Hobitono mero rinkimai (VV)

Bâr-i-Pheriannath: joks ne judėjimas, tiesiog hobitų namai.
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

Hobitono mero rinkimai (VV)

#1 Standartinė Starlin » 23 Sau 2005, 21:17

NVV paaiškinimai
Bandom pradėti. Reikia vartotojų grupei išrinkti tinkamą moderatorių hobitą. Savaime suprantama, kadangi tai pavadinome Hobitono mero rinkimais, kai kurie personažai čia dalyvauti negali, nes negyvena Hobitone. Todėl renkamasi bus iš pačių narių. O "balsuos" personažai. "Balsavimas" turi būti pasakomas per VV, o čia ir yra visas triukas. Rašot, tarkim, "XX YY įmeta į urną biuletenį", o paskui prirašot: "žinoma, jis niekam neatskleidė savo pasirinkimo, kuriuo neabejojo: HOBITOVARDAS tikrai laimės. Didžiosiomis raidėmis parašydami per VV kalbą nario nick'ą, parodote savo simpatijas jo kandidatūrai. Galiausiai reikės "skaičiuoti balsus" ir nutarti, kas vis dėlto taps moderatoriumi. Taigi realiai ne rinksime ir skaičiuosime slaptus balsus, o apsitarsime, naudodami veikėjo kalbą. Nariai gali ateiti ir ne savo personažo kailyje, tačiau vis tiek VV (t.y. ateina ir kalba kaip Elfhild, kaip Aiquen, o ne kaip Tūkė ar dar kas nors) sakyti rinkimines kalbas. Agitacija galima 8) Šioje gijoje galima rašyti tik veikėjo veiksmus, arba VV (IC).


***


Žibutė nenustygsta vietoje. Žmonių dar nėra (kur čia, vos šešta valanda ryto, net kandidatų sąrašas neiškabintas), tačiau žurnalistų salė pilna. Čia ji mato atstovus iš "Stirnynės žinių", "Tano šauklio", "Hobitukės" ir kitų populiarių bei regioninių leidinių. A, štai ir sąrašas. Kol kas ne visi kandidatai surašyti (nes ne visi teikėsi nueiti pas paišelį ir nusipaišalioti savo veidelį. O gal tiesiog šiemet tų kandidatų tiek mažai, kad net plaukai ant blauzdų piestu stojasi. Kas čia besupaisys).

Hobitonas, ankstyvas rytas. Į vietą, kur vyks mero rinkimai, rinkėjai neskuba rinktis... - parašo knygelėje Žibutė, bet tuojau pat išbraukia. Per daug "rinktis", "rinkėjai" ir taip toliau. Straipsnis turi būti intriguojantis, todėl ji pradeda dairytis intrigų. Gal pasirodys ir koks kandidatas? Būtų visai smagu. Žibutė peržvelgia sąrašą:

Aiquen
Maja
Darla_Jr
Elfhild


Nedaug, nedaug... Ir vienos moterys! Slapčia sukikenusi, Žibutė apsisuka ant kulno. Žurnalistų salėje tuoj bus ankšta, todėl ji išeina į lauką ir apsidairo. Oras gražus, šviečia saulė. Rinkimai tradiciškai vyksta ankstesnės merės, pasirinkusios Starlin pseudonimą, oloje: nei didelėje, nei mažoje, tačiau pakankamai erdvioje, kad atlaikytų būsimąjį rinkėjų antplūdį. Žibutė tiesiog įsitikinusi, kad antplūdis bus: Hobitonas jau seniai neturėjo tokios atrakcijos kaip rinkimai (išskyrus paskutines Golfo lygos apdovanojimo iškilmes). Ji giliai įkvėpia ir laukia, kol pasirodys nors vienas kandidatas: reikia gi iš ko nors paimti interviu. Straipsniui, kuriam vis dar trūksta intrigos.

