Prisistatykite, naujokai! -- 4

Sēo lang-bidene gaderung: apie šį puslapį, naujokų prisistatymai
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

Prisistatykite, naujokai! -- 4

#1 Standartinė Starlin » 19 Geg 2006, 23:22

Tai - jau ketvirtoji naujokų prisistatymo gija. Trečioji, antroji ir pirmoji buvo užrakintos, nes išsiplėtė. Šioje gijoje kviečiame naujokus prisistatyti ir klausti visko, kas neaišku. Tradiciškai (bet ne privaloma tvarka ;)) naujokai pateikia dešimt faktų apie save. Apačioje - šiek tiek naudingos informacijos. Galbūt atsakymus rasi jau ten?

Sėkmės!


<hr>

<center>Patarimai tiems, kurie nesigaudo forume</center>

Forumo senbuviai pažįsta viską kaip penkis savo pirštus, tačiau iš naujokų vis dažniau pasigirsta, kad forumas didelis, jame daug visko prirašyta ir todėl sunku susigaudyti. Jeigu atėjęs į forumą jautiesi būtent taip – šie patarimai tau!

* Pirmiausia perskaityk šias gijas:
  • Sveiki atvykę – čia sužinosi, kas mes esame ir kodėl esame. Naudinga net ir tiems, kurie anksčiau naudojosi phpBB forumais, mat pas mus kai kas atrodo kitaip.
  • Forumo taisyklės – jas privalu žinoti. Kai kam taisyklės atrodo per griežtos, tačiau mūsų tikslas – kad forumas atrodytų tvarkingas bei neperkrautas nereikalinga informacija, kuri (būtent!) ir gali trukdyti naujokams susigaudyti. Laikytis šių taisyklių visai nesunku, o administratoriai bei moderatoriai niekada už pirmą nusižengimą nebaudžia.
  • Žodynėlis naujokams – šioje gijoje sužinosi šį bei tą apie forumo bendruomenę ir rasi naudingų santrumpų bei frazių – kai kurias forumiečiai naudoja dažnai, taigi žodynėlis tau padės susigaudyti, apie ką kalbama. Sužinosi, kas yra "Žiedo užburtieji" ar Vyriausioji Lietuvintoja, ką reiškia tokie žodžiai ir santrumpos kaip VspL ar urmyzga.
  • Į techninius klausimus atsakymą gali rasti ir DUK.
* Perskaitęs šuoliuok prisistatyti Naujokų gijoje (kur ir esame). Gali parašyti tradicinius dešimt faktų apie save, o gali ir paprasčiausiai prisistatyti, pamojuoti senbuviams… Šioje gijoje gali klausti visko, kas tau, kaip naujokui, neaišku. Kvailų klausimų nebūna!

* Neretai dar naujokų prisistatymo gijoje senbuviai tau patars rašyti su lietuviškomis raidėmis. Taip jau susiklostė, kad mūsų forume lietuvybės, arba tiesiog ąčęėįšųūž, gerbiamos. Įsidiegti jas savo kompiuteryje ne taip jau ir sunku... tačiau nesijaudink: jei jų diegtis tikrai neturi galimybės, niekas tavęs nebaus už šveplas žinutes!

* Nepulk iškart rašyti visose gijose. Pirmiausia apsižvalgyk, kur tau galėtų būti įdomiausia. Kategorijų aprašymus rasi aukščiau minėtose įvadinėse gijose. Bet negalvok, kad turi perskaityti viską – jokiu būdu! Jeigu skaitysi visas gijas iš eilės, gali greitai nusibosti... Geriau pasirinkti įdomiausias. Jeigu tave domina Tolkinas ir jo knygos, keliauk į Žiedo viliones. Galbūt įdomu sužinoti apie Tolkino kurtas kalbas? Tavo skyrius - Žodžių kalvė. Apie filmus pagal Tolkino kūrybą diskutuojame Žvaigždžių šviesiausioje. Jeigu nori išbandyti save tekstiniame RPG arba įvairiuose sunkesniuose bei lengvesniuose tolkinistiniuose žaidimuose, gali užsukti Pas Tomą Bombadilą. Nuorodos, informacija apie renginius bei susitikimus - Ardos metraščiuose.

*Ar reikia skaityti visą giją, norint įsijungti į diskusiją? Priklauso nuo gijos pobūdžio. Jeigu tai – rimta gija, kurioje diskutuojama konkrečiu klausimu, perskaityti viską nuo pradžios iki galo labai patartina, kad nekartotum tų pačių argumentų. Tačiau niekad nesistenk skaityti visų Pliurpimų gijų iš eilės – tai yra laisvo pobūdžio pašnekesiai, kuriuose tema greitai kinta. Tačiau bet kurioje gijoje perskaityk pirmąją žinutę, ypač žaidimuose – ten surašytos taisyklės.

