Pliurpalai nr. 15

Kiti pokalbiai ne į temą
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Žinutė
Autorius
Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

Pliurpalai nr. 15

#1 Standartinė Elfhild » 26 Rgs 2005, 22:39

Gija perskelta į naują pliurpimo giją. Pliurpalai nr. 14. Sėkmės. ~Starlin~

----

Apturėjau penkias turiningas dienas. Negana to, kad varginančią pasiruošimų savaitę vainikavo mano akimis puikiai pavykusios krikštynos (vienintelis pavykęs didesnis renginys, kurį mūsų kursas sugebėjo surengti per 4-is metus :roll: ), ketvirtadienio vakarą atvyko gauja japonų iš tekančios saulės šalies ir aš vieną hostinau. Kad fun tai fun, bet po kiek laiko, ypač šiandien prieš atsisveikinant, tokių minčių daug kilo:

1. Jie vos kalba angliškai. Tarkim, manoji dar ne tokia drovi buvo ir kažką su manim vebleno, bet kitiems pasitaikė tokie, kurie ir nesistengė kalbėti. Galų gale viskas baigiasi tuo, kad lietuviai aplink tuos japonus šokinėja kaip aplink mažus vaikus, nes kitaip jų mokytojai skundžiasi, kad mes su jais nebendraujam, o jiems iš tikrųjų nusispjauti ir jie net nesistengia kalbėti. Mes dėl jų stengiamės, rengiam jiems "party", kurių jie savo šaly gyvenime nėra matę, nes pas juos itin griežtai, o jie elgiasi taip, tarsi jiems būtų nuobodu, nors jie patys tų parčių prašo. Tarsi nemato, kad mes dėl jų taip stengiamės, ir to neįvertina... Ne visi, bet nemaža dalis.
2. Japonų mokytojai akli. Na, tarkim, Fumito neaklas, nes pats Lietuvoj gyvena. Jie mano, kad japoniukai čia važiuoja kultūros žiūrėti, bet kalbesni svečiai mums išaiškino, kad į Lietuvą jie važiuoja "tūsintis". Jie čia tikisi pirmą kartą gyvenime (o jiems 16-17) paragauti alkoholio ir pan. Tuo tarpu mokytojai arba to nemato, arba nenori matyti :roll: Kai paskui vienas kitas drąsesnis japonas apsimeta, kad jam bloga, ir dėl to atseit negali į Kauną važiuoti, jų mokytojai net neįtaria klastos.
3. Japoniukai yra traumuoti. Jie nemato gyvenimo. Ten jų niekur neišleidžia, dėl to kai kuriems kuklesniems čia atvažiavus būna šokas pamačius alkoholį arba tiesiog kvailą mokyklinę diskoteką (viena japoniukė apsiverkė iš baimės, kai pamatė šokančius pagėrusius lietuvius... o po kiek laiko ji pamatė tą patį darančius ir savo kolegas, ir baisiai išsigando...). Jiems draudžiamas alkoholis iki 20 metų ir jie labai griežtai prižiūrimi, bet kas iš to? Paskui, kaip mūsų anglų mokytoja pasakojo, suaugę vyrai nueina į "business party" ir nusigeria iki žemės graibymo. O ir šitie atvažiavę į Lietuvą nejaučia saiko, nejaučia ribos, kurios geriau neperžengti. Kodėl juos taip traumuoja? Esu tikra, kad jų vaikai arba anūkai jau bus liberalesni, bet dabar iš jų tėvai ir mokytojai padaro "shy boy", kaip jie patys paskui save pradėjo vadinti. Juose absoliučiai 0 savarankiškumo, o perdėtas mandagumas kartais net glumina, nes jiems viskas atseit tinka, nors matai, kad kažkas tikrai negerai. Be to, jie patys nežino, ko nori, nes paprastai viską už juos sprendžia kiti.
4. Jie gali rinktis, kur važiuoti: Lietuva, Anglija, Vokietija, Maldyvai, Havajai ir dar kažkas. Lietuva viena iš populiariausių. Kodėl? Augintiniai paaiškina, kad pernai čia buvę draugai jiems sakė, jog čia yra fun. Kodėl fun? Lietuvaičiai sėdime ir svarstome, kad gal mes esam svetingesni negu kokie nors maldyviečiai, vokiečiai ar anglai. Anglas turbūt nešokinės aplink savo japoną taip kaip mes, neteps jam sumuštinio (jie patys, beje, nemoka :roll: ) ir per daug nesitaikstys prie jo norų. Bet ne. Kalbesnis japonas paaiškino. Yra dvi priežastys: kelionė į Lietuvą pigiausia; Lietuvoje jie tikisi eiti į party ir nusigerti, o gal ir dar daugiau. Kultūra rūpi mažumai, ir kiekvienais metais atvažiuoja vis daugiau norinčių į party ir mažiau susidomėjusių kultūra... Taip kad jokios romantikos, ir lietuvių nacionaliniai kompleksai pasitvirtina :roll:

Tokios pesimistinės mintys šiandien kilo, nes per tuos japus peršalau ir kelinta naktis neišsimiegojau. Bet bendras vaizdas daug geresnis, ir šiaip liūdna buvo atsisveikint, mieli jie žmonės :cry:
Hrrrr

Vartotojo avataras
Elentari
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1568
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

#2 Standartinė Elentari » 26 Rgs 2005, 23:10

Užuojauta, Elfhild... Ar vargšai jie ar paršai...

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#3 Standartinė Alatar » 27 Rgs 2005, 00:20

na,na, Elfhild... :wink:
uzuojauta zinoma ir paguoda,man cionais tenka tokiu sutikti taip pat...Isvis kartais neaisku-ir kaip jie po galais PATEKO STUDIJUOTI cionais,nemokedami kalbos,kaip jie dirba,nemokedami kalbos,kaip jie isvis po paraliais perejo imigracine tarnyba?vat,kur kl. :shock: :lol:
siaip ar taip reikia suprasti kulturu skirtumus(net ju nesuprantant :lol: ) ir juos gerbti..teip,jaunuju japoniuku karta siek tiek kitokia,bet kazkuom visvien tokia pat. Kaip ir prancuzai amzinai bus romantikai,mergisiai(jei zinoma genomas nepasikeis kardinaliai del odos spalvos ir pan :lol: ),kaip ir rusai amzinai bus atlapasirdziai,"nashyje apiat praegrali-nu proklet etot zapad s svaymi sudjami,jech..shto sluchylas,kto vynovat..jech-vypjem ka..",kaip ir lietuviai bus amzinai besiskundziantys,besididziuojantys,besipriesinantys neiveikiamam,neispildantys visko iki galo,taip ir japonai liks tokie,kokie yra-tam tikra prasme.(su isimtimis,be abejo).
Lietuviai,vaziuodami i svecias salis irgi daugiausiai vaziuoja ne kulturos ziureti(kalbu apie jaunima),o butent tusintis. Britai,santurieji britai,ju jaunimas-paziurekit tik i juos,besislaistancius Vilniaus,Rygos ar Prahos gatvemis(tiesa,jie ta pati daro ir cionais.. :roll: ). Kas del santuriuju japonu tai..ju alus skanus savotiskai,BET...jie nemoka gerti :lol: atsipalaiduoti,iki 20 metu jie teoriskai gali(siais laikais yra daugiau dalyku,ne tik alkoholis,deje :? ) siaip ar taip,kulturoje yra taip giliai isisaknijusiu tabu,bruozu ir pan,kad jie ju laikosi,net jei nenori-tas kuklumas isisaknijes giliai,tas lankstymasis,is ko mes stereotipus(nebutinai) kuriame irgi paveldetas,pagarba vyresniems-archaiska, bet vis dar gaji. Jie nera traumuoti,tie japoniukai,tiesiog jie megaujasi tuom,ko negali gauti realiai,kaip ir mes megautumemes kazkuom svecioje,mums egzotiskoje salyje,jei tik mums butu suteikta proga,tai musu poziuriu jie keisti,o ju poziuriu,tai mes esame keisti :) o gal ir moraliskai traumuoti :lol: sia proga mielai skirciau daina apie viena maza vienisa japona (Storpirscio) bet del neto tech. galimybiu kolkas negaliu atsiusti..kai galesiu,bus TAISA ir bus daina-tinkama 8)