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#2 Standartinė Elfhild » 23 Sau 2005, 21:41

Raktažolė žingsniuoja tuščia Hobitono gatve, ieškodama "Starlin olos", kaip jai nurodė malonus dėdė prie pašto. Reikia balsuoti, ir kaip tik išpuolė, kad Raktė ką tik netikėtai grįžo iš Stirnynės, kur tarėsi su kitais Tūkais dėl naujos grybų siuntos. Gali būti problemų su sąrašais, - sumurma, svarstydama, kaip galų gale baigėsi su jos prašymu. Būdama Stirnynėje manė, jog balsavimo dienai į Hobitoną negrįš, todėl, kaip Hobitono gyventoja, padavė prašymą leisti jai balsuoti Stirnynėje. Sužinojusi, kad vis tik į Hobitoną grįš, skubiai nuėjo prašymo atsiimti, tačiau tas jau buvo patvirtintas... Išsiblaškę Stirnynės hobitai, prižiūrėję visą tą reikalą, Raktei patikino, jog gali ramiai važiuoti į Hobitoną - balsuoti jai ten leis. Tačiau Raktažolė žinojo, kad taip paprasta viskas nebūna. Na, bet pažiūrėsim, - Raktažolė mąsto žingsniuodama.

Netrukus prieina olą, kurios durys plačiai atvertos, o viduje girdisi hobitų balsai. Raktažolė bemat susigriebia, kad, matyt, čia ir vyksta balsavimas. Dėl visa ko prieina prie lauke stoviniuojančios hobitės su knygele ir rašikliu, ir ištaria savo linksmai skardžiu balsesliu, trukdydama idilišką Hobitono rytmečio tylą:
- Atleiskite, ar kartais ne čia Starlin ola? Aš Hobitone pirmą kartą balsuoju, todėl nebuvau tikra... Matote, atsikrausčiau čia prieš porą metų, ir nuo tada čia vyksta pirmi rinkimai, - ji ima pasakoti savo istoriją, bet supranta, kad galbūt toks jos eilinis pliurpimas šiai nepažįstamajai gali pasirodyti ne toks jau įdomus.
Raktė apsižvalgo aplink ir pastebi pakabintą kandidatų sąrašą, kurio iš taip toli neįskaito. Puiku, - pagalvoja, - reikės pasidomėti, už ką balsuoti, nes nė musmirės nenutuokiu, ką geriau rinktis.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#3 Standartinė Aiquen » 25 Sau 2005, 18:18

Elytė jau kurį laiką stovi prie vartelių ir neryžtingai trypčioja. Rinkimai? Vaje. O ji net nežino, ką renka- Kietbuteliuose, iš kur ji ką tik parsibeldė apsikrovusi maišeliais su naujomis, pusbrolio pagamintomis sagomis, niekas nė girdėti negirdėjo apie kažkokį naują merą ar ką ten... Jei ne praeivis, paklausęs "ar dailioji panelė jau balsavo", ji būtų patraukusi tiesiai namo- Pufas nusimušė kanopą, reikėjo kompresą uždėti... O ir jeromai kieme turbūt jau vysti pradėjo keturias dienas nelaistyti... Jau nekalbant apie tai, kad pati ji žvėriškai nori išsitiesti sode po slyva su puodeliu arbatos ir normaliai pailsėti po kelionės. Niemiegota naktis daro savo- akys tiesiog klijuojasi.
Įveikusi drovumą Eliana pritipena arčiau ir bailiai apsidairo. Į akis iškart krenta hobitė, gudria veido išraiška graužianti rašiklio galiuką. Netoliese stoviniuoja menkai pažįstama- bet vistik matyta- Raktažolė ir skaito pretendentų (tikriausiai) sąrašą.
- Sveika,- tyliai užkalbina ją Elytė.- Balsuoti atėjai?
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#4 Standartinė Starlin » 26 Sau 2005, 14:23

Pagaliau ima rinktis žmonės, pora jau balsavo. Stop! Žibutė nustoja graužti rašiklį ir dailiai knygelėje išraito:

Rinkimai organizuojami netvarkingai, matyti, kad apie įstatymus gerbiamiesiems organizatoriams dar reikėtų daug ko pasimokyti. Pirmieji balsuotojai jau atidavė balsus, o sąraše tik dabar atsirado paskutinė kandidatė - Coranar!

