Šeštasis forumo gimtadienis

Ardassë: Tolkien Lietuvos renginių organizavimas ir aptarimas
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

Šeštasis forumo gimtadienis

#1 Standartinė Laiqualasse » 06 Sau 2009, 00:52

Regis, nespėji mirktelėti, o štai metų jau ir nebėr. Kaip ne kaip, greitai mums sukaks šešeri metukai - jau reikėtų pradėti galvoti apie ėjimą į mokyklą ;) Bet gimtadienius reikia atšvęsti, o geram gimtadieniui - gerai ir pasiruošti nepakenks. Taigi sukuriu šią temą, kurioje galėtume aptarti Šeštojo forumo gimtadienio organizavimą.

Apie šį renginį šiek tiek buvo kalbėta konferencijos metu. Pateikiu truputėlį pataisytas ir papildytas mintis.

Data: preliminariai balandžio 4-a diena; tai yra šeštadienis savaitę prieš Velykas. Viena savaite anksčiau švęsti būtų tiksliau, turint omeny, kad forumo gimtadienis sutampa su Gondoro naujamečiu (kovo 25-ąja), bet balandžio 4-oji konferencijoje buvusiems tiko labiau.
Vieta: preliminariai - Rumšiškių LBM, ten pat, kur ir pernai; Aldarion sakė, kad mus ten įleis tokiomis pat sąlygomis, kaip ir pernai.
Tema: kol kas nesugalvota; šiemet nėra mūsų jubiliejus, jokie svarbūs tolkinizmui jubiliejai taip pat nenusimato... Tiesa, prieš penkerius metus "Karaliaus sugrįįžimas" nusinešė daugybę Oskarų, bet tai nėra kažkas super ypatingo. Gimtadienis, aišku, gali būti ir be temos, bet kažką sugalvojus, būtų lengviau lipdyti programą.
Programa: kol kas nieko konkretaus. Buvo pasiūlyta keletas idėjų (sąrašas jokiu būdu negalutinis - jei turite minčių, rašykite):
 • įkasam stulpą - per ketvirtąjį gimtadienį Senasis Gollumas pagamino medinį stulpelį tam įvykiui atminti, bet gimtadienio šventimo vietoje jo įkasti negalėjome; stulpas vis dar stovi Aldariono namuose - galbūt galima būtų jį kur nors įkasti?
  apdovanojimai - tradicinis renginys, kuriuo šiemet, kaip visada, užsiimsiu; diplomais pasirūpinti, vėlgi kaip visada, prašysiu Aiquen, nebent atsirastų daugiau norinčių tą daryti;
  trivia - per trečiąjį gimtadienį buvo suorganizuotas dviejų komandų trivia žaidimas; nežinantiems, kas yra trivia, siūlau pasižiūrėti į "Bombadilo svetainėje" vykusius "Baltosios Tarybos" žaidimus - būtent kažką tokio ir galima būtų padaryti. Tam reikia vedėjo ar vedėjų, dalyvių ir klausimų; klausimus gali sugalvoti vedėjai, gali ir dalyviai; antruoju atveju dalyviai užsiregistruoti turėtų iš anksto, kad vedėjai žinotų, kiek klausimų bus;
  improvizacijos - dalykas, sėkmingai vykęs per antrą ir trečią gimtadienius. Tai yra kokios nors Tolkino kūrinio ištraukos suvaidinimas "savaip" - gali būti komiškas, gali būti labai rimtas, kaip jau išeis. Tam reikia, kad kažkas iš anksto parinktų ištrauktas ir apie jas praneštų forume, kad būsimieji improvizatoriai galėtų ir perskaityti. paveikslų ir kitokių tolkinutiškų darbų paroda - anksčiau nedarytas dalykas, bet lyg ir siūlytas. Tarp mūsų yra nemažai kuriančių vaizduojamąjį meną (piešiančių bei fotografuojančių, ta prasme); galima būtų parinkti kokius 10-15 tolkinistinių darbų (arba pasiūlyti visiems tokių sukurti), juos atspausdinti ant A4 arba A3 formato lapų, paklijuoti ant kartono ir iškabinti pagrindiniėje gimtadienio šventimo patalpoje. Tai nebūtinai turi būti konkursas (nors galima ir balsuoti už labiausiai patikusį darbą), bet turėtų pridėti tolkinistinės dvasios renginio aplinkai;
  konkursas kokia nors tolkinistine tema kažką sukurti, per gimtadienį pristatomi darbai - panašu į ankstesnę mintį, bet šiek tiek kitaip. Kada nors, tarkim vasario mėnesį, pateikiama kokia nors tolkinistinė tema (pavyzdžiui - "Legolaso ir Gimlio orkų galabijimo varžybos", arba "Tanikvetilis") ir pasiūloma sukurti kažką susijusio su ta tema; kūrinio forma būtų neribojama - vaidinimas, piešinys, nuotrauka, poema, dar kas nors; kažkuriuo metu per gimtadienį tie darbai pristatomi - piešiniai eksponuojami, poemos deklamuojamos, vaidinimai vaidinami; tada galima išrinkti ir geriausią / labiausiai patikusį darbą;
  taip pat galimas brainstorminis kūrybinis konkursas vietoje – grupelėms duodama tema ir reikia per valandą-dvi sukurti ta tema kažką tolkinistiško - iš esmės tas pats, kas aukščiau, tik viskas daroma vietoje;
  šaudymo lanku varžybos - lankų turime iš viso apie tris, galima padaryti šaudymo varžybas, vietos LBM yra;
  orientacinis - vėlgi daryta per ankstesnius gimtadienius ir buvo labai smagu. LBM kol kas orientacinis nebuvo darytas, taigi galima pabandyti;
  fechtavimasis/kovos kardais - larpinių ginklų turime, visus norinčius keletą kartų esu pamokęs fechtavimosi pagrindų, tad būtų galima pamėginti patikrinti, ar kas nors tai atsimena.
Organizuoja: Aldarion, Laiqualasse, Aredhel, daugiau organizatorių, ypač atskiriems programos punktams, būtų neprošal. Aš į gimtadienio šventimo vietą turbūt nuvažiuosiu diena anksčiau, kad galėčiau padėti Aldarionui pabaigti pasiruošimą. Priklausomai nuo to, kiek to pasiruošimo bus, praverstų dar vienas ar gal net pora panašiai pasiryžusių padėti.