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#4 Standartinė Elfhild » 27 Rgs 2005, 01:09

Alatar, na sorry, apie skirtingų kultūrų supratimą aš suvokiu tikrai nemažai, nes plataus pasaulio taip sakant nemažai esu mačius :roll: Aš nebūtinai apie bendrai japonų tautą kalbu, o kalbu apie konkrečiai šituos kurie iš tos mokyklos atvažiuoja. Tam tikras kontingentas. Ir prieš tris metus jie atvažiuodavo kitokie, sakykim, labiau susidomėję kultūra (rimtai), nuoširdesni, kad ir drovesni. Po to kiekvienais metais vis daugiau atvažiuodavo vaikinų, merginų šiemet sumažėjo minimaliai, nes jų mergaičiukės dauguma neišdrįsta tūsintis.
Jie yra "traumuoti" ta prasme, kad jie nemato, kas vyksta aplinkui pasaulyje (šita jų kelionė į užsienį iš tikrųjų yra mokyklos programa, kažkas panašaus į "pasaulio pažinimą"), juos tiesiog atriboja nuo visko, kas yra bent kiek "nešvaru", todėl jie nieko nesupranta. Sakykim, ta japoniukė, kuri apsiverkė pamačiusi eilinį nedidelio tūso vaizdelį, ką ji darys, kai kada nors jos vyras namo dažnai grįš nusitašęs, kaip kad ten pas juos būna po eilinių business party? Jai bus siaubas, jai tai bus pasaulio pabaiga. Ji sėdi Japonijoje ir gyvena savo rožiniame pasaulyje (o taip, jų 17-metės elgiasi kaip mūsų 10-metės: širdutės, gėlytės, saldūs animacinių filmukų herojai...), o staiga patampa eiline namų šeimininke (na taip, moterys ten ne per daugiausiai laisvių turi, bet tokios jau jų tradicijos) ir susiduria su kita gyvenimo puse. Svarbiausia, žinau, kad ne visur Japonijoje šitaip, nes turiu kitą draugę japonę, kurios situacija visiškai kitokia, t.y. jos akiratis kur kas platesnis negu šitų vargšelių. Aš suprantu jų tradicijas ir kt., bet būtent šitokia izoliacija man neatrodo kaip koks nors jų tautinis bruožas. Taip, jų tėvai griežtai auklėja atžalas ir pan., bet kai jie ties kiekvienu žingsniu dreba, kad gali sutikti mokytojus (ir juos gali iš mokyklos išmesti už vieną alaus gurkšnį, o tėvai brangiai už tą mokyklą moka, taip kad...), tai jau yra nesveika. Tiesiog nesveika.
Man toks jų izoliavimas nuo "the dark side of the world" panašus į jų pačių gyvensenos sterilumą. Plauna rankas ant kiekvieno žingsnio, jei išsipučia nosį į vieną servetėlės kampą, tai kito jau nepanaudos, nešiojasi su savim šlapių servetėlių ir kas porą valandų prausia veidą... Visa tai puiku, nes švara yra gėris, bet ar kartais ne dėl to dauguma jų bent kam nors yra alergiški? Ar ne dėl to peršala vos papūtus vėjeliui? Šitaip visame civilizuotame pasaulyje yra, bet Japonijoje ypač. Nei amerikonai, nei europiečiai taip steriliai negyvena, todėl ir alergijų ne taip daug kaip Japonijoj.
Kas dėl lankstymosi ir pan., tai jie pas mus atvažiuoja pažinti pasaulio, taip kad tai jie turėtų stengtis prie mūsų papročių taikytis, o ne mes prie jų. Mes ir taip stengiamės, todėl daug kam pikta pasidaro, kai po trijų dienų stengimosi rasti bendrą kalbą jie ir toliau daro savo. Visokių aišku būna. Tokia jų kelionės idėja - jie turi suprasti ir suvokti, kad egzistuoja kitos kultūros, kiti papročiai. Jie Japonijoje kur kas labiau užsisklendę savo kultūroje negu mes čia, Lietuvoje. Mes iš viso neužsisklendę, užsienio kultūros mus tiesiog kaip skersvėjai raižo (nors, aišku, ne visi suvokia, kad tas vėjelis iš užsienio ateina ir kokia apskritai jo prasmė bei reikšmė). Jie supranta, ko iš jų tikimasi (o gal ne?), bet jie nesistengia. Jeigu jie po trijų dienų vis dar nesupranta, kad neprivalo laukti, kol visi ateis prie stalo, o gali valgyti kai tik gauna maisto, tai jų problema, kad paskui nespėja pavalgyti. Aš nesiruošiu keltis pusvalandžiu anksčiau vien tam, kad su japonu pasėdėčiau prie stalo ir pažiūrėčiau, kaip jis lėtai valgo. Jau geriau tegu valgo, o aš tuo tarpu gaminsiuos pusryčius sau, ir paskui per 5min barbariškai sukimšiu, kol jis paskutinius trupinius rinks :lol: Netikiu, kad taip sunku adaptuotis prie kitokio gyvenimo tempo, juk vis tik jie nekvaili ir smegenį ant pečių turi, nesvarbu, kad angliškai nieko protingo nepasako.
Kas dėl gėrimo, tai jie ne nemoka gerti, o jų organizmas toks. Čia ne nuo pripratimo priklauso. Galbūt jie ir pasidaro kiek atsparesni alkoholiui po šiek tiek girtuokliavimo, bet apskritai tiesiog tokia jų organizmų savybė, kad labai lengvai pasiduoda alkoholio poveikiui.
Hrrrr

