Pasitarimai prie arbatos puodelio

Ardassë: Tolkien Lietuvos renginių organizavimas ir aptarimas
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

Pasitarimai prie arbatos puodelio

#1 Standartinė Aldarion » 17 Lap 2004, 12:29

“Baltuose Drambiluose” buvo pasiūlyta rinktis gyvam bendravimui dažniau nei kartą kas pusmetį. Kadangi pasisiūliau susitarti dėl patalpų šiems susitikimams, vakar pasikalbėjau su keliais žmonėmis ir gavau jų leidimą :) . Taigi tolkinistai iš Tolkien Lietuva Forumo dabar galės suorganizuoti kelis (ar keliasdešimt, priklausomai nuo pirmųjų sėkmės :roll: ) dalykiškų susitikimų, kurių metų bus aptariamos artėjančių renginių programos, problemos bei aptariami įvairūs pasiūlymai, sumanymai ir pan. Ši gija yra skirta šių susitikimų organizavimui bei informacijos apie juos pateikimui :!: .

Rinksimės patalpose, kurių adresas yra Kalvarijų 130-48, Vilnius. Jas galite rasti pasinaudoję žemėlapiuku bei pasitelkę paprasčiausią orientaciją. Artimiausias sustojimas - Šatrijos stotelė, Hansa banko pusėje. Už to banko ir yra 130 namas.

Tai yra keturių kambarių butas, kuriame dabar yra įsikūręs Lietuvos žaliųjų judėjimo Vilniaus klubas (LŽJ VK), neoficialiai vadinamas Žemyna. Pastarojo veikla nėra labai aktyvi, tačiau nėra ir visai nutrūkusi. Šiuo metu patalpos yra tikrai užimtos kiekvieną šiokiadienį darbo valandomis (8.00-18.00). Šeštadieniais bei sekmadieniais patalpos būna visiškai tuščios nuo vidurnakčio iki vidurnakčio, kaip ir visų, išskyrus trečiadienio, šiokiadienų vakarais nuo 18.00. :!: Dabar turime nutarti, kuri savaitės diena mums labiausiai tinkama susitikimams, o vėliau paskirti ir konkrečią pirmojo susitikimo datą bei valandą. Nuo dabar siūlykite savo variantus, juose nepamiršdami paminėti ir aktualių klausimų, kurie galėtų būti įtraukti į artimiausio susitikime darbotvarkę.

Patalpose yra arbatinukas, elektrinė viryklėlė, todėl arbatos termosuose tikrai nereiks temptis. Jei kas nors norės ko nors stipriau, pvz., giros ar elio :lol: , turėsite atsigabenti patys. Trečiadieniais besirenkantis žaliasis jaunimas visuomet prie arbatos dar turi ir sausainukų užkandos, tačiau jų daug prisinešti būtų irgi neprotinga [-X . Dėl to dar ne vėlu susitarti, todėl pradėkim :wink: .
Paskutinį kartą redagavo 1 Aldarion. Iš viso redaguota 23 kartus.
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#2 Standartinė smeli » 17 Lap 2004, 13:44

IMHO orku klano meeta neformalioje aplinkoje reiketu daryti kiekvieno menesio paskutini sekmadieni
nu dar aptarsim per ateinancia treniruote
ROTW - Return of The Warlord

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#3 Standartinė Aldarion » 17 Lap 2004, 18:08

Dėl orkų klano susirinkimų Žemynoje niekas kol kas su manimi dar nesitarė, taigi nieko ir nebus - nepyk Smėli, bet aš su valdžia tariausi tik dėl ramių pokalbių prie arbatos puodelių 8) .

Manau, kad iki Naujųjų užteks vieno susitikimo. Kad nekiltų laiko nesuderinamumo problema, geriausia savaitės diena tikriausiai būtų sekmadienis :-k Kadangi nuo gruodžio 20 ar nuo dar anksčiau daugumai studentų prasideda sesija :roll: , tai reiktų bandyti arba gruodžio 5 arba 12. Kuri data ar net savaitės diena jums patogesnė?
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#4 Standartinė Alatar » 17 Lap 2004, 18:17

