Tvarkos įvedimas

Techniniai forumo bei tinklalapio klausimai.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

Tvarkos įvedimas

#1 Standartinė Aiquen » 08 Bal 2004, 00:58

Gija skirta aptarti nulinukų trynimo akcijas, klonų problemas, pasiskųsti viešai kokiu nors tvarkos nesilaikančiu nariu.

Ačiū, kad laikotės temos.


Kadangi paskutiniu metu į forumą atplūdo baisinė minia naujokų, darosi sunku susigaudyti, kuris iš jų tolkinistas, o kuris tik šiaip neturi ką veikti. Ir nuojauta man kužda, kad tai dar ne pabaiga.
Taigi, mažytė grupelė sentikių pasitarė ir nusprendė kažkaip visa tai pristabdyti.
Mums reikalingi tik tolkinistai, ar ne? Tai ir įsileiskim TIK savus. Siūlome prieš registraciją kiekvienam norinčiam įstoti, pateikti mažytę apklausą, anketą, ar kaip tas daiktas vadinasi... Klausimai iš Tolkieno, ir tiktai. Kad i forumą pakliūtų TIK tie, kam priklauso. Ne flūderiai ir fleimeriai, ne geimeriai, o tik tie, kas skaitė knygas ar bent jau ruošiasi jas skaityt.
Narystę galima suteikti 2 etapais, tarkim, pirmoji anketa būtų potencialiems tokinistams, t.y. tiems, kas matė filmą, susižavėjo, bet knygų dar nespėjo įveikti. Tokie nariai gautų galimybę naršyti forume ir kažkokį žinučių limitą, tarkim, ne daugiau 10 per dieną.
Antras etapas- klausimai skaičiusiems, po to narys gauna neribotą žinučių kiekį.

Diskriminacija, taip. Bet kitaip jau nebegalima. Nerodysim pirštais, kas čia pageidavo forume orkų, bet dabar mieloji, pati matai, kas vyksta...
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

KazE
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 16
UžsiregistravoCOLON 07 Bal 2004, 23:28
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#2 Standartinė KazE » 08 Bal 2004, 01:24

O kas vyksta?

Atejo Orkas. Aha geras pastebejimas Orkas tai ne Elfas ar Zmogus.

Khalam aya Rukhas, Ruhkas aya Khalam. Jamut menu, tan gamut warg ai-menu.

Khayum Khazad!


Nors istikruju, tai negi pyksi ant orko, kad jis orkas. O ir ishtikruju kuom jis ne tolkinistas? O kad viska interpretuoja savaip, tai ka jau blogai? O juo labiau kai nuomuone nesutampa su tolkieno tai ka jau visai nusikaltimas, vagyste? Aij vienzo idomus jus :(
Elfai popsas ir must die!

Vartotojo avataras
Lothlorien Leaf
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 198
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 22:33
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#3 Standartinė Lothlorien Leaf » 08 Bal 2004, 01:32

Kadangi mane pastaruoju metu sapnuose persekioja siaubingos vizijos apie tai, kaip mūsų kultūringą, visoms amžiaus grupėms skirtą forumą užplūsta niekuo su Tolkienu nesusijusių, nevartojančių lietuviškų raidžių, flūdinančių, tarpais vartojančių necenzūrinius žodžius, blevyzgojančių ir nukryptemiaujančių NEtolkienistų banga, paremiu Aiquen pasiūlymą (tik siūlau pamąstyti, kaip tokią atranką būtų galima padaryti kuo švelniau, kad būsimi naujokai tolkienistai nepasijustų nepageidaujami...)

EDIT: Ir čia esmė ne ta, ar kam labiau patinka elfai ar orkai, o tame, ar jiems nors kiek rūpi Tolkieno kūryba, nes iš esmės apie tai čia lyg ir turėtų būti šnekama... ar rūpi tik turėti erdvę paflūdint. :roll:

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#4 Standartinė smeli » 08 Bal 2004, 09:34

As pasakyciau taip:

Jei ne Tolkienas butu labi labi blogai pas mumi.
Taciau neziurit to kad Tolkienas yra jega, floodinti vistiek norisi

PS. bet kadangi pamaciau jog floodinime kieciausia puselfa, tai nustojau konkuruot toje srityje :)))
ROTW - Return of The Warlord

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#5 Standartinė Starlin » 08 Bal 2004, 11:04

Aš ir nenorėjau daugiau orkų, aš norėjau, kad būtų rasinė lygybė. Bet prieš flūdinimą - taip. Bet čia jau patys mąstykit, šiuo metu mąstymui neturiu laiko.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#6 Standartinė Aiquen » 08 Bal 2004, 11:18