Rimtai apsvarsčiusi galimybę paduoti organizacinį komitetą (orgkom) į teismą, Žibutė nedelsusi prišoka prie sąrašus žiūrinėjančių merginų.

- Laba diena, esu "Hobito ryto" reporterė Žibutė Žiedelienė. Ar galėčiau jums užduoti porą klausimų?

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#5 Standartinė Elfhild » 26 Sau 2005, 14:51

Raktažolė krūpteli, kai staiga ją užkalbina Elytė. O taip, atjau balsuoti. Man rūpi, kas bus Hobitono meru, - ji išdidžiai pareiškia, tačiau nurausta, prisimindama, kad dar neapsisprendė, už ką balsuos. Tai gali daryti... em... įtakos mano verslui, na žinai, visokie ekonominiai veiksmai ir valdžios potvarkiai, - Raktė neužtikrintai išpyškina, nė nenutuokdama, apie ką kalba. Svarbiausia jai, kad kas nors pirktų jos grybus. O taip, ji tvirtai įsitikinusi, kad visa tai priklauso ir nuo mero, tačiau kaip? Galbūt gaus iš mero paramą ir leidimą atidaryti parduotuvėlę?

Raktažolė krūpteli, kai staiga prie jos ir Elytės prisiartina žurnalistė Ž.Žiedelienė. O taip, nieko prieš... - Raktė išlemena ir apsidairo, kur čia geriau sprukti. Deja, sprukti nėra kur, todėl pasiruošia reporterės klausimams. Gal pasitaikys proga pareklamuoti grybukus? O gal iš kalbos supras, kurį kandidatą remia dauguma hobitų? Raktė atsikrenkštė ir plačiai išsišiepė, bandydama sudaryti gerą įspūdį.
Hrrrr

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#6 Standartinė Starlin » 26 Sau 2005, 15:07

- Puiku, - kol pokalbininkė nepabėgo, Žibutė pasiruošė rašyti taip, kad net popierius rūktų. - Rengiu reportažą apie Hobitono mero rinkimus minėtam laikraščiui. Noriu paklausti, ar jūsų neglumina, kad štai tiesiog priešais jūsų akis į sąrašą buvo įrašytas naujas kandidatas ir ar tai nepakeis jūsų apsisprendimo?

Hobitei mąstant, Žibutė užsirašė:

Ankstyvą rytą aplink rinkimų olą sukiojasi keletas rinkėjų. Pora jaunuolių pakalbinome. Į klausimą apie galimus rinkimų įstatymo pažeidimus viena atsakė...

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#7 Standartinė Elfhild » 26 Sau 2005, 20:54

Raktažolė kelis kartus nervingai mirkteli, išgirdusi žurnalistės klausimą. "Hobito ryto" ji niekada neskaitė ir turbūt neskaitys, todėl nė neįsivaizduoja, ar papuolė į eilinį laikraštuką, ar į kažką svarbesnio, kur, jei netinkamai atsakysi, gali pablogėti tavo reputacija vietinių hobitų akyse... "Už gerą hobitišką reputaciją svarbiau nebent geri hobitiški grybai," - dar mažai Raktei sakydavo mamulė, kaip hobitė ją vadino. "Jei aplinkiniai bus apie tave blogos nuomonės, niekas iš tavęs nepirks net ir skaniausių grybų," - pridurdavo tėvukas, traukdamas pypkę. Raktė, prisiminusi šią išmintį ir dar kartą sumirksėjusi, prabyla:

O taip, tai mane išties glumina. Iš tiesų juk dabar reikės iš naujo permąstyti, už ką balsuoti, - pasirinkimas svarbus. Tai bent nuotykį čia mums iškrėtė - balsavimas jau prasidėjo, o jie dar sąrašą papildo! Taip, taip, jokios tvarkos. Tikiuosi, tokia betvarkė neiškreips rinkimų rezultatų... - Raktažolė atsikrenkščia, pagalvoja, ką čia dar pridūrus, ir išpyškina paskutinę savo mintį. - Ir dar tikiuosi, jog visa tai nėra naujosios kandidatės, - ji žvilgteli į sąrašą, - Coranar rinkiminis triukas!