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#5 Standartinė Aredhel » 27 Rgs 2005, 10:47

Visokių yra visokių reikia, kitaip gyvent būtų neįdomu :wink:
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Ellorion
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 856
UžsiregistravoCOLON 06 Rgs 2004, 16:48
MiestasCOLON Krokuva

#6 Standartinė Ellorion » 27 Rgs 2005, 14:31

... perdaug.
pritariu elfhild, bet iš tikrųjų nežinau, kaip ten yra.
tik žinau, kad ten jie labai kontroliuojami. jau geriau laisvė, nes tik taip pažinsi gyvenimą.
[size=84][b]Žengiu žingsnį ir krentu į bedugnę, nors prieš porą sekundžių ten buvo Džomolungma.[/b][/size]

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#7 Standartinė Alatar » 27 Rgs 2005, 14:34

anyway,apie tuos japonus :wink:
just wanna remind you,that...
siandiena sukanka lygiai 400 metu Salaspilio musiui!!!1605 m, ne per toliausiai nuo Rygos apie 4000 lietuviu sumuse daugiau nei 3 kartus didesnias svedu pajegas. Musio reiksme galejo buti didele,bet liko tik slovingas prisiminimas...
kodel as visa tai miniu?ogi skaitykite Orkyne :twisted: ir galaskit ginklus 8)

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#8 Standartinė Aredhel » 27 Rgs 2005, 14:37

Keliam bokalus už Lietuvių narsą Salaspilio mūšyje :drinkers:
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Darla_Jr
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 635
UžsiregistravoCOLON 11 Lie 2004, 14:44
MiestasCOLON Barsukų g. 23, Hobitonas
CONTACTCOLON