* Naudinga pasiskaityti mūsų tinklalapio straipsnius bei recenzijas. Kartais veteranai gali neatsakyti į tavo klausimą paprasčiausiai todėl, kad į tokį patį jau atsakinėjo šimtus kartų ir jiems nusibodo... Todėl tinklalapio informacija tau gali labai praversti.

* Jeigu iškyla techninių problemų arba nori pareikšti savo nuomonę apie forumo išvaizdą, keliauk į Vardos rūmus, tik prieš rašydamas perskaityk giją apie tvarką šioje kategorijoje, kad žinotum, kur ko klausti.

* Gali susidaryti įspūdis, kad forume yra atskiros grupelės ir kad reikia prisijungti prie vienos iš jų. Visai nebūtinai: grupelės labai sėkmingai bendrauja tarpusavyje, dažnai „skirtumai“ tarp jų yra pabrėžiami tik juokais. Tai, kas vadinama „partija“ ar „klanu“ tėra žaidimas, todėl ir nebūdamas „klano“ nariu tu būsi visateisis forumietis.

* Galiausiai – įsidėmėk moderatorių (nazgūlų) bei administratorių (preciousss) slapyvardžius: Indraja, Aiquen, Folkas, Maja, Exon, Starlin. Jiems gali rašyti asmenines žinutes – forumo vadovybė visuomet pasirengusi padėti. Taip pat geriau pasitark su jais, prieš atidarydamas naują giją, jeigu abejoji, ar ją atidarai vietoje, ar ji neprieštarauja taisyklėms. Kartais pastebėsi, kad tavo žinutėje atsirado spalvoti žodžiai, rašyti tikrai ne tavo, - tai nazgūlai nori tau kažką pasakyti (atkreipti dėmesį, perspėti ir t.t.). Kiekvienas nazgūlas rašo savo spalva. Nepyk, kad įsibrauname į tavo žinutę... be reikalo šitaip ne darome.

<hr>

Pastaba kitiems forumo nariams: pasistenkite neužversti šios gijos pasveikinimais iš serijos "Sveikas atvykęs, sėkmės forume". Geriau komentuokite prisistatymus, duokite vertingų patarimų ar pan. - ne tik sveikinkite, kas darosi panašu į tvindymą. Nepradėkite naujokų gijoje diskusijų. Ačiū už supratingumą.
Paskutinį kartą redagavo 2 Starlin. Iš viso redaguota 6 kartus.

Vartotojo avataras
Legolas
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 72
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2006, 18:19
MiestasCOLON Kazkur toli toli siaures vakaruos
CONTACTCOLON

#2 Standartinė Legolas » 20 Geg 2006, 13:09

as gal ir ne naujokas , bet vis tiek ir ne senbuvis tai va as prisitatyti ir pameginsiu 8)

man 13 metu, 13 metu sulaukiau geguzes 11 (neseniai)
domiuosi matematika , biologija , geografija na dar kitais metais bus fizika , o dar kitais ir chemija tai tikrai bus labai idomu nes mane tokie dalykai truakia :wink:
auginu : vorus , ziurkena , zuvis , mano vorai tai tie lietuviski , bet zadu isigyti ir koki egzotini :)
gyvenu kazkur in north-wes of lithuania (mazeikiai)
man patinka knygoos kuriu tema : mokslas (enciklopedijos) , grozine literatura (bet tik tos kuriu turinys visiskai atvirkscias realybei , nes juk visiems smagu istrukti is kasdienines rutinos ir pasinerti i fantaziju pasauli :wink: ) , dar patinka dokumentines knygos apie I-II pas. karus ir tremtinius (skaiciau "zodziai is pragaro" apie vokieciu gestapa ir kt. , "amzino isalo zemeje" ziauri knyga apie tremtiniu daly sibire , "dievu miskas" ko gero pati idomiausia tokio turinio knyga , ziauri bet idomi) ir nieko nebegaliu pridiurt :)
patinka : laipioti po medzius , stebeti laukinius gyvunus ir zinoma juo gaudyti, vasara vidurnakty bastytis kaime po laukus ir klausytis namktiniu gamtos garsu o jie tiesiog COOL , ir seip valkiotis msikuose betkokiu paros metu :) , ir be abejo maudytis ir zvejoti :) , dar megstu piesti ir kartais sukurti kokia kvaila dainele ar eilerastuka 8)

cia mano kurinys per adobe photoshop :) http://img111.imageshack.us/my.php?image=as1am.jpg cia "as" ir as :D

tai sitiek apie mane
[url=http://imageshack.us][img]http://img233.imageshack.us/img233/7809/rukalius8bb.gif[/img][/url]
don`t smoke :D

