Merija (VV)

Bâr-i-Pheriannath: joks ne judėjimas, tiesiog hobitų namai.
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

Merija (VV)

#1 Standartinė Aiquen » 18 Vas 2005, 15:49

-:-:- Viskas vyksta VV (IC)tvarka.
-:-:- Merijoje suteikiamos paslaugos: verslo registravimas ir leidimų išdavimas, visuomeninių organizacijų registravimas, paskolos iš miesto iždo, įvairių skundų (pvz., dėl viešosios tvarkos pažeidinėjimo ar per didelių bulvių kainų) priėmimas, įvairios informacijos suteikimas bei privačios konsultacijos teisiniais klausimais.

______________________________________________________________


Kukliai ir dalykiškai, bet jaukia įrengta Merijos ola centrinėje Hobitono aikštėje nuo ryto dūzgė kaip bičių avilys- miestelėnai susirinko pažiūrėti, ką naujo ištaisė naujoji merė. Daugiausia visi būriavosi apie ant durų prismeigtą skelbimą, užrašytą žaliu bei mėlynu rašalu, dailiai kaligrafiškai išraitytą- bet gana griežtą:

"Remiantis naujuoju potvarkiu, prašome visų piliečių užregistruoti savo verslą ir/arba kitą oficialią ir neoficialią veiklą bei gauti merės parašą, idant galėtųmėte ją tęsti/pradėti. Iš anksto dėkui"

Ant gretimo stalelio jau puikavosi dailutėlių, taip pat žaliai ir mėlynai aprangytų blankų krūvelė, rašalinė ir pundelis naujų baltų plunksnų.
Elytė, iš kaimynės išgirdusi apie naujovę, paknopstom atlėkė pasižiūrėti, kas per nesąmonės čia vyksta... Prie senosios valdžios tokių dalykų nebuvo... paskubomis pasisveikinusi su kaimynėliu- mieluoju Grogu, rudaplaukiu užaugliu, jis tvėrė lapuką ir įsiskaitė:

Leidimas pradėti/tęsti verslą/visuomeninę veiklą.


Vardas, Pavardė:
Prekių ir/arba Teikiamų Paslaugų rūšis:

arba
Organizacijos Pavadinimas, Veiklos pobūdis bei Tikslai:
Adresas:
Namų adresas (dėl viso pikto):
Parašas:


Elytė pasikrapšto galvą ir gailiai atsidūsta- kas gali būti bjauriau už popierizmą? Bet niekur nedingsi- jei nori ramiai sau gyventi...
Atsargiai, kad nepritaškytų rašalo, ji paima plunksną ir išskrebena:

Vardas, Pavardė:Eliana Rozmarita Ragpūtytė
Prekių ir/arba Teikiamų Paslaugų rūšis: Drabužių, užuolaidų, patalynės ir baldų apmušalų siuvimas bei taisymas. Prašau leidimo atidaryti siuvyklą (nuosavose patalpose).
Adresas: Pavandenės kelias, ola nr. 17
Namų adresas: Pavandenės kelias, ola nr. 17

Dar kiek pamąsčiusi, suraito apačioje kuklų parašėlį ir apsidairo, kur čia rasti pačią merę. Ilgai ieškoti netenka- popierėliais nešini hobitai būriuojasi prie kambario oranžinėmis durimis. Gana greitai sulaukusi savo eilės Elytė prasispraudžia į nediduką Aiquen kabinetą ir, nežinodama ką sakyti, tiesiog padeda blanką ant stalo.
- Va... aš... šitą... registruoju savo siuvyklą, va.
Merė draugiškai mirkteli, permeta akimis popierių ir išsitraukia iš stalčiaus kitą blanką, o Elytės užpildytąjį tvarkingai įsega į didelį, pilka oda aptrauktą aplanką. Dailia kalakuto plunksna išraito leidimą, pasirašo, užlipina antspaudą ir paduoda Elytei:
- Štai, prašom. Tavo verslas legalus. Jei turėsi kokių bėdų ar reikės paskolos- kreipkis, pažiūrėsiu, kuo galiu padėti. Gal dar klausimų turi?
Elytė sukaupia visą drąsą ir nuspręndžia išsiaiškinti, kiek tik įmanoma:
- Atleiskite, tikrai norėjau paklausti... Ar galima būtų dar papildomai kažką dirbti... na, jei sugalvočiau kokią parduotuvę atidaryti, ar ką... Ar reikės kito, naujo prašymo?
- Reikės,- trumpai paaiškina Aiquen, bet vis dėl to draugiškai nusišypso.- dar kas nors?
- kad gal ne... dėkui... Su palengvėjimu sumurma Elytė, ir, nežinia kokio įžūlumo pagauta, priduria- Jei reikės naujos suknelės ar kostiumėlio, užeikite- padarysiu nuolaidą...
Vėl susikuklinusi treitosiomis atsisveikina ir šauna pro duris, kišenėje nejučiomis maigydama leidimą...
Paskutinį kartą redagavo 2 Aiquen. Iš viso redaguota 5 kartus.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#2 Standartinė Starlin » 18 Vas 2005, 16:37

Atsibudusi apie pusiaudienį ir paskubomis prarijusi pusryčius (drauge pirmuosius ir antruosius), Žibutė apsitempė rausvą gėlėtą suknelę, iš įpratimo įsigrūdo plačion kišenėn (pati prisisiuvo, užtat kreivai...) naują užrašinę ir porą pieštukų, tada atsisveikino su mylimuoju Snoru, besikapstančiu darže, ir išėjo pasivaikščioti.

Centrinė aikštė knibždėte knibždėjo hobitų. Prisibrovusi prie popiergalio, kurį jie visi garsiai skaitė ir citavo, Žibutė permeta jį akimis. "Įdomu", - šmėkšteli galvoje. "Bet..." Čia jai dingteli, kad reikalaujama leidimo ir tęsti veiklai. Vaje. Koks keistas potvarkis. Žibutė net pamiršta užsirašyti šį faktą (o taip, šįvakar būtinai reikės nukarveliuoti straipsnį į centrinę redakciją) ir čiumpa vieną iš blankų drauge su plunksna (merė paišelių tikriausiai nepripažįsta).

Leidimas pradėti/tęsti verslą/visuomeninę veiklą.

Vardas, Pavardė: Žibutė Žiedelienė (atst. Gordui Didpėdui, Aukštoji kalva 6, Adatylė)
Organizacijos Pavadinimas, Veiklos pobūdis bei Tikslai: Dienraščio "Hobito rytas" Hobitono skyrius. Vietinė redakcija, pavaldi centrinei vadovybei (Aukštoji kalva 7, Adatylė). Tikslas - dienraštyje atspindėti Hobitono ir jo apylinkių realijas.
Adresas: Žemasis akligatvis 14
Namų adresas: Virškalvės didžioji g. 26

Tuomet pasirašo "Ž.Žiedelienė", skliausteliuose, kaip įpratusi, pridėdama "Violeta Bloom" ir, sulaukusi savo eilės, įžengia į naujosios merės kabinetą.

- Laba diena, - tiesia ranką, - "Hobito ryto" reporterė Žibutė Žiedelienė jūsų paslaugoms. Kiek suprantu, pagal naują potvarkį reikia iš naujo įteisinti ir mūsų laikraščio skyriaus Hobitone veiklą. Kadangi jo oficiali atstovė esu aš, užpildžiau reikiamus dokumentus.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#3 Standartinė Aiquen » 18 Vas 2005, 16:54

Aiquen paspaudžia ištiestą Žibutės ranką ir peržvielgia dokumentą.
-Sėskitės, parašau, aš tuoj išrašysiu reikiamą popierių.... Prisimenu jus, rinkimų dieną mačiau. Kaip žurnalistė, tikriausiai, domitės naujojo potvarkio svarba bei tikslingumu, ar ne?- mirkteli repotrerei merė, mirkydama rašale plunksną. Žibutė linkteli.- Turiu pripąžinti liūdną faktą- buvusioji merė visai nesirūpino ūkio apskaita, todėl reikia kuo greičiau užpildyti informacijos spragas. Tik turėdama pilną vaizdą, galėsiu ramiai ir užtikrintai dirbti, ir planuoti ateities darbus bei projektus... Suprantu, kad naujasis potvarkis suerzino gyventojus bei pridarė jiems rūpesčių- bet ką padarysi... Galiu tik apgailestauti dėl to.
Nors balsas skamba linksmai ir užtikrintai, širdyje Aiquen nerimauja- "vaje... kalbu lyg agitacinę kalbą sakydama... Bet žinau tuos žurnalistus- neatsargiai leptelsi ką- tai taip išpūs... Atsipalaiduok, kvėpuok ramiai... viens... du... trys..."
- Na štai, prašau, tamstos leidimo kopija- pasirašyta ir antspauduota. Gal norite dar ko nors paklausti?

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#4 Standartinė Starlin » 18 Vas 2005, 16:57

- Dėkui, - linkteli galvą Žibutė ir paima leidimą. - Tiesą sakant, iš tiesų į galvą ką tik atėjo įdomi mintis: taip, esu žurnalistė, todėl mano darbas - uždavinėti jums klausimus. Protingus klausimus. Ką pasakytumėte apie interviu mūsų dienraščio skaitytojams? Žinote, jį skaito daug hobitoniškių...

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#5 Standartinė Aiquen » 18 Vas 2005, 17:03

- O kodėl gi ne?- šypteli Aiquen.- Tai gera proga informuoti hobitus apie naujoves. Mielai atsakysiu į visus klausimus, bet ne dabar. Jei aš, tarkim, užeičiau pas jus į radakciją penktą valandą popiet- ar jums tiktų?
Paskutinį kartą redagavo 1 Aiquen. Iš viso redaguota 21 kartus.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#6 Standartinė Starlin » 18 Vas 2005, 17:09

- Penktą popiet, žinoma. Sutrukdyčiau jus kokiai valandai. - Žibutė užsirašo knygelėje. - Tai penktą redakcijoje, sutarta. Lauksiu jūsų.

Tuomet hobitė atsisveikina ir išeina. Reikia skubėti į redakciją, pranešti Tulpėjai, kad reikės šviežių sausainių...

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#7 Standartinė Coranar » 18 Vas 2005, 17:44

Ramunė, nugirdus iš kaimynų apie naują potcvarkį ir smulkiai išsiklausinėjus pro šalį traukiančios pažįstamos, pasibalnojo Vakarį ir išjojo į meriją.Tenais, įmantriai išraitydama raides savo pomėgiu, parašė:

Leidimas pradėti/tęsti verslą/visuomeninę veiklą.

Vardas, Pavardė: Ramunė Baltytė
Prekių ir/arba Teikiamų Paslaugų rūšis: Arklių, ponių, įrangos nuoma, mokymas joti.
Adresas: Šiaurinė gatvė,9.
Namų adresas Šiaurinė gatvė 10.

Prideda parašiuką ir atstovėjusi neilgą eilę(tokiu laiku visi hobitai keliauja namo, kad spėtų papietauti), nedrąsiai užėjo į merės kabinetą.
-Laba dieną, atėjau užpildyti dokumentų apie verslo pratęsimą,-tepasako Ramunė duodama blanką.

Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
UžsiregistravoCOLON 15 Bal 2004, 20:15
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#8 Standartinė Senasis Gollumas » 18 Vas 2005, 19:05

Oriai, įsivaizduodamas esąs labai aukštas, į Meriją atlinguoja Dj SG. Prasibrovęs prie stalo pasiima nuo stalo blanką ir užpildo jį įvairiaspalviais rašalais:
Leidimas pradėti/tęsti verslą/visuomeninę veiklą.
Vardas, Pavardė: Semjuelis Gargamielis Brokolhofas
Prekių ir/arba Teikiamų Paslaugų rūšis: Maisto gaminimas ir pardavimas, viešbučio paslaugos. (Prašau leidimo išsinuomoti nenaudojamą pastatą miesto centre ir įrengti jame viešbutuką ir greito aptarnavimo Restoraną)

Adresas: Hobitonas, Pelėžirnių skersgatvis Nr.1 (minėtas nenaudojamas pastatas)
Namų adresas (dėl viso pikto): Kol kas gyvenu palapinėje (3 mylios į pietus nuo Hobitono)

Parašas: Semjuelis Gargamielis Brokolhofas (Dj SG)

Dj SG dar kartą atydžiai perskaito, ką parašęs ir pasibeldžia į merės kabineto duris.
Paskutinį kartą redagavo 1 Senasis Gollumas. Iš viso redaguota 19 kartus.