Raktė nutyla ir linkteli, galvodama, kad ne taip blogai sušnekėjo. Be to, ji ir nemelavo - tokia ir yra jos nuomonė, nors, tiesą sakant, ji atsirado tik bekalbant. Raktažolei neramu tik dėl vieno dalyko. Ji girdėjo, kad žurnalistai būna... na... Jie iškreipia hobitų žodžius, kad straipsnis būtų įdomesnis. Raktė nepatikliai nužvelgia Žibutę nuo galvos iki kojų, įsidėmėdama, kaip ši atrodo, - jeigu ką, susiras.
Hrrrr

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#8 Standartinė Coranar » 27 Sau 2005, 18:50

Ramunė atkaukši savo mylimuoju poniu Vakariu ten, kur vyksta rinkimai.Išsliuogusi iš balno ji pririša ponį prie stulpelio ir sliūkina perskaityti sąrašo.Ne itin daug...Bet visvien sunku apsipręsti.Neapsisprendžia ir dar kelios pažįstamos hobitės-Raktažolė, Elytė, ir Žibutė-kaip visur, kur kas nors vyksta, stropiai užsirašinėjanti.
-Labas,-pasisveikina Ramunė su visom iš karto.-Galvojat, už ką balsuosit?
Paskutinį kartą redagavo 1 Coranar. Iš viso redaguota 28 kartus.
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#9 Standartinė Aiquen » 28 Sau 2005, 01:24

Elytė, jau apsidžiaugusi, kad pavyko išvengti smalsaus reporterės žvilgsnio, ir saugiai pasislėpusi už gerokai stambesnės Raktės nugaros, tyliai atsidūsta.
- Sveika, Ramune... Galvojam. Aš bent jau, hm, galvoju... Nežinau, ką čia rinktis- visi kandidatai nematyti negirdėti....
Nervingai susikiša plaukus už ausų ir priduria:
- Galėtų bent patys pasirodyti- rinkčiausi, kuri jaunesnė... O tai nežinodama nubalsuosiu už kokią seną žiežulą- pavyzdžiui, tokią, kaip mano trečios eilės teta iš tėvo pusės, niurzga Magnolija- atsimeni ją, ar ne? Ta pati, kuri tau bandė nusenusį ponį parduoti, ir dar aiškino, kad jis tik atrodo aptriušęs. Jau ko ko, o tokios sukčiuvienės mero kėdėje nenoriu matyti...
Staiga ji susizgrimba ir išraudusi užsiima delnais burną- reporterės rašiklis net zvimbia popieriumi. Yay! Dar to betrūko, kad jos giminės į laikraštį pakliūtų!..
Apsimetusi, kad ieško ištrūkusios sagos, Eliana puola už greta augančio akacijų krūmo slėpti savo ryškiai avietinių ausų ir skruostų.
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#10 Standartinė Starlin » 28 Sau 2005, 19:51

Pasirodo, nebūtina net klausinėti, kad sužinotum daug naudingos informacijos! Hobitai visada buvo plepūs... Bet čia Žibutės dėmesį patraukia iš žurnalistų salės plūstelėję reporteriai.
-Kas, kur, kada? - dairosi Žibutė.
Pralėkdamas "Tano šauklio" reporteris, žavus senstelėjęs hobitas, timpteli Žibutę už skverno:
-Ponia, jeigu nenorite pražiopsoti kandidatės...
Bet Žibutės raginti nebereikia: ji jau mato, kaip vežimaityje atvažiuoja kandidatė į mero postą - Aiquen.
Prasibrovusi pro dūzgiančią reporterių minią, Žibutė suskumba išrėkti klausimą:
- Ar ketinate skirti lėšų judėjimui "Už moterį tanę"?
Tikėdamasi, kad jos klausimo neužgožė kiti, Žibutė pasiruošia rašiklį...