Niekas ir nesako, kad tu norėjai, mamyte ;)
Bet be tavo palaiminimo nieko negalime daryti.
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
MerCuTio
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 73
UžsiregistravoCOLON 03 Bal 2004, 17:41

#7 Standartinė MerCuTio » 08 Bal 2004, 11:55

Jo visiskai pritariu Aiquen, isivaizduokit tuoj susirinks kokia 100 zmoniu ar dar daugiau ir tik kokia 50 kalbes apie Tolkina, kiti apie beleka:( Ir bus forumui taip,kaip buvo su Zosees aprasytu forumu ir nieks is tolkinistu nebenores cia besedet:(

P.S. Tikiuosi anksciau prisiregistravusiems nereiks atsakynet i testa, nes as dar nepasiruoses tokiai apklausai:) Beje cia butu lyg izeidimas:)

P.S.2. Ale Aiquen ir is kur pas tave tokios genealios mintys kyla?:) Dar pora genealiu minciu ir ikursiu "Aiquen garbinimo kluba" :wink:

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#8 Standartinė Elfhild » 08 Bal 2004, 12:16

Visiškai pritariu, tik nelabai aišku, kaip būtų organizuojama toji apklausėlė. Tiksliai nežinau šito forumo galimybių (Exon, kur tu?). ar galima padaryti taip, kad norint užsiregistruoti iš pradžių būtų nusiųstas pranešimas adminams, panašiai kaip stojant į partijas? Tada jau adminai galėtų siųsti tam žmogui emailu anketą ar šiaip klausimėlį ir pagal atsakymą spręsti - tolkinistas ar ne.
Bet toks griežtas priėmimas imho atbaidytų didelę dalį netvirtai apsisprendusių potencialių tolkinistų, o juk ir tokių čia reikia, kad jie rastų savo tikrąjį kelią ;)

Starlin palaiminimą turim, bet ji viską paliko spręsti mums patiems, nes neturi laiko.
Hrrrr

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#9 Standartinė Aiquen » 08 Bal 2004, 12:18

Taigi, taigi... Visai nenoriu, kad forumas virstų dar viena vieta blevyzgoms. Tolerancija gerai, bet viskam yra ribos. Ok, pritariu, kad jau užsiregistravusius tardyti būtų gal ir žiauru, bet visgi naudinga. Anyway, kol kas žinom tik Mamytės nuomonę, būtų gerai, jei pasisakytų bent vienas nazgulas, o ir Exon nuomonė nepakenktų.

P.S. Dėkui, Merkucijau, bet tai kad genialumas čia ne mano, o visos grupelės "mūsų bepročių".... :oops: :oops: :oops: Aš tik kantrybės mažiausiai turėjau ;)

TAISA: Kol rašiau, Elfhild suspėjo greičiau... Taip, dabar svarbiausia išsiaiškinti technines forumo galimybes. Laukiam Exon.
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#10 Standartinė smeli » 08 Bal 2004, 12:31

siaip tai jus geriau isivaizduokit 1000 tolkienistu rimtai analizuojanciu kiekviena Tolkieno veiklos aspekta, bendraujanciu ivairiais klausimasis ir tiesiog siaip bendraujanciu geraja to zodzio prasme.

jei tai imanoma, tuomet uztenka tik nazgulu kurie savo nuoziura naikins absoliuciai beprasmius postus bei dalins ispejimus ju autoriams.
beje tokiu galiu parasyti ir as jei mane isprovokuos, sorry, bet orkai lengvai isprovokuojami yr :(

Pavyzdziui parasas Kazes kad "visi elfai mirt turi" jau isprovokavo. Su tokiu parasu tik i Saurono seskes uzsirasyt o ne i dworfu partija
ROTW - Return of The Warlord

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#11 Standartinė Elfhild » 08 Bal 2004, 12:33

Ir dar. Jei jau darom tvarką, tai darom ir partijose. Pvz į elfų partiją dabar įstoję vos ne visi aktyvieji forumo nariai, bet neaišku, ką jie ten veikia. Turėtų įstodami parašyti kokį trumpą motyvacinį laiškelį ar pan., kad elfų partija netaptų dar viena eiline kategorija. Yra tam tikros veiklos sritys: quenyos pamokos, diskusijos apie elfiškuma šiuolaikiniame pasaulyje, gal dar kas nors bus, tai galėtų ir parašyti tokią motyvaciją: noriu dalyvauti ten ir ten. jei įstojęs nedalyvauja, ir metam lauk :D 8)
Hrrrr

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#12 Standartinė Indraja » 08 Bal 2004, 13:18