Pasiūlymai, komentarai, pastebėjimai, susižavėjimo šūksniai ir t.t. laukiami :)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#2 Standartinė Aiquen » 06 Sau 2009, 01:30

Diplomai bus. 8)
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#3 Standartinė le_golas » 06 Sau 2009, 16:09

Dėl pagalbos.. Nuvažiuoti dieną anksčiau, tai mielai, kaip visada. :D Tik nenorėčiau prisidėti prie orientacinio paruošimo, nes labai norisi dalyvauti.
What have I got in my pocket?

Vartotojo avataras
Tyliai
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 109
UžsiregistravoCOLON 09 Lap 2008, 17:37
MiestasCOLON Vilnius

#4 Standartinė Tyliai » 06 Sau 2009, 23:57

*susižavėjimo šūksnis*
Tyliai nurijo savo nenugalimą norą ir entuziazmą kištis į tokių renginių organizavimą ir mažą balto pavydo kirminėlį :)
The moon cries - her tears of light
fall upon the thirsty grass.
To welcome our feet - dancing
on this sacred ground.

Vartotojo avataras
sielagaudys
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 539
UžsiregistravoCOLON 02 Lie 2007, 19:14
MiestasCOLON kartais Vilnius, kartais kitur, dažniausiai negyvenu

#5 Standartinė sielagaudys » 07 Sau 2009, 00:08

Tyliai rašėCOLON*susižavėjimo šūksnis*
Tyliai nurijo savo nenugalimą norą ir entuziazmą kištis į tokių renginių organizavimą ir mažą balto pavydo kirminėlį :)
manau, kad tikrai galima prisijungti ir nieks netrukdo rasti, kaip galima prisidėti ;)
iš naujokų mes laukiam kaip minimum dalyvavimo :)

/me irgi prisidės, jei ras kuo. Ir turės laiko. manau, galėčiau prisidėti rengiant orientacinį, nes nejaučiu baisaus noro anam dalyvaut, o štai dalyvius paklaidint - milžinišką :twisted:
I'm a leaf on a wind. Watch how i soar.

