Didysis tinklalapio gražinimo ir pildymo projektas

Techniniai forumo bei tinklalapio klausimai.
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

Didysis tinklalapio gražinimo ir pildymo projektas

#1 Standartinė Laiqualasse » 17 Rgs 2010, 03:04

Oficialaus pranešimo ir atidarymo nebuvo (gal dar bus?), tačiau turbūt jau niekam nepaslaptis, kad naujas „Tolkien Lietuvos“ tinklalapis egzistuoja ir yra pilnas informacijos – ir surinktos iš senojo tinklalapio, ir truputį naujos. Bet gerai žinoma, kad tobulumui ribų nėra. Ta proga skelbiu didįjį tinklalapio pildymo, gražinimo ir tvarkymo projektą!

Jau atgavote žadą po šio nuostabaus pranešimo? Tai puiku. Dabar papasakosiu truputį detaliau. Šiuo metu yra trys aspektai, kuriais tinklalapis galėtų būti tobulinamas. Pirmiausia – išvaizda ir struktūra. Visko aukštyn kojomis apversti nepavyks, ir išvaizda liks daugmaž tokia pati. Tačiau pakeisti šriftus, formatavimą, kitaip sudėlioti meniu (ypač nepagrindinius, t.y. ne tuos „mygtukus“ puslapio viršuje), padaryti informaciją lengviau prieinamą – visa tai padaryti galima ir reikia. Antriausia – esamos informacijos tikrinimas ir tobulinimas. Tai ypač galioja įrašams apie mūsų veiklą ir panašiai – daugeliu atvejų tie įrašai yra trumpučiai ir neįdomūs. O galima pridėti nuotraukų, pagražinti pasakojimus ir t.t. Taip pat gal kur nors klaidų įsivėlė – rašybos, stiliaus, faktų; visa tai irgi verta sutvarkyti. Na ir trečiausia – naujos informacijos kūrimas ir įkėlimas. Tai gali būti straipsnių rašymas, jų vertimas, informacija apie įdomius su Tolkinu ar TL susijusius dalykus ir taip toliau. Žodžiu, galimybių praturtinti tinklalapį tikrai yra. Dabar tereikia norinčių tą daryti.

Aš visiškai neabejoju, kad tarp mūsų atsirastų bent vienas kitas, kuris galbūt sutiktų kažką nuveikti tolkinizmo labui, bet bijo prasižioti arba ko nors imtis, nes neįsivaizduoja, nuo kurio galo pradėti arba kiek tai užtruks. Būtent tokiems ir skirtas šis projektas, nes jame visų darbų koordinavimu pasirūpinsiu aš. Jūs galėsite daryti tiek, kiek norėsite, ir tada, kada norėsite. Nieko neversiu kažką daryti, bet jei tik bus noro, patarimų ir pasiūlymų konkrečioms užduotims, kurių galima imtis, tikrai duosiu. Beje, jums netgi nereikia išmanyti HTMLo ar kitokių protingų dalykų, kuriais naudojantis sukuriami tinklalapiai (nors tai ir būtų privalumas). Veiklos atsiras ir visiškai netechninės.

Tai va, tiek įžangos. Dabar konkrečiau apie tai, ką reikia padaryti:

I. Tinklalapio struktūra:
a. Ar tinkama dabartinė struktūra? Gal kokia nors informacija turėtų būti arčiau pirmojo puslapio? Reikėtų paklausti nuomonės „iš šalies“, t.y. ne forumiečių (arba retai čia užsukančių forumiečių), žmonių, kurie galbūt apie Tolkiną ką tik išgirdo ir nori sužinoti daugiau.
b. Aukščiau minėjau šriftus, mygtukus ir taip toliau. Reikia nuspręsti, ar kažkokių tokių papildomų dalykų reikia, tada sugalvoti, kaip tai turėtų atrodyti ir kaip tą įgyvendinti. Ir, aišku, viską padaryti.
II. Tinklalapio išvaizda:
a. Baneris. Dabartinis yra „laikinas“, t.y. uždėtas tiesiog parