Nik Perumov

Laurië lantar lassi: įvairi literatūra.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#81 Standartinė Exon » 11 Geg 2004, 19:52

NP pabandė. Dabar tegu neįsižeidžia, kad jį kritikuoja už tai, kad nepavyko. Juk visi čia esam už kritiką, ane :wink: ?
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
Volir
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 135
UžsiregistravoCOLON 01 Bal 2004, 12:57
MiestasCOLON Drenanas, skojos kalnai

#82 Standartinė Volir » 11 Geg 2004, 19:54

kritika ne kritika, bet jam pavyko.nevishiskai, bet pavyko (mano nuomone, muskit, bet mano nuomone)

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#83 Standartinė Exon » 11 Geg 2004, 19:56

Nemušim. Visi turi teisę į savo subjektyvią nuomonę, o jei sugeba pagrįsti ją objektyviais faktais, tai dar geriau. :)
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
Volir
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 135

#84 Standartinė Volir » 11 Geg 2004, 19:59

PVZ man buvo visai idomu ir tikra, tik nezhnojau kas tie kalnu rijikai....NP perteike ZHV kitaip, nei tolkienas, o ne bande padaryti kazhka panashaus.
Shtai tau mano objektyvi nuomone ir faktaj

Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
UžsiregistravoCOLON 15 Bal 2004, 20:15
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#85 Standartinė Senasis Gollumas » 11 Geg 2004, 20:24

Volir rašėCOLONkritika ne kritika, bet jam pavyko.nevishiskai, bet pavyko (mano nuomone, muskit, bet mano nuomone)
Jei lendi, tai padaryk arba geriau, arba bent lygiaverčiai. Beje, patogus būdas joti svetimu arkliu: veiksmo vieta jau sugalvota belieka tik prikaišioti kur reikia (ir kur nereikia irgi) savi trigrašių.
- Пап, а Лукьяненко существует ?
- Нет, сынок, это фантастика.

Vartotojo avataras
Volir
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 135

#86 Standartinė Volir » 11 Geg 2004, 21:57

Bet jis parashe apylygiai su tolkienu, ne taip pat, bet apylygiai.

*galvoja:prashau, palikit shita nuomone*

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#87 Standartinė Elfhild » 12 Geg 2004, 11:09

Volir rašėCOLONPVZ man buvo visai idomu ir tikra, tik nezhnojau kas tie kalnu rijikai....NP perteike ZHV kitaip, nei tolkienas, o ne bande padaryti kazhka panashaus.
Taigi Tolkinas ne perteikė ŽV. Tolkinas žV parašė. Tolkinas yra vienintelė ir nenuginčijama tiesa. imho negalima sakyti "va tą dalyką NP parašė geriau nei Tolkinas" (pvz geriau perteikė hobitų elgesį), nes jeigu pasaulis sukurtas Tolkino, NP jame negali gyventi geriau už Tolkiną... NP gali geriau rašyti nebent savo pasaulyje, kuris, aišku, savo ruožtu gali būti (ir yra) Tolkino pasaulio ir paties fantazijos sintezė.
Hrrrr

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#88 Standartinė Coranar » 12 Geg 2004, 11:33

O man atrodo kaip tik įdomu, kad vienas autorius bando kurti kito žemėje, nors ir įžuloka, sutinku.Bet kur dar turi rašyti tikras gerbėjas?ŽV pasaulyje dar ir labai patogu-priešistorė, poistorė, visas sukūrimas-labai lengva taip gražiai sulipdyti, kaip ir padarė NP.Gal ir įžulu, bet aš nieko blogo nematau.Aišku, darkymas yra, ir neprastas, bet jokia čia ne problema-nenori-netiki, nes gali pats susikurti norimą tęsinį.Arba nekurti ir nwetikėti, jei nėra noro ar fantazijos, nes Tolkieno pasaulis visvien tobulai sukurtas, spragų nematau.Autorius juk nekaltas, kad mirė ir negalėjo pratęsti geriau už visus, bet teks tenkintis tuo, kas yra.O jei nenori...žr. auksčiau..
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Vartotojo avataras
Volir
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 135

#89 Standartinė Volir » 12 Geg 2004, 11:56

Sutinku su coranar

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#90 Standartinė Exon » 12 Geg 2004, 16:16

Cora, tikras gerbėjas turi kurti savo pasaulį, jei sugeba (kuo šiaip NP ir užsiėmė veliau), arba nekurti, jei nesugeba. Nors man ir patiko TŽ, tačiau nelaikau jo ypatingu pagarbos JRRT ženklu. (įsivaizduok, kas būtų, jei smeli pradėtų rašyti apie arklius :) ).
Mergaitė Gyvatė

Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
UžsiregistravoCOLON 15 Bal 2004, 20:15
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#91 Standartinė Senasis Gollumas » 12 Geg 2004, 17:08

Gal tai bus nukryptemė, bet įkišiu savi trigrašį.
S,Lukjanenko parašė parodiją Strugackių apysakai "Savaitgalis prasideda pirmadienį". Ir parašė taip, kad kūrinys atrodo rašytas ta pačia ranka, tik geriau. Bet jis ir pavadino tai PARODIJA.
- Пап, а Лукьяненко существует ?
- Нет, сынок, это фантастика.

