Prisistatykite, naujokai! -- 5

Sēo lang-bidene gaderung: apie šį puslapį, naujokų prisistatymai
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

Re: Prisistatykite, naujokai! -- 5

#441 Standartinė Laiqualasse » 13 Kov 2012, 20:21

Cassiopeia rašėCOLONBeje, Tavo žinučių kiekis visada būna 6666, ar čia taip netikėtai pataikiau? :D
Kad ir kaip būtų nemalonu tą daryti, bet atsakau į šią žinutę - ne visada. Štai dabar jau daugiau.

Hm, gal rasčiau kokių senų nereikšmingų žinučių, kurias galėčiau ištrinti... :-k :D
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Elentari
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1568
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

#442 Standartinė Elentari » 04 Bal 2012, 00:28

Sveikinu prisijungusius visus naujokus ir naujokes ;)

Cassiopeia, tamstos avataras man patinka :sm4:
---

Vartotojo avataras
kalnius
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 8
UžsiregistravoCOLON 18 Lap 2012, 23:17
MiestasCOLON Tauragė

#443 Standartinė kalnius » 19 Lap 2012, 00:03

Sveiki Tokinistai,

10 faktų apie mane:

1) Aš Orestas.
2) Man 34.
3) Turiu žmoną, dukrą ir sūnų, ( bloga naujiena panelėms;)
4) Tolkiną klausau kasdien.
5) ŽV vieną dalį pažiūriu bent kartą per savaite.
6) Retkarčiais paskaitinėju vieną ar kitą kūrinį, karts nuo karto pageiminu, bet greit atsibosta.
7) Atseit prisidedu prie mėnesinio naujienlaiškio leidimo, išversdamas vieną kitą naujieną iš užsienio.
8) Pastaruoju metu einu iš proto dėl Hobito filmo.
9) Vis svajoju parašyti savo knygą :-)
10) Ieškaus hobitiško namo :-) padėkit!

Kalnius

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8383
CONTACTCOLON

#444 Standartinė Laiqualasse » 19 Lap 2012, 00:13

Sveikas prisijungęs :)
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#445 Standartinė Aredhel » 19 Lap 2012, 11:57

Velkam, velkam. ;) Užsuk į kokį mūsų renginį su visa šeimyna. :)
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
kalnius
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 8
MiestasCOLON Tauragė

#446 Standartinė kalnius » 19 Lap 2012, 12:12

Aredhel rašėCOLONVelkam, velkam. ;) Užsuk į kokį mūsų renginį su visa šeimyna. :)

Ačiū už kvietimą, seniai ruošiuosi, bet vis tas laikas... bet dabar jau būtinai :).
Even the smallest person can change the course of the future.

Vartotojo avataras
Elentari
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1568
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

#447 Standartinė Elentari » 21 Lap 2012, 21:40

kalnius rašėCOLON
Aredhel rašėCOLONVelkam, velkam. ;) Užsuk į kokį mūsų renginį su visa šeimyna. :)

Ačiū už kvietimą, seniai ruošiuosi, bet vis tas laikas... bet dabar jau būtinai :).
Sveikas prisijungęs ;) Tikrai kviečiam :)
---

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#448 Standartinė Aldarion » 22 Lap 2012, 00:43

