Pliurpimas nr. 20

Kiti pokalbiai ne į temą
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

Pliurpimas nr. 20

#1 Standartinė Starlin » 28 Rgp 2006, 01:25

Ilgai laukiau, stebėjau, ar moderatoriai patys susipras užrakinti seniai 14 puslapių peržengusią pliurpalų giją ir atidaryti naują. Deja, taip neatsitiko :roll: Bet atminkit: artimiausius metus tą daryti turėsit jūs, taigi stebėkit ir tvarkykitės...

O aš išnaudosiu šitą naujos gijos atidarymo progą savo atsisveikinimui, jei tik nesupyksite. Iš pradžių bus daug daug grafomanijos, o esminė informacija - apačioje. Grafomanija daug kur asmeniška, ir daugeliui neįdomi, tad atsiprašau, kad leidžiu sau įdėti šitas paklodes į forumą. Kam mano vardas nieko nesako, tiesiog praleiskite šią žinutę... atsiprašau.

Pradėsiu nuo paskutinio projekto - debatų. Su kai kuriais jau apšnekėjom juos, ir iš esmės pasakiau viską, ką norėjau pasakyti, tačiau derėtų tą įrašyti ir čia. Kiek pamenu, debatai buvo Šarūno (Folko) idėja. Nebuvo ji labai ilgai vystoma, tiesiog kilo mintis ir atsirado noro ją įgyvendinti. Norėjom debatų vienas su vienu, o temą parinkti sugalvojome palikti kokiam nors trečiam asmeniui - išsirinkome Laiquą, ir esame jam didžiai dėkingi, kad nepatingėjo ir sutiko. Taisykles ir apribojimus debatams galvoti tingėjome, taigi numatėme tik bendrais bruožais... čia ir buvo mūsų klaida. Likus visai nedaug laiko, nusprendėme, kad norime debatus daryti in-character. Tai iš esmės nulėmė debatavimo formą: IC reiškia, kad savo kalbą sakai ne tu, o tavo personažas. Taigi citatos iš, tarkim, Tolkieno laiškų netinka, o visą medžiagą taip pat reikia atitinkamai apdoroti ir pateikti. Na, jau anoje pliurpalų gijoje esu sakiusi, kaip, mano manymu, suklydome. Šarūnas - žmogus, dalyvavaujantis debatuose. Aš gi apie "normalius" debatus ničnieko neišmanau. Todėl mudu visiškai skirtingai įsivaizdavome šitą diskusiją, pradedant tema, baigiant žinutės organizavimo sistema. Atsiprašau, Šarūnai, kad apsipykom - pamirškim tai. Juk čia tik debatai. Be to, bandomieji. Jeigu kam nors jie patiko ir būtų norinčių dar pabandyti, dabar jau matote, kur būtina patobulinti šitokį sumanymą. Mes labai daug ką (praktiškai viską) darėme "eigoje". Aš naudojausi savo jau seniai sukurtu personažu, o Muniras atsirado tiesiog akyse - labai ilgai jis net vardo neturėjo, todėl ir buvo vadinamas "juo" ;) Rašydama įžangines žinutes, dar nežinojau, kokį "settingą" (veiksmo vietą) Laiqua sugalvos, ir tik vėliau išgirdau apie Haradą. Visa tai buvo be galo įdomi improvizacija. Labai labai dėkoju tiems forumiečiams, kurie nepatingėjo įsijungti į šitą mūsų sužaidimą. Minios teismas, žinoma, geriau veikia, kai tos minios daugiau, tačiau vėlgi - čia buvo tik bandymas. Ačiū, kad nepabūgote eksperimento.

