specialiai "Hobito rytui", Bebutelis

<center>Nelaimės Šyre tęsiasi: nuodų rasta Bebutelio restorano deserte</center>

Prieš porą dienų Adatylę sukrėtęs nuodijimo skandalas tęsiasi kitame Šyro mieste. Vakar vėlai vakare prie įvažiavimo į Bebutelį esančioje smuklėje „Ežiukas rūke“ apsinuodijo vietinis gyventojas. Pasak drauge su juo vakarą leidusių hobitų, jis, jau pavakarieniavęs, desertui užsisakė traškius kopūstus meduje. Suvalgęs pusę porcijos, vos į užauglystę įžengęs hobitas pasijuto labai blogai. Laimė, užeigos šeimininkė sugirdė jam žolelių, nuo kurių savijauta pagerėjo, tačiau ir dabar apsinuodijusysis jaučiasi nekaip.

Anot Adatylėje apsinuodijusią porą gydžiusio gydytojo, Bebutelio ligonio simptomai buvo beveik identiški tiems, kurie pasireiškė Adatylės svečiams užvalgius grybų troškinio užeigoje „Pas Obuolių“ vos prieš dvi dienas. Adatylės gydytojai, žolininkai bei šerifai, iškart ėmę tirti tyčinio nuodijimo versiją, neatmeta jos ir šiuo atveju. Tačiau, anot už bylą atsakingo pareigūno, kol kas didelio ryšio tarp aukų neįžvelgiama.

Tiriamos dvi įvykio versijos. „Obuolius Maišmėsis galėjo norėti nukreipti nuo savęs dėmesį, sukurti įtikinamą nuodytojo – maniako veiksmų braižą, - „Hobito rytui“ sakė vyriausiasis Bebutelio šerifas A. Garnelis. – Žinoma, p. Maišmėsis šią versiją griežtai neigia. Mums ji taip pat atrodo nepakankamai įtikima, nors Bebutelis ir yra palyginti netoli nuo Adatylės. Tačiau tam tikros aplinkybės, kurių kol kas minėti nenoriu, verčia smarkiai abejoti. Kita vertus, kol kas galutinai šitos galimybės atmesti negalime.“ Garnelis taip pat apibūdino ir antrąją versiją: „Tai iš tiesų galėjo būti tyčinis nuodijimas. Gaila, kol kas tik renkame tikslesnę medžiagą, todėl daugiau žinių suteikti negalime.“

Šerifų tarnyba, kurios vis daugiau pareigūnų įsitraukia į šio beprecedenčio atvejo tyrimą, žadėjo per dvi dienas pateikti tvirtesnę įvykių versiją bei paviešinti nukentėjusiųjų pavardes, jei tik jie patys sutiks. Šyro gyventojų prašoma nepanikuoti ir toliau ramiai lankytis užeigose bei smuklėse.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#8 Standartinė Starlin » 31 Rgp 2005, 21:36

DIENOS NAUJIENOS

Forzicijus Kaušelis, specialiai "Hobito rytui", Adatylė, Bebutelis, Tukakrantis

<center>Nuodijimo skandalas įgauna pagreitį</center>

Pastarosios keturios dienos Šiaurketvirtyje buvo itin neramios, pamažu įtampa plinta ir visame Šyre. Penktadienį Adatylės užeigoje "Pas Obuolių" apsinuodijo du keliautojai, pagaliau pasiryžę atskleisti savo tapatybę žiniasklaidai: ponas ir ponia Bofinai iš Miškamenės, Adatylėje lankę ponios Bofinienės dėdę ir dėdienę, sakė jau atsigavę po šoko, tačiau nuo šiol įtariai žiūrėsią į bet kokį ne namie gamintą maistą. Sekmadienį Bebutelio smuklėje "Ežiukas rūke" apsinuodijęs vietinis gyventojas Ryželis Bofinas teigė jaučiąsis panašiai.

Vyriausiasis Bebutelio šerifas A. Garnelis mūsų dienraščiui sakė, kad nebebuvo jokios prasmės slėpti nukentėjusiųjų vardų: gandai netruko pasklisti, juos beliko patvirtinti. Ne vienas Adatylės ir Bebutelio apylinkių gyventojas sunerimo išgirdęs, kad visi trys apsinuodijusieji turi tą pačią pavardę. "Adatylės atveju, - sakė Garnelis, - tai visai nenuostabu. Tačiau Bebutelyje taip pat buvo Bofinas... Tai kelią nerimą jau ne tik šerifams."