kalnius rašėCOLON10) Ieškaus hobitiško namo :-) padėkit!
Makes two of us! :lol: Tiesa, aš gal labiau neieškau hobitiško namo, o vis galvoju, kaip išrausti modernią hobitišką olą tolkinistų tūsams (sako, jog nuolatos jose gyventi nėra labai sveika dėl per drėgno mikroklimato, bet tą tikriausiai nesunkiai galėtų išspręsti brangios šiuolaikinės šildymo-vėdinimo sistemos) ;) Vis mėtau Laiquai mintį, jog reikia suorganizuoti kelių dienų kūrybinę stovyklėlę tokios olos mėgėjiškam projektui parengti, kurį vėliau būtų galima nešti architektams, bet sako, jog nėra pakankamai susidomėjusių žmonių :( Gal su tavim dabar jau užtektų? :sm10: Bent kiek esi dirbęs su 3D modeliavimo ar architektūrinio projektavimo programomis (google sketch irgi tinka)? Jei ne, pamokyčiau ir galėtume pradėti. O jau turint projektą "tereikia" tinkamos kalvos ir kapitalo, arba tinkamos kalvos, darbščių rankų ir mažiau kapitalo :D. Kalvos labai gražios aplink Molėtus, bet baisiai brangios dėl gausios ežerų kaimynystės ir šiaip nerealių vaizdų. Pigesnių gali rasti Dzūkijoje aplink Daugus, vaizdas nuo vienos. Iš kur tu esi ir kur dabar gyveni?

O tu, matau, rimtai užsikabliavęs. Net tavo nikas "Kalnius" man iš karto priminė Frodo slapyvardį Pakalnis, o tuomet jau kilo automatinės asociacijos su hobitais ir kalnais/kalvomis oloms ;) Su kuo ir sveikinu, žavu! Sveikas prisijungęs prie bendrabepročių kompanijos! 8)
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
kalnius
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 8
MiestasCOLON Tauragė

#449 Standartinė kalnius » 22 Lap 2012, 01:13

Aldarion rašėCOLON
kalnius rašėCOLON10) Ieškaus hobitiško namo :-) padėkit!
Makes two of us! :lol: Tiesa, aš gal labiau neieškau hobitiško namo, o vis galvoju, kaip išrausti modernią hobitišką olą tolkinistų tūsams (sako, jog nuolatos jose gyventi nėra labai sveika dėl per drėgno mikroklimato, bet tą tikriausiai nesunkiai galėtų išspręsti brangios šiuolaikinės šildymo-vėdinimo sistemos) ;) Vis mėtau Laiquai mintį, jog reikia suorganizuoti kelių dienų kūrybinę stovyklėlę tokios olos mėgėjiškam projektui parengti, kurį vėliau būtų galima nešti architektams, bet sako, jog nėra pakankamai susidomėjusių žmonių :( Gal su tavim dabar jau užtektų? :sm10: Bent kiek esi dirbęs su 3D modeliavimo ar architektūrinio projektavimo programomis (google sketch irgi tinka)? Jei ne, pamokyčiau ir galėtume pradėti. O jau turint projektą "tereikia" tinkamos kalvos ir kapitalo, arba tinkamos kalvos, darbščių rankų ir mažiau kapitalo :D. Kalvos labai gražios aplink Molėtus, bet baisiai brangios dėl gausios ežerų kaimynystės ir šiaip nerealių vaizdų. Pigesnių gali rasti Dzūkijoje aplink Daugus, vaizdas nuo vienos. Iš kur tu esi ir kur dabar gyveni?

O tu, matau, rimtai užsikabliavęs. Net tavo nikas "Kalnius" man iš karto priminė Frodo slapyvardį Pakalnis, o tuomet jau kilo automatinės asociacijos su hobitais ir kalnais/kalvomis oloms ;) Su kuo ir sveikinu, žavu! Sveikas prisijungęs prie bendrabepročių kompanijos! 8)
Visad smagu kai atsiranda bendraminčių ;D manau kad tavo idėja tikrai nuostabi ir tikrai reikalauja šiek tiek kapitalo :D, kas dėl darbščių rankų - manau atsirastų. Aš pats šiaip iš Tauragės, pas mus kalvų ne taip daug, bet už gerų 10 km turiu šiokį tokį žemės lopinėlį, gal kada kas išeis :) Dėl tavo minėtų programų tikrai neteko bet pasidomėsiu kažkaip pastaruoju metu ieškoti galvojau ką panašaus :P
Užsikabliavęs tai jo rimtai, kas rytą lakstydamas klausau ką nors iš Tolkino o ir skaitau ir ŽV vis žiūriu :). Dėl niko tai čia tikras mano vardas :D tiksliau jo vertinys iš Graikų berods. Na o dėl namo tai aš paprasčiausiai noriu nuošalios sodybėlės, net ir jei ne su kalva, bet būtinai su upeliu ir neaprėpiamom pievom iki pat horizonto. Kai kas sako pasenai bet kad aš matyt suhobitėjau :D