Tai štai. Išvažiuoju. Turbūt jau kokį šimtą kartų manęs klausė, kaip jaučiuosi, ar nebijau, ar jaudinuos, ar liūdna... Per pastarąsias dvi savaites mano požiūris keitėsi nekart, o dabar galvoje pilka maišalynė, taigi atsakyti tiesiai šviesiai negaliu. Norėčiau viską iškeist į akinančią baltą tylą. O gal atvirkščiai - į amžinai dumblotą gatvę su pilku lietum be žaibų ir pabaigos. Norėčiau dirbt kasininke ar pardavėja, ar šiaip bet kuo, nepastebimu tokiu. Po metų dvejų ištekėt, pasigimdyt vaiką, paskui antrą, gal trečią. Gyvent gyvenimą, kuriame galvą skauda dėl komunalinių mokesčių, kiauro stogo, pašto ženklų. Neturėt komputerio ir internetą matyti kartą per mėnesį kavinėje. Šeštadienių vakarais vaikščioti su savo žmogum palei Vilnelę, kartais susitikti mokyklos laikų draugę ir žiūrint jai į akis ramiai pasakyti: "Žinai, išties, - kol kas gyvenu kaip visada..." Džiaugtis galimybe atsiversti knygą. Vasarą maudytis upėj, žiemą - sniege. Pyktis ir verkti.
Nežinau, kodėl yra ne taip. Kodėl be tų sudėtingų buities problemų dar reikia pasidaryti papildomų. Nedrįstu nieko keisti. Ir todėl visąlaik esu ant slenksčio.
Devinta klasė, licėjus. Naujokai jau spėjom apsitrinti, bet pažįstam vieni kitus visgi paviršėliais, kiek spėjom pamatyt ir išgirsti. Per etikos pamoką užduotis: pabandykite įsivaizduoti, kaip mąsto jūsų suolo draugas, ir atsakykite į tris klausimus. Jų nebepamenu... Bet vienas buvo apie ateities viziją. Taip jau nutiko, tądien sėdėjau su vaikinu, su kuriuo ne per daugiausiai buvau bendravusi, taigi jo susidaryta nuomonė apie mane buvo būtent ta - paviršinė. Savo lapelyje jis pirmuoju asmeniu už mane užrašė: "Ateityje įsivaizduoju, kad tapsiu karjeriste - pasieksiu aukštus karjeros laiptelius, tačiau būsiu darboholikė, nes draugų ypatingai daug neturėsiu. Gal turėsiu vyrą, vaikus." Kvailas atsakymas, paiki žodžiai (bent jau taip skamba dabar, vartant aną lapelį rankose...). Tačiau keista - nes likusi lapelio dalis primarginta atsakingai ir gan taikliai. Perskaičiau tąkart, atlaidžiai nusišyposojau, bet gerklėje įstrigo gumulas. Nejau mane tikrai tokia laiko? Ar čia - reali nuomonė, ar tik noras įgelti? Paklausiau kitos bendraklasės, su kuria mokėmės kartu nuo pat pradinės mokyklos. Klausiau netiesiai, nemoku... bet ji išgirdo. Žiūrėdama man į akis, paklausė: "O tu turbūt nori: namai, šeima..." Buvau jai dėkinga. Kad suprato. Kam blaškymaisi... baltos ir juodos klajos... gyvybės ratas, aptvertas grotom...
Noriu paprastai, nesiplėšyti dėl išsilavinimo ir "intelektualinio statuso", bet dabar jau nebe metas apie tai galvoti. Buvo norų viską mest ir nerti gilyn, bet... Tas taškas laike ir erdvėje, kuriame dabar esu, stumia mane viena kryptimi, o ne kita, kad ir kaip būtų skaudu. Todėl, viena vertus, liūdna ir nesinori - nes šitas Nuotykis yra kitų nuotykių užuomazga, - kita vertus, tai yra geriausia, kas man dabar, esant čia ir darant tai, ką darau, galėjo nutikti. Tai yra didelė galimybė, ir aš džiaugiuosi, kad ją gavau. Kaina visada bus čia ir svers atgal, tačiau nubraukti to, ką padariau, ir grįžti ten, kur viskas prasidėjo, jau neįmanoma.