O taip,musu svietimo sistema yra liux! sesija pradesim per kaledas,tuomet pries pat naujuosius,iskart butinai kita diena po naujuju(ir butinai kokia 9a ryte) na ir dar kokia3-4 sausio..cia taip del smagumo,kad studentai nepasijaustu atsipalaidave...atostogos?o kam jiems atostogos?juk egzamin dlia mynia,vsegda prazdnik!*sniurkst* destytuvas irgi *siurkst*
zdziu iki naujuju matyt nesusimatysim..bent jau as jusu nematysiu :cry:

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#5 Standartinė Starlin » 17 Lap 2004, 19:01

Atsiprašau, bet žodis "dalykinis" mane nuteikia baisiai nemaloniai. Juk nesam koks komitetas, kuris susirenka ir viską pagal darbotvarkę aptaria... Šiaip man sesija nuo dvidešimt antros, regis. O patalpos - gerai 8)

Alatarai, bet per naujus juk būsi? :cry:

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#6 Standartinė smeli » 17 Lap 2004, 19:24

kaip tai nesitariau, taigi tariausi...

orku klano meetai ir bus ramus tokie kaip buvo forumo meetas drambiluose , tik dar ramesni
Paskutinį kartą redagavo 1 smeli. Iš viso redaguota 17 kartus.
ROTW - Return of The Warlord

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#7 Standartinė Alatar » 17 Lap 2004, 19:29

dalykiniai susitikimai..
jei susitikimas vakare,ponams pageidautina nedidelis raudonas akcentas virsutineje kuno dalyje,kvietimas i dalykine vakariene pasisedejima,sveciu garbei.. diems(su ponia ar panele) (vakrine suknia,atitinkamai elegANNNNNNNtiksi bateliai bei rankinnnnnnne)
maloniai laukiame...
tfu :x
Kilmingieji ponai beigi ponaiciai siltai laukiami pasikalbeti vyriskai apie reikalus!galima atsivesti ir savo..naaa... :roll: zinote...
pageidautina atvykti su visais savo "paradiniais daspechais",kaip i turnyra!
bus gardzios sernienos,marinuotos elnienos, bei pacirskintos avienos!Daug alaus,daug midaus!beigi vyno nuostabaus!!
islenksim po raga kita ir pasikalbesime apie reikalus!!
naaa...
dalykinis sustikimas:
renkames MacDonalde,apranga kuo naglesne ir issaukianti,butinas akcentas-priklijuota(del suprantamu priezasciu) barzda! Galima pasimti spraito atsargu,ausinuku,CD ir pan. Aptarsim dalykus tipo ten kazkokius...
arba...
renkames lauke,You magots|!!
visi issirikiuojat ir kad man ne krust,ziurkes neraliuotos!!!!!!!
kas sujudes,arba pamatysiu kvaila roza veide,taip ir zinokit,gausit mars brasoka aplinkfabijoniskes ir link centro!
aptarsim dalykinius reikalus!aiskinu ant pirstu o tai is mordu matau,kad nedasunta!!
as sakau kaip yra ir jus tik pameginkit nepritart!kai as nutylu ir sakau "Nuuu",tai yra zenklas ka nors pasiulyti,visais itais atvejais laikyt savo liezuvpalaikius uz sukirmijusiu dantu,ar aisku!?????
arba,.
ssitiksim po medziu,
kai nakti nusvies tukstantis zvaidzdziu,
pakalbesim apie si bei ta,
tik mes,abu!!Mes, kartu,
apie du dalyku,
ir taip visada kartu!...
mes abu,po tukstanciu zvaigzdziu!
arba..
Draugai!Didziojo bei ismintingojo tevynes vado!
pasaulio saules bei kelrodes zvaigzdes i sviesu tolkinizmo rytoju vardu!
pranesu,jog rytoj ivyks XVIII Tolkpartijos suvaziavimas. Dalyvavimas kiekvienam tikram TTRS(Tolkieno Tolkinistiniu Respublikos Sajungos) pilieciui yra privalomas!!!
valstybes priesai bei nieksingieji NPV(UNP-Uprovlenija Nika Perumova) zvalgai bus suimti ir paskelbti valstybes priesais!!ir jiems tebus ivykdytas teisingiausias teismas ir nuosprendis ju vertas!
saugumo sumetimais pasatata saugos tolkieno kankiniu brigadu smogikai bei taikos visame pasaulyje neseja Tolkieno Armija!
valio Draugai,tegyvuoja Ronaldas ir Ruelas
slove nemirtingajam Tolkienui..
arba,,,galva nenesa....


juk minejau,i Lietuva griztu 20 gruodzio,o tai isplaukia bjaurus pirmadienis,ir jus kaipsik busite(galbut) po dar vieno isimintino susitikimo...o paskiau Kaldeos,sesijos vat jums visems,kas kur issivazieja ir belieka tik naujakas!!!!! :wink: todel ir sakau,kad gericiausia tik ten susitiksime!

