Taverna Orkams: "Kruvinos mėsos šmotas"

Ghâsh, snaga! - Karybos teorija ir praktika. Karo laukas.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

Taverna Orkams: "Kruvinos mėsos šmotas"

#1 Standartinė smeli » 29 Kov 2004, 13:16

Sveiki atvyke!
Elfes welcome too.
Mes joms idadame obuoli i burna ir kepame ant lauzo.
Is to kile yra zmoniu patiekalai: parsiukas pakeptas su obuoliu.

Bet pasakysiu paslapti, ne del prieskonio sitas obuolys, o kad elfe necyptu kepinama. Pas mus cia viskas daroma praktiniais sumetimais, va taip :)))
ROTW - Return of The Warlord

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#2 Standartinė Indraja » 29 Kov 2004, 13:22

Ir kad po to pilve nedainuotų?...
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#3 Standartinė smeli » 29 Kov 2004, 13:25

Cia prie mano nuotraukos parasyta
"Girdejo apie zieda"
Kaip paslapti pasakysiu kad apie zieda isgirdau jau post faktum. Esme tame kad as asmeniskai dalyvavau kai musu vorytes suvystyta Froda parsinesem namo ir nuemem nuo jo visas fenkes.
As nusvilpiau Frodo marskinukus, mitrilinius ir greitai greitai dejau i kojas. Zinote mitrilas.... geras brangus materialas, galvojau praturtesiu, savo kiauliu ferma turesiu. Ale zinote nenusiseke.
Va kad ir uzvakar, bandziau eilini karta prastumt tuos mitrilinius marskinelius. Uz juokingai maza suma 2 litus (matot ant kiek nusipiginau per toki ilga bandymu parduot laikotarpi) bet vistiek niekas nepirko.
manau kad problema yra tame, kad dydis siu marskineliu tikrai nera ispudingas.... bent jau man jie netinka
ROTW - Return of The Warlord

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#4 Standartinė smeli » 29 Kov 2004, 13:28

Vadovelis ORKUI kaip patureti elfe:

Tarkim tu ilgai eini žygio metu ir tau užsinori bobos. O po ranka tik belaisvė elfė. Nieko kito nelieka kaip bandyti ją “padaryti”. Tu žinoma kuo daugiau apsiginkluoji, kad kuo kiečiau atrodytum, prieini prie jos ir žiūrėdamas godžiomis akimis sakai "Kaip yra?", o tau per smakrą varva seilės. Tai žinok taip nedaryk, bo elfė tikrai nesusigundys - ji greičiausiai išsigąs, nes galvos, kad tu nori ją suvalgyti. Juk kai tu alkanas žiūri į maistą ir nori jį suvalgyti - lygiai taip pat atrodai. Žinoma būna ir karingu elfių, prie tokių eik dvigubai daugiau apsiginklavęs nei įprastai. Bet mes dabar kalbėsime ne apie tokias elfes.
Pradėkim nuo to, kad paaiškinsiu, tau kokių vyrų nori tos elfės. Išvardinsiu tik tris savybes nes daugiau nemoku skaičiuoti, tik nesakyk, kad tu daugiau moki.

Vienžo taip:
1. Elfės mėgsta gražius vyrus.
2. Elfės mėgsta švarius ir maloniai kvepiančius vyrus
3. Elfes mėgsta švelnius ir romantiškus vyrus

O dabar iš eilės:
1. Tu esi labai gražus vyras, nes gražus vyras tai stiprus ir raumeningas vyras. Tačiau to elfėms, skirtingai nuo kitu bobų, neužtenka. Jos mėgsta gėles ir, kad vyrai būtų jomis apsikaišę. Aš žinau, kad tu nemėgsti gėlių, bet tu juk bobos nori ar ne? Tai va, tęsiam toliau. Elfų vyrai susipina gėlių vainikus ir įsisega juos į plaukus. Nežinau, kaip jiems tie vainikai nenukrenta, bet man asmeniškai nepavyko net nupinti to vainiko, jau nekalbant apie tai, kad gėlės laikytųsi plaukuose. Tačiau orkai nėra kvaili kaip juos bando pavaizduoti elfai. Taigi aš truputį (pastaba:kelias paras) pagalvojęs iš karto radau išeitį - reikia prisiskinti varnalėšos ar kitokiu kibių augalu vaisių ir prismaigstyti juos gėlėmis, tada įdedi juos sau į plaukus kur jie ir pasilieka, bei, kad ir kaip kratytum galva - neiškrenta.


