Tvarka Didžiojoje palapinėje: PERSKAITYK PRIEŠ RAŠYDAMAS!

Techniniai forumo bei tinklalapio klausimai.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

Tvarka Didžiojoje palapinėje: PERSKAITYK PRIEŠ RAŠYDAMAS!

#1 Standartinė Starlin » 03 Bal 2005, 11:21

Labai prašau šį skelbimą perskaityti iki galo visus, rašančius ar norinčius rašyti "Didžiojoje palapinėje" (buv. "Vardos rūmuose"). Gijų temos bus iškabintos ir pačiose gijose. Pasiūlymus dėl "Didžiosios palapinės" tvarkos rašyti čia.

Didžioji palapinė - kategorija, skirta įvairiems techniniams forumo aspektams aptarti: tai ir 'grynai' techniniai klausimai, tokie kaip forumo gliukai, kaip užsidėti avatarą ir pan., ir pasiūlymai, pastabos moderatoriams (DĖMESIO! Avatarų ir parašų aptarimas perkeltas į "Umbaro uostą").

Yra tokios gijos:

Taisyklės: skundai ir pageidavimai: Turite pasiūlymų dėl dabar galiojančių forumo taisyklių? Nepatinka, kaip moderatoriai / administratoriai tas taisykles taiko? Gal norėtumėte naujų taisyklių?

Techninės problemos: klausk, atkreipk dėmesį: (čia bandysiu sukelti dalį svarbesnių nukryptemių apie forumo gliukus) Neveikia kokia nors forumo funkcija? Kaip užsidėti avatarą, įsidėti paveiksliuką į parašą? Forumo sulietuvinime yra klaidų? Neveikia vaipukai? Kaip parsisiųsti vaipukus iš kito puslapio?

Tvarkos įvedimas: Gija skirta aptarti nulinukų trynimo akcijas, klonų problemas, pasiskųsti viešai kokiu nors tvarkos nesilaikančiu nariu.

Forumo išvaizda ir gijų atgaivinimas: Ar jums patinka dabartinė forumo išvaizda? Ar dera antraštė? Ko dar norėtųsi? Norite naujų vaipukų?

Tolkien Lietuva tinklalapis: Gija skirta aptarti visiems su tinklalapiu susijusiems klausimams: kodėl jis neveikia, kodėl veikia blogai, ar keisti jo išvaizdą, kokių naujovių norėtumėte.

Partijos (vartotojų grupės): Egzistuojančios vartotojų grupės ir pasiūlymai naujoms grupėms.

Nukryptemė: lietuvybė forume: Tema pradėta norint atkreipti dėmesį į chaotiška lietuvių (?) kalba rašančius narius. Iš esmės tik šiai siaurai temai gija ir yra skirta.

Tolkien Lietuva naujienų aptarimas: Gija skirta aptarti vadinamąjį "naujienlaiškį". Ką manote apie jo turinį, gal nematote lietuviškų raidžių?

BUTTON_POST_REPLY