Vartotojo avataras
Legolas I
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 25
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2006, 17:55

#3 Standartinė Legolas I » 27 Bir 2006, 14:33

Nu gerai,as naujokas tad prisistatysiu
1.Man 14 metu(sueji balandzio 11)
2.Megstu elfus :D....ir kartais kuriu kazka panasaus i elfu kalba=,,sa esse nala,,
3.Auginu vilksuni,bei megstu arklius..mitine butybe tai drakonas..=]
4.Is mokslu tai labiausiai patinka Istorija,Biologija.
5.Skaityt tai megstu irgi zeurei,patinka tokios knygos kaip Eragonas,apie Tolkieno tai ner ka kalbet..Lotr filmus 5 kartus mates.
6.Games,tai siuo metu Lineage2.
7.Laisvalaikis tai susirasinet,but lauke(ka nors zaist,kaip futbola ar krepsini,vazinetis dviraciu)Megstu treniruotis su ginklais(turiu nebloga lanka)
8.Viskas patinka su vidurzeme.
Nu kad daugiau nieko kaip ir nesugalvoju...tad bandysiu pritapt.

Vartotojo avataras
ancalima
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 117
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2006, 16:52
MiestasCOLON lietaus debesis

#4 Standartinė ancalima » 27 Bir 2006, 14:46

Sveikas, Legolasai I. Man kažkada Cormare^ rašė: "Pritapsi, kurgi besidėsi :p ". Tą patį ir tau galiu pasakyti :D

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#5 Standartinė Laiqualasse » 27 Bir 2006, 15:58

Mae govannen, Legolai. Ale daug čia bendravardžių renkasi, kaip atskirt reikės? :/ Na, tikiuosi, kad pritapsi, o kol kas norėčiau priminti, jog ąčęėįšųūž valdo ;)
Legolas I rašėCOLON8.Viskas patinka su vidurzeme.
Hm... man tai viskas patinka su kečupu, bet čia jau skonio reikalas ;)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#6 Standartinė Indraja » 27 Bir 2006, 16:05

Sveikas, ir geriau nerašyk žinučių be informacijos - kaip tik vieną jau teko ištrinti 8)

O... Jau nemažai Žalialapio hipostazių turim.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Strėlė
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 445
UžsiregistravoCOLON 13 Sau 2006, 19:11

#7 Standartinė Strėlė » 27 Bir 2006, 16:57

Sveikas atvykęs, Legolas I :wink: Kuri kalbas :shock: - įdomu.
Linkiu pritapt, aktyviai įsijungt :wink:

Elleth
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 311
UžsiregistravoCOLON 29 Bal 2006, 11:55

#8 Standartinė Elleth » 27 Bir 2006, 17:21

O :D Futbolą mėgstasntis naujokas atsirado. Sveikas atvykęs! ;)
Istorija ir biologija - pamokos neblogos (istorija nėra tokia jau ir įdomi, bet mokytoja įdomiai pasakoja). Tai zodiako ženklas avinas, taip? Šaunu :D Ir aš esu avelė.
Aš tau pavydžiu, kad turi lanką. Mano svajonė turėti lanką ir mokėti juo naudotis... :roll:
Tai dar kartelį sveikas atvykęs! (tik nepamiršk rašyti su ąčęėįšųūž ;) )
[size=75]"Toji akimirka, kai neteisingai pasielgi, gali būti gražiausia tavo gyvenime."[/size]

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#9 Standartinė Aiquen » 27 Bir 2006, 17:24

Viešpatėliai Tanikvetilyje, nu ir priviso... Kaži koks Legolendas jau. :mrgreen:
Niu velkam, velkam, jaunimas. :lol:
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846
UžsiregistravoCOLON 04 Spa 2004, 11:19

#10 Standartinė shlykshtukas » 27 Bir 2006, 18:40

Ir kas keisčiausia, vieni berniokai tam Legolende. 8-[
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v605/shlykshtukas/47.gif[/img]

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#11 Standartinė Laiqualasse » 27 Bir 2006, 19:13

shlykshtukas rašėCOLONIr kas keisčiausia, vieni berniokai tam Legolende. 8-[
Tai kad lietuviškos nazgirlės bėgioja paskui gauruotakojus žemaūgius, o ne paskui dažytaplaukius gražuoliukus. Dėl ko visai džiaugiuosi - jau užtenka, kad kažkada buvo užsieninė nazgirlė prikibusi, vietinių nereikia.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Darla_Jr
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 635
UžsiregistravoCOLON 11 Lie 2004, 14:44
MiestasCOLON Barsukų g. 23, Hobitonas
CONTACTCOLON

#12 Standartinė Darla_Jr » 27 Bir 2006, 20:29

"Sveikas atvykęs", - tarstelėsiu tradiciškai. Elfas. Arba dar vienas elfų mylėtojas. Aš turbūt tipiška lietuviška nazgirlė, nes hobitai valdo.

