Viešbutis-restoranas "PELĖŽIRNIŲ PAUNKSMĖJE"

Bâr-i-Pheriannath: joks ne judėjimas, tiesiog hobitų namai.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
UžsiregistravoCOLON 15 Bal 2004, 20:15
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

Viešbutis-restoranas "PELĖŽIRNIŲ PAUNKSMĖJE"

#1 Standartinė Senasis Gollumas » 08 Kov 2005, 22:23

Taisyklės:
Veiksmas vyksta VV tvarka
Čia bus galima skaniai pavalgyti, valgant - paskaityti laikraščių, reikalui esant pernakvoti, ir pan.
Galioja Hobitynės taisyklės
Ypatingų apribojimų nėra, tačiau veikėjai maloniai prašomi:
a) nevalgyti pelėžirnių nuo gyvatvorės;
b) nešokti ant stalų;
c) pageidautina - valgant skaityti vietinę spaudą;
d) be reikalo nelandžioti į virtuvę;
e) nelaipioti į restoraną per tvorą.


Visai šalia Turgaus aikštės, tylioje Pelėžirnių gatvelėje du balto marmuro drakoniukai
Paveikslėlis
kviečia praeivius, į ką tik atsidariusį, Viešbutį-restoraną "Pelėžirnių paunksmėje". Įžengus pro vartus jus pasitinka jaukus takelis palei dekoratyvinę tvorelę
Paveikslėlis
Jei juo keliausite - atsidursite prie lauko pavėsinės, kur galima pasėdėti su draugais, kepant mėsytę
Paveikslėlis
Paklaidžiojus ūksmingais seno sodo takeliais, prieisite žalią pievelę už kurios - pastatas, kuriame Dj SG atidarė jaukią įstaigėlę
Paveikslėlis
Manote, kad tai viskas? Ne. Už baltųjų vartų - mažiesiems hobitukams DJ SG įrengė Pasakų kampelį, kuriame jie galės šėlti, kol jų tėvai ramiai mėgausis restorano virtuvės gardėsiais
Paveikslėlis Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#2 Standartinė Starlin » 08 Bal 2005, 15:34

Žurnalistė Žibutė Žiedelienė suplukusi skubėjo namo: per žioplumą redakcijoje paliko visteriją, dovaną vyrui gimimo dienos proga, todėl turėjo grįžti ir dar padaryti nemažą lankstą, kol galų gale įtrepsėjo į Virškalvės didžiąją gatvę (labai ambicingas pavadinimas kreivam dulkėtam, tegu ir plačiam, takui). Įlėkusi į namus, ji iškart puolė virtuvėn. Ten plačiai išsišiepęs sėdėjo Snoras su mažąja Lelija. Apkabinusi ir padovanojusi visteriją (vyras iškart nunešė, kur vėsiau - negi augalą kankinsi? Greitai pasodins.), iš Snoro ji išgirdo, kad šįvakar jie vakarieniaus ne namie:
- Hobitone nauja užeiga. Pasikalbėjau su ten dirbančiais ir sutariau, kad šįvakar lauko pavėsinė bus laisva. Skirta mums, - nusišypsojo hobitas. - Beje, gali būti, kad šiandien bus ir koks koncertas.
- Brangiausiasis, ar tikrai galime tai sau leisti? - susirūpinusiu veidu paklausė Žibutė.
- Žinoma, - nusijuokė Snoras. Mano gimtadienis būna tik kartą metuose. A, tiesa, - jis išsitraukė paketėlį, - koks aš nemandagus. Juk turėčiau tau padovanoti dovaną!
Žibutė, iš džiaugsmo suplojusi rankomis, atplėšė paketėlį - tai buvo storai apvyniotas popieriukas - kvietimas apsilankyti naujoje miesto siuvykloje! Jai ir Lelijai!
- Snooorai, - vos neapsiverkė moteriškė. - Kokia puiki tavo gimtadienio dovana!