Vartotojo avataras
Darla_Jr
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 635
UžsiregistravoCOLON 11 Lie 2004, 14:44
MiestasCOLON Barsukų g. 23, Hobitonas
CONTACTCOLON

#9 Standartinė Darla_Jr » 18 Vas 2005, 19:28

Vėdrynė suskumba užregistruoti savąją gėlių parduotuvėlę.Paima pririštą rašikliuką ir užrašo visą informaciją.

Vardas, Pavardė: Freda Vėdrynė Gemdžytė
Prekių ir/arba Teikiamų Paslaugų rūšis: Gėlininkystė-įvairių rūšių gėlių auginimas ir pardavimas.
Adresas: Vakarinė g. 17.
Namų adresas (dėl viso pikto): Barsukų g. 23, Hobitonas
Parašas: Freda Vėdrynė Gemdžytė

Hobitė
dar sykį patikrina, ar viską surašė teisingai, ir nuneša užpildytą blanką pas merę.Prie durų jau susidariusi eilutė, tad teks šiek tiek palaukti, kol merė ją priims ir suteiks leidimą atidarytį išsvajotąją gėlių parduotuvėlę.

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#10 Standartinė Elfhild » 20 Vas 2005, 00:35

Raktažolė, neseniai užkrimtusi skanių pyragėlių su grybais, pilnu pilvu atžingsniuoja į meriją. Čia būriuojasi nemažai hobitų, visi su aprašinėtais popieriais rankose. Pamačiusi eilę prie merės durų, Raktė atsidūsta, bet sumąsto būdą, kaip negaišti laiko: pasičiupusi formą, kurią reikia užpildyti, ir rašiklį, iškart užsiima eilę po Vėdrynės ir čia pat, prie durų, ima nepatogioje padėtyje (ką padarysi) rašyti duomenis. Ech, popierizmas...

Leidimas pradėti/tęsti verslą/visuomeninę veiklą.

Vardas, Pavardė: Raktažolė Tūkytė
Prekių ir/arba Teikiamų Paslaugų rūšis: Švieži bei džiovinti grybai pardavimui, grybų patiekalai valgymui vietoje (kavinė "Grybinukė") arba išsinešimui
Adresas:
Namų adresas (dėl viso pikto): Olynės g. 15

Raktė susirūpinusi pasikrapšto galvą ir jai šauna nemaloni mintis, kad galbūt, kol ji neturi vietos savo parduotuvei-kavinukei, jai iš vis nedera rodytis pas merę... Vis tik ji nusprendžia, kad paklaus merės patarimo - galbūt yra laisvų patalpų, pavyzdžiui, netoli turgaus aikštės, kuriose merė nori matyti patrauklią kavinukę, kokią Raktažolė tikėjosi įkurti. O galbūt jai kol kas užteks įsikurti pačiame turguje. Raktė numoja ranka - svarbu, kad verslą pradėtų, nesvarbu kur. Nuo šios minties ji tiesiog spirga ir iš nekantrumo trypčioja vietoje. Nejaugi pagaliau ji turės nuosavą parduotuvę! Ach, kad tik atsrastų patalpos!

Vartotojo avataras
Simbelmyne
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 116
UžsiregistravoCOLON 09 Bir 2004, 18:19
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#11 Standartinė Simbelmyne » 20 Vas 2005, 12:34

Kone uždususi Simbelmynė įpuola į meriją. Pamačiusi nusidriekusią eilę supranta, kad labai skubėti nereikia - vis vien teks gerokai luktelti, ir stabteli atgauti kvapo. "Per tuos įkurtuvių rūpesčius beveik pamiršau, kaip vaikščioti - vis lakstau ir lakstau"- su šypsena pagalvoja hobitė ir patraukia prie staliuko, kur guli jau apmažėjusi blankų krūva. Simbelmynė paima vieną, pasirenka ašriausią plunksną ir pradeda pildyti.