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#8 Standartinė Aldarion » 23 Lap 2004, 16:04

:supz: Geriausias paskutinis "Draugai! Didžiojo bei išmintingojo tėvynės vado!" - be galo šmaikštu :twisted: :lol: , tačiau mūsų susirinkimų prototipas tikriausiai turėtų būti panašesnis į antrajį: "Išlenksim po ragą kitą ir pasikalbėsime apie reikalus!" :wink:

'Lituanikonas 2005" gijoje jau radau vieną klausimą aptarimams, kurį pasiūlė Laiqualasse: nauja vėliava. Be abejo, į darbotvarkę būtinai įtrauksime ir jubiliejaus reikalų aptarimą. Diplomatiniai susitikimai su kitų tolkinistinių tinlapių kūrėjais galėtų būti trečiasis aptariamas darbotvarkės punktas.

Jeigu tikrai susirinksime iki Naujųjų (iš pasisakymų skaičiaus to nebūtų galima tvirtinti šimtu procentų :cry: ), reiktų iki to susirinkimo sumodeliuoti patį susirinkimą, t.y. kaip jis turėtų vykti, priimti bendrąją tvarką. Galime, aišku, nieko nedaryti ir turėti tokį linksmą pasisėdėjimą kaip "Baltuose Drambiluose" :) , tačiau toks susirinkimas duos ir atinkamus rezultatus. Starlin duota pastaba
nesam koks komitetas, kuris susirenka ir viską pagal darbotvarkę aptaria...
iš dalies yra teisinga (pavainimą juk pakeičiau), tačiau tik iš dalies :!: . Būsimi susirinkimai, mano nuomone (tik nemanykit, kad aš čia ruošiuosi būti baisus vadovas vien dėlto, jog turėsiu raktą ir pan. - nieko panašaus :) . Tiesiog žiūrėkit į mane kaip į paprastą raktininką, be visa ko esantį tik eiliniu forumiečiu :) ), turėtų susidėti iš dviejų dalių: darbinės ir laisvosios. Laisvosios dalies planuoti nebūtina (nors galima), nes tokiuose dalykuose jau turim patirties :wink: . Darbinę susitikimo dalį reiktų suplanuoti daug konkrečiau, nes nesant planui - tik sugaišime brangų laiką ir nieko nenutarsime (tai vykstą žaliojo jaunimo susirinkimų metu, todėl mokykimės iš kitų klaidų :!: ). Norint pasiekti nors ir pačių menkiausių susitarimų, reikia turėti atsakingus asmenis, visų pirma - susirinkimo vedėją. Šis stebi bendrają pokalbių eigą ir, pastebėjęs, jog pokalbis pradeda grybauti į lankas, gražina jį prie temos (geriausias realus tokių vedėjų pavyzdys yra Rimvydas Paleckis, "Prašau žodžio": "tai su tema neturi nieko bendro, prašom grįžti prie pokalbio temos ir =; " :lol: ). Taip pat susitikimo metu turėtų būti kokie trys pranešėjai, pasiruošę pristatyti kokį nors konkretų diskusijų objektą, kad poklabis turėtų už ko užsikabinti. Pavyzdžiui, pranešėjas apie jubiliejų papaskoja: kas per jubiliejus, kaip jį paminės ar jau paminėjo užsienio tolkinistai, kaip jį galėtume mes paminėti ir kada. Tuomet pasisako kiti dalyviai, tačiau ne bet kaip, o pagal tam tikras, visiems žinomas, švelnias taisykles (joms aptarti atidarysiu naują giją). Pagaliau vedėjas paskelbia, jog laikas priimti nutarimą ir tai padarius, pereinama prie kito klausimo. Kiek laiko skiriama vienam punktui, turėtų priklausyti tiek nuo pačio punkto, tiek ir nuo pačiam susitikimui skirto laiko :-k . Pritariat, ar turit geresnių idėjų?