Taigi hobitų šeimynėlė atkeliauja į restoraną "Pelėžirnių paunksmėje". Įėję ilgai dairosi aplink, galiausiai randa pavėsinę ir susėdę laukia, kol kas nors prieis. Lelija truputį nerimsta, jau baudžiasi užlipti ant stalo...

Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
UžsiregistravoCOLON 15 Bal 2004, 20:15
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#3 Standartinė Senasis Gollumas » 11 Bal 2005, 18:44

*Suplukęs atbėga DJ SG"
- Prašom atleisti, Gerbiamieji, už tai, kad teko laukti. Padavėjai susiginčijo - kuriam teks garbė jus aptarnauti. Vos ne iki ausų tampymo ir kojalpaukių rovimo. Kadangi jų darbinė išvaizda kiek nukentėjusi - leiskite Jus aptarnauti man.
*Pastebėjęs, kad Lelija bando užsiropšti ant stalo DJ pats ją užkelia.
- Žavinga būtybė nori aukštai? O gal nuvesti ją į mūsų "Trobelę", kurioje šiandiena svečiuojasi mano senas draugas Fluktizorijus? Jis visokių vaikiškų linksmybių meistras. Juolab, kad po penketo minučių prasidės pasakos "Vienas Linksmas Burdubaskas" pasakojimas ir rodymas Kvapniųjų Dūmų Kamuolyje. Ten jai tikrai bus linksma, nes tokių hobitukų "Trobelėje" susirinko pora dešimčių, - DJ SG klausiamai pažvegia į Lelijos gimdytojus.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#4 Standartinė Starlin » 12 Bal 2005, 18:44

- Flukti... kas? - susiraukusi į DJų pažvelgia Žibutė. - Atleiskite, o kas jis per draugas?
- Taip, kas jis per draugas? - atitaria Snoras. - Mums tiesiog įdomu. Negi savo Lelijėlę kažkam neaiškiam atiduosim?
- Burdubaskas, Burdubaskas! - linksmai ant stalo šokteli Lelija.
Mamytė ją sudraudžia ir dar sykį paklausia:
- Na, tarkim. Ar galėtumėt mūsų dukrytę užimti tol, kol atneš valgį (dar užsisakyti reikia. Beje, kur meniu?)? Paskui ji, žinoma, bus labai išalkusi ir norės valgyti.

Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
UžsiregistravoCOLON 15 Bal 2004, 20:15
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#5 Standartinė Senasis Gollumas » 14 Bal 2005, 02:16

- Fluktizorijus - labai linksmas vaikinas,- DJ nusišypso Žibutei. - Jis prieš metus laimėjo Užjūrės Linksmųjų Magų ir Pasakininkų Čempionatą. Ir aš dar negirdėjau, kad nors vienas mažylis būtų verkęs, kai šalia jo Fluksis. galite patikėti, Gerbiamieji, kad ne tik iki atnešant valgį, Jūsų Lelijėlė smagiai leis laiką, bet ir ilgiau.
Na o Burdubaskas - tai Fluktizorijaus kalbanti lėlė, kurią pamatę, visi hobitukai klykia iš pasitenkinimo.
*DJ spragteli pirštais. Atbėga padavėja ir įteikia Žiedeliams po žalios odos aplanką-meniu. Šeimininkas vėl nusišypso:
- Prašau išsirinkti ko tik pageidausite. Bet aš patarčiau paragauti mūsų firminio patiekalo - "Žaliojo Gintaro Troškinio". Tai šviežutėliai brokoliai, troškinti meduje. Pirštelius aplaižysite :!:
* DJ nusilenkia svečiams ir priduria - Na, o kai pavalgysite - ar nenorėtumėte pasiklausyti koncerto? Šiandiena pas mus Romantiškų Stygų Vakaras. Gros jaunas, bet labai talentingas elfų arfininkas Čiurlinijus. Labai rekomenduoju.
- Ir dar - šeimininkas vėl spragteli pirštais ir du padavėjai atneša didelį, iš balto kaulo išdrožtą paukštį. - Ponas Snorai, leiskite Jus pasveikinti Gimtadienio proga. Ir Jus, Ponia Žibute, taip pat, - tai tardamas jis įteikia žurnalistei iš tokio pat kaulo išdrožtą plunksnakotį, su maža Sparnuoto Vienaragio figūrėle ant jo galiuko.
- Malonaus vakaro, Gerbiamieji.
DJ SG dar kartą nusilenkia ir nueina mažąja Lelija vedinas.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#6 Standartinė Starlin » 22 Bal 2005, 14:57

