Tolkin-ėjimai. Atmintinė

Ardassë: Tolkien Lietuvos renginių organizavimas ir aptarimas
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

Tolkin-ėjimai. Atmintinė

#1 Standartinė Laiqualasse » 20 Kov 2010, 15:47

Norite šį tą sužinoti apie Tolkiną, jo kūrybą bei "Žiedų Valdovo" pasaulį? Neturite laiko ir pinigų dalyvauti žygiuose, stovykluose ir kituose dideliuose renginiuose, bet norite pabendrauti su tolkinistais? Tuomet "Tolkin-ėjimai" - kaip tik jums!

Kas tai? Kiekvieną mėnesį vykstantys teminiai tolkinistiniai susitikimai.

Kur ir kada vyksta? Vilniuje ir Kaune, ateityje gal ir kituose miestuose. Vilniuje dažniausiai pirmą mėnesio ketvirtadienį, Kaune - paskutinį mėnesio ketvirtadienį. Tiksli veiksmo vieta ir data paskelbiama likus savaitei ar porai iki renginio, paprastai tai būna kokia nors kavinė.

Kokia programa? Kiekvieno susitikimo tema ir vedėjas paskelbiami prieš keletą savaičių. Galima tikėtis įvairių dalykų - žaidimų, paskaitų, ekskursijų, diskusijų ir t.t.

Kiek kainuoja? Nieko nekainuoja! Tiksliau sakant, nieko nekainuoja pats renginys. Jei veiksmas vyksta kavinėje, kainuos maistas, kurį užsisakysite. Bet daugiau jokių paslėptų mokesčių :)

Kas organizuoja? Kas netingi.

O galima prisidėti? Tikrai galima. Jei turi minčių, idėjų, pasiūlymų, pageidavimų, pastabų ar šiaip komentarų - tavęs laukia ši gija (ketvirtajam sezonui; ankstesni Tolkinėjimų sezonai aptariami čia, čia ir čia), kur juos galėsi išsakyti. Taip pat, jei nori tapti tolkin-ėjimų vedėju/-a - nedvejodamas tą sakyk, suteiksim ir progą pasireikšti, ir pagalbos su organizaciniais dalykais.

Tikimės pamatyti tave artimiausio mėnesio pradžioje!

---

Artimiausi tolkinėjimai Vilniuje
Laiqualasse rašėCOLONPaveikslėlis

Tolkinėjimai 7-VII: Laikas Ardoje

Ar skirtingai į praeitį žvelgia šešių tūkstantmečių amžiaus elfas ir šešiasdešimtmetis žmogus? Kaip Žiedo karas pakeitė hobitų supratimą apie praeitį, dabartį ir ateitį? Ar tikrai elfai vietoje laikrodžių naudoja kalendorius? Ar mūsų istorijos teorijas apie laiko sampratą galima pritaikyti Viduržemei?

Hobitų gyvenimas sukasi gamtos ratu. Elfai atsimena prieš tūkstančius metų vykusius žygius. Žmonės nerimauja dėl Tamsos valdovo grėsmės. Kiekviena padermė laiką suvokia vis kitaip. Mūsų pasaulyje irgi egzistuoja įvairios istorinio laiko sampratos. Apie šias sampratas ir teorijas bei apie jų galimą pritaikymą Viduržemei pasišnekėsime liepos Tolkinėjimuose. Tarp Mindaugo karūnavimo dienos ir Septynių brolių miegančių susirinkime pasikalbėti apie linijinį ir ciklinį laiką bei visokias iš jų išplaukiančias įdomybes.

Susitinkame liepos septintą dieną, ketvirtadienį, septintą valandą vakaro, prie Bernardinų sodo pagrindinio įėjimo. Facebook įvykis.
Artimiausi tolkinėjimai Kaune
Laiqualasse rašėCOLONTolkinėjimai Kaune I-2: I am no man

Paveikslėlis

Apie šlovingąsias Viduržemės herojes ir moteris Tolkino fandome.

Gegužės 26-ą dieną, ketvirtadienį, 19.00 val. susitinkame Kaune, „Forto Dvare“, Rotušės a. 4 pasiklausyti (ir padiskutuoti!) apie moteris Viduržemėje, kaip Profesorius tvarkėsi su fantastikos žanro tropais ir klišėmis, ar tikrai merginos neskaito tokių knygų kaip "Žiedų valdovas", ir kodėl mus taip piktina Taurielė "Hobito" ekranizacijose.

Facebook įvykis
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

BUTTON_TOPIC_LOCKED