Teks išsiuntinėti visiems AŽ, kad apsilankytų šioje gijoje, bo atrodo visiems dzin tie realūs susitikimai :cry: . Apsilankę parašykite, Are you in or you are not? .

Smeli, dėl orkų klano meetų reikia tartis AŽ pagalba, nes dalyvių kontingendas iš TLF (Tolkien Lietuva Forumo) visgi yra kiek kitoks nei iš Orkų klano.
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#9 Standartinė smeli » 23 Lap 2004, 16:29

kiek galesiu tiek dalyvausiu
ROTW - Return of The Warlord

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#10 Standartinė Elfhild » 23 Lap 2004, 16:47

Na, su manim tas pat. Ruošiuosi dalyvauti, bet turbūt bus, kad kartais ir negalėsiu. Žodžiu mane galima įskaičiuoti.
Hrrrr

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#11 Standartinė Indraja » 23 Lap 2004, 18:44

Labai šaunu ir smagu, kad kažkas jau vyks. Kad nedažnai ateisiu - tai jau kitas reikalas. Kaip jau minėjau, manau, kad tarimaisi ir planavimai forume daug efektyvesni, todėl dėl vieno realaus pokalbio neketinu praleisti troleibuse dar mažiausiai vienos gyvenimo valandos. Antra vertus, "neoficiali" bendravimo dalis ir kokia nors tikrai forume neįgyvendinama smagi veikla turėtų sugundyti bent retkarčiais apsilankyti.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#12 Standartinė Laiqualasse » 23 Lap 2004, 19:24

Žinoma, dalyvausiu - kiek tik pajėgsiu, o pajėgsiu turbūt gana dažnai :)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

woodberry
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 581
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:23
MiestasCOLON irštva
CONTACTCOLON

#13 Standartinė woodberry » 23 Lap 2004, 21:39

Jei pavyks susiderinti - aš būtinai.

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#14 Standartinė Aldarion » 24 Lap 2004, 11:06

Good good, many have come: elfs, half-elfs, pixies, even orcs. But we need more! There are too few of man, wizards, dwarfs or ents. The Council must be stong, burarum! :lol:

Siūlau pirmąjį susirinkimą susirinkimą surengti gruodžio 12, t.y. už kiek daugiau nei dviejų savaičių. Kaip jums?
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
Gutruna
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 59
UžsiregistravoCOLON 26 Kov 2004, 21:12
CONTACTCOLON

#15 Standartinė Gutruna » 24 Lap 2004, 17:16

Aš tai visada uz gyvus susitikimus. Jeigu galesiu, tai 12 diena butinai ateisiu. Bet negarantuoju, ar galesiu, nes 11d tampu pilnamete :p
Suplanuok buti spontaniskas.

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#16 Standartinė smeli » 24 Lap 2004, 17:33

>Aš tai visada uz gyvus susitikimus.

tai kodel nevaikstai i orku klano treniruotes???

>11d tampu pilnamete
tai privalumas stojant i orku klana :)
ROTW - Return of The Warlord

Vartotojo avataras
SNOWCOW
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 205
UžsiregistravoCOLON 01 Rgs 2004, 00:16
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#17 Standartinė SNOWCOW » 24 Lap 2004, 18:14

jeigu tik nedirbsiu gal ir as is urvo islysiu :roll:
Netrukdyk priešui, kai jis daro klaida. Tai - blogos manieros.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#18 Standartinė Starlin » 24 Lap 2004, 22:35

Priklauso nuo to, kada reikės pristatyti referatą. Bet iš anksto pažadu, kad jokių pranešimų jubiliejaus tema nerengsiu - galiu tik bendrais bruožais nupasakot, ko reikia. Po paskutinio bandymo tartis padariau išvadą, kad pirminiai pasiruošimai geriau vyksta internete... nors kas žino...

woodberry
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 581
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:23
MiestasCOLON irštva
CONTACTCOLON

#19 Standartinė woodberry » 24 Lap 2004, 22:47

Ir aš turėčiau dalyvaut, nei nenutiks kas nors netikėto :roll:

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#20 Standartinė Laiqualasse » 24 Lap 2004, 23:37

Gruodžio 12? *Pasižymi smegenyse*
Manau, problemų, sutrukdysiančių man dalyvauti, neiškils.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

BUTTON_TOPIC_LOCKED