Žibutė kvailai išsiviepusi spokso DJui iš paskos. Paskui atsisuka į Snorą:
- Tikriausiai ne vietinis... Kažkaip keistai atrodo ir... elgiasi, - žurnalistė atidžiai apžiūri plunksnakotį. - Žavu. Galėsiu juo rašyti oficialius laiškus centrinei laikraščio vadovybei.
- Ką gi. Metas pagalvoti apie maistą, - linkteli Snoras. - "Žaliojo gintaro troškinys", sakė? Tarkim, tarkim... Čia bus tau...
- ...o tau, - paskuba įsiterpti Žibutė, - užsakysim "Grybuką aukštyn kojom", gerai? - Snoras nesipriešindamas šypteli. - Žinoma, būtų smagu išgerti vynvynio, jeigu tik tu nieko prieš? Ar midaus? Elio?
- Keista, neturi vynų meniu... - Snoras spragteli pirštais ir prieina paprastas padavėjas. - Mums kokio nors vyno. Ką turite?
Padavėjas išvardina, Snoras pasirenka paskutinįjį iš sąrašo (nes sąrašas toks ilgas, kad jis paprasčiausiai visko neprisimena).
- Dar poniai "Žaliojo gintaro troškinį", o man "Grybuką aukštyn kojom". Desertą užsisakysime vėliau. A, mūsų dukrytei - "Gėlytės formos blynelių". Jai turėtų patikti. Malonėkite pakviesti ją iš tos žaidimų aikštelės, kai tik atnešite maistą.
Padavėjas nueina, ir Žibutė atsilošia kėdėje.
- Sako, elfų arfininkas... Sakiau tau: šitas žmogus - ne vietinis... Reiks Šyro gurmanų skilčiai pasiūlyti straipsnį apie šitą užeigą. Užsienietiški papročiai tuos žurnaliūgas visada viliojo, - nepiktai nusišaipo Žibutė.

Vartotojo avataras
Darla_Jr
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 635
UžsiregistravoCOLON 11 Lie 2004, 14:44
MiestasCOLON Barsukų g. 23, Hobitonas
CONTACTCOLON

#7 Standartinė Darla_Jr » 07 Geg 2005, 12:15

Po ilgos ir įdomios darbo dienos savo gėlių parduotuvėlėje Vėdrynė nusprendė, kad nusipelnė geros vakarienės restorane.Išgirdusi apie neseniai atsidariusį restoraną "Pelėžirnių paunksmėje", sumanė būtent ten nueiti ir praleisti vakarą.
Hobitė į restoraną nuėjo viena, nes norėjo pailsėti.Įžengė pro vartelius ir, suradusi pavėsinę, atsisėdo prie vienintelio laisvo staliuko.Šiandien čia tikra apgultis.Buvo labai gražus oras, todėl visi hobitai spietėsi lauke.
Vėdrynė patogiai įsitaisė gražiajame kieme ir laukė padavėjo, jau spėliodama, koks čia valgiaraštis, nes jau buvo išalkusi.