AUK
Even the smallest person can change the course of the future.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8383
CONTACTCOLON

#450 Standartinė Laiqualasse » 22 Lap 2012, 01:34

Pastebėsiu, kad tolesnius pokalbius apie trobas, olas ir kitokius namus derėtų perkelti į tam skirtą giją.

Tundrus
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 14
UžsiregistravoCOLON 17 Gru 2012, 09:21

#451 Standartinė Tundrus » 17 Gru 2012, 09:49

Sveiki
Po Hobito peržiūros užplūdo nostalgija kažkokia. Štai aš ir prisijungiau.
31 metai man.
Nei Hobito nei ŽV neskaitau kartą per mėnesį, filmo kartą per savaitę taip pat nežiūriu.
Hobitas - vaikystėje tėvų skaityta pasaka, kai paūgėjau perskaičiau dar kartą kitom akim. Po to sekė ŽV knygos, suėdžiau per kelias dienas, kas man nebūdnga, nes mokyloje piktybiškia neskaičiau nieko, ir laukiau laukiau filmo.
Šiaip nesu labai jau daug skaitantis iš vis. Šiuo metu labiau patinka skaityt visokias kelionių knygas, ekspedicijų dienoraščius ir tt.. Bandžiau skaityti Perumovo knygas, kurios vadinamos ŽV tesiniais, bet kažkaip man jos dirbtinos pasirodė, nepabaigiau pirmosios iki galo. Nutariau galvoje susikuro viduržemio pasaulio neiškraipyti ir nekeisti kitų autorių kūriniais.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8383
CONTACTCOLON

#452 Standartinė Laiqualasse » 17 Gru 2012, 10:46

Sveikas prisijungęs, Tundrau! Malonu, kad "Hobitas" atveda naujus žmones :)

Celegorm
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 3
UžsiregistravoCOLON 30 Gru 2012, 05:07
MiestasCOLON Iš toli

#453 Standartinė Celegorm » 30 Gru 2012, 06:23

Na štai perskaičiau visus 23 šios temos puslapius: verta buvo naktį praleist.Begalo įdomus puslapiai bei straipsniai. O suradau jį labai seniai ieškojau informacijos apie lanko gamybą gal ,kiek ir atsitiktinai ją susiradau.

Ir atrodo tą temą sukūrė Aldarion, tuo metu man ji labai buvo reikalinga.

Taigi susidomėjimas Tolkienu ir jo fantastiškiem knygos kūriniam vėl atgijo :D labai džiaugiuosi kad užvakar buvau filme hobbitas ! Pasakiškai užsivedžiau. ;)

Ruošiuosi laiko atrast ir perskaityt Silmariljoną bei Hurino vaikai bei kitas anglų kalba Tolkieno knygas.

Taigi :esu iš Vilniaus, vasarom važiuoju į savo nuostabų kaima ten daug žalumos laisvų plotų labai grąžūs laukų kraštovaiždiai daug ,gryno oro, medžių,gražių laukų,pievų netoliese yra didis ežeras (jame žvejoju) ir nuostabi giria sutinkama ir įvariū gyvūnų lapių kiškių šernų ir t.t ir mano mėgstamiausiū ropliū; žodžiu be gamtos negaliu:
kaime gaminu lankus,strėles strėliu antgalius.Domiuosi Ajurveda.
Užsiimu kovos menu, sveika gyvensena ir mityba, daug sportuoju palaikau gera formą.Anksčiau lankiau tenisa ketverius metus tačiau nepatiko mečiau visai kaip Tolkienas(tik jam buvo trauma) ir dabar tik kovos menu užsiiminėju.Laisvalaikiu klausau muzikos tik ji mane nuramina:house mix,arabic dancefloor ir visokios rytietiškos.Patinka keliaut vasara leidžiu įvairiai ir prie jūros.

