Puslapis 11

TL Draugijos taryba ieško pagalbininko

ParašytasCOLON 02 Vas 2010, 20:53
Laiqualasse
Svarbus pranešimas / pasiūlymas. Reikalingas forumietis, kuris galėtų skirti ~4-5 valandas per mėnesį informacijos rinkimui ir sklaidai. Kalbant paprasčiau - reikia koordinatoriaus daugmaž kasmėnesiniam "Tolkien Lietuva" naujienlaiškiui. Darbo pobūdis - atsakingų už įrašus asmenų baksnojimas, tų įrašų surinkimas, sudėjimas į vieną naujienlaiškį ir pusiau automatizuotas išsiuntinėjimas forumo nariams. Darbo yra ne tiek daug ir ne tokio sunkaus, kaip gali pasirodyti.

Jei manote, kad galėtumėte ir norėtumėte kažką panašaus daryti - susisiekite su Tarybos nariais AŽ arba Skype arba rašykite į šią giją.

ParašytasCOLON 20 Vas 2010, 16:12
Laiqualasse
Pagalbininkas rastas, ačiū Nimrodel :) Bet jei turite minčių arba noro prisidėti prie mūsų veiklos - nedvejokite kreiptis ;)

ParašytasCOLON 22 Kov 2010, 17:39
Gediminaitis
Gal kartais reikia viesuju rysiu atstovo?

ParašytasCOLON 23 Kov 2010, 01:28
Laiqualasse
Labai ačiū už pa(si)siūlymą, pagalvosim ir pakalbėsim gyvai :)

Re: TL Draugijos taryba ieško pagalbininko

ParašytasCOLON 24 Sau 2011, 00:22
Laiqualasse
Cross-posting iš čia:

"TL Draugija" ieško gero žmogaus, kuris nepatingėtų atrinkinėti nuotraukas ir jas dėlioti prie įvairių renginių aprašymo. Reikalavimai - noras šį bei tą nuveikti tolkinizmo labui. Darbo privalumai - išmoksite naudotis HTML (šiek tiek; jei dar nemokėjote); prisiminsite daugybę nuostabių įvykių iš forumo istorijos; susirinksite kompromato prieš didžiąją dalį aktyvesnių forumiečių ;)

Re: TL Draugijos taryba ieško pagalbininko

ParašytasCOLON 17 Sau 2013, 02:06
Laiqualasse
Beveik dvejus metus atsakingai Naujienlaiškio rašytojo pareigas ėjęs Hurinas pasitraukė iš šių pareigų. Ačiū jam už įdėtą darbą!

Taigi ir vėl reikia Naujienlaiškio koordinatoriaus. Darbas - sykį per mėnesį parašyti keletą tekstų, pabaksnoti vieną kitą žmogų (dažniausiai mane), išsiuntinėti naujienlaiškį gavėjams. Reikia tik trupučio entuziazmo, viso kito galima išmokti :)

Re: TL Draugijos taryba ieško pagalbininko

ParašytasCOLON 12 Sau 2014, 15:00
Laiqualasse
Gal atsirastų norintis administruoti TL Draugijos jūtūbės puslapį? Visų pirma, sutvarkyti informaciją, o paskui - po truputį surinkti ir sukelti visokius vaizdo siužetus apie mūsų veiklą.