Vartotojo avataras
KRONAS
Forumo barzdyla
PranešimaiCOLON 617
UžsiregistravoCOLON 20 Bal 2005, 11:47
MiestasCOLON Vežimas Pietiniam kely...
CONTACTCOLON

#8 Standartinė KRONAS » 19 Geg 2005, 11:33

Indrajos pasiustas n.... Kronas ateina i restorana "Pelezirniu paunksmeje" griuna i kede prie kampinio staliuko, salia nusviedzia salma ir kirvius, ir pradeda stugauti.
- Dideli avienos kepsni ir 3 alaus! Greiciau, greiciau, kas cia per aptarnavimas? Kur merginos, kur muzika? Eeei, tik ne tas elfas su arfa - vykit ji lauk, kol pavalgysiu.
Ir pradeda ritmingai i stala dauzyti kumsciu, tarp smugiu iterpdamas "maisto" arba "alaus".
_______________

Kronai, persiskaityk taisykles. VV gijose parašai nededami.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#9 Standartinė Starlin » 08 Bir 2005, 20:01

Pagaliau hobitų šeimynėlei atneša vyną, o greitai ir užsakytuosius patiekalus. Kiek pyktelėjusi Lelija atvedama pas tėvus ir kimba į savo blynelius.

- Hm, grybukas... - Žibutė nužvelgia keistos formos patiekalą vyro lėkštėje. - Po paskutinio vajaus su tais grybais net ir nejauku apskritai valgyti ne namie.
- Apie ką tu? - nurijęs kąsnį, klausia Snoras.
- Ogi apie nuodijimo skandalą, - nuleidžia balsą Žibutė. - Savo laikraštį aš skaitau, patikėk. Kažin kodėl žmonėse ima sklisti gandai, kad nuodytojas keliauja link Hobitono.
- Tai tik gandai, brangioji, - prunkšteli Snoras. - Pati žinai, kaip jie gaminami.
- Kas?
- Gandai.
- Na taip... Bet vis vien. Kol niekas neaišku...
- Gal geriau nekalbėkime apie tai čia?
- Atleisk, juk tai vakaras-dovana. Neturėčiau burbėti. Tiesą pasakius, ir neburbu. Tik pasakiau dalyką, kuris neduoda ramybės ne man vienai.
Snoras įdėmiai nužvelgia žmoną.
- Nori pasakyti... jeigu Hobitone... tai tu...
- Baik, - nurausta Žibutė. - Jokiais būdais. Ne aš viena esu Hobitone, atsirastų ir kitų. Be to, mes ne apie tai.

Čia pokalbį nutraukia pasigirdęs balsas:
- Gerbiamieji hobitai ir hobitės, jūsų dėmesiui - arfininkas Čiurlinijus!

Restoraną užlieja žavingi garsai...

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#10 Standartinė Folkas » 27 Bir 2005, 00:19

Nevėlus vakaras. Rupertas prie puodelio liepžiedžių arbatos atsiverčia "Hobitono rytą".
-O, kad tau kur kojos nupliktų!- sušunka hobitas,- negi Čiurlinijus "Peležirnių paunksmėje"? Tai jau turbūt turnė surengė. Dar prieš keturias dienas gavau laišką iš tetos, kad Stirnynėje jis pasirodo.
Rupertas apsidairo ar niekas jo nepamatė kalbančio su savim ir toliau įnyksta į straipsnį.
Jau nuspredęs, kad Čiurlinijų pamatyti ir išgirsti bus didelė šventė nutursena link senos komodos, kur sudėti gražiausi Ruperto rūbai. Gerokai pasiknaisiojęs po stalčius ištraukia nenaujas, bet labai gerai išsilaikiusias kelnes, bei naująją žaliąją liemenę.
"Dar pora paskutinių patepimų prieš veidrodį ir būsiu kaip magnetas visoms Hobitono hobitėms"- linksmai pasvajoja Rupis ir nubėga prie veidrodžio ir po poros minučių išskuodžia pro duris.
-Na va ir turgaus aikštė. Jau beveik atėjau,- sumurma hobitas.
Pagaliau pasiekęs gan prabangų restoraną lenda pro duris ir būtinai užkabina savo švarkeliu išlindusį vinį, kuris labai linksmai įplėšia apie colio skersmens skylę. Pradėjęs kurti planus, kaip iš savininko reikalaus kompensacijos Rupertas pagaliau išgirsta svajingą Čiurlinijaus arfos muziką ir lėtai dėlioja kojas link trečio staliuko esančio prie sienos.
"Būtų negerai, kad visi pamatytų mano suplėšytą švarką. Juk ne į turgų atėjau susimąsto hobitas ir sulaukęs DJ SG užsisako pintą elio.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#11 Standartinė Aiquen » 27 Bir 2005, 15:08

Gandai apie naująją smuklę pasklido plačiai, ir Elytė galų gale pati nusprendė įsitikinti "Pelėžirnių Paunksmės" jaukumu ir, anot tų pačių gandų, pasiutusiu elio skanumu.
Pabaigusi kelis neskubius užsakymus (ponios Lauksargienės krepšys ir jaunėlės Katpėdžiūtės sijonėlio papuošimas kutais), ji apsirengė patogiausią tamsžalę suknutę, įsipynė į plaukus porą aukso geltonumo kaspinėlių ir išėjo pasižmonėti.
Taverną rado greitai, o iš vidaus sklindantis keptų grybų ir apynių kvapas neleido suabejoti- smagiai pastūmusi vartelius, Elytė įsirito kieman. Aplink pasigirdo keli draugiški šūktelėjimai, kažkas pažįstamas pamojavo... Elytė susistabdė pro šalį viesulu skuodžiančią padavėją ("na žinote, pūkštė ta, tokio beprotiško vakaro dar nebuvo, atrodo, visas Hobitonas vienu metu sugriuvo..."), užsisakė elio ir net neapsidairiusi klestelėjo prie pirmo pasitaikiusio staliuko.
- Labas vakaras,- staiga sududena pažįstamas balsas, ir pakėlusi akis ji išvysta kitoje stalo pusėje įsitaisiusį Rupi.
- Labas vakaras,- savo didžiausiai nuostabai hobitukei bent sykį pavyksta susitvardyti ir neišrausti kaip žemuogei.- Kokie vėjai tamstą čia atpūtė?

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#12 Standartinė Folkas » 27 Bir 2005, 21:05

-Aš čia pagal skelbimą...tfų pagal anonsą.-nesutrinka hobitas, - Perskaičiau "Hobitono ryte" apie Čiurlinijaus koncertą, tai ištrepsenau pasižmonėt. Gal galiu pasislinkti arčiau, nes per visą stalą šūkaut grojant tokiai muzikai būtų nemandagu.
Rupertas gavęs Elianoros sutikimą pasislenka per tris pėdas į kairę. Hobitas tuoj pat pastebi, kaip Elytė įsistebeilijo į jo švarkelyje žiojančią šviežią skylę ir tuoj pat pradėjo pokalbį:
-Malonu tave čia matyti. Vienam liūdnoka sėdėti buvo, o dar kai tokie svajingi garsai...-nutęsė hobitas.- O kaip tamsta? Kas atvijo? Gal ištroškote bekeliaudama?
Hobitas stumteli elį į Elytės pusę ir užsižiūri į už dviejų staliukų sėdinčią šeimynėlę ir smagiai kertančią vakarienę.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#13 Standartinė Starlin » 02 Lie 2005, 22:42

Sočiai privalgę, Žiedeliai atsilošia kėdėje ir gurkšnoja vyną (mažoji Lelija įsižeidė gavusi saldinto vandens, bet ką padarysi). Nė vienas iš trijų deserto jau nebenori - restorano patiekalų porcijos pasirodė esančios pakankamos net išalkusiam hobitui ("Užsienietiški papročiai" - suraukė nosį Snoras). Čiurlinijus šeimynėlę migdo, Lelija ima zirzti. Tačiau nespėja Snoras šūktelėti sąskaitos kaip prie jų stalelio prisistato nepažįstamas jaunas hobitas.
- Ponia Žiedelienė?
Žibutė prisistato.
- Turiu jums laiškelį ir narvą pašto balandžių.

Žibutė išvynioja paduotą ritinėlį popieriaus. Rašyta vyriausiojo laikraščio redaktoriaus ranka, aiškiai paskubomis.

Žibute,
skubu, nes netikėtai atsirado žm., važiuojantis į Hobitoną. Patogiau nei balandžiai. Gandai apie nuodijimą plinta. Noriu, kad būtum budri. Nesakau, kad jis tuoj bus H., bet jau ne vienas ausylas man tą sakė. Siunčiu balandžių. Rašyk laiškus kuo dažniau. Gordas.


Susimąsčiusi Žibutė vėl suvyniojo laišką. Snoras kaip tik apmokėjo sąskaitą.
- Kylam? Kas ten tokio?
- Redaktorius...
- Kas nors atsitiko?
- Ne. Bet rytoj turėsiu rimtai perverst visus popierius.
- Gerai, kylam.

Šeimynėlė atsisveikina su padavėjais ir patraukia namolio. Prie vartų vis dar laukia jaunasis hobitas - jam Žibutė paliepia nemažą balandžių narvą nuvežti į redakciją ir padėti lauko pavėsinėje.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#14 Standartinė Aiquen » 03 Lie 2005, 00:09

- Ak, tamsta toks malonus...
Elytė jau tiesa ranką link Ruperto bokalo, bet čia pat padavėja pastato priešais ją kitą, pasipuošusi sniego baltumo kvapnia putele.
- Taip, tikrai ištroškau, bet ne keliaudama- tolimesnė kelionė, tai yra, pas pusbrolį Bembį, laukia tik kitą savaitę, o dabar... Darbai darbeliai- žinai gi, moteriškaitės vis eina, vienai tą pasiūti, kitai aną pataisyti... - ji gurkšteli elio ir palaimingai atsidūsta,- O čia tikrai jauku. Ir dar muzika- Čiurlinijus puikus dainius, klausyčiau amžinai. Elis nuostabus,- ji nugeria dar lašiuką,- ir kompanija nepakartojama... Beje, o kur užkliuvai? Nedangstyk jau, matau, kad turėsiu darbelio.
Elytė mirkteli ir svajingai užsižiūri į vakarėjantį dangų. Pro šalį kaip tik braunasi Žibutės šeimyna. Snoras nerangiai užkliudo kėdę, ir hobitukė susvyravusi atsiremia petimi į Rupį. ("liepžiedžiai..." šniurkšteli nosim mintyse Elytė "medus... Niam, noriu medaus...").
Ji mandagiai apramina atsiprašinėjantį Snorą ir atsisuka į Rupertą:
- Beje, o kaip sekasi naujasis pypkių verslas? Ar krautuvėlė jau atidaryta?

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#15 Standartinė Folkas » 23 Lie 2005, 01:07

-Prašau, nekalbam apie darbus.-maldaujamai suinkščia hobitas.- Vėl pradeda pėdas mausti, kai prisimenu mano kelionė į Bryjų ir atgal. Nusileidžiu gal tik Bilbui Maišėnui.- nusijuokia hobitas, bet jo veide pasimato didelis nuovargis.- O dar "Hobitono ryte" neskaitėte? Keista. Galvojau, kad jau išspausdino. Oh, ta Žiedelienė.
Rupertas pastebi, kad Eliana tik klapsi akim ir bemaž nieko nesuprasdama linkteli.
-Tuomet užbėgsiu už akių spaudai ir pats papasakosiu. Juk žinote, kaip tie žurnalistai iškraipo žodžius.- hobitas pasipiktinęs žurnalistais ištuština trečdalį bokalo vienu ypu ir tęsia pasakojimą.- Važiavau čia į Bryjų pasiimti kaip tik savo pypkių užsakymo. Atvažiavau kaip padorus hobitas su vežimaičiu įkinkytu į vieną juodą ponį gauruotomis kanopomis, susikroviau savo penkių dėžių krovinį. Beje viena dežė buvo itin svarbi. Joje buvo pačios brangiausios ir rečiausios pypkės. Na ir tuomet patraukiau namo...ai...prieš tai užsukau porai pintų elio į "Šokantį ponį"-hobitas paskutinį sakinį tik sumurmėjo, nes tai atrodė kaip savaime suprantamas dalykas. Šiek tiek garsiau tęsė toliau.- Ir ką manai? pusiaukely lūžo vežimaičio ratas ir įvirtau į griovį su visomis dėžėmis. Mindžius ištrūko ir pabėgo persigandęs. Nekaltinu jo, aš irgi būčiau tokį storulį bambeklį hobitą palikęs griovy tįsėt su visomis jo bėdomis.-Rupertas nužvelgė Elytę tuštinančią bokalą ir besiklausančią Čiurlinijaus.- Dar girdi mane?
-Ai, taip taip Rupi. Tęsk.
Berods atgavęs Elytės susidomėjimą Rupertas tęsia:
-Na, tai išlindau iš griovio ir nutariau pestute žygiuot į Hobitoną. Bet jokiais būdais negalėjau palikti tos vienos brangiosios dėžės prikimštos brangiausiomis pypkėmis ir geriausiu tabaku. Na ir patyręs bastūnas (nors gink Eru toks nesu ir net panašus nebuvau)- išėjau. Maistą atstojo porą šlapių žalių grybų nuo šalikelės. Juk pameni, kaip lijo tuomet. Laužo įkurti nesugebėjau. Tai ir grįžau per keturias dienas nustekentas kaip Vargas. Bet dėžę parnešiau. Tų kitų bala nematė. Svarbu pats gyvas grįžau. Laikiausi tvirtai- neikiek nesidrovėdamas taria hobitas- manau, turėtų šį įvykį dar ilgai aptarinėt turgelyje.- nusikvatoja hobitas ir sužiūra į dvorfą apsuptą šalmų ir kirvių rikiuote kampiniame staliuke. Šis karts nuo karto kažką sušukdavo, bet garsas Ruperto nepasiekdavo.
Hobitas jaučia, kad žandai gerokai įkaitę. Kažin ar nuo šilto Elytės peties, ar nuo trečios pintos elio, bet rezultatas aiškus. Trumpakojis pasimuisto kėdėje, klesteli į suolo atlošą (taip tas suolas buvo su atlošu), nukarinęs galvą sužiūra į savo kairės rankos smilių ir lyg užkerėtas pradeda snūduriuot.

Vartotojo avataras
KRONAS
Forumo barzdyla
PranešimaiCOLON 617
UžsiregistravoCOLON 20 Bal 2005, 11:47
MiestasCOLON Vežimas Pietiniam kely...
CONTACTCOLON

#16 Standartinė KRONAS » 25 Rgp 2005, 20:59

Kronas, pagaliau sulaukęs savo užsakymo, per 5 minutes sudoroja kepsnį, išmaukia visus 3 bokalus alaus ir užsako dar porą bokalų bei keptos duonos. Kronas nelaukia, kol padavėjas atneš užsakymą, o eina pramankštint kojų. Praeidamas pamato žavią hobitukę, prisiglaudusią prie kažkokio, ant suolo snūduriuojančio, apkiautėlio.
- Pupa, einam pašokt? O gal norėtum kartu išgert porą bokalų?
Kronas bando, pačiupęs už rankos, kilstelėti Elytę, tačiau jai grubiai ištraukus ranką ir prisispaudus prie Ruperto, numoja ranka ir nueina. Nuėjęs prie baro, vietoje viską suvalgo, išmaukia alų, nusišluosto rankove ūsus ir barzdą ir grįžta prie savo staliuko. Susirinkęs savo šalmą ir kirvius, metęs piktus žvilgsnius į lėtą padavėją ir Elytę, nusvirduliuoja link savo miegamojo.

Vartotojo avataras
Darla_Jr
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 635
UžsiregistravoCOLON 11 Lie 2004, 14:44
MiestasCOLON Barsukų g. 23, Hobitonas
CONTACTCOLON

#17 Standartinė Darla_Jr » 05 Kov 2006, 23:44

Vedryne, pasiklausiusi zavingos muzikos ir sukirtusi hobitiska vakariene (baravyku sriubos, idarytu bulviu ir melyniu pyrago), pasijuto gan pavargusi.Ji mintyse perkrate visus ilgos, turiningos ir nuostabios dienos ispudzius ir nusprende traukti namolio.
Hobite pasirause minkstos geltonos odos kapselyje prie dirzo, atskaiciavo reikiama suma, ir, padekojusi padavejui uz puiku vakara, susimokejo ir pakilo eiti.Rytoj bus sauni diena, zinojo ji.Hobite ketino priimti nauju geliu siunta ir tikejosi sulaukti daug lankytoju.
Lauke jau buvo nusileidusi maloniai vesi pavasario naktis, kai Vedryne pravere restorano duris ir isejo laukan.Iki namu netoli.Atsisukusi nusisypsojo ir pamojavo keliems pazistamiems hobitams, tarp ju ir Elytei su ant peties parpianciu Rupiu.

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#18 Standartinė Folkas » 25 Bal 2006, 18:02

-Pone, aš jums jau paskaičiuosiu...pone...PONE!- suklykia padavėjas ir švelniai trinkteli savo rankšluostuku Rupertui per makaulę (tai buvo ką tik iškeptas padavėjas, tai dar nelabai žinojo, kaip elgtis su klientais).
-A! Kas, Kur, Kada? Nevogiau tų vištų GI!- visa gerkle išklykia iš miegų pašokęs hobitas. - A...čia jūs? O kur Čiurlinijus?
-Khem - krenkšteli padavėjas- mes jau užsidarom. Pramiegojote ištisas pusantros valandos.
-Gerai, gerbiamasis, mes tuojau pat išeiname- šypteli Rupis susigėdęs ir apsižvalgo aplink: matyti tik restorano darbuotojai skubantys susitvarkyti ir kuo greičiau lėkti namo į savo šiltas olas. Elytė šalia jau krapštosi akis ir rinkdama savo daiktus stojasi nuo suolo.
-Labas rytas- džiugiai sušunka hobitė.
-Ką turi omeny sakydama "labas rytas"- atšauna Rupis ir abu kvatodami eina link baro, kur sumoka už elį, užkandą ir visdar neatgaudami orientacijos išsvirduliuoja pro duris.
-Gražus vakaras ką? - meiliai sušnibžda Elytė.
-Be abejo, turėsiu marias laiko mėgautis juo, nes po šio "vakarinio pogulio" tikrai greit neužmigsiu. Palydėti namo?
Hobitai lengvai trepsemdami savo kojytėm nušlepsena iki Elytės namo, apsidairo ar jokios negeros akys nestebi jų ir atsisveikina:
- Ačiū už vakarą- mandagiai sako Rupis.
- O kaip gi. Ačiū tau, kad išsitempei iš namų. Per tuos darbus visai pamiršau, kaip linksmintis.- Elytė dar kartelį apsidairo pakšteli Rupertui į įraudusį žandą ir kaip tik galėdama elegantiškiau nužengia link durų. Po kelių akimirkų durys užsidaro ir Rupertas lieka stovėti vienas. "Na ką, tikriausiai laikas namo"- pagalvoja hobitas ir neskubėdamas, skaičiuodamas namus grįžta į savo jaukią olą.

Vartotojo avataras
Imfreda
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 159
UžsiregistravoCOLON 08 Rgs 2011, 22:06

Re: Viešbutis-restoranas "PELĖŽIRNIŲ PAUNKSMĖJE"

#19 Standartinė Imfreda » 28 Geg 2012, 21:53

Visą naktį ir rytą tik jojus, Imfreda pasijuto labai išalkusi.Įjojus į hobitoną , iškart pradėjo ieškotis kokio nors restorano ar kavinės...
Eidama gatve, pamatė vartus, o ant jų du drakoniukas.Štai !
Imfreda pagaliau palaimingai atsidūsta ...Pagaliau surado !..Žinoma, vieta nežinoma, nauja, bet atrodo tikrai jauki.Imfreda tyliai užema nuošalų stalelį ir ima laukti padavėjo.

BUTTON_POST_REPLY