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#11 Standartinė Elfhild » 28 Sau 2005, 20:09

Raktažolė net krūpteli, kai staiga iš Starlin olos pasipila žurnalistų audra. Šioji Žibutė taip pat šauna į minią, palikusi Raktažolę šiek tiek sutrikusią. Ji pastebi Ramunę, kuri ką tik atrisnojo ant gerai įmitusio ponio, ir pasisveikina. O taip, sveika, niekaip negaliu apsispręsti... Tas sąrašas niekuo negelbsti. - Ji pažvelgia į atriedėjusį vežimaitį. - Ar ten toji Aiquen, kurios vardą šūkauja žurnalistai? Einu ir aš arčiau, gal ką nors nugirsiu...

Raktažolė prisiartina prie minios, apsupusios vežimą, tačiau čia tik blogiau - visi žurnalistai šūkauja (ir kaip čia galima ką nors išgirsti?), o per jų aukštai iškeltas galvas vargiai kas nors matosi. Sumurmėjusi, hobitė atbula išsiveržia atgal iš minios ir atsistoja atokiau, stebėdama, ką gi darys kandidatė. Galėtų pasakyti kokią kalbą, - pagalvoja Raktažolė ir svarsto, kokį klausimą užduotų Aiquen, jei šioji leistų ko nors klausti... O taip, apie lengvatas verslininkams... Patalpų kainas miesto centre... - ji murma, svajodama apie nuosavą grybų parduotuvėlę.
Hrrrr

Vartotojo avataras
Darla_Jr
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 635
UžsiregistravoCOLON 11 Lie 2004, 14:44
MiestasCOLON Barsukų g. 23, Hobitonas
CONTACTCOLON

#12 Standartinė Darla_Jr » 29 Sau 2005, 12:37

Prie balsavimo olos pagaliau neskubėdama ateina ir Vėdrynė: pats laikas pasižmonėti.Už ką balsuoti, ji, be abejo, jau yra apsisprendusi, bet kartais net paskutinės akimirkos rinkiminės kampanijos gali šį tą pakeisti.
Vėdrynė iš nugaros prieina prie ten jau stoviniuojančių hobičių būrelio ir pasisveikina, mandagiai paklausdama, kaip sekasi tokią gražią dieną.
-Ar jau apsisprendėt, už ką balsuoti?O aš jau maždaug žinau,-sukikena.-Keisti vis dėlto šie rinkimai.Trūksta informacijos ir detalios programos,-kiek rimčiau taria Vėdrynė.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#13 Standartinė Starlin » 30 Sau 2005, 21:19

Žibutė tiesiog žaibiškai sureaguoja.
- Jūs manote, kad trūksta informacijos? - išsižiojusi ji klausia hobitės. - Būtų labai malonu išgirsti jūsų nuomonę šiuo klausimu. Ar prieš rinkimus negalėjote apsispręsti dėl to trūkumo? Beje, jūs jau balsavote? - apipylusi klausimais, Žibutė dar spėja pagalvoti, kad šitos hobitės ir vardo reikės paklausti, be to, tuo pačiu metu viena ausim gaudo, ar Aiquen išgirdo jos klausimą ir ar išvis ką nors ketina atsakyti ("Et, "Tano šauklys" geriau girdėjosi už mane...").

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#14 Standartinė Aiquen » 01 Vas 2005, 12:42

