Taisyklių nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia

Khazâd ai-mênu! - debatai.
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Taisyklių nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia

#1 Standartinė Exon » 29 Geg 2004, 00:21

Forumo taisyklės

Vienintelis šių taisyklių tikslas yra bendros tvarkos forume užtikrinimas. Tvarka nėra vien forumo vadovybės užgaida, jos paskirtis - visų mūsų patogumas naudojantis forumu.

1. Forumas vadinasi "Tolkien Lietuva". Pagrindinės jo veiklos kryptys vienaip ar kitaip yra susijusios su J. R. R. Tolkino kūryba. Taip pat vyksta diskusijos kitomis, pačiomis įvairiausiomis temomis. Forume yra laukiami visi Tolkino mėgėjai: nuo šiaip besidominčių iki karštų entuziastų.

2. Forume yra draudžiamos diskusijos, pasisakymai bei parašai reklaminio (be išankstinio susitarimo su forumo vadovybe ;) ) nešvankaus, vulgaraus, šmeižiančio, šantažuojančio, rasistinio arba kitokio įžeidžiamo turinio.

3.
a) Diskutuojant forumo gijose pageidautina nenukrypti nuo gijos temos. Nukryptemiški pasisakymai turi būti apiforminami mažuoju (devintojo dydžio) šriftu.

b) Jeigu ,,gadikliuojate” (t.y. ,,spoilinate” – išduodate filmo ar knygos siužetą), apie tai praneškite žinutės pradžioje ar netgi gijos pavadinime.

c) Pageidautina nenaudoti daugiau trijų vaipukų iš eilės - jus ir taip supras, nepiktnaudžiauti dideliais bei spalvotais šriftais bei didžiosiomis raidėmis - nereikia šaukti, jūsų pašnekovai toli gražu nėra kurti. Itin nepageidaujami yra vien iš vaipukų susidedantys pranešimai (išimtis taikytina tik retiems meno kūriniams :) ).

Griežtai draudžiama:

d) Rašyti naują pranešimą iš karto po ankstesnio savo pranešimo toje pačioje gijoje. Tam tikslui egzistuoja puikus mygtukas "KEISTI".
Išimtys - antrą žinutę iš eilės galima rašyti:
- jei paskutinis pranešimas gijoje buvo parašytas prieš parą ar anksčiau.
- "Feanoro pasekėjuose" autoriai gali dėti naują kūrybą, rašydami dvi žinutes iš eilės.
- Jeigu gijai suteiktas specialus nazgūlo arba administratorės leidimas (kreiptis AŽ).

- Žaidimuose "Trivia" ("Baltoji taryba"), "Mįslės", "Ardografija", kai reikia užduoti naują klausimą, o paskutinė žinutė buvo jūsų. Pageidautina, kad tarp žinučių būtų bent pusės dienos tarpas (kitaip nedidelė prasmė...)

e) Įterpti į pranešimą ilgas vaipukų, šauktukų arba kitokių simbolių nepertraukiamas eilutes - dėl to gijos laukas praplatėja ir nebetelpa į naršyklės langą.

f) Aiškintis asmeninius reikalus teminėse gijose - tam egzistuoja asmeninės žinutės, arba, jei pageidaujate viešumos, - "pliurpalinės" gijos.

4. "Pliurpalinės", tai yra, su Tolkinu bei forumiečių veikla nesusijusios diskusijos nėra draudžiamos, bet nėra ir sveikintinos. Atsiradus techninių problemų arba kitokių nepatogumų naudojantis forumu, šios gijos bus šalinamos pirmiausia.

5. Taisykles pažeidęs vartotojas gauna įspėjimą ties nusikaltimo vieta arba asmenine žinute (pvz., jei pranešimas yra ištrintas) bei kryžiuką (+). Po trijų įspėjimų pažeidėjas yra šalinamas iš forumo dienai, dar po vieno - savaitei, mėnesiui, pusmečiui. Piktybiškiausiems pažeidėjams lankymasis forume bus uždraustas visam laikui.
Jei taisykles pažeidęs vartotojas toliau tvarkingai jų laikosi, įspėjimas yra anuliuojamas.

Taisyklės galioja proto ribose. Proto ribos yra forumo administratorių bei moderatorių nustatomas subjektyvusis matas. Šias ribas pažeidęs, būsite maloniai įspėtas.

Forumo vadovybė:
Administratoriai: Exon, Indraja, Laiqualasse
Moderatoriai: Elentari
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

BUTTON_TOPIC_LOCKED