#9 Standartinė Darla_Jr » 27 Rgs 2005, 15:47

Saunuoliai lietuviai.Galgi po to musios svedai ir prarado karine dvasia? :o

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#10 Standartinė Elfhild » 27 Rgs 2005, 15:56

Lie-tu-va, Lie-tu-va!!!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: <-- lietuviai prieš mūšį
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: <-- lietuviai po mūšio
:sm7: :sm7: :sm7: :sm7: :sm7: :sm7: <-- lietuviai mūšio metu

:roll:
Hrrrr

Vartotojo avataras
Elva
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 777
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 20:02
MiestasCOLON Mirkwood, trečias melirnas iš dešinės

#11 Standartinė Elva » 28 Rgs 2005, 20:04

:sm7: Salaspilis....mes kontrolinį šiandien iš viso to rašėm....ačiū dievui nelaikysiu istorijos egzamino...
Tupperware - originalu ir patogu.

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#12 Standartinė Exon » 28 Rgs 2005, 20:49

Labai daug tu čia prirašei, Elfhild, aš net ir perskaityti tiek nespėju :D, bet tepasakysiu vieną:
Jie Japonijoje kur kas labiau užsisklendę savo kultūroje negu mes čia, Lietuvoje. Mes iš viso neužsisklendę,
Teisingai. Nes nelabai turime, kur užsisklesti. Japonijoje visai kitokia kultūra, psichologija, sistema; kitokia, nei geresnė, nei blogesnė - kitokia, ir vidutinis japonas gyvenimui Europoje yra pritaikytas ne kiek ne blogiau, nei vidutinis europietis - gyvenimui Japonijoje.
tiesiog tokia jų organizmų savybė, kad labai lengvai pasiduoda alkoholio poveikiui
Tai ar taip jau kvaila, kad jiems draudžia gerti iki 20 metų? Alkogolio poveikis - tai, kaip žinia, ne tik apsvaigimas.
Visa tai puiku, nes švara yra gėris, bet ar kartais ne dėl to dauguma jų bent kam nors yra alergiški? Ar ne dėl to peršala vos papūtus vėjeliui?
Nežinau, ar tikrai jie tiek peršala, nes grūdinasi jie ir sportoja - mums dar toli. O alergijų procentas priklauso ne tik nuo realių ligų skaičiaus, bet ir nuo diagnozės. Japonai viską diagnozuoja labai skrupulingai.

Na, ir adaptotis prie kitokios kultūros per keletą dienų? man ir po trijų metų studijų bei dviejų menesių gyvenimo ne itin pavyko. Tad nepeik tu tų japonų, Elfhild. Tikrai skirtingos civilizacijos yra labai sudetingas dalykas.
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#13 Standartinė Aredhel » 29 Rgs 2005, 13:59

Palaikau Exon nuomonę. Kažkada labai domėjausi japonais ir viskuo, kas su jais susiję, labai įdomi tauta, kurią išties galima pavadinti kita civilizacija.
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#14 Standartinė Indraja » 29 Rgs 2005, 17:10

Hm, bet girdėjau, kad patys japonai mato savo mokyklinio švietimo trūkumus? (Aišku, mūsiškio ir jo trūkumų su jų nė nesulyginsi, betgi iš šalies atrodytų, jog tokia šalis turėtų tokią sritį būti labai ištobulinusi). Ir kažin ko mačiau tris iš eilės japoniškus filmus, kurių pagrindiniai veikėjai vyrai vienu ar kitu būdu iškritę iš šiuolaikinio dirbančiojo gyvenimo (vienas valkatauja, kitas bedarbiauja, o trečias prisigėręs ėmė į visus šaudyti ir tapo ieškomiausiu nusikaltėliu)?Gal "normalus darbuotojo gyvenimas" ten toks, kad nė filmo nepastatysi?... Suprantama, visi gyvenimo būdai turi trūkumų, bet neretam iš mūsų japonai atrodo tokie teigiami, kaip elfai kai kurioms nazgirliukėms, tad nekeista, jog stebimės, kai pamatome, jog ir ten ne viskas rožėmis klota.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#15 Standartinė Starlin » 29 Rgs 2005, 18:09

Mongolijoj alkoholizmas tapo problema, kai Didysis Draugas Sovietų Sąjunga išmokė gaminti stipresnį alkoholį nei pačių mongolų rūgęs kumelės pieno gėrimas. Taip yra todėl, kad ir mongolams trūksta kažkokių fermentų (biologės geriau pasakytų).