Pirmoji atvykusi kandidatė Aiquen nesitikėjo tokio triukšmo- minia (gerai jau, maža miniukė, bet vis tik pakankama, kad trukdytų išlipti) apsupo vežimaitį kaip kokį spurgų prekystalį. Kaip visada, į pirmas gretas prasigrūdo reporteriai (hm... ar ne per daug laisvės žiniasklaidai davė senasis meras? Bala nematė, tegu grumdosi- kad tik sąžiningai parašytų ir nepamirštų paminėti, koks gražus jos naujasis mėlynas lino kostiumėlis).
Aiquen kurį laiką stebi, kaip pešasi žurnalistai. Tyliai krenkšteli, bandydama atkreipti dėmesį, bet dauguma rašeklių vis dar labiau susidomėję savo padėtimi erdvėje, nei tuo, ką ji ketina pasakyti.Tik dvi reporterės teikiasi į ją žiūrėti- "Tano šauklio" reporteris bei juodaplaukė hobitė su mažyte užrašų knygute ir raudonu paišeliu. Šita atrodo labiausiai susidomėjusi ("Vaje... kaip ji sugeba vienu metu ir žiūrėti į mane, ir dar kalbinti aplink stoviniuojančias hobites? Matosi, profesionalė. Iš kokio ji laikraščio? Reikės pasidomėti, ir jei norės, skirti papildomų lėšų leidiniui paremti...").
Kandidatė dar sįkį atsikrenkščia ir atsako į smalsiosios raudono paišelio sąvininkės klausimą:
- Taip, kadangi pati esu judėjimo narė, žadu skirti maždaug 50 procentų to, kas atliks nuo kultūros finansavimo- atleiskite, bet kol kas tai svarbiausia.
Ir, kol atkutę žurnalistai nepakėlė alaso, greitai atsako į sekantį, tai yra, "Šauklio" klausimą:
- Grybų kainos kils proporcingai kokybei. Ta produkcija, kurią dabar matome savo turguje, verta savo kainos, bet aš žinau, kad mūsų grybininkai gali dar pasistengti. Beje, jei sėkmė man šypsosi ir būsiu išrinkta, prižadu kuo skubiau suorganizuoti turgavietės atnaujinimą- dabartinė jos būklė manęs netenkina, tikiu, kad netenkina ir jūsų. Tarp kitko, pažadu lengvatas smulkiesiemas grybų augintojams bei vietiniams aludariams; taip pat tikiuosi sulaukti sąvanorių į naujai renkamus šerifų būrius, skirtus apsaugai nuo orkų ir jų sąvivalės.
Aiquen apsimestinai abejingai išsilygina sijono klostes ir patenkinta apsidairo- kitų kandidatų kol kas nesimato, vadinasi, tautos dėmesys priklauso jai... Gerai!
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Darla_Jr
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 635
UžsiregistravoCOLON 11 Lie 2004, 14:44
MiestasCOLON Barsukų g. 23, Hobitonas
CONTACTCOLON

#15 Standartinė Darla_Jr » 01 Vas 2005, 20:29

O štai pagaliau atvyksta ir antroji kandidatė Darla_Jr.Vežimas geltonos spalvos, ant kandidatės kaklo plėvesuoja geltonas šalikas-tokia jos rinkimų agitacijos spalva.Iš kažkur atsiradęs hobitų būrelis suplėvesuoja geltonais plakatais "Darla_Jr į mero postą!".Ji įsitaiso priešingoje nei Aiquen pusėje ir iškart sulaukia balsuoti susirinkusių hobitų dėmesio.Vieni nori paspausti ranką, kiti-užduoti klausimų, treti-šiaip pavėpsoti.
Vėdrynė dar spėja atsakyti į reporterės Žibutės užduotą klausimą:"Taip, manau, informacijos yra nepakankamai.Džiaugiuosi, kad atvyko jau dvi kandidatės-bus puiku proga sužinoti daugiau apie jų planuojamas reformas.Ne, dar nebalsavau, tačiau jau esu tvirtai apsisprendusi, už ką balsuosiu".
Pirmoji prie vežimaičio pribėga Vėdrynė, arši Darlos_Jr kandidatūros gerbėja, ir pasisveikina.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#16 Standartinė Starlin » 01 Vas 2005, 21:57

Žibutė vos spėja konspektuoti. Popierius pradeda rūkti, paišelis nulūžta - laimė, kišenėje ji turi kitą. Bet hobitė jau nuėjo, taip reporterei ir nespėjus paklausti jos vardo. Ką gi, bus progų... Pačiai Žibutei didelį įspūdį padarė Aiquen pareiškimas, bet dabar džiūgauti ji neturi kada, be to, nepadoru - turi išlikti nešališka. Todėl traukia prie Darlos_Jr. Ją jau apspitę žurnalistai (Aiquen, matyt, į visus klausimus atsakė). Po kelių klausimų Žibutė meta savąjį:
- Kodėl rinkiminei kampanijai pasirinkote geltoną spalvą?
Apsidairiusi pagalvoja: "Chi, jeigu visi tik ir būriuosis apie kandidatus, kada jie balsuos? Įdomu..."