Tror
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 280
UžsiregistravoCOLON 24 Kov 2004, 19:38
MiestasCOLON Priešų šešėliai

#92 Standartinė Tror » 12 Geg 2004, 20:47

Volir rašėCOLONPVZ man buvo visai idomu ir tikra, tik nezhnojau kas tie kalnu rijikai....NP perteike ZHV kitaip, nei tolkienas, o ne bande padaryti kazhka panashaus.
Shtai tau mano objektyvi nuomone ir faktaj
Neniekink ZV. Niekad jo nevadink ZHV.
Tamsos ziedas nera parodija.
Tūkstančiaias nematomų siūlų slėgia tave pasaulis. Perkirsi vieną-nusikaltėlis. Dešimt-pasmerktas miriop. Visas-Dievas.

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#93 Standartinė Coranar » 12 Geg 2004, 23:19

Forumo dauguma mano, kad tai blogai, nes TŽ tik tam ir tetinka, o forumo mažuma mano atvirksčiai.
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Vartotojo avataras
Miriel Serinde
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 185
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 11:50

#94 Standartinė Miriel Serinde » 13 Geg 2004, 11:20

Nesivelsiu į beprasmes diskusijas. Pasakysiu trumpai:
Skaičiau. Nepatiko.

Tror
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 280

#95 Standartinė Tror » 13 Geg 2004, 19:35

Skaičiau. Patiko.
Tūkstančiaias nematomų siūlų slėgia tave pasaulis. Perkirsi vieną-nusikaltėlis. Dešimt-pasmerktas miriop. Visas-Dievas.

Vartotojo avataras
Volir
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 135

#96 Standartinė Volir » 15 Geg 2004, 21:54

SKAICHIAU.LABAI PATIKO
tror, ash NENIEKINU ZHV JI VADINDAMAS KAIP NORIU IR NEAISHKINK, brolau :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Tror
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 280

#97 Standartinė Tror » 16 Geg 2004, 19:41

Blyn, manau visi šios temos pranešimai skirti temai " Tamsos žiedas".
"Тысячами незримых нитей обвивает тебя Закон.
Разрубишь одну - преступник.
Десять - смертник. Все - Бог!"
Эвенгар Салладорский. основатель Школы Тьмы.
(Извлечено из преданного анафеме и сожжению
трактата "О сущности инобытия",
Салладор, 1176 год от Пришествия)

Protingi zodziai bet istarti tikro fanatiko. Gal kas numano koki vaidmeni Fessui skyre Evengaras savo Dydziajame plane?
Tai buvo temos Nik Perumov atsakymo pavyzdis. :? :evil:

Tror
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 280

#98 Standartinė Tror » 16 Geg 2004, 19:57

Bėje greitai pasirodis "Krioklys"( Folko ir kompanija kartu su Feanoru grizta 8) :lol: ) ir naujasis "Hennos adamantas".
Greitai bus isleistas kolekcinis visu NP knygu tarprealybeje kolekcinis leidimas (plius kiekvieno pasaulio kronikos ir ilgai lauktas romanas Tukstantis Hrofto metu... 8) )
Ir aisku visi zino kad siemet turetu pasirodyti trechias Mago karo tomas - Zadimo pabaiga ir pirmoji knyga is ciklo Septyni Railego zverys ( knyga taip ir vadinsis) 8)
Na kaip naujienos... :? :P

Vartotojo avataras
Volir
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 135

#99 Standartinė Volir » 17 Geg 2004, 08:47

O nezhinai, ar jau ishleido Tamsos zhiedo kitas dalis LT kalboj???

Vartotojo avataras
Tomas :P
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 303
UžsiregistravoCOLON 07 Bal 2004, 11:51
MiestasCOLON Skeletų krantas

#100 Standartinė Tomas :P » 17 Geg 2004, 11:02

Gerai išsami mano nuomonė apie Perumovą ir daug komentarų yra www.skaityta.lt , tik reikia paieškoti. Ten ir truputį nagus prikišau, tiksliau pusę straipsnio parašiau.

O išsamiai apie Perumova yra www.rusf.ru (aišku rusiškai). ten aprašyta, kaip keli Tolkinistai bandė jam mediniais kardais dantis išmušti, bet patys į ligoninę atsigulė.
Nekenčiu rasizmo ir elfų

BUTTON_POST_REPLY