Prisistatykite, naujokai! -- 5

Sēo lang-bidene gaderung: apie šį puslapį, naujokų prisistatymai
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

Prisistatykite, naujokai! -- 5

#1 Standartinė Starlin » 06 Sau 2008, 20:52

Tai - jau penktoji naujokų prisistatymo gija. Ketvirtoji, trečioji, antroji ir pirmoji buvo užrakintos, nes išsiplėtė. Šioje gijoje kviečiame naujokus prisistatyti ir klausti visko, kas neaišku. Tradiciškai (bet ne privaloma tvarka ;)) naujokai pateikia dešimt faktų apie save. Apačioje - šiek tiek naudingos informacijos. Galbūt atsakymus rasi jau ten?

Sėkmės!


<hr>

<center>Patarimai tiems, kurie nesigaudo forume</center>

Forumo senbuviai pažįsta viską kaip penkis savo pirštus, tačiau iš naujokų vis dažniau pasigirsta, kad forumas didelis, jame daug visko prirašyta ir todėl sunku susigaudyti. Jeigu atėjęs į forumą jautiesi būtent taip – šie patarimai tau!

* Pirmiausia perskaityk šias gijas:
  • Sveiki atvykę – čia sužinosi, kas mes esame ir kodėl esame. Naudinga net ir tiems, kurie anksčiau naudojosi phpBB forumais, mat pas mus kai kas atrodo kitaip.
  • Forumo taisyklės – jas privalu žinoti. Kai kam taisyklės atrodo per griežtos, tačiau mūsų tikslas – kad forumas atrodytų tvarkingas bei neperkrautas nereikalinga informacija, kuri (būtent!) ir gali trukdyti naujokams susigaudyti. Laikytis šių taisyklių visai nesunku, o administratoriai bei moderatoriai niekada už pirmą nusižengimą nebaudžia.
  • Žodynėlis naujokams – šioje gijoje sužinosi šį bei tą apie forumo bendruomenę ir rasi naudingų santrumpų bei frazių – kai kurias forumiečiai naudoja dažnai, taigi žodynėlis tau padės susigaudyti, apie ką kalbama. Sužinosi, kas yra "Žiedo užburtieji" ar Vyriausioji Lietuvintoja, ką reiškia tokie žodžiai ir santrumpos kaip VspL ar urmyzga.
  • Į techninius klausimus atsakymą gali rasti ir DUK.
* Perskaitęs šuoliuok prisistatyti Naujokų gijoje (kur ir esame). Gali parašyti tradicinius dešimt faktų apie save, o gali ir paprasčiausiai prisistatyti, pamojuoti senbuviams… Šioje gijoje gali klausti visko, kas tau, kaip naujokui, neaišku. Kvailų klausimų nebūna!

* Neretai dar naujokų prisistatymo gijoje senbuviai tau patars rašyti su lietuviškomis raidėmis. Taip jau susiklostė, kad mūsų forume lietuvybės, arba tiesiog ąčęėįšųūž, gerbiamos. Įsidiegti jas savo kompiuteryje ne taip jau ir sunku... tačiau nesijaudink: jei jų diegtis tikrai neturi galimybės, niekas tavęs nebaus už šveplas žinutes!

* Nepulk iškart rašyti visose gijose. Pirmiausia apsižvalgyk, kur tau galėtų būti įdomiausia. Kategorijų aprašymus rasi aukščiau minėtose įvadinėse gijose. Bet negalvok, kad turi perskaityti viską – jokiu būdu! Jeigu skaitysi visas gijas iš eilės, gali greitai nusibosti... Geriau pasirinkti įdomiausias. Jeigu tave domina Tolkinas ir jo knygos, keliauk į Žiedo viliones. Galbūt įdomu sužinoti apie Tolkino kurtas kalbas? Tavo skyrius - Žodžių kalvė. Apie filmus pagal Tolkino kūrybą diskutuojame Žvaigždžių šviesiausioje. Jeigu nori išbandyti save tekstiniame RPG arba įvairiuose sunkesniuose bei lengvesniuose tolkinistiniuose žaidimuose, gali užsukti Pas Tomą Bombadilą. Nuorodos, informacija apie renginius bei susitikimus - Ardos metraščiuose.

*Ar reikia skaityti visą giją, norint įsijungti į diskusiją? Priklauso nuo gijos pobūdžio. Jeigu tai – rimta gija, kurioje diskutuojama konkrečiu klausimu, perskaityti viską nuo pradžios iki galo labai patartina, kad nekartotum tų pačių argumentų. Tačiau niekad nesistenk skaityti visų Pliurpimų gijų iš eilės – tai yra laisvo pobūdžio pašnekesiai, kuriuose tema greitai kinta. Tačiau bet kurioje gijoje perskaityk pirmąją žinutę, ypač žaidimuose – ten surašytos taisyklės.

