Puslapis 113

Kiekvienas žygis - naujas iššūkis bastūnams

ParašytasCOLON 03 Spa 2006, 22:12
Aldarion
Manvės ir Ulmo pykčio neužsitraukęs ir laimingai pasibaigęs Laumekėlių žygis nepaskatino nurimti ir šiuo vieninteliu žygiu gražiai užbaigti rudens žygių sezoną.

Naujas (suprantu, greičiausiai bus labai netikėtas) pasiūlymas bastūniškos sielos tolkinistams yra... kitą savaitgalį, t.y. spalio 14-15, vyktį į Neringos nacionalinį parką ir ten praleisti visas dvi dienas. Sąlygos šiai TIKRAI bastūniškai idėjai įgyvendinti yra: bent keturi žygiuosiantys bastūnai ir geras, bent jau nelietingas oras... Įgyvendinta pirmoji sąlyga suteiktų galimybę nuvykti ir parvykti iki Klaipėdos ir atgal su mano raudonuoju balrogu už 15 lt kiekvienam. Antroji - leistų nakvoti palapinėje kažkur tarp Juodkrantės ir Smiltynės. Laumekėlių žygyje ši idėja nesusilaukė didelio entuziasmo, bet nebuvo ir pasmerkta visiškam atmetimui. Taigi ką atsakysit į šį iššūkį: beprotybė ar pasibastom ;)

Jei neišžygiuosim į Neringą, tada bus organizuojamas JRRT Ąžuoliuko lankymas :)

ParašytasCOLON 03 Spa 2006, 22:24
Aiquen
Jei tikėti radijo karksėjimu- kitą savaitgalį pils kaip iš kibiro. :?

Anyway, manęs bet kokiu atveju dviem dienom neišleis (dėl absoliučiai JUOKINGŲ priežasčių; turėčiau jau būti įpratusi ir net nekišti į žygių gijas nosies, ale vis tas nesveikas landumas ir nepagrįstas optimizmas...), bet į alternatyvųjį Ąžuoliuko lankymą tai tikriausiai išsprukčiau.
Taigi, sėkmės organizuojant ir, tikėkimės, bastantis! :)

ParašytasCOLON 03 Spa 2006, 23:23
nassa
](*,)

ParašytasCOLON 04 Spa 2006, 01:07
Laiqualasse
Nepamirškit, kad Neringos nac.parko administracija yra labai pikta ir labai gaudo pažeidėjus, o palapinių statyti ten lyg ir išvis negalima, kaip ir žygiuoti pėstute (bent jau ten, kur tikrai įdomu, t.y. kopų viršūnėmis).

ParašytasCOLON 04 Spa 2006, 09:29
Indraja
Žygiuoti visai pakenčiama ir dviračių takais. Vieną vasarą dienomis vaikščiojau - vienintelė bėda buvo saulė ir paunksmės neegzistavimas, o dabar, laimė, šie trūkumai jau pašalinti :) Bet ar įmanoma kur nors lauke nakvoti - nežinau.

ParašytasCOLON 04 Spa 2006, 09:53
Aiquen
Jei pils taip, kaip šiandien, apie nakvojimą po atviru dangum galima net nesvajoti- vasarą dvivietė bala visai gerai, bet tik jau ne spalio mėnesį. :?

ParašytasCOLON 25 Spa 2006, 14:15
Aldarion
Daugiau optimizmo, dar yra vilties, kad orai pasitaisys :)

Taisa...
Žinau, kad būtų atsiradę žmonių žygiui į Neringą, bet vis tik noriu atsiprašyti ir pasakyti, kad jis neįvyks... Sulaiko mane asmeninės priežąstys, o kadangi aktyvių norinčių nelabai yra, todėl lauksim kito karto :)

Taisa2
Taigi, vėl naujai kviečiu į žygį po Neringą. Dabar jis tiesiog įvyks :)... taip bastūniskai! Nakvosim arba palapinėse kažkur tarp Juodkrantės ir Smiltynės, arba sodyboje, esančioje Juodkrantėje. Žygiuotume spalio 28-29 dienomis. Nueitų kilometrų skaičius priklausys nuo dalyvaujančiųjų, taigi parašykit, kas galvoja prisijungti ;)

Taisa3
Na, savanorių tikrai ne kalnai... Bet tai kas, bastūnų Viduržemėje juk irgi nebuvo baisi daugybė. Taip, tai aš žygiuoju:) Ketinu tranzuoti, bet jei dar atsiras norinčių prisidėti, galėsime dar apsvarstyti nuvykimo būdą. Žygio planas nebus detalus, nes maršrutas išaiškės vietoje. Skambinsiu vienam asmeniui dėl nakvynės Juodkrantėje, taigi jei kaina bus nedidelė, o tai visai įmanoma, nakvotume po stogu. Bet alternatyva, žinoma, lieka palapinės. Pradėsime žygį Nidoje - baigsime Smiltynėje (nors nebūtinai žygiuosime visus 50 km pėsčiomis). Laikas - šis savaitgalis :)

ParašytasCOLON 01 Lap 2006, 12:14
Indraja
Atvirai sakant - gailiuosi, kad esu tinginė, kuri nepasiryžta tokiam dalykui. Labai suprantu, kad nelinksma, kai su tavim nelabai kas eina... (o maniau, kad su tamstos asmenybe taip nenutinka - tenka atsiprašyti už mintis :oops: ). Rudeninė Kuršių Nerija turėtų būti pilna to šalto stingdančio laisvės vėjo, rimtos šniokščiančios jūros ir kukliai pasidabinusių augalėlių.

Nėjau, bet laukiu atsiminimų :wink:

ParašytasCOLON 03 Lap 2006, 13:09
Aldarion
Jep, Nassa kitoje gijoje gerai paklausė:p Jei rimtai, tai nėjau į savaitgalį niekur, nors su jaunesniąja sese jau buvome susikrovę kuprines. Ketinome eiti keturiese, bet viską sugadino penktadienį įsisiautėjęs vėjas: tėvams neišleidus kitų dviejų žmogeliukų, po ilgų dvejonių mes irgi pasidavėme...:( Tiesa, sekmadienį važiavome į Dzūkiją, oras buvo tragiškas, tai gal ir ne pats blogiausias variantas gavosi:) Taigi teks lankyti Neringą pavasarį, arba padarysime žygį po ją kaip tąsą vasaros žygio pajūriu (jei dar pirma bus pritarta šiai idėjai, pasiūlytai aklojo žygio metu, kiek žinau).

Na, dabar bastūnų laukiantis sekantis išbandymas bus Sniego žygis :dancing: Viliuosi, jog šį kartą gal atsiras ir daugiau norinčių įveikti šaltį ir linksmai pasibastyti po žiemos karaliją:)

ParašytasCOLON 03 Lap 2006, 14:10
Aredhel
oras buvo tragiškas, tai gal ir ne pats blogiausias variantas gavosi:)
Kuo blogesnis oras, tuo geresnis žygis. :supz:
(Čia be ironijos)

Va ir dabar už lango sninga. Taip norėtųs dabar ne prie kompo sėdėt, o kur nors miške su bendrabepročiais. :)

ParašytasCOLON 17 Lap 2006, 21:01
le_golas
Aldarion rašėCOLONNa, dabar bastūnų laukiantis sekantis išbandymas bus Sniego žygis :dancing: Viliuosi, jog šį kartą gal atsiras ir daugiau norinčių įveikti šaltį ir linksmai pasibastyti po žiemos karaliją :)
Aš irgi viliuosi. :wink: Planas kaip ir praitamet? Žygiujam iki naujūjų šventimo zonos? Šiemet žadu prisidėti. :)

ParašytasCOLON 20 Lap 2006, 21:51
Aldarion
Taip, planas kol kas nusimato toks pat, kaip pernai :) . Jėga, šaunu nebijai prisidėti :wink:

ParašytasCOLON 06 Gru 2006, 01:18
Aldarion
Taigi, siūlau maršrutą šių metų Sniego žygiui: Giedraičiai, Bastūnai, Želva, Lyduokiai. Labai viliuosi, kad mus galės diena anksčiau priimti šių metų naujamečio smuklės šeimininkė Maja :) ). Pernykštis laikas, t.y. gruodžio 29-30, žygiui tada labai tiktų - praleistume smuklėje viena naktimi daugiau, pailsėtume prieš bendrą tolkinistinę šventę. O nakvotume Bastūnuose - nepakartojamas vietovardis! :D. Galite įsitikinti patys:

Paveikslėlis

Pažymėjau maršrutą keliais, bet mes jais tikrai pasistengsime nežygiuoti, sudarysiu tikslesnį ir įdomesnį maršrutą. Čia tik preliminarus planas, kad norintys galėtų įsivaizduoti, kur maždaug belsimės ir kokiomis vietovėmis žygiuosime. Ar be le_golas dar bus norinčių pažygiuoti prieš naujametį?

ParašytasCOLON 06 Gru 2006, 09:27
Indraja
Jeigu gerai įžiūriu, ten visai netoliese yra Valai! Nusigausiu iki administracinio žodyno - rasiu kirtį.
Tik eiti tai nežadu, duoke spėt į patį Naujametį.

ParašytasCOLON 06 Gru 2006, 11:03
Aiquen
](*,)
Maršrutas fantastiškas, o tikimybė, kad pavyks juo pralėkti- tokia, kaip visada. :(

ParašytasCOLON 06 Gru 2006, 11:32
rtfb
Kol kas negaliu žadėti, bet būčiau labai laimingas, jeigu pavyktų
sudalyvauti. Aldai, nėra mastelio. Koks čia nusimato kilometražas?
Na ir, žinoma, tokia smulkmenėlė: sniego žygio tai juk nesigaus... ;-)

-rtfb

ParašytasCOLON 06 Gru 2006, 11:44
Aiquen
Mano klišais paskaičiavimais- maždaug 30 km, +/- 5. Jei nebus pusnių- pats tas.

ParašytasCOLON 06 Gru 2006, 12:33
Aldarion
Jep, maždaug 32-36 km :) Pirmąją dieną nužygiuosime apie 14-16 km, o antroji būtų ilgesnė, t.y. 18-20 km. Na, o dėl pusnių... aš tikiu stebuklais :D Oki, tai žiūrėkite, kaip jums pavyks, kuo daugiau, tuo smagiau!

Rimtai, Valai :lol: . Nepastebėjau iš pradžių :)

ParašytasCOLON 06 Gru 2006, 14:16
smeli
Aldarion, tu kaip matau ziedu... tfu.. zygiu valdovas

bet kodel tu neorganizuoji ne vieno teisingo zygio
juo labiau kad teisingas zygis yra vienintelis ir vadinasi jis
"warlordo pergaliu ir sloves keliais"

PS. turiu ideja visgi sudalyvaut zygyje bet vis dar nesu apasisprendes

ParašytasCOLON 26 Gru 2006, 17:37
Aldarion
Sveiki bastūnai ir jiems prijaučiantys tolkinistai :) Atleiskite, kad taip paskutinėmis dienomis prieš žygį jums rašau... kitaip niekaip neišėjo. Šeštadienį buvau nuvykęs į Bastūnų gyvenvietę, kuriuoje labai stebuklingai pavyko rasti vietą nakvynei :p Nakvosime pas senelius, kurie tik dviese gyvena paveikslėlyje matomame name.

Paveikslėlis

Jie užleis mums visą kambarį, sakė, specialiai prikūrens, tad nesibijokite šalčio. Taip, maršrutą vis dar tikslinu, o susitikimo tikslų laiką laiką irgi parašysiu tiktai rytoj. Planas toks: visi tilpę į mano mašiną kauniečiai važiuoja į žygio starto vietą pro Jonavą-Ukmergę. Likę, kartu su tolkinistais iš Vilniaus bei kitų Lietuvos miestų ir miestelių, važiuoja autobusu iš to paties Vilniaus tiesiai į Giedraičius. Tikslų autobuso laiką parašysiu rytoj, bet jau dabar siūlau tiktis penktadienio rytą, t.y. apie 9.00-10.00.

Bendrai visiems reikėtų turėti kilimėlį bei miegmaišį, šiltus drabužius, patogius batus, pagal orą, dar gali tekti pasiimti apsaugas nuo lietaus. Nors, kadangi orai pastarosiomis dienomis nei šiokie nei tokie, visko dar galima tikėtis ir galbūt žygio pavadinimas pateisins save. O ką pasiimti indviduliai, nuspręskite žinoma patys. Turėkite tik galvoje, jog per abi žygio dienas nužygiuosime virš 30 km, tad į kuprines neprisidėkite visko įpatingai daug. Tačiau, daiktus skirtus Naujamečiui, galėsite saugiai palikti Giedraičiuose pas mano draugės senelius. Taigi, visi norintys ir nebijantys šios „žiemos“ šalčių, yra labai kviečiami prisijungti ir linksmai dvi dienas bei vieną naktį pažygiuoti po nuostabias Lietuvos apylinkes :)))