Čia tik tarp kitko.

Astaldor
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 167
UžsiregistravoCOLON 13 Rgp 2005, 16:50

#16 Standartinė Astaldor » 29 Rgs 2005, 19:48

Šiokia tokia naujiena. Bent jau taip jūsų smegenines nuo japonų nusuksiu.

Nesvarbu,kad ji jum neatkuli,bet bent jau man labai...

Brangieji šiauliečiai. Kino teatras "Saulė" pradeda remontą! Galite šokti,šaukti ir kitaip džiaugtis,bet pagaliau mūsų senasis teatriūkštis sulauks remonto ir žinoma žiūrovų antplūdžio iš po jo. Sekmės remontininkam :)

Aš jau buvau pradėjęs panikuoti,kad nauji šeiminikai nupirko,tai ir ne jokių nugriaus ir vėl kokį nelemtą prekybos centrą pastatys...

Ir vėl.... VALIO ;*~

www.saule.lt > yra senos kinoteatro nuotraukos jeigu kumei įdomu.

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#17 Standartinė Aredhel » 30 Rgs 2005, 13:16

Nu kodė neaktualu? Gerai, kad remontuoja, o kad ir nugriautų, juk dar "Laiką" turit. :wink:

Va kas man aktualiau, tai kad nuo vakar F-16 virš barako stogo rytais skraido, pabandyk žmogus miegot, kai stiklai dreba ir visos mašinų signalizacijos susijungia... :evil: Jei ir toliau tie amerikiečiai taip aktyviai saugos, tai šiaulių pelėdos kentės nuo nemigos.
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#18 Standartinė Alatar » 30 Rgs 2005, 17:10

gerai gerai,my young padawan learner..geriau jau F-16 X-wing starfighteriai nei Haincu senuteliai TIE fighteriai,kurie nieko nesugeba 8)
kuo zemiau,kuo dazniau skraido,tuo saugiau jautis galima,nes tai patvirtina profesionaluma...
sorry del miego,zinoma,sh..t happens :wink:

Vartotojo avataras
Lady of the Rings
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 490
UžsiregistravoCOLON 24 Kov 2004, 09:08
MiestasCOLON Liverpool

#19 Standartinė Lady of the Rings » 30 Rgs 2005, 18:27

Gerai šiauliečiams, jūsų teatrą remontuoja, o vat Panevėžy sklando gandai, kad vienintelį kino teatrą „Garsą“ vis dar žadama uždaryti :? Nesąžininga interneto neturinčių žmonių atžvilgiu: jie negali naudotis FTP serveriu ir gauti filmus nemokamai.

Aredhel: ne tu viena nemiegi rytais :( Prie mano namų stato tiltą per upę, tai kai pradeda puse aštuonių ryto važinėti visokia keliančioji ir stumdančioji technika man irgi ne pyragai...

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#20 Standartinė Folkas » 30 Rgs 2005, 19:05

Nesąžininga interneto neturinčių žmonių atžvilgiu: jie negali naudotis FTP serveriu ir gauti filmus nemokamai.
Joooo lygtais tai būtų legalu. Būtent dėl to ir uždaromas k/c "Garsas". Panevėžyje gyventojų nedaug... Daugybė apsiginklavę internetu: įvairiausiomis p2p programomis, FTP adresais, etc etc, tai ir niekas nebeina į kino teatrą. Nebeišsilaiko... :cry:
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

BUTTON_TOPIC_LOCKED