2. Tu tikriausiai nesiprausei daugiau nei pusę metų. Žinok aš irgi. Tačiau elfėms tai nepatinka. Nes, atseit, nuo tavęs smirda. Aš suprantu, kad tu sau nesmirdi. Bet bobų nesuprasi. Tam, kad joms patiktum, turėtum prisipilti pilną puodą, prieš tai ji iššveitęs, vandens ir išsimaudyti išsitrynus šlykščiu muilu - feeeeeeeee. Aš suprantu tave - aš irgi niekada gyvenime nešveičiau puodo. Todėl trumpai (pastaba:kokią parą) pagalvojęs atradau genialu prausimosi būdą. Susiradęs gausiai maurais apaugusią pelkę įšokau į ją ir tol murkdžiausi po maurus kol visos žuvys iškilo į paviršių aukštyn pilvais. Kai išlipau tai kvepėjau maurais. O tai yra žolė, beveik kaip pievų žolės, kurios labai patinka elfėms. Taip padaręs tu esi ir išsimaudęs ir gerai kvepi ir turi dovanų elfei - bobos mėgsta dovanas. Kaip tai ka? Žuvis kur pilvai išvirtę - susirink jas ir nunešk elfei, nes ji greičiausiai alkana. Kaip tai elfė nevalgo žuvies? Tu tikriausiai pamiršai ištraukti savo autus iš jos burnos prieš vaišindamas žuvimi. Nu va, valgo - jai patinka. Kaip tai akys jos pilnos baimės? Tai tu nesijaudink, ji bijo, jog tu ja pasinaudosi ir paliksi. Bet tu juk žinai, kad jos nepaliksi. Jau rytoj ją suvalgysi ir visada nešiosiesi savo pilve.

3. Taip, taip... žinau, kad švelnesnio vyro už tave pasaulyje nėra, išskyrus mane, žinoma. Tačiau elfės švelnumą supranta kitaip. Visų pirma nusiimk savo metalinius šarvus, nes jie labai sunkūs ir labai girgžda bo surūdiję. Nuo ko surūdijo? Taigi tu su jais lipai į pelkę maudytis. Dabar nusiimk ir metalu sutvirtintus odinius šarvus. Klausi kam to reikia? Suprask - elfės nors ir mėgsta patikimas apsisaugojimo nuo nėštumo priemones, na bet juk ne tiek patikimas. Antras dalykas yra tai, kad metalas yra šaltas ir aštrus - elfė susižeis, dar infekciją pagaus. Juk elfės ne tokios atsparios infekcijoms negu tu. Negi nori valgyti infekuotą elfę? Na va - dabar gali ja “padaryti”. Kaip tai nesigauna? Tu tikriausiai pamiršai atrišti jos kojas. Dabar jau gaunasi? Bet elfė nepatenkinta? A kodėl ji turi būti patenkinta - tu jai romantikos nedavei. Baik ja mušti!!! Jai tai visai ne romantika. Tu jai turi šnekėti visokias nesąmones ir geriausia elfu kalboje. Naudok šitokį žodį "liu bofff". Ir neskalyk kaip šuo - "woff woff", nes tu ne šuo o orkas. Pasistenk gražiai pasakyti "lyu-boo-ffi". Nu va.

Ir kaip? tai elfei vis tiek nepatinka? Tai vadinasi tu neįvykdei kitu punktu, kurių as neišvardinau nes nemoku skaičiuoti daugiau nei 3. Tu geriau pats pagalvok ką daryti. O jei elfė trukdo tau galvoti - vėl užkimšk jai burną autu - tegul žino savo vietą.
ROTW - Return of The Warlord

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#5 Standartinė smeli » 29 Kov 2004, 13:34

Orkų aplinkos tvarkymo diena

Ši šventė nėra reguliari. Jos dažnumą nustato šamanas. Neretai orkai patys ateina pas šamaną su prašymu paskelbti šią šventę, nes kitaip jie tingi tvarkyti aplinką. Kaip ir dauguma orkų švenčių, ji suderinama su šauniausių orkų varžybomis.
Aplink visą kaimelį orkai užkuria laužus, kuriuos, kad neužgestų saugo jauni orkai. Taip pat jie saugo praėjimus tarp laužų, badydami deglais bet ką norintį pasprukti. Vėliau suprasite kam to reikia. Tuomet orkų piemenys atveda iš aptvaro purvinus paršus. Pagal komandą paršai paleidžiami ir gerai apspardomi. Jie žviegdami pasileidžia per kaimelį. Netrukus duodamas ženklas šauniųjų orkų varžybų dalyviams. Gauja įmitusių orkų kriokdama puola paskui paršus ir juos gaudo. Pagavęs paršą orkas ji atneša arbitrams ir šie pažymi, kad paršas pagautas tokio tai orko. Varžybų dalyviams negalima turėti ginklų, todėl paršai dažniausiai po šio pagavimo išlieka gyvi. Kai kurie jų vėl paleidžiami jei orkas neišsukinėjo pastarajam kojų. Šauniausiu orku skelbiamas tas, kuris sugauna daugiausia paršų. Varžybos baigiasi kada nebelieka paršų, dar sugebančių greitai bėgioti. Į varžybų pabaigą paršų gaudymas darosi panašus į amerikietiško futbolo varžybas. (Kai kas mano, kad amerikietiško futbolo kilmė ir yra ši orkų šventė). Kadangi paršų mažai, pagavęs paršą orkas pradedamas gaudyti kitų orkų. O vartų linija yra teisėjų buvimo vieta. Po varžybų daugybė orkų būna apkandžioti, su pamuštomis akimis bei išnarintomis galūnėmis. Sulaužyti kaulai taip pat nėra išimtis.
Paršai ir orkai negali išbėgti iš kaimelio, nes būtų nusvilinti deglais. Esmė ta, kad pagavęs paršą orkas gali užmiršti varžybas ir bandyti su juo pasišalinti iš kaimelio. Deja, bet keletas jaunų bet tvirtų orkų su deglais tą norą išlupa lauk.
Po varžybų orkų kaimelis atrodo lyg būtų nusiaubtas stichijos. Būtent šis vaizdas ir kelia orkams estetinį pasigėrėjimą. Taip jie supranta tvarkingą aplinką.
Ženklu naujai aplinkos tvarkymo šventei būna pakankamai atsigavusi augmenija. Ypač gėlės. Gėlės simbolizuoja grožį, kurio orkai nesupranta. Ko orkai nesupranta to jie nekenčia, o viską ko nekenčia stengiasi pašalinti kuo efektyvesniu, daug darbo nereikalaujančiu būdu. Nenuostabu kad per šventę sutrypiamos visos gėlės, o po jos keturmečiai orkiukai nurauna bet kurias per stebuklą išlikusias gėlytes. Jei kitą dieną orkas pastebės bent vieną gėlytę - mažųjų laukią gera "pirtis".
Iš karto po šauniausio orko paskelbimo, nugalėtojas išsirenka iš nukankintų paršų patį riebiausią ir visų akivaizdoje perpjauna šiam gerklę. Po to jis pakelia dar konvulsijų tebetraukomą gyvulį ir geria iš gerklės trykštantį kraują.
Tada orkai riaumodami puola likusius paršus ir prasideda puota, kurios savo noru atsisakytų stebėti bet kuris žmogus.
Jei piemenys iki šventės pradžios neužaugino pakankamai paršų - jie patys yra aprengiami paršų oda ir paleidžiami vietoje gyvulių....
ROTW - Return of The Warlord

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#6 Standartinė Indraja » 29 Kov 2004, 13:34

Oooo...
O mes ir Orkų partiją turim. Žr. "Vartotojų grupės".

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#7 Standartinė smeli » 29 Kov 2004, 13:41

Krikščionybė ir orkai

Kažkada krikščionys sumanė apkrikštyti visą pasaulį. "Visos priemonės tinka", "Išžudykite visus - Dievas atsirinks savuosius" skambėjo šūkiai. Todėl ir kilo reikalas apkrikštyti orkus. Tas reikalas pasirodė sunkiai įgyvendinamas, todėl buvo sukurta speciali Biblijos versija skirta grynai orkams. Kadangi tada elfai dar nenorėjo krikštytis, o orkai buvo pikti elfų priešai, tai misionieriams kilo idėja nušauti vienu šūviu du zuikius. Taigi - orkai gavo atsakymą į jiems ir taip nekylantį klausimą "kodėl orkas nemėgsta elfo". Biblija turėjo būti lakoniška ir efektyvi, kad bent šamanas galėtų ją perskaityti. Be to ji turėjo būti perskaitoma vienu ūpu, kadangi net šamanas jau kitą rytą užmiršdavo, kad reikia kažką skaityti. "Šventraščio" tekstą rasite žemiau:

