Puslapis 11

Žanrų vingrybės

ParašytasCOLON 14 Spa 2012, 00:20
samwha
perkelkit, jei ne čia pataikiau

Pripažinkim, yra toks fantastikos žanras, toks specifiškai lietuviškas, kurio nerasim kitose šalyse, ir kuris (O SIAUBE) neturi jokio pavadinimo. Kalbu apie tokį lietviškai folk fanatazy su laumvaikiais vietoj elfų, vilkais vietoj hm... kažko, su skraidančiais žalčiukais ir vietoj drakoniukų ir t.t. Kalbu ne apie senovines pasakas/legendas/mitus etc., bet apie šiuolaikinį fantazy (glf'uose kuriuos dabar skaitau toks kas antras kūrinys. Linksmiausia, kad yra ir mokslinės fantastikos su pagonybės kvapeliu). Tai vat aš ir galvoju, imkim ir sukurkim jam pavadinimą :oops: o jei jis yra tai paviešinkim, kad ir kiti žinotų. Išviso pasigendu aš žanrų pavadinimų - fantazy, mokslinė ir fsio ](*,)

Re: žanrų vingrybės

ParašytasCOLON 13 Sau 2013, 03:31
Mistress of All Evil
Būtų įdomu, bet gal galima būtų gauti porą linkų į kūrinius? Aš nieko tokio neskaičiau, nebent tu kalbi apie tai, kas šiaip vadinama literatūrine pasaka.

Re: žanrų vingrybės

ParašytasCOLON 13 Sau 2013, 19:50
Indraja
Atsimenu Gintauto Ivanicko "Laumės mėnesį", berods. Gal etnofentezi :)

Re: žanrų vingrybės

ParašytasCOLON 29 Sau 2013, 16:57
samwha
Apie tokius kaip laumės mėnuo aš ir kalbu. Čia dar keli pavyzdžiai
https://www.google.lt/url?sa=t&rct=j&q= ... ms&cad=rjt

http://www.qedata.se/dr/78laumv.htm

Gal ir literatūrinė pasaka čia... Nors man tai visa fantastika primena pasakas :oops: Nežinau. Jeigu ieškau sliekų, taip ir sakykit. Bet etnofentezi skamba tikrai skaniai ;)