The planet is fine...the people are FUCKED! - George Carlin

Vartotojo avataras
Tyliai
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 109
UžsiregistravoCOLON 09 Lap 2008, 17:37
MiestasCOLON Vilnius

#6 Standartinė Tyliai » 07 Sau 2009, 00:31

Tyliai žiopteli ir nuleidžia akeles: -Būtų labai miela su visais susipažinti, tačiau žali naujokai dažniausia baisiai kuklūs :oops:

O jei rimtai, tai tikrai labai norėčiau dalyvaut (baisiai noriu iš lanko pašaudyt :lol: ), tačiau vat nežinia nežinia kaip čia bus.. Norai - dar ne viskas.
The moon cries - her tears of light
fall upon the thirsty grass.
To welcome our feet - dancing
on this sacred ground.

Magnus
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 288
UžsiregistravoCOLON 28 Spa 2008, 20:13

#7 Standartinė Magnus » 07 Sau 2009, 00:32

Tyliai rašėCOLONTyliai žiopteli ir nuleidžia akeles: -Būtų labai miela su visais susipažinti, tačiau žali naujokai dažniausia baisiai kuklūs :oops:

O jei rimtai, tai tikrai labai norėčiau dalyvaut (baisiai noriu iš lanko pašaudyt :lol: ), tačiau vat nežinia nežinia kaip čia bus.. Norai - dar ne viskas.
Reikia būti etatiniu naujoku ir freeku :P
CTF Glaurung

Vartotojo avataras
Nūmenorietis
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 264
UžsiregistravoCOLON 21 Rgs 2006, 21:55
MiestasCOLON Negyvenu, stumiu laiką.
CONTACTCOLON

#8 Standartinė Nūmenorietis » 07 Sau 2009, 00:33

Pirma teks taikinių pabūt, kad nusipelnytum pašaudyt iš lanko.
Virtualus svoločius mėgsta Country blues - Delta blues - Jazz blues - Jump blues - Piano blues - Boogie-woogie - Chicago blues - Swamp blues - Texas blues ir kitus regioninius bluzo stilius, kūriuos pabijojo kopinti į parašą, nes būt gavesis labai didelis ir nazgūlai ragų duotų.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#9 Standartinė Aiquen » 07 Sau 2009, 01:12

Prašymas tiems, kas ruoš orientacinį - gal galima būt tikėtis, kad jis bus labiau paremtas galvos naudojimu, nei sugebėjimu greitai lakstyti? Bo sudalyvaut labai norėčiau, ale jei esmė bus skuosti liežuvį iškorus, tada... :?
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#10 Standartinė Exon » 07 Sau 2009, 13:26

Apsiimu koordinuoti improvizacijas. Jau esu paskiepyta ir pasiruo6usi bet kokiai nesąmonei kurią gali iškrėsti gerb. bendrabepročiai :p .
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Enya
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 216
UžsiregistravoCOLON 28 Rgp 2008, 08:47
MiestasCOLON Kaunas, Šilainiai

#11 Standartinė Enya » 07 Sau 2009, 15:10

Kas veža? Tėvai tilps?

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#12 Standartinė Laiqualasse » 07 Sau 2009, 17:26

Enya rašėCOLONKas veža? Tėvai tilps?
Tėvai gali prisijungti - pernai Hūrino tėvai buvo atkeliavę ir, nors su mumis nesėdėjo, pasivaikščiojo po muziejų. Tikrai neišvarysim ir nesuvalgysim :)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
sielagaudys
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 539
UžsiregistravoCOLON 02 Lie 2007, 19:14
MiestasCOLON kartais Vilnius, kartais kitur, dažniausiai negyvenu

#13 Standartinė sielagaudys » 07 Sau 2009, 17:35

Speak for yarrrself :p
I'm a leaf on a wind. Watch how i soar.