Leidimas pradėti/tęsti verslą/visuomeninę veiklą

Vardas, Pavardė: Simbelmynė Pakalnytė
Prekių ir/arba Teikiamų Paslaugų rūšis: prekyba knygomis, skaitykla.
Adresas: Turgaus aikštė 7
Namų adresas: Turgaus aikštė 7, (dabar laikinai - "Žaliojo drakono" smuklė, kambarys nr.3)

Hobitė stengiasi net prikandusi liežuvį - prašymą raito gražiausiu dailyraščiu. Pirmas įspūdis juk labai svarbus, o gražus raštas knygų versle reiškia labai daug. Patenkinta savo darbu Simbelmynė atsistoja eilėje ir nusišypso prieš ją stovinčiai ir nekantriai trypčiojančiai hobitei.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#12 Standartinė Aiquen » 21 Vas 2005, 03:25

Aiquen greitai sutvarko Ramunės popierius, palydi ją iki durų- ir išverčia akis iš nuostabos. Jau ko ko, o eilės darbo pabaigoje ji tikrai nesitikėjo...
Kad negaišinti piliečių, ji pati susirenka Semjuelio, Vėdrynės, Raktažolės ir Simbelmynės blankus, mandagia paprašo visų palaukti koridoriuje ir sėda tvarkyti dokumentų.
Su hobičių anketomis viskas tvarkoje, tačiau ties Dj SG blanku merė kiek susimąsto. Atideda jį į šoną, baigia pildyti kitus popierius, skubiai pasirašo ir išneša į koridoriuką:
- Štai, mielosios, jūsų leidimai. Sėkmės versle! O tamsta- linkteli Dj Sg,- užeikite. reikia šį bei tą išsiaiškinti...

Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
UžsiregistravoCOLON 15 Bal 2004, 20:15
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#13 Standartinė Senasis Gollumas » 21 Vas 2005, 12:15

Dj SG nedrąsiai įslenka į merės kabinetą.
- Kas nors ne taip?

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#14 Standartinė Aiquen » 22 Vas 2005, 11:13

Aiquen grįžta už stalo, atsilošia kėdėje ir nužvelgia Dj SG nuo galvos iki kojų:
- Sėskitės, gerbiamasis. Na, ne tai, kad kažkas labai ne taip... Tiesiog mane... khem... sudomino vienas faktelis- Tamsta ruošiatės pirkti pastatą miesto centre (kuris, pripąžinkim, yra tikrai brangus.), bet pats gyvenate palapinėje...- merė trumpam pasimeta ir susimąsto, kaip čia geriau išsireikšti, kad nenuskambėtų nei pernelyg griežtai, nei pernelyg atlaidžiai.- Aišku, tai ne mano reikalas, bet tikiuosi, pinigai būsimąjam viešbučiui gauti legaliu būdu? Supraskite- jūs naujas hobitas šiose apylinkėse, mažai kas jus pažįsta. Man nerūpi, ar praturtėjote prekiaudamas su dvorfais, ar radęs lobį, ar gavęs palikimą iš tolimo dėdulės- ne, man tik svarbu, kad tai nebūtų turtas, nedoru būdu atimtas iš Hobitono ar Šyro piliečių. Ir dar...
Čia jau subtilesnis klausimas, bet Merė nuspręndžia dėl visa ko perspėti:
- Kaip žinote, mieste jau yra viena taverna-"Žaliasis drakonas". Tikiuosi, konkurencinė kova tarp jūsų įstaigų neperžengs padorumo ribų?
Baigusi nelengvą kalbą, Aiquen pasiremia alkūnėmis ant stalo ir su mandagiu klaustuku akyse laukia Dj SG atsakymo.

Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
UžsiregistravoCOLON 15 Bal 2004, 20:15
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#15 Standartinė Senasis Gollumas » 22 Vas 2005, 11:57

SG atsidūsta:
-Na, pinigai tikrai doru būdu uždirbti. Kadangi esu degustatorius - man teko tarnauti kilmingųjų dvaruose Rohane, Gondore, net pas dwarfus. Ragaudvau jiems į stalą teikiamą maistą. O tai gerai apmokama. Plius priedas už pavojingą darbą, nes galima ir nusinuodyti. Taigi lėšų sukaupiau pakankamai. O palapinėje gyvenu todėl, kad norisi pabūti arčiau gamtos. Paskutinius tris metus praleidau dwarfų uolose - pasiilgau erdvės.
O dėl dar vienos tavernos - jokių problemų nebus. Juolab, kad konkurencija - dora konkurencija - tik į naudą Hobitono gyventojams. Na o jei bus prie restoranėlio ir viešbutukas - tai ir keliautojų pinigai nebus blogai miesteliui?

