Merija (VV)

Bâr-i-Pheriannath: joks ne judėjimas, tiesiog hobitų namai.
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#21 Standartinė Aiquen » 08 Bal 2005, 02:25

... nuo ankstaus ryto merijoje sėdinti Aiquen apie vidurdienį jau knapsi nosimi- tokios ramios ir tuščios dienos nebuvo nuo pat rinkimų. Sąskaitos, apskaitos, registrai ir kita popieriava jau sutvarkyti, naujų darbų kol kas nėra.
Norėdama greičiau prastumti laiką iki popietinės arbatos pertraukėlės (per kurią ji rimtai ruošiasi sulakstyti iki knygyno), merė išsitraukia iš bedugnių savo rašomojo stalo stalčių lėkštelę su džiovintų baravykų sausainukais bei "Iliustruotą Tūkų giminės istoriją" geltonais odiniais viršeliais ir įsitaiso savo mėgiamoje vietoje- ant palangės...
(...)
Kol ji baigia valgyti sausainukus, ateina taip laukta pertraukėlė. Merė irgūda lėkštę atgal į stalčių ir net neužrakinusi durų išskuodžia.
Po dvidešimties minučių grįžta- išsišiepusi iki ausų, nešina ryšulėliu su naujomis knygomis. Dvi ji paslepia savo didžiajame krepšyje- parsineš vėliau namo, o vieną- "Ferdibrando Tūko atsiminimus"- čia pat atsiverčia ir, nepamiršusi užkandėlei susirasti kvapnaus obuolio, puola skaityti.

Vartotojo avataras
Cormare^
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 225
UžsiregistravoCOLON 30 Gru 2005, 14:46
MiestasCOLON Kūdroj, ant žalio lapo;)

#22 Standartinė Cormare^ » 02 Geg 2006, 15:03

Asfodelė grįžta namo visai nusikalusi. Ji jau nori griūti į minkštą fotelį, tik staiga - o Eru! Ji juk neatliko pagrindinio darbo dėl kurio surengė šitą išvyką į miestą.. Nenuėjo į Meriją! Asfodelė puola pro duris dar spėjusi seseriai šūktelėti, kad išeina.
Hobitė skubinasi gatve. Jos mintys tik sukasi aplink vieną dalyką: "Kad tik nebūtų uždaryta... Kad tik nebūtų uždaryta..."
Įpuolusi pro duris Asfodelė nustemba: tuščia.. paėmusi popierių ir rašiklį (prieš tai apžiūrėjusi kaip ekspertė) suskrebena:

Leidimas pradėti/tęsti verslą/visuomeninę veiklą

Vardas, Pavardė: Asfodelė Tuk
Prekių ir/arba Teikiamų Paslaugų rūšis: Prekyba raštinės reikmenimis.
Adresas:

Namų adresas: Šiuo metu Pušyno g. 14


Na štai... Tik staiga Asfodelei suvirpa širdis. Ji neturi patalpų! Na gal merė jai pasiųlys ką nors... žiūrėsim. Tokios minties nešama hobitė priėjo prie durų ir pabeldė.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#23 Standartinė Aiquen » 02 Geg 2006, 22:56

Merė vos nepaspringsta jau nežinia kelintu obuoliu, kai tingią vėlyvos popietės tylą nutraukia reiklus barbenimas į duris. Aiquen rūpestingai padeda į stalčių šetąjį "Ferdibrando Tūko atsiminimų" tomą, į kitą stalčių įbruka lėkštę su obuolių graužtukais ir kuo mandagiau šūkteli:
- Prašom.- Įėjusioji atrodo pažįstama, bet merė dėl visa ko pasitikslina- Ponia Tuk? Taip, pamenu jus, buvome susitikę Žemgalos vidurvasario mugėje pernai. Pirkau iš jūsų diržą... Ak, bet tikriausiai ne paplepėti užėjote, ar ne? Štai, prašau, prisėskite...
Aiquen paima iš Asfodelės rankų prašymą ir greitosiomis peržiūri.
- Atrodo, pamiršote įrašyti parduotuvės adresą?

Vartotojo avataras
Cormare^
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 225
UžsiregistravoCOLON 30 Gru 2005, 14:46
MiestasCOLON Kūdroj, ant žalio lapo;)

#24 Standartinė Cormare^ » 03 Geg 2006, 15:47

- Ak jūs prisimenat! - nudžiunga Asfodelė. - Ar gerai laiko diržas? Na žinoma, ne to čia atėjau... Kaip matote, palikau diržų verslą vyrui, kad bent kiek užpakalį pajudintų ir ėmiau tęsti savo mamos pradėtą prekybą raštinės reikmenimis. Adresas? Ak, dabar persikrausčiau pas seserį, kad galėčiau pradėti verslą čia ir neturiu patalpų... Gal žinote kokią parduodamą vietelę? Jei ne, teks paskaitinėti Šyro laikraščius, gal ten bus kas nors... Ak beje, čia jums. - Taria hobitė traukdama iš maišelio nedidelį vazonėlį. - Nespėjau pasveikinti jūsų tapus mere! Paimkite. Šis dailus augalas iš mano pačios sodo...

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#25 Standartinė Aiquen » 05 Geg 2006, 13:04

- Ak, dėkui!- Aiquen atsargiai pastato dovanotąjį vazonėlį ant palangės tikėdamasi, kad veido išraiška neišduoda, jog ji neturi žalio supratimo, kaip vadinasi ta graži gėlytė.- Diržas labai patogus, dėkui. Ir tvirtas, laikys turbūt šimtą metų...
Merė atsisėda atgal prie rašomojo stalo ir atsiverčia porą storų apskaitinių knygų. Greitosiomis permeta akimis vieną, atsiverčia kitą ir patenkinta atsipučia:
- Atrodo, galėsiu jums padėti su vietos radimu, ponia Asfodele. Žinote Turgaus aikštę? Tai štai, prie jos yra nedidukė Pelėžirnių gatvelė, o joje, šalia naujos tavernos, kaip tik parduodama nedidelė ūkinės paskirties ola. Vieta palyginti rami, tačiau patogioje vietoje- manau, jums turėtų tikti. Belieka tikėtis, kad ponas Anubrasas Begrybis jos dar nepardavė... Nors tikriausiai ne, šįryt dar mačiau iškabą "Parduodama". Tiesa, kainos nežinau. O jei ši ola jums nepatiks, tada pamėginkite pasižiūrėti Pietinėje gatvėje- lyg ir girdėjau kalbant, kad jaunėlis Kietapėdis ruošiasi persikelti pas savo tetą į Rausynas, tai greičiausiai norės parduoti savo olą.
Aiquen užverčia knygas, padeda jas atgal į lentyną ir atsigręžia į ponią Tuk:
- Tikiuosi, bent kažkuo jums padėjau. Beje, jei jums verslo pradžiai reikėtų paskolos ar kokio rėmimo- nesidrovėkite prašyti. Kol kas miestelio ižde yra pakankamai Hbv, kad galėtųme suteikti šiokią tokią pagalbą.

Vartotojo avataras
Cormare^
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 225
UžsiregistravoCOLON 30 Gru 2005, 14:46
MiestasCOLON Kūdroj, ant žalio lapo;)

#26 Standartinė Cormare^ » 08 Geg 2006, 16:59

- Na, manau pinigų pradžiai užteks, labai dėkui. Ką gi, lekiu pas poną Begrybį pažiūrėti tos olos. Nesu labai išranki, greičiausiai tiks. Labai labai jums ačiū.. - dar kartelį padėkoja Asfodelė ir merei linktelėjus išeina pro duris. Koridoriuje pamojavusi vyrukui, kaži kurios eilės pusbroliui, kurio vardo Asfodelė net neprisiminė, hobitė išlėkė į Pelėžinių gatvę. Ponas Begrybis maloniai sutiko ir pardavė olą už prieinamą kainą.
- Ką gi, - pati sau tarė Asfodelė. - Laikas pradėti.

Vartotojo avataras
ancalima
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 117
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2006, 16:52
MiestasCOLON lietaus debesis

#27 Standartinė ancalima » 20 Geg 2006, 11:03

Lilė, iš senelių išgirdusi, kad savo verslą reikia registruoti, visa išbalo ir, palikusi savo krepšį, išbėgo į lauką. Ji skubėjo į meriją ir nors nežinojo ,kur ji yra, paklausė sutiktos hobitės, vardu Bijūnė(labai maloni hobitė).Pagal jos nurodymus Lilė ir pasiekė šią valdžios įstaigą.Nedrąsiai įėjusi apsidairė ir pamatė, kad viduje yra tik Merė. Droviai prisiartinusi, Lilė tarė:
-Laba diena. Šiandien gražus oras, Norėčiau užregistruoti savo verslą.
Ji kiek patyli, laukdama atsakymo, tada ištiesia popieriuką, kurį paskubom papeckiojo:
Leidimas pradėti/tęsti verslą/visuomeninę veiklą
Vardas, Pavardė:Lilė Didžpėdė -Tuk
Prekių ir/arba Teikiamų Paslaugų rūšis:prekyba sodo ir daržo įrankiais
Adresas:Krantinės g. 6
Namų adresas:Krantinės g. 6- Štai... Gal užregistruosite?

Vartotojo avataras
ancalima
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 117
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2006, 16:52
MiestasCOLON lietaus debesis

#28 Standartinė ancalima » 08 Bir 2006, 19:44

Hobitė pažvelgė ir nusijuokė:
-Panele, aš nesu merė. Apsirikote.Ir šiaip čia ne merija. Merija kitoje gatvės pusėje.
Hobitė nusijuokė aksominiu juoku , kai Lilė , nudelbusi akis iš gėdos, pasuko link išėjimo. Mąstė, ką daryti: "Gal eiti kur nors šiaip įsidarbinti?" "Kodėl ne? Įdomi mintis." iIr Lilė pralinksmėjusi nuskubėjo namo

Vartotojo avataras
ilyrija
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 8
UžsiregistravoCOLON 21 Bir 2006, 17:33
MiestasCOLON žalias kalnelis po aukso liepa

#29 Standartinė ilyrija » 27 Bir 2006, 17:57

ir čia pasirodė Brunhilda, jau nebe jauniklė hobitė, ori, rami, pasitikinti savimi ir ryžtinga. ji buvo nusprendusi kuo skubiau kreiptis į merę dėl vaistinės ir slaugos namų atidarymo, tad dabar kaip tik žingsniavo link merijos. po pažastimi ji nešesi kiek aptrintą drambilo odos portfelį ir ėjo susimąsčiusi, kai staiga į kažką atsitrenkė..o tas kažkas pasirodė besanti Lilė(nors Brunhilda dar jos, žinoma, nepažino, kadangi tik visai neseniai buvo atsikrausčiusi į Hobitoną).
-ai!..-riktelėjo vargšė Lilė,- atsiprašau..,- ir nurūko takeliu.
Brunhilda net dorai atsiprašyt jos nespėjo, bet, numojusi į tai ranka, ji žengė pro merijos duris. pateko į kambarėlį, kur be kelių patogių kėdžių, rado dar ir stalą, o ant jo-šūsnį popieriaus ir nuosavo verslo registravimo blankų. taigi, prisitraukė krėslą, kuo patogiausiai įsitaisė ir, išsiėmusi iš portfelio žaliai dažytą gulbės plunksną bei tamsiai mėlyno stiklo rašalinę, pradėjo pildyti reikiamą blanką:

VARDAS, PAVARDĖ: Brunhilda Auksalapė
VERSLO POBŪDIS:vaistininkystė, ligonių slaugymas, gydymas ir kitokia pagalba(ligoninės įkūrimas)
ADRESAS:(patalpos kol kas dar neišnuomotos)
NAMŲ ADRESAS:Krantinės g. 12, Hobitonas
pasirašė-Brunhilda Auksalapė


baigusi, Brunhilda atsiduso(vis gi blankas nebuvo labai ilgas--ačiū Vardai!), užsuko rašalinę, įsidėjo ją ir plunksną į krepšį, tada atsargiai, bet gana ryžtingai pasibeldė į merės kabineto duris(gal dar pavyks surasti)

Vartotojo avataras
Nasliakalys
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 41
UžsiregistravoCOLON 27 Bir 2008, 04:08
MiestasCOLON Lietuva

#30 Standartinė Nasliakalys » 27 Bal 2009, 04:44

Prasymas

Gyvenemosios vietos ir vykdomos werslines/ukines weiklos deklaracija

1. Pateikti tikslus duomenys apie save:

a) Dzerodas Anderis Zvynius jaunesnysis
b) Tevai : Anderis Javinis Zvynius vyresnysis , Ramune Belena Zvyniene (Gemdzyte)
c) Gyvenamoji vieta:Standelfas vienkiemis prie Brendivyno upes
d) Veiklos sritis: gvyvenu su tewais , padedu jiem zwejybos wersle.
e) Amžius: 21 metai
f) Semiumo gemdzio ainis is mamos puses
5.Seimynine padetis:Newedes
6.Isilavinimas visurinis igytas grafystes Frodo Beginso pagrindineje mokykloje ,siuo metu stujuoja Grafistes studiju mokykloje :gyvunu gydyma ir priziureja
Nekisk nosies i burtininku reikalus nes gali likti be jos !

Vartotojo avataras
Nasliakalys
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 41
UžsiregistravoCOLON 27 Bir 2008, 04:08
MiestasCOLON Lietuva

#31 Standartinė Nasliakalys » 06 Geg 2009, 04:46

mirus gija arba jos moderatoriai :evil:
Nekisk nosies i burtininku reikalus nes gali likti be jos !

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#32 Standartinė Laiqualasse » 06 Geg 2009, 09:36

Kategorija mirus, ką sėkmingai byloja paskutinių žinučių datos ;)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Nasliakalys
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 41
UžsiregistravoCOLON 27 Bir 2008, 04:08
MiestasCOLON Lietuva

#33 Standartinė Nasliakalys » 07 Geg 2009, 06:14

blyn reikia gaivint , hobitai taip lengvai nenurims! ir vienas hobitas lauke karys !
Nekisk nosies i burtininku reikalus nes gali likti be jos !

BUTTON_POST_REPLY