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#17 Standartinė Coranar » 02 Vas 2005, 10:08

Keleliu atrisnoja du širmi poniai, traukdami Coranar vežimaitį.Žibutė apsidairo ir skubiai pasitraukia nuo tako, kai ponio snukelis švelniai įsiremia jai į petį.Važnyčiotoja jos atsiprašo.Žibutė nutaria, kad pirma sulauks Darlos_JR atsakymo ir tada klausinės Coranar. Keli reporteriai jau nuskubėjo jos link.
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#18 Standartinė Aiquen » 05 Vas 2005, 04:29

Vis dar sėdėdama akacijose, Elytė su baime stebi visas tris urmu sulėkusias kandidates.
*Vaje vaje... Vistiek nežinau, kurią rinktis... Nė viena nepanaši i mano nelemtąją tetulę, tai taip išeina, kad visos geros? Ai... oi... O! Sugalvojau!*
Ji tylutėliai išsiropščia iš po krūmų, prieina prie durų ir užsimerkusi beda pirštu į kandidačių sąrašą. Vis dar susiraukusi pramerkia vieną akį, tarsi bijotu perskaityti.
Greitai, kol nepamiršo, puola į vidų, čiumpa balsavimo lapuką ir greitosiomis brūkštelėjusi "MAJA", grūste sugrūda popierėlį į balsadėžę.
- Na va, dabar nebereikės nei nervintis, nei galvoti,- mirkteli hobitė pro šalį einančiam kaimynui.- Dar betrūko, kad besijaudindama būčiau virškinimą sutrikžiusi...- tylutėliai priduria pati sau.- Lengviau galvai, vadinasi, lengviau ir pilvui; na, ar ne laikas man užkąsti?
Elytė išeina lauk ir vėl prisėda po akacijomis- o mažu dar ką smagaus pamatys? O kad nebūtų nuobodu, išsitraukia iš kišenės saują pusbrolio keptų sausainių ir neskubėdama porą sukramsnoja.
Paskutinį kartą redagavo 1 Aiquen. Iš viso redaguota 8 kartus.
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#19 Standartinė Coranar » 05 Vas 2005, 15:11

Ramunė nutaria, kad užtenka mokytis atmintinai sąrašą ir ant balsavimo lapuko įmantriai išraito "MAJA", tada skubomis įgrūda jį į dėžę ir dar truputį pasisukiojusi aplinkui sėda ant nekantraujančio Vakario ir išjoja, atsisveikinusi su kitom(Elytė, regis iš jų vienintelė jau balsavo).
Paskutinį kartą redagavo 1 Coranar. Iš viso redaguota 7 kartus.
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#20 Standartinė Starlin » 05 Vas 2005, 17:08

- Kažkoks chaosas, - kosteli Žibutė.
Pora kandidačių, pagaliau supratusios, kad joms dėmesio žurnalistai jau nebenori skirti, nuėjo balsuoti, kaip ir vienas kitas aplink stoviniavęs hobitas. Į sąrašą atkakliai bando įsibrauti dar viena hobitė, Simbelmyne, tačiau organizatoriai jos įleisti nebenori, nors ji tvirtina nuo pat pradžių buvusi kandidate. Atrodo, saulutė pakilo aukščiau, jau link antrųjų pusryčių traukia...
Žibutė nekantriai žvilgteli į Darlą_Jr, kuri, mostelėjusi ranka reporterei, kad išgirdo jos klausimą, vis dar atsakinėjo į kitus. "Galų gale, gal ir ne taip svarbu ta spalva..." - buvo benusliūkinanti Žibutė, bet ją išgąsdina už plaukų timptelėjęs vyras.
- Ai, Snorai, ką čia, po šimts, darai?
- Kaip tai ką? Balsuoti atėjau... Na, bet neturiu kada pliurpti, vaikas namie laukia pusryčių, - kalbėdamas nueina Snoras.
- Taip... - atsidūsta Žibutė ir pamojuoja Darlai.

TAISA NVV: Atsiprašau, turėjau pataisyti klaidą Simbelmyne's varde...

BUTTON_TOPIC_LOCKED