Šiaurketvirčio, Vakarketvirčio ir viso Šyro gyventojai pradeda bruzdėti. Tukakrantyje susirinkę apylinkių Bofinai paskelbė boikotą visoms vietos smuklėms bei restoranams iki kol nebus išaiškintas, anot Rigaro Bofino, "žiaurusis Bofinų nuodytojas". Adatylės užeigos savininkas Obuolius Maišmėsis sako pastebėjęs ryškų lankytojų sumažėjimą, "Ežiukas rūke" pastarosiomis dienomis taip pat negalėjo pasigirti klientų gausa. Nors šerifai teigė pavojaus nematą, Šyro gyventojai, regis, tikrai sunerimę ir įsitikinę, kad laukia daugiau paslaptingų apsinuodijimų.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#9 Standartinė Starlin » 17 Rgp 2006, 01:14

DIENOS NAUJIENOS

Žibutė Žiedelienė, Hobitonas

<center>Naujos nuodytojo aukos: paslaptingi įvykiai Hobitone</center>


Manoma, kad Hobitone užfiksuotas naujas nuodijimo atvejis. Vakar vėlai vakare eidami per miesto turgų p. Drogo Bofinas ir jo sesuo p. Mirtelė Bofinaitė pasijuto silpnai, sublogavo. Šerifams, gydytojams ir žurnalistei jie pasakojo valgę iš turgaus prieigose stovėjusio užkandžių prekeivio pirktų bandelių. Paprašyti apibūdinti prekeivį, hobitai prisiminė jį dėvėjus plačiabrylę šiaudinę skrybėlę, kurios metamas šešėlis kliudė įsidėmėti veido bruožus. "Bet kokiu atveju esu įsitikinęs, kad tai buvo paprasčiausias jokių įtarimų nekeliantis prekeivis", - tikino p. Bofinas. Pasak panelės Bofinaitės, jiedu su broliu nusipirkę paskutines dvi bandeles. "Neatrodo, kad prekeivis jų būtų prikepęs daug - krepšelis, iš kurio ištraukė bandeles, buvo nelabai didelis", - pastebėjo p. Bofinaitė.

"Hobito rytas" pradėjo išsamų nuodijimo skandalo, jau spėjusio gauti "Bofinų pavojaus" pavadinimą, tyrimą. Hobitono gyventojų pora, nukentėjusi vakar vakarą, buvo ne vienintelė paskata. Tos pačios dienos ryte į mūsų laikraščio Hobitono skyrių atėjo paslaptingas laiškas, grasinantis žurnalistams, besiaiškinantiems nuodijimo skandalo kaltininkus. Apie jį pranešta šerifų tarnybai. Ieškodama su laišku susijusios informacijos, šio straipsnio autorė išsiaiškino, kad visi nukentėję Bofinai yra susiję su Džiugu Bofinu - Stirnynėje gyvenančiu stambiu vyniojamojo popieriaus bei raštinės reikmenų prekeiviu. Kol kas nepavyko surasti paties p. Džiugo Bofino, todėl duomenų patvirtinti negalime, tačiau atrodo, kad nuodijimai gali apraizgyti visą Šyrą. Šerifai pataria būti atsargiems ir atsiprašo visų maitinimo įstaigų savininkų už galimą apyvartos smukimą.

"Hobito rytas" apie vykdomą tyrimą jus smulkiai informuos jau kitame numeryje.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#10 Standartinė Starlin » 20 Rgp 2006, 20:41

DIENOS NAUJIENOS

Spec. redakcijos pranešimas, Adatylė

<center>Dingo dienraščio "Hobito rytas" reporterė, tyrusi nuodijimo skandalą</center>


P. Žibutė Žiedelienė, mūsų dienraščio Hobitono skyriaus redaktorė, praeitą trečiadienį išvyko į Stirnynę, manoma, ketindama surasti Džiugą Bofiną, kurio vardas keistai susijęs su pastarosiomis dienomis Šyrą krečiančiu nuodijimo skandalu. Per keturias dienas redakcija nei Adatylėje, nei Hobitone negavo iš jos jokių žinių. Stirnynėje apsilankęs mūsų žurnalistas negalėjo rasti jokių p. Žiedelienės pėdsakų.

Ponia Žiedelienė apie išvykimą niekam nepranešė, nors manoma, kad jos šeima kažką žino. Minėtosios reporterės vyras p. Snoras Žiedelis kalbėjo trumpai, mūsų žurnalistui sakė visai nesijaudinantis ir pridūrė, kad jo žmona tikrai grįš. Paklaustas, ar p. Žiedelienė pranešė dabartinę savo buvimo vietą, p. Žiedelis atsakė: "Ne, negavome iš jos jokių laiškų nuo tada, kai iškeliavo." Kol kas šerifų tarnybai apie p. Žiedelienės dingimą nepranešta, nes šeima to nepageidauja.

P. Žiedelienė turi trimetę dukterį Leliją, yra aktyvi Hobitono bendruomenės narė. "Hobito ryto" redakcijoje dirba penkti metai.

BUTTON_POST_REPLY