Orku BiblijaDievas yra pats stipriausias ir kiečiausias todėl jo reikia bijoti. Dievas sutvėrė orkus taip, kad jie būtų stiprūs ir karingi, ir apgyvendino juos Didžiajame Urve, kur yra kiek tik nori ėdesio, moterų ir alaus. Kariauti Urve buvo galima kiek tik nori, nes žaizdos kitą dieną visos būdavo užgijusios. Tačiau vienas orkas nusidėjo, užvalgė uždrausto vaisiaus ir pradėjo gudriai galvoti. Dėl to visi orkai buvo išvaryti iš Urvo. Iš to gudriai galvojančio orko ir kilo elfai. Elfai išmainė savo orkiškumą į Magijos ir Nemirtingumo dovanas. Kol gyvas bent vienas elfas, tol orkai nepateks į Didįjį Urvą. Gudriai galvojantis orkas yra potencialus elfas.

Vėliau, kada elfai buvo visgi apkrikštyti, niekas net neprisiminė šios orkų biblijos, kadangi ji nebuvo niekur oficialiai užfiksuota jau nekalbant apie kanonizavimą. Jos tekstas buvo užrašytas iš orkų šamanų pasakojimų apie šventę, vadinamą "Gudraus elfo tramdymas". Tiesa, ilgainiui pavadinimas pakito į "Gardaus elfo kramtymas". Pakito ne tik pavadinimas bet ir šventės eiga bei atributai.
Seniau ši šventė buvo tokia:
Būdavo pagaunamas elfas ir sugirdomi specialūs šamano grybai (šamanų pareiga patiems reguliariai vartoti tokius grybus, kad nenusidėtų, is to matyt kiles zmoniu paprotys valgyti plotkelius), kurie trumpam atimdavo elfo mąstymo galimybes. Tada orkai jį nudobdavo ir iškepdavo su obuoliu burnoje. Obuolys simbolizavo nuodėmę, dėl kurios orkai buvo išvaryti iš rojaus. Keptas elfas būdavo suvalgomas, o obuolys sutrypiamas didelės gaujos orkų (kartu būdavo sutrypiami ir nuodėmingi [tiksliau nevikrūs] orkai).

Dabar šventė labai pakitusi:
Visų pirma joje nėra jokio elfo, nes elfų gaudymas neretai kainuoja pusę genties vyrų gyvybių. "Elfu" būna pats gudriausias orkas, kuris išrenkamas dviem etapais. Pirma orkai išrenka tuziną gudriausių orkų atviro balsavimo būdu. Tai dažniausia būna labai silpni orkai, nes, jei parodysi į stipruolį, o jis nebus "elfu" tai jau ta pačią dieną iškeliausi anapilin nuo minėto stipruolio kirvio. Tada prasideda antras etapas - gudrumo testai. Kuris orkas būna pats gudriausias tas ir skelbiamas "elfu". Vieno tokio testo pavyzdys:
Ant medžio pakabintas obuolys (taip, tai tas pats obuolys), po medžiu guli pagalys. Orko užduotis –nukabinti obuolį. Kadangi orkas jo pasiekti negali, tai vienas gudresnių metodų - numušti jį pagaliu. Neretai orkai griebiasi kirvio ir nukerta tą medį. Tačiau pats geriausias sprendimas, sulaukęs visuotino pripažinimo buvo be abejo šis: orkas atsigulė po medžiu ir laukė, kol tas obuolys pats nukris - argi jūs matėte kad obuolys amžinai kabotų ant obels?
Tada šamanas išrenka patį guriausią orką (pagaliu numušusį obuolį) arba net kelis gudruolius, kurie vietoje nudobiami ir iškepami su obuoliu burnoje. Tolesnė šventės eiga liko nepakitusi išskyrus tai, kad obuolys turi būti suvalgytas stipriausiojo - prasideda analogiškos grumtynės.
Jei kas nors dar nesupratote šios šventės esmės - tai yra praktiškas orkų krikštijimas. Kadangi orkai vandens nemėgsta, tai pirmapradės galvojimo nuodėmės jie atsisako jiems patiems priimtinu būdu - nuodėmę simbolizuojančio obuolio ir ja padariusio elfo sunaikinimu. Šio šventės tikslo nežino net patys šamanai, tačiau vienoje, ypač žiauraus viduramžių bažnyčios inkvizitorių, memuarų knygoje (kuri laikoma slaptoje privačioje kolekcijoje) buvo atrastas šis nedviprasmiškas šventės esmės atskleidimas.
ROTW - Return of The Warlord

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#8 Standartinė Aiquen » 29 Kov 2004, 13:43