Manau šiame forume atrasiu daug gerų įdomių žmonių. Peace
Šiam kartui tiek.

O dėl klaidų tai atleiskit tamsiu paros metu pradėjau rašyt akys jau neižiūri.
Paskutinį kartą redagavo 1 Celegorm. Iš viso redaguota 1 kartus.
“Always be yourself, express yourself, have faith in yourself, do not go out and look for a successful personality and duplicate it.”

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8383
CONTACTCOLON

#454 Standartinė Laiqualasse » 01 Sau 2013, 17:51

Labas, Celegorm! Malonu matyti prisijungiančius naujus veidus (na gerai, avatarus, bet tikiuosi, kad ir veidą kada pamatysime :) ).

Jau poryt vyks pirmieji šių metų Tolkinėjimai - prisijunk, esi laukiamas!

Dėl klaidų atleidžiame - kas jų nepadaro. Bet šiaip šiame forume stengiamės rašyti taisyklingai - taip paprasčiau ir patogiau visiems.

Celegorm
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 3
UžsiregistravoCOLON 30 Gru 2012, 05:07
MiestasCOLON Iš toli

#455 Standartinė Celegorm » 01 Sau 2013, 18:34

Kažin ar galėsiu sudalyvauti ketvirtadienį. Geriausiu atveju po kelių sav ,nes dabar pats reikalais užsikrovęs.
“Always be yourself, express yourself, have faith in yourself, do not go out and look for a successful personality and duplicate it.”

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155

#456 Standartinė Aredhel » 01 Sau 2013, 19:12

Sveiki naujai prisijungusieji. :)
Nei Hobito nei ŽV neskaitau kartą per mėnesį, filmo kartą per savaitę taip pat nežiūriu.
Gut, pas mus nė vieno tokio (taip skaitančio/žiūrinčio) nėr. :D
Kviečiam nesidrovėti ir reikštis tiek forume, tiek realiuose mūsų susitikimuose/renginiuose, kurių turime nemažai. (Ne, juose Tolkienui nesimeldžiam, kruvinų ritualų neatlikinėjam, naujokų nevalgom). ;)
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Tundrus
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 14
UžsiregistravoCOLON 17 Gru 2012, 09:21

#457 Standartinė Tundrus » 03 Sau 2013, 17:17

Tuom norėjau pasakyti, kad nesu per daug pamišęs dėl šito.....:)

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155

#458 Standartinė Aredhel » 04 Sau 2013, 00:05

Tai puikiai pritapsi. ;)
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Mistress of All Evil
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 77
UžsiregistravoCOLON 12 Sau 2013, 04:43

#459 Standartinė Mistress of All Evil » 12 Sau 2013, 04:48

Sveiki, aš Eglė. Perskaičiau čia tokį straipsnį ir sužinojau, kad Lietuvoje yra tolkinistų, tada pradėjau googlinti, kur jie, ir radau šitą puslapį bei forumą.
Nežinau dar, ar aktyviai dalyvausiu diskusijose (čia pirma tema, kurią atsiverčiau), bet labai labai noriu į renginius, nes dabar pažįstu tik du žmones, su kuriais normaliai galima pakalbėti apie Ardą, o čia mano mėgstamiausia slapta pokalbių tema :D
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8383
CONTACTCOLON

#460 Standartinė Laiqualasse » 12 Sau 2013, 16:06

Labas, Egle :) Jei ne paslaptis, koks tas straipsnis buvo?

Smagu, kad mus atradai - tikiuosi, rasi su kuo daugiau pasikalbėti apie Ardą ir kitus puikius tolkinistinius dalykus :)

BUTTON_POST_REPLY