Dede
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 3
UžsiregistravoCOLON 22 Bir 2006, 22:45
MiestasCOLON Vilnius

#13 Standartinė Dede » 27 Bir 2006, 22:43

Kagi turbūt laikas ir man prisistatyti.Nesu aš tolkienistas, bet kūryba man jo patinka.Apie save galiu pasakyti tik tiek, kad esu žmogus ir mėgstu
skaniai pavalgyti.Mėgstu goblinus hraaa, bet kaip supratau čia jiems kampelio nėra... ir nemėgstu elfų.Na pomėgiai čia kažkaip per maža vietos išsakyti...

Amžius: maždaug tarp vienerių ir šimto, pabandykit spėt, gal pataikysit?

Jeigu jums nepatiko mano prisistatymas tai ... a .... tai ... labanakt ... ryt perskaitysiu ką čia pripezėjau... tiesa mano "nickas" yra Dėdė, o ne dede
Paskutinį kartą redagavo 1 Dede. Iš viso redaguota 27 kartus.

Elleth
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 311
UžsiregistravoCOLON 29 Bal 2006, 11:55

#14 Standartinė Elleth » 27 Bir 2006, 22:47

Pagaliau ir Dėdė prisistatė, kuris čia vis ateidavo ir nieko nesakydavo :D
Sveikas atvykęs ;)
Goblinams kampelis yra, žiūrėk į Orkynę ;)
[size=75]"Toji akimirka, kai neteisingai pasielgi, gali būti gražiausia tavo gyvenime."[/size]

Dede
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 3
UžsiregistravoCOLON 22 Bir 2006, 22:45
MiestasCOLON Vilnius

#15 Standartinė Dede » 27 Bir 2006, 22:52

Dėkui, o orkynėje kažkaip neradau temos gobloms, bet neesmė.

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#16 Standartinė Folkas » 27 Bir 2006, 23:03

Esmė, kad goblinai ir orkai - labai giminingos sielos. "Hobite" yra naudojamas žodis goblinai, o ŽV ir visur kitur - orkai. Šitoj srity mažai kompetencijos turiu. Niekas juk nedraudžia tau atidaryti gijos Orkynėje apie goblinus. Gal užvirs rimta diskusija, jeigu tokia įmanoma su goblinais :D

TAISA: buvo praleistas žodis.
Paskutinį kartą redagavo 1 Folkas. Iš viso redaguota 27 kartus.
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Vartotojo avataras
KRONAS
Forumo barzdyla
PranešimaiCOLON 617
UžsiregistravoCOLON 20 Bal 2005, 11:47
MiestasCOLON Vežimas Pietiniam kely...
CONTACTCOLON

#17 Standartinė KRONAS » 27 Bir 2006, 23:04

Ooo ir goblinas vietos pas mus ieško...
Sveikas..... pažiūrėsim kiek atsilaikysi... :wink:

//Kronas pasižiūri į kirvį, kabantį ant sienos, ir prisimena laikus, kai juo skersdavo goblinus šimtais.//
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
[size=75] Boyar Aleksandr of Kislev[/size]

Dede
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 3
UžsiregistravoCOLON 22 Bir 2006, 22:45
MiestasCOLON Vilnius

#18 Standartinė Dede » 27 Bir 2006, 23:07

Šiaip visos butybės man mielos išskyrus elfus jei atžaidinėt - tai tiktai ne elfus.

Pons Kronai: o nuo kada jūs goblų nemėgstat?

Atsiprašau čia truputį "paofftopinau"

Vartotojo avataras
Paparčių sodas
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 27
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2006, 16:07
MiestasCOLON Už mėnulio, kalvų, ir jos slėnių tamsių, žemiau saulės šėlėlių...

#19 Standartinė Paparčių sodas » 28 Bir 2006, 11:28

Sveikas Dėde :wink: Mėgsti skaniai pavalgyti? Tatai tu šiek tiek ir hobitams priklausai... :p Legolas I, drakonai valdo :D Vajeru, tu legolu jau priviso... Matyt visi Legolai berniokai todėl, kad merginoms Tolkienas ir Legolasas asocijuojasi su Orlando Bloomu :D
Arbata su citrina.

Vartotojo avataras
Darla_Jr
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 635
UžsiregistravoCOLON 11 Lie 2004, 14:44
MiestasCOLON Barsukų g. 23, Hobitonas
CONTACTCOLON

#20 Standartinė Darla_Jr » 28 Bir 2006, 11:43

Labas, Dėde :D Goblinas? Kaip įdomu :) Manau, Orkynėje atrasi bendraminčių.

BUTTON_TOPIC_LOCKED