Labai faina, aišku, tik kad skaityta 10 kartų..... labai lengva Copy- Paste kažką iš kažkur... Tu ką nors naujo, nuo savęs parašyk:)
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#9 Standartinė smeli » 29 Kov 2004, 13:48

Orkų garbė
Tu esi orkas. Tavęs nekenčia elfai, tavęs nekenčia žmonės, tavęs nekenčia visos kitos rasės. Tavęs nekenčia orkai ir svetimos ir tavo genties. Tavęs nekenčia broliai, jei tu jų turi. Dievas, jei jis yra, tavęs irgi nekenčia. Tavęs nekenčia visi. Tu irgi jų nekenti. Todėl tu sieki priversti juos tave gerbti. Jei tau teko bendrauti su kitų rasių atstovais, tai tikriausiai iš karto pastebėjai jog pagarba tau atsiranda ne tada kai padarai ką nors gero ar pasakai ką nors protingo, o tada kada visiems išmali snukį. Kuo labiau tavęs bijo - tuo labiau gerbia. Todėl pagarbą užsitarnauti nėra sunku jei tu esi labai stiprus orkas, o juk tu toks ir esi.
Tai daroma labai paprastai. Tu lyg netyčia eidamas pro šalį užmini tave dar nepakankamai gerbiančiam orkui ant kojos ir kaip niekur nieko žygiuoji toliau. Užsimezga toks pokalbis:
Jis sako: "Ei tu, tu užmynei mon ont kojas!"
Tu atsisukęs drėbi: "A mon saką?"
Jis: "Asila subinei sakau!!!"
Tu sakai: "Tuoj aš tau išmalsiu snukį"

Ir nieko nelaukęs sumuši tą orką kad kraujais spjaudytųsi. Nuo to laiko šis orkas tave gerbs. O jei jis apsimes, kad nepastebėjo? Na toks klausimas gali kilti tik niekingam žmogiūkščiui. Orkas neapsimetinėja. O jei jis iš tikro nepastebės, mink jam ant kojos dar kartą taip, kad pastebėtų. Bet kokiu atveju aplinkiniai tikrai pastebės ir jau čia garbės reikalas parodyti storžieviui, tai yra tau, jo vietą. Kadangi nugalėjai tu o ne jis, tai tavo garbė gentyje padidėjo, o jo sumažėjo. Dabar laikas tau užsiimti kitu, už tave garbingesniu orku. Tik atmink, kuo garbingesnis daraisi, tuo sunkiau tą garbę apginti, tuo daugiau orkų "netyčia" užlipa tau ant kojos. Jei nepasitaikė nė vieno orko kuris sumuštų tave - sveikinu - tu genties vadas. Dabar viskas priklauso tau, geriausi kąsniai, geriausi amuletai, geriausi urvai, geriausios moterys ir SVARBIAUSIA - didžiausia pagarba.
Tačiau tuo viskas tik prasideda - kaimyninėje gentyje tave gerbia nepakankamai. O gentis ne vienas orkas, jai ant kojos neužlipsi…
ROTW - Return of The Warlord

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#10 Standartinė smeli » 29 Kov 2004, 13:52

Copy-paste tai kopy-paste
taciau tai asmeniskai mano parasyta o ne is kazkur nuknista
tai Copytight SMELI

Ir zinoma visa tai sudejau i specialia knygiukste kad niekingi zmogiuksciai norintys RPG vaidinti orkus zinotu kas ju laukia
ROTW - Return of The Warlord

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#11 Standartinė smeli » 29 Kov 2004, 13:55

Siaip as pamirsau pasakyti savo tikra varda, nes smeli tai tik pseudonimas.

ASH URUK DURBATULUK

kas nesupranta orku kalbos (black speech) tas pats ir kaltas :)
ROTW - Return of The Warlord

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#12 Standartinė smeli » 29 Kov 2004, 13:59

Sakot orku partija? Zinoma galiu i ja istoti, bet tik kaip vienvaldis lyderis. Zinoma jei atsirastu stipresniu orku..... na bet tai neimanoma, as pats kieciausias.
Kas nors priestarauja???
ROTW - Return of The Warlord

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#13 Standartinė Maja » 29 Kov 2004, 14:40

Pradedu manyti, kad greitai čia niekam nebebus saugu...
:)

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#14 Standartinė Exon » 29 Kov 2004, 14:53

smeli rašėCOLON galiu i ja istoti, bet tik kaip vienvaldis lyderis. Zinoma jei atsirastu stipresniu orku..... na bet tai neimanoma, as pats kieciausias.
Kas nors priestarauja???
Geras! Panašu, kad turėsim naują pramogą - orkų kautines :axe: . Rengiu totalizatorių, kas ant kurio stato?
And may the best orc win! \:D/
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
Zaegin
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 143
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 23:42
MiestasCOLON Raudondvaris, Kauno raj.
CONTACTCOLON

#15 Standartinė Zaegin » 29 Kov 2004, 16:10

HAAAAAAAAAA

Kas chia kesinas i MANO vienvaldyste???? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
jei nori, smirdantis orkish, ateik 1:1, paveizesim, kas chia ka aptures, shitos elfes ir keli ne elfai ar biesas zhino kas, mano, as juos vienas valgysiu, nesiruosiu su niekuo dalintis! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted:

BirdOfPrey
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 192
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:21
MiestasCOLON nėra

#16 Standartinė BirdOfPrey » 29 Kov 2004, 16:15

Smeli, tu atsakyk man į porą kalusimų, nes aš apie orkus nedaug žinau:
1. Ar egzistuoja orkės? (čia man svarbiausia, kadangi orkai kabina elfes, man reikia orkės, pačios tikriausios 8)
2. Ar orkų šamanai irgi yra orkai? Ar jie tiesiog aukštesnės pakopos būtybės, sugebančios išnaudoti tokius kaip tu? :lol:
3. Ar orkai išsigimsta? Ar būna nuorkėjusių liurbių, kurie nebeverti to garbaus vardo? Kiek supratau tokių atsiranda, bet jie iškart suėdami, bet tada taip išeina, kad tai gresia kiekvienam, netgi tau :butthead:
4. Kam orkams švesti atskiras šventes, jei jiems kiekviena diena yra šventė? Karas - šventė. Laisvadienis - šventė. Ir defaultinė šūdo malimo diena - šventė. Tai kodėl jūs tokie linksmi, kur čia paslaptis? Ar taip jau linksma tas pats per tą patį? :roll:
5. Ar orkai tavo manymu tobula rasė? Man susidarė toks įspūdis, bet šiam kartui užteks tiek klausimų, o šitą paskutinį galėsim panagrinėti plačiau, jei jūsų orkiškas temperamentas neišdžius ](*,)

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#17 Standartinė Starlin » 29 Kov 2004, 16:40

Mamytė leis sau įsiterpti ne į temą:

Kokia šitos gijos paskirtis? Jeigu RPGinė, tai ją perkelčiau į T.Bomb. Jeigu šiaip rašliavų, kokių viršuj matot, tai jai vieta - Feanaronduri kategorijoje. Šiaip ar taip, perkelsiu. Tik pasakykit, kur.

Even Elves can be evil :twisted: (do not meddle with the affairs of Witches, for they are subtle and quick to anger)

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#18 Standartinė smeli » 29 Kov 2004, 16:49

Zaegin: manau galime susikauti per sekancias fentezi zaidynes, metalas ir pilnas kontaktas

taisykles paprastos:
kardo svoris ne maziau 1.5 kg, briaunos storis ne maziau 2mm
smugis i galva 2 taskai
smugis kitur 1 taskas
duriamieji smugiai draudziami
kova vyksta 2 min, kas laimejo tas ir nugalejo :)))

aisku galima ir siaip per meeta ranka nulenkt iki 2 pergaliu, bet prioritetas gelezies zvangesiui!!!
ROTW - Return of The Warlord

BirdOfPrey
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 192
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:21
MiestasCOLON nėra

#19 Standartinė BirdOfPrey » 29 Kov 2004, 16:53

Čia blevyzgos mamyte, pačios tikriausios blevyzgos... daugiau nieko... Nors galima būtų pavadinti į: "do not meddle with the affairs of orcses, for they are always angry and mess-making" :wink:

Vartotojo avataras
Zaegin
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 143
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 23:42
MiestasCOLON Raudondvaris, Kauno raj.
CONTACTCOLON

#20 Standartinė Zaegin » 29 Kov 2004, 16:55

Del ranku lauzymo, tai neatsisakysiu, bet, manau, su zmogum (oops, orku), dauzanciu bugnus 14 metu, sansu nelabai, net pacham kruchiausiam orkui...
o del full contact per LARPG, tai sorry, neturiu tokios prabangos, kaip laisvas laikas:(
anyway, issuki priimu, laikinai, galim kautis ir zodziais/virtualiai :)
Gal UT? :twisted:

BUTTON_POST_REPLY