Galbūt kam nors įdomu, ar pasikeitė mano nuotaikos po anų ankstesnių paklodžių. Žinoma, keitėsi - daug kartų. Bet bendras požiūris, deja, visiškai kitoks nei buvo prieš metus dvejus. Vakar klausiau, ar kas nors iš veteranų yra dabar, po kelerių metų, pasiskaitęs savuosius prisistatymus (dešimt punktų). Perskaitai ir matai: kai kas keičiasi, kai kas ne, bet vis tik - keičiasi. Aš jaučiu, kad man reikia atostogų, ir dabar tam pats tinkamiausias metas. Forume nerašysiu... Prisijungsiu įmesti "...omeny...", nes čia jau yra jo pradžia, o pati istorija vis dar man svarbi ir artima (sutapimas: popieriai su tekstu bus šalia manęs lėktuvo kabinoje; kas žino, gal pagaliau pabaigsiu tą vis nepasirašantį gabalėlį). Galbūt dar kada kokius pora žodžių... Bet šiaip netrukdysiu jūsų savo įkyriais tvindymais. Jeigu kam nors pasidarys įdomu, kaip aš ten Kinijoj gyvenu, stengsiuosi reguliariai rašyti (ir duoti nuorodas į nuotraukas) savo bloge:
http://starlin-elvea.livejournal.com/
Komentuoti ten gali ir anonimai. Kai kurie įrašai yra "po spyna" - skirti tik draugams, taigi jei kam nors įdomūs ir tie, vienintelis kelias yra užsiregistruoti LJ (rašyt dienoraščio užsiregistravus nebūtina) ir būti įtrauktam į mano draugų sąrašą.
Šiaip su manimi lengviausia bus susisiekti per:

El. paštą (ettelie @ gmail.com)
Skype (ettelie)
MSN (ettelie @ hotmail.com)
ICQ (326574610)

Galite rašyti AŽ, įsijungsiu funkciją, kad man praneštų į paštą apie naują žinutę...
Mano telefono numeris veiks maždaug iki rugsėjo vidurio (tačiau jau nuo rytojaus būsiu už Lietuvos ribų). Paskui sutartį nutrauksiu, ir grįžusi įsigysiu naują numerį.

Tokia tad "praktinė" informacija, jeigu ji tik kam nors įdomi. Baisingiausiai atsiprašau, kad įkyriu savo asmeninio pobūdžio rašliavomis. Tiesiog tebūnie tai užfiksuota mano nuotaika "prieš" - žiūrėsim, kas bus "po".

Šią akimirką man neliūdna, bet žinau, kad atsigulusi miegoti toms kelioms valandoms, kurios liko iki atsikėlimo, prisiminsiu Veidus. Veidus žmonių, su kuriais man gera. Tarp jų yra vos keli, kurių pasiilgsiu kaip nežinau ko. Betgi to ir pakanka - vien žinoti, kad yra kažkas - nors tik vienas, du, trys - ką gaila palikt. Net tokiam neilgam laikui kaip vieneri metai. Ačiū visiems, kurie atsisveikino, kurie siuntė linkėjimus ir tikino, kad lauks sugrįžtant. Man tai labai, labai labai daug reiškia. Tokios akimirkos priverčia mane suabejoti abejonėmis. Cogito ergo sum... nukryptemė. Bet. Na štai, susigraudinau. Gana.

Jei rytoj apie pusę antros dienos pamatysite iš Vilniaus oro uosto kylantį lėktuvą, pamojuokite. Aš žiūrėsiu žemyn ir mojuosiu atgal.

Sudie!

~Barbora~

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#2 Standartinė Indraja » 28 Rgp 2006, 17:01

A... Tai man dabar jau nieko {daugiau} už pamokslus nebus? Taigi, kokie "vos keli", tai bent jau mano gyvenime būtų vadinama "nejaugi netgi keli", žmogau, džiaugtis reik... O dar esama ir tokių mūsų, kurie pasiilgs tavęs. Laukiam ir mylim.