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#16 Standartinė Aiquen » 22 Vas 2005, 15:52

- Tikrai nebus blogai!- nusijuokia merė, ištraukdama iš stalčiaus blanką leidimui.- Jei viskas taip, kaip sakėte, nematau jokių kliūčių tamstos veiklai. Palaukite minutėlę, tuoj viską surašysiu.
Aiquen greitai suskrebena leidimą, surango parašą ir tekšteli dailų antspaudą. Kol ji rašo, būsimasis viešbučio sąvininkas vos neužsnūsta- pavakario saulutė gerokai prišildė kabinetą, o ir šiaip- toks laikas tinkamas tik užkandžiams ir poguliui...
- Štai, prašom, tamstos popierius,- merė paduoda leidimą Dj SG.- Jei bus kokių neaiškumų, kreipkitės.
Palydi svečią iki durų ir iškiša galvą į koridorių. Tuščia.
Kol neatsirado naujų lankytojų, Aiquen skubiai pakabina ant durų lentelę su užrašu "užimta" ir užsidaro kabinete. Išsitraukia iš spintelės kampe diiiiidelį biskvitinį pyragą, butelaitį vyšnių sulčių ir įsitaiso ant palangės, mataruodama kojomis virš petunijų lysvės. Ką darysi, net ir valdininkai kartais išalksta...

Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
UžsiregistravoCOLON 15 Bal 2004, 20:15
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#17 Standartinė Senasis Gollumas » 23 Vas 2005, 02:55

-Skanaus...,- pasigirsta nedrąsus Dj SG balsas. Jis stovi priešais lysvę. -Aš tik norėjau paklausti: kur pinigus sumokėti už pastatą?

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#18 Standartinė Aiquen » 24 Vas 2005, 11:38

Aiquen beveik nusirita nuo palangės ir visai ne beveik paspringsta gabalu biskvito. Dj SG stovi kitapus petujijų ir kantriai laukia, kol merė baigs kosėti, prunkšti ir braukti trupinius nuo skvernų. Kelias sekundes ji dvejoja- ar čia nulipti nuo palangės ir kalbėti iš už jos, kaip ir elgtųsi solidi miesto galva, ar nelipti- juk ji dabar, galima sakyti, ir taip ne darbo vietoje (na, bent jau kojomis), taigi, ne visai merė... Ai, pamano, niekur aš nelipsiu... tai ko jis ten klausė?
- Atleiskite, gal galite pakartoti klausimą?
Dj SG pakartoja.
- Na kad jau ne man- tai tikrai, juk tas pastatėlis ne mano... Mokėkite sąvininkui- atrodo, Jungfrundas Bolgeris jo vardas, gyvena kažkur netoliese, gal net tame pačiame Pelėžirnių skersgatvyje...

Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
UžsiregistravoCOLON 15 Bal 2004, 20:15
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#19 Standartinė Senasis Gollumas » 25 Vas 2005, 10:31

Dj SG pagarbiai nusilenkia merei ir keliauja nurodytų adresu.
Ir iš tikrųjų - nenaudojamo pastato savininkas gyvena gretimame name. Dj SG pasibeldžia į namelio, apaugusio pelėžirniais, duris.
- Užeikit. Neužrakinta,- pasigirsta iš vidaus.
Dj SG apsičiupinėja ar nepametė kapšeio su pinigais ir smunka į namelio vidų.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#20 Standartinė Starlin » 31 Kov 2005, 20:17

Merija jau uždaryta - vakaras. Žibutė giliai ir graudžiai atsidūsta: ji čia atlėkė, jau vėluodama namo, paklausinėti, ar neturėtų kas nors naujosios merės portreto rytdienos laikraščiui. O dabar... Langinės užvertos. Ir ką ji sau galvojo? Hobitė negalvodama pamaigo po pažasčia pasikištą visteriją ir dėl viso pikto pastuksena į merijos langinę. Palaukusi minutėlę, spūdina šalin. Ech... Tai straipsnis bus be paveikslėlio. Kaip apmaudu!

BUTTON_POST_REPLY