Na, kai kurie flūderiai jau įsitikino, kad kartais nazgūlai tingi žinutes kilnoti ir todėl jas tiesiog trina. Ir neatsiprašo :evil:
Ką veikiam elfų partijoj? Kaip sakė Ozolas, centrizmas yra dvasinė būsena. Ką jau kalbėti apie elfiškumą. Aišku, galima ir veikti :D
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#13 Standartinė Exon » 08 Bal 2004, 15:30

Esu kategoriškai prieš, tegu ateina kas nori, įspėti ar išmesti fluderius ar lurkerius visada spėsim. Mano tobula (nors gana nerealistiška) forumo vizija yra ta, kad ateiti turi ne tik "kieti", bet ir potencialūs tolkinistai. Esu bet kokio elitiškumo priešininkė, ir mane asmeniškai koks nors anketavimas įstojant tikrai papiktintų ar išprovokuotų. Be to ne tik naujokai čia plepa ne tik apie JRRT, kai kurie seniokai irgi neretai užsuka tik pablevyzguoti [-X
Tegu ateina įvairus žmonės, bet siūlau sugriežtinti tvarką ir įspėti, trinti žinutes ar net laikinai šalinti iš forumo už rasizmą (bet kurios rasės atžvilgiu) ar kitokia netolerancija, neprofesionalų (visi suprato, ką turiu omeny :wink: ) flūdą ir pan.
O partijinę veiklą palieku partijų moderatoriams.
Dixi.
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#14 Standartinė Aiquen » 08 Bal 2004, 20:18

Na, kaip sau norit. Netingit trinti žinutes- trinkit, rankiokit, knaisiokitės. Mano nuomonė nesikeičia, aš vistiek pasisakau už priėmimo sugriežtinimą.
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#15 Standartinė Indraja » 08 Bal 2004, 20:25

Anketos tikrai atbaidytų - bent jau mane nuo daug ko atbaido net paprasta registracija.
Sakiau, kad Aimoo pornografija buvo labai geras sietas atsijoti tik tiems, kuriems forumo tikrai reikia :P
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#16 Standartinė Exon » 08 Bal 2004, 22:41

Tingėti trinti žinutes ir išmetinėti vartotojus :?: :!: Juokauji? Tai gi pats smagumėlis :twisted: :lol: :twisted:

Atskleisiu paslaptį - forumą moderuojantis kolektyvas yra sadistinės pakraipos asmenų grupė, kurie tik apie šitą visą gyvenimą ir tesvajojo (flūdas, priedo, melagingas flūdas :finga: )
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
Lothlorien Leaf
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 198
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 22:33
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#17 Standartinė Lothlorien Leaf » 08 Bal 2004, 23:20

Go you, Exon! :lol: Ar toks yra forumą moderuojantis kolektyvas? ;) (žr. dešiniau) :axe:

*Loth pagaliau atsipalaiduoja ir šiek tiek apsiramina. Ji manė, kad neklaužadų tramdymas yra didžiai slegiantis, sunkus ir nuobodus darbas.*

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#18 Standartinė smeli » 09 Bal 2004, 09:23

Pritariu Exon (fainas tas vaipukas kur pirstuku mojuoja, taip vietoje jis). Tada reiketu anketas daryt ir orkiskas, nes galbut orkas nors ir zino Aragorno giminiu "devinto vandens nuo kisieliaus" vardus ir mergautines pavardes, taciau atsakyti teisingai yr labai neorkiska ir is karto issiduotum kad nelabai orkas esi, o tai jau gresia puodu Orku partijoje :)
ROTW - Return of The Warlord

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#19 Standartinė Elfhild » 09 Bal 2004, 13:11

Na gerai, vis tik tos anketos - per didelis žiaurumas (aš irgi dabar prisiminiau kaip mane tokie dalykai erzina :x ) bet žinučių trynimas manęs irgi nežavi. Aišku, geresnė išeitis, bet su tais trynimais paskui problemų kyla - kas nors užsirūstina, kam nors atrodo, kad nereikėjo trinti, arba, jei pasivėlini trinti nukryptemišką žinutę, į ją atsakoma, o tada jau atsirankiok, ką trint ir ko ne :? reikia tada susitarti dėl trynimo kriterijų. O kad nekiltų sumaišties kažką ištrynus paskutinėje likusioje žinutėje prirašyti kita spalva: "nukryptemiškos žinutės ištrintos" :roll: Žodžiu nazgūlams reikės paklykauti iš peties :lol: :twisted:
Hrrrr

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#20 Standartinė smeli » 09 Bal 2004, 13:32

Jo! Svarbu pasitikejimas, as musu orku partijos nazgulu pasitikiu - neistrins jis orkisku zinuciu tai jau tikrai :)
ROTW - Return of The Warlord

BUTTON_POST_REPLY