Va Starlin prisistatymą paskaičiau. Na kaipgi, pasikeitė - dainuot moka! :lol:
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#3 Standartinė smeli » 29 Rgp 2006, 08:24

sekmes, nepasiklysk ten
ir nepamirsk tenai mokintis kovos kardais technikos kur rodziau :D
ROTW - Return of The Warlord

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#4 Standartinė Indraja » 29 Rgp 2006, 11:07

Tik gimęs mūsų forumas kokius metus turėjo bėdų, susijusių su antruoju galu. Juk taip būna visiems kūdikiams. Tačiau bėdos netrukus baigėsi, gyvenimas darėsi vis linksmesnis ir įvairesnis. Ir štai vieną dieną - po trejų su puse metų, t.y. pagal labai senoviškai-šiuolaikiškas rekomendacijas - mūsų forumą atjunkė!

Tiesa, forumas buvo labai sąmoningas, tad netgi tokio amžiaus nevengdavo pamąstyti apie mirtį...

:lol:
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#5 Standartinė smeli » 29 Rgp 2006, 11:44

atjunke kaip suprantu kudiki nuo kruties

bet mano orkisku poziuriu atjunkymas nuo kruties visai nereiskia gyvenimo pabaigos
ROTW - Return of The Warlord

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#6 Standartinė Aiquen » 29 Rgp 2006, 11:49

O man jau ilgu. Bet aš tik pro šalį ėjau.

P.S. Noriu atviruko su drakonais.
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#7 Standartinė Folkas » 29 Rgp 2006, 19:32

Kartais geriau patylėti, nes žodžiai toje vietoje kvailai skamba. Tai va, patylėsiu ir aš, tik vienas sakinys:
milijoną kartų sakau AČIŪ !
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#8 Standartinė Aiquen » 30 Rgp 2006, 12:09

Geez, vėl tie evil triušiai... :twisted: Koks tamstų kantrybės rekordas? *me ištvėrė 50600 (+/- 50).
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Darla_Jr
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 635
UžsiregistravoCOLON 11 Lie 2004, 14:44
MiestasCOLON Barsukų g. 23, Hobitonas
CONTACTCOLON

#9 Standartinė Darla_Jr » 30 Rgp 2006, 19:03

Geriau vėliau nei niekada...
Sėkmės, Starlin!!!

Elleth
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 311
UžsiregistravoCOLON 29 Bal 2006, 11:55

#10 Standartinė Elleth » 30 Rgp 2006, 20:10

Sėkmės, sėkmės! ;)

Aiquen, aš vos ištvėriau iki 50 000 ir tada iš karto išjungiau :)
[size=75]"Toji akimirka, kai neteisingai pasielgi, gali būti gražiausia tavo gyvenime."[/size]

Vartotojo avataras
Ellorion
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 856
UžsiregistravoCOLON 06 Rgs 2004, 16:48
MiestasCOLON Krokuva

#11 Standartinė Ellorion » 30 Rgp 2006, 22:32

o Dieve kokie mieli tie zuikiai :lol:

Iki Starlin, Gerų Akimirkų. :wink:
[size=84][b]Žengiu žingsnį ir krentu į bedugnę, nors prieš porą sekundžių ten buvo Džomolungma.[/b][/size]

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#12 Standartinė Laiqualasse » 30 Rgp 2006, 22:43

Ar norite sužinoti, kokie geek'ai jūs esate?

http://www.innergeek.us/geek-test.html

Aš esu. (20.51282%)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#13 Standartinė Indraja » 31 Rgp 2006, 11:18