The planet is fine...the people are FUCKED! - George Carlin

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#14 Standartinė le_golas » 07 Sau 2009, 22:12

sielagaudys rašėCOLONSpeak for yarrrself :p
Pedobear is hungry? :D
What have I got in my pocket?

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#15 Standartinė Exon » 21 Sau 2009, 23:15

Organizatoriai! Ar galėčiau rezervuoti kokią valandą nerimtai paskaitai-viktorinai?
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#16 Standartinė Laiqualasse » 22 Sau 2009, 00:46

Exon rašėCOLONOrganizatoriai! Ar galėčiau rezervuoti kokią valandą nerimtai paskaitai-viktorinai?
Galima. Ta proga pamėginsiu sudaryti preliminarų veiksmų sąrašiuką:

*Orientacinis (2 val.)
*Exon paskaita (1 val.)
*Improvizacijos (1 val.)
*Trivia (1,5 val.)
*Apdovanojimai (0,5 val.)
*Kūrybinis konkursas arba jo rezultatų pristatymas (1-2 val.)

Viso jau susidaro 8 valandos. Pridėkime meninę tylą, pavalgymus, truputį laisvo laiko, ir jau turime renginį nuo 10 ryto iki 7-8 vakaro.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Elesaras
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 61
UžsiregistravoCOLON 10 Spa 2008, 16:06
MiestasCOLON Kaunas

#17 Standartinė Elesaras » 22 Sau 2009, 10:35

Nu fainai tai ir norisi tik prisidėti :P Aš visom kojom būti ketinu

Vartotojo avataras
ennor
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 30
UžsiregistravoCOLON 29 Lie 2007, 03:40
MiestasCOLON Vilnius

#18 Standartinė ennor » 29 Sau 2009, 02:57

Weeeee :labas: va čia tai tikrai tikrai būsiu, nebeįdomūs jokie koliai ar egzai.

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#19 Standartinė Exon » 07 Vas 2009, 22:20

Apie improvizacijas trumpai:
Improvizacijos mūsų atveju yra… hm, improvizuoti vaidinimai tam tikro epizodo iš knygos motyvais, nepažodžiui, galima su humoro elementais. Vaidmenis improvizacijai yra paskiriami savanoriams atsitiktinai. Savanoriai kartais irgi yra paskiriami. Būtent dėl atsitiktinio vaidmenų pasirinkimo ir repeticijų nebuvimo šis žaidimas ir vadinamas improvizacijomis, o ne dėl to, gerbiamieji, jog žaidėjai susirenka ir bando atsiminti, kaip ten knygoje buvo. O kad nereikėtų perskaityti iš naujo visos knygos, improvizacijos temas aš paskelbiu iš anksto.
Perskaitykite, net jei neketinate dalyvauti. Tai yra tikrai smagu – tad, atsargiai, galite apsigalvoti :).

~Temos improvizacijoms~

1. Visa tiesa apie mano draugus arba Po pirties
Epizodas, kai Meris ir Pipinas atskleidžia Frodui, jog žino apie Žiedą, ir prisiprašo eiti kartu. Nuo Frodo išėjimo iš pirties iki Merio ir Pipino dainos.

2. Šviesos ietis arba Atsikelk ir eik
Teodeno išgydymas. Nuo ketveriukės (Gandalfo, Aragorno, Gimlio ir Legolaso) įžengimo į salę iki tos vietos, kur Eomeras atiduoda Teodenui kalaviją.

3. Rytų fronte nieko naujo
Diskusija su Denetoru apie Žiedą. Nuo Faramiro žodžių, jog jis mato hobitą nebepirmą kartą iki atsisveikinimo su Denetoru.
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
Elesaras
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 61
UžsiregistravoCOLON 10 Spa 2008, 16:06
MiestasCOLON Kaunas

#20 Standartinė Elesaras » 07 Vas 2009, 22:59

Exon ,
Tikrai bus smagu :)

BUTTON_POST_REPLY