* Naudinga pasiskaityti mūsų tinklalapio straipsnius bei recenzijas. Kartais veteranai gali neatsakyti į tavo klausimą paprasčiausiai todėl, kad į tokį patį jau atsakinėjo šimtus kartų ir jiems nusibodo... Todėl tinklalapio informacija tau gali labai praversti.

* Jeigu iškyla techninių problemų arba nori pareikšti savo nuomonę apie forumo išvaizdą, keliauk į Vardos rūmus, tik prieš rašydamas perskaityk giją apie tvarką šioje kategorijoje, kad žinotum, kur ko klausti.

* Gali susidaryti įspūdis, kad forume yra atskiros grupelės ir kad reikia prisijungti prie vienos iš jų. Visai nebūtinai: grupelės labai sėkmingai bendrauja tarpusavyje, dažnai „skirtumai“ tarp jų yra pabrėžiami tik juokais. Tai, kas vadinama „partija“ ar „klanu“ tėra žaidimas, todėl ir nebūdamas „klano“ nariu tu būsi visateisis forumietis.

* Galiausiai – įsidėmėk moderatorių (nazgūlų) bei administratorių (preciousss) slapyvardžius: Indraja, Elentari, Folkas, Exon, Starlin. Jiems gali rašyti asmenines žinutes – forumo vadovybė visuomet pasirengusi padėti. Taip pat geriau pasitark su jais, prieš atidarydamas naują giją, jeigu abejoji, ar ją atidarai vietoje, ar ji neprieštarauja taisyklėms. Kartais pastebėsi, kad tavo žinutėje atsirado spalvoti žodžiai, rašyti tikrai ne tavo, - tai nazgūlai nori tau kažką pasakyti (atkreipti dėmesį, perspėti ir t.t.). Kiekvienas nazgūlas rašo savo spalva. Nepyk, kad įsibrauname į tavo žinutę... be reikalo šitaip ne darome.

<hr>

Pastaba kitiems forumo nariams: pasistenkite neužversti šios gijos pasveikinimais iš serijos "Sveikas atvykęs, sėkmės forume". Geriau komentuokite prisistatymus, duokite vertingų patarimų ar pan. - ne tik sveikinkite, kas darosi panašu į tvindymą. Nepradėkite naujokų gijoje diskusijų. Ačiū už supratingumą.

Vartotojo avataras
Gimlis
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 9
UžsiregistravoCOLON 07 Sau 2008, 18:27
MiestasCOLON Jei neklystu Lietuvoje
CONTACTCOLON

#2 Standartinė Gimlis » 09 Sau 2008, 13:38

Sveiki, visi, taip išeina, aš naujokas, taigi pasistengsiu prisistatyti

1.Man 12 metų (13 metų sueis Vasario 5)

2.Megstu skaityti ir domėtis žiedų valdovu

3.Taip pat patinka žaisti "Magic gathering" kortom, P.S. žaidžiu su draugu [Hurinu]

4.Iki žiedų valdovo žaisdavau Counter-strike 1.6, tačiau kaip pamačiau "Lord of the Rings" žaidimą, iškart pakeičiau nuomonę apie Counter-strike 1.6 8)

5.Laisvalaykį megstu praleist su draugais, metyt į krepšinį

6. Mėgstamiausias Žiedų valdovo personažas man yra Gimlis, nes juokingas :)

7.Šeip 1 dalį Žiedų valdovo pradėjau nesenai skaityt, bet jau perskaičiau, neužilgo perskaitysiu 2 dalį

8.Mačiau abi dalis filmų 1 ir 2, deje nemačiau 3 dalies

Tiek apie mane, tikiuosi jums nekliudysiu

Vartotojo avataras
Strėlė
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 445
UžsiregistravoCOLON 13 Sau 2006, 19:11

#3 Standartinė Strėlė » 20 Sau 2008, 22:20

Sveikas, Gimli, norėjau palinkėt - "jauskis kaip namie", bet matau, kad jau smagiai įsitraukei ;)

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#4 Standartinė Folkas » 22 Sau 2008, 17:18

Gimli, ką mąstei spausdamas patvirtinimą, "kad tau daugiau nei 13 metų"? :)
Nesijauti apgavęs mus visus?
:roll:
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Vartotojo avataras
Košmaraitė
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 282
UžsiregistravoCOLON 07 Vas 2008, 11:37
MiestasCOLON Mordoro mūrai
CONTACTCOLON

#5 Standartinė Košmaraitė » 07 Vas 2008, 12:18

Na Sveiki ^^
Sunkoka įsijausti į forumą, kai nieko jame dar napežįsti, tad tradiciškai: pradėsim nuo prisistatymo-susipažinimo temų.
Taigi, 10 gal neitin svarbių faktų:
1. Man 19, bet laiku save maža
2. Esu mergina [šitą pastebiu, nes forumuose daug kas dažnai ir įkyriai mane laiko vyriškos lyties asmeniu]
3. 'Žiedų valdovą' ir šiaip tolkieno kūrybą myliu jau labai seniai. ŽV - mėgstamiausia mano knyga ir mėgstamiausias filmas ir nors knygą skaičiau jau labai seniai, prieš 5 metus ir daug ko dabar nežianu arba nepamenu, tikiuosi prisiminti skaitydama 2 kartą.
Tiesa, šiuo metu nesiorientuoju tik Viduržemio kalbose ir elfų istorijoje. Labai tikiuosi, kad forumasp adės bet šiek tiek su tuo susipažint.
4.Save laikau hobite-vilkolakiu xD
5.Užsiimu dark fantasy artu.
6. Esu susipažinusi su pasakojamaisiais rpg, stalo rpg ir tcg, bet nieko iš jų kol kas rimčiau nežaidžiau dėl kompanijos trūkumo.
7. Skandinavų mitologija -- mano dievas.
8. Iki šiol Tolkien Lietuva forume apsilankydavau periodiškai, pavartydavau. Bet užsiregistruoti kažkodėl nedrįsau.


Nori nenori daugiau faktų negaliu sugalvoti, kažko galva neveikia.
Labai tikiuosi su visais susipažinti ir gražiai bendrauti. ^^

Klausimų kol kas neturiu, bet jei kokie iškils, būti paklausiu x))
"This is. And thou art. There is no safety. There is no end. The word must be heard in silence. There must be darkness to see the stars. The dance is always danced above the hollow place, above the terrible abyss."

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#6 Standartinė Laiqualasse » 07 Vas 2008, 13:25

Mae govannen, kaip visada, malonu matyti naujus veidus :)
2. Esu mergina [šitą pastebiu, nes forumuose daug kas dažnai ir įkyriai mane laiko vyriškos lyties asmeniu]
Jei į tave Košmaraite kreipsimės, tiks? Pilnas slapyvardis labai ilgas...
5.Užsiimu dark fantasy artu.
O galima kur nors pamatyti tavo kūrybos?
6. Esu susipažinusi su pasakojamaisiais rpg, stalo rpg ir tcg, bet nieko iš jų kol kas rimčiau nežaidžiau dėl kompanijos trūkumo.
Pas mus kompanijos yra :)

Tad dar sykį sveika atvykusi :)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Košmaraitė
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 282
UžsiregistravoCOLON 07 Vas 2008, 11:37
MiestasCOLON Mordoro mūrai
CONTACTCOLON

#7 Standartinė Košmaraitė » 07 Vas 2008, 13:42

Košmaraitė tinka xD [kaip pralinksmino ta pravardė :D ]

Aha, kūrybos galima pamatyti čia: DeviantArt
[Kurį laiką buvo nukrypusi nuo savo mėgstamų temų, todėl ten nemažai ir šlamšto ir netvarkos, bet nieko :) *tapo aliejumi orkus* Elfwood čia tik fantasy artas, bet toj galerijoj labai irgai reikial aukti, kol patvirtina naujus darbus, todėl ten tik senienos]

Ir taip, labai labai labai džiaugiuosi, kad čia yra kompanijos tiems žaidimams! ^^
"This is. And thou art. There is no safety. There is no end. The word must be heard in silence. There must be darkness to see the stars. The dance is always danced above the hollow place, above the terrible abyss."

Vartotojo avataras
Nimrodel
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 944
UžsiregistravoCOLON 12 Rgp 2007, 11:41
MiestasCOLON Pilaitė

#8 Standartinė Nimrodel » 07 Vas 2008, 19:28

Faina, kad ne aš viena domiuosi skandinavų mitologija. :) Sveika atvykusi ;)
¯\_(ツ)_/¯

Vartotojo avataras
Hurinas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 458
UžsiregistravoCOLON 11 Bal 2007, 19:10

#9 Standartinė Hurinas » 07 Vas 2008, 19:38

Ehei, velkam, beje, linkiu kuo greičiau įsitraukti į forumo gyvenimą ;)

Wee, dar viena skandinavų mitologijos mėgėja... Nesu didelis žinovas, bet visi pasakojimai ir dievai man patinka, vienžo esu prijaučiantis tam reikalui, manu sutarsim ;)
Nes tavo jėga, turtai, valdžia
Turėjimas nieko, nieko neturėjimas,
Turėjimas nieko...

Uglukas
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 9
UžsiregistravoCOLON 15 Vas 2008, 00:47

#10 Standartinė Uglukas » 15 Vas 2008, 13:01

nu privet,

Aš jumis kurį laiką stebėjau ir nusprendžiau priregistruotis. Būsiu jumis naujas orkas.

Nu man 17 metu kaip ir dauguma foruma lankytoju. Gyvenu nesakysiu kur nes jei pasakysiu ateis ir mano genty išpjaūssss...

Sedžiu prie kompo, mėgstu daug grajinti geimus, žaisti turnyruose...

Pabėgau žiedų valdovą labai. Man pakerėjo savo detaliai aprašyt geografija, veikėjais. Orkai man patink nes jie tingi visk daryti o aš toks iresu tinginys ir nevala.

Nemėgstu elfių pamatau iškart į puodą košei... Taip kad saugokites visokios Arquain Starlien ir kitokie man nesuprantami padarėliai...


Ir sorry už mano slenga mane tai išmokė genty kalbėt tai kitaip ir nymoku...

Vartotojo avataras
Strėlė
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 445
UžsiregistravoCOLON 13 Sau 2006, 19:11

#11 Standartinė Strėlė » 17 Vas 2008, 13:19

Sveiki atvykę, mieli naujokėliai :)
Tai kur sakei gyveni, Ugluk? 8)

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#12 Standartinė Aiquen » 20 Vas 2008, 15:18

Sveiki, naujinukai. ;)

Košmarike, tavo piešiniai yra totalus gėris. 8O

Uglukiau, labai gerai, kad nemėgsti elfų. Tave ant jų ir siundysim, kad savo švarių šventų letenėlių nesusiitept. :mrgreen:
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Uglukas
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 9
UžsiregistravoCOLON 15 Vas 2008, 00:47

#13 Standartinė Uglukas » 21 Vas 2008, 16:49

kruts avatars pas tave Aiquen tokia tik į puodą košei...


Žinomas posakis "Orkai yra mieli, bet pavojingi". Juk sakiau nesakysiu kur gyvenu, nes paskui kazokai atbėks ir suims visus orkus o ir geriau ant orko nesirauti įsiutęs gali tave ir ant medžio pakabint...

Vartotojo avataras
Silind
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 5
UžsiregistravoCOLON 14 Kov 2008, 15:32
MiestasCOLON Jau nuo gimimo gyvenu Mirkwood'e,bet galvoju kraustytis į Grafyste.

#14 Standartinė Silind » 19 Kov 2008, 19:03

Kagi as čia būsiu naujas.Tų 10 savybiu nesakysiu,nes nuobodus dalykas.Geriau papasakosiu apie savę,kaip pasakoj.Bet prasidės kitaip.
Aš Silind,esu nepriklausomas ir laisvas elfas,bet jaučiuosi suvaržytas gyvendamas tokiam užterštam mieste:mažai gamtos:mažai medžių,žolės labai mažai žolės ir žalios spalvos,mažai gėlių ir jų kvapo,bent jau gaunu žydrą dangų.Bet tiek to.Pasakoju toliau.Taigi.Gyvenant tokiam mieste sunku galvoti ir susikaupti,nors aš jaunas elfas ir praganiau neseniai savo ilgus plaukus,bandau susigražint juos iš naujo,mokausi blogai labai blogai,bet dėlto nesijaudinu beveik niekiek.Mokausi bardo amato-groju gitara.Pamėgau Tolkieną jau senai prieš 8 metus ir domiuosi juo dar iki šiol.Nors daug kas neatskleista,bet vistiek įdomu.Mėgstu gamta.Galiu miške ir gyvent ,bet sunku pradėt.Mėgstu muzika kaip jau sakiau mokausi jos.Gyvenų gerų draugų rate.Domiuosi viduramžiais taipogi ir pradėsiu mokytis šaudyti iš lanko.Noriu labai įstoti į jūsų tolkinistų klubą,nes noriu kažko naujo ir nepatirto.Ir šiaip jūs atrodot įdomus.Taigi.Labai norėčiau įstoti ir kiek galima jums padėti.Kolkas tiek.Kas nori daugiau sužinot parašykit man čia arba į Skype'a.Nežinau kaip ir nuo ko čia pradėt todėl pradėjau taip ir bandysiu kuo įmanoma čia įsimaišyt.Ačių už dėmesį.Lauksiu atsakymų.

Silind
"Yes,they are Elves," said Legolas; "and they say that you breathe so loud, that they could shoot you in the dark."
Tinuviel

Vartotojo avataras
Hurinas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 458
UžsiregistravoCOLON 11 Bal 2007, 19:10

#15 Standartinė Hurinas » 19 Kov 2008, 20:28

Labas labas, o sloga tai ne liga, bet tikrai LABAI užknisantis parazitas ;)

Įdomu, aš irgi Viduramžiais domiuosi :) Šaunu.

O kokiam mieste gyveni? ;)
Nes tavo jėga, turtai, valdžia
Turėjimas nieko, nieko neturėjimas,
Turėjimas nieko...

Vartotojo avataras
Silind
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 5
UžsiregistravoCOLON 14 Kov 2008, 15:32
MiestasCOLON Jau nuo gimimo gyvenu Mirkwood'e,bet galvoju kraustytis į Grafyste.

#16 Standartinė Silind » 19 Kov 2008, 20:40

Kaip sakant,kaip kiti neišsisukinėsiu ir sakysiu tiesą.Sostinėje.
"Yes,they are Elves," said Legolas; "and they say that you breathe so loud, that they could shoot you in the dark."
Tinuviel

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#17 Standartinė Laiqualasse » 19 Kov 2008, 21:11

Sveikas atsivilkęs. Pasaka būtų kiek gražesnė, jei nepatingėtum sudėti visų reikalingų kablelių ir tarpų ;)
Noriu labai įstoti į jūsų tolkinistų klubą,nes noriu kažko naujo ir nepatirto.
Prašome užpildyti stojimo prašymą ir pervesti mokestį į Tolkien Lietuvos sąskaitą kuriame nors Šveicarijos banke ;) O jei rimtai - "stoti" į mūsų "klubą" nereikia, bet jei nori susipažinti gyvai - Gimtadienis visai ant nosies, atkeliauk ir pamatysi, su kokiais bepročiais susidėjai :D
parašykit man čia arba į Skype'a
O tavo Skype vardas yra?..
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Nūmenorietis
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 264
UžsiregistravoCOLON 21 Rgs 2006, 21:55
MiestasCOLON Negyvenu, stumiu laiką.
CONTACTCOLON

#18 Standartinė Nūmenorietis » 19 Kov 2008, 21:18

Oi nežinai kur įsivėlei.

Sveikas atvykes. Patarimas - saugokis, čia pilna niekšų ir visokio plauko niekdarių, nepasisaugosi prapulsi.
Virtualus svoločius mėgsta Country blues - Delta blues - Jazz blues - Jump blues - Piano blues - Boogie-woogie - Chicago blues - Swamp blues - Texas blues ir kitus regioninius bluzo stilius, kūriuos pabijojo kopinti į parašą, nes būt gavesis labai didelis ir nazgūlai ragų duotų.

Vartotojo avataras
Hurinas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 458
UžsiregistravoCOLON 11 Bal 2007, 19:10

#19 Standartinė Hurinas » 19 Kov 2008, 21:23

Na jau ,Nūmenorieti, baik čia naujokus gąsdint, jiem užteks tik tiek, kad mes esame bendrabepročiai, o toliau patys išsiaiškins :twisted:
Nes tavo jėga, turtai, valdžia
Turėjimas nieko, nieko neturėjimas,
Turėjimas nieko...

Vartotojo avataras
Silind
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 5
UžsiregistravoCOLON 14 Kov 2008, 15:32
MiestasCOLON Jau nuo gimimo gyvenu Mirkwood'e,bet galvoju kraustytis į Grafyste.

#20 Standartinė Silind » 19 Kov 2008, 21:40

Nūmenorietis rašėCOLONOi nežinai kur įsivėlei.

Sveikas atvykes. Patarimas - saugokis, čia pilna niekšų ir visokio plauko niekdarių, nepasisaugosi prapulsi.
Suprantu aš tą žmogų.Nuvertinat jūs visi savę per greitai.O kad bepročiai tai aišku pasidaro čia vos užėjus.
"Yes,they are Elves," said Legolas; "and they say that you breathe so loud, that they could shoot you in the dark."
Tinuviel

BUTTON_POST_REPLY