Oi ačiū, sudarytas gal ir ne visiškai reprezentatyviai, bet labai šauniai! Vietomis taip taikliai, kad susidaro nemaža rizika prunkščiant apspjaudyti monitorių. Beje, kur "5+ of the above movies on DVD" manyčiau, kad ten ne mūsų ekonominėms sąlygoms klausimas, pas mus galima įskaičiuot ir CD / savo gamybos DVD. (Ypač jei tai yra keli skirtingi to paties filmo CD). O dėl nereprezentatyvumo: ką, genų inžinerija jiems jau per daug mainstream, kad tik kiek susijusių pora punktų, skirtingai nei apie fiziką, kompiuterius ir astronomiją???
Beje, I know the odd/even number rule of Star Trek movies. Without watching any of them :p

27.41617% - Total Geek

variantai:
Geekish Tendencies......................≥09%
Geek...........................................≥15%
Total Geek...................................≥25%
Major Geek..................................≥35%
Super Geek..................................≥45%
Extreme Geek...............................≥55%
Geek God.....................................≥65%
Dysfunctional Geek.......................≥75%
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#14 Standartinė Aredhel » 31 Rgp 2006, 16:44

Sėkmės, Starlin. Iki pasimatymo :)
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Darla_Jr
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 635
UžsiregistravoCOLON 11 Lie 2004, 14:44
MiestasCOLON Barsukų g. 23, Hobitonas
CONTACTCOLON

#15 Standartinė Darla_Jr » 31 Rgp 2006, 18:49

26.62722% - Total Geek

Žinojau...Žinojau... :D

Vartotojo avataras
Izengardas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 391
UžsiregistravoCOLON 26 Kov 2004, 17:39
MiestasCOLON samanota trobele prie Neries vingio

#16 Standartinė Izengardas » 01 Rgs 2006, 07:10

Svekinu visus forumo moksleivius ir studentus su Rugsėjo pirmąja ir linkiu ištvermės , bei kantrybės šiais mokslo metais.
Soldiers dont die , they just go to hell to regroup !
"The masses have a potentially inexhaustible enthusiasm for socialism" M.D
"Parombinsim kaip džeka !" KPI studentas

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#17 Standartinė smeli » 01 Rgs 2006, 08:01

tas thank you yra sukciu zaidimas
kai sitie du zuikiai kartu ikvepineja oro kad kartoti "thank you" skaitliukas vistiek sukasi
skaitliukas sitas visai nuo tu zuikiu nepriklauso
ROTW - Return of The Warlord

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#18 Standartinė Aiquen » 01 Rgs 2006, 09:34

smeli rašėCOLONskaitliukas sitas visai nuo tu zuikiu nepriklauso
Aha, aha, o dar, žinok, amerikonai į mėnulį buvo nuskridę. :D

Sveikinimai tiems, kas švenčia ir užuojautos tiems, kas ne! :sm10:


P.S. Smagų straipsniulį radau.
http://www.vdu.lt/etnologija/docs/11Kis ... ngardas%22


_________________________


OCHOCHOCHOOOOO!!! Kaip jums :fball: ?
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#19 Standartinė Indraja » 04 Rgs 2006, 14:52

A, straipsniukas įdomiai atrodo, ir netrumpai.

Apačioj - apie JRRT. Hm, dar biografijos neperskaičiau, bet iš laiškų atrodo, jog apie pasaulio politinę situaciją žmogus visgi turėjo nuomonę :?
Paskutinį kartą redagavo 1 Indraja. Iš viso redaguota 9 kartus.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
hekla
Baltosios Tarybos Varda
PranešimaiCOLON 607
UžsiregistravoCOLON 04 Rgs 2005, 12:24
MiestasCOLON vlk...

#20 Standartinė hekla » 04 Rgs 2006, 18:37

Labai informatyvus straipsnis. Apie Sugiharą buvau iš tėčio girdėjusi... Nereali...teisinga asmenybė.
O tai, kad J.R.R.T. nesidomėjo nei politika, nei ekonomika mane iš pradžių suglumino..
[url]http://s1.gladiatus.lt/game/c.php?uid=25585[/url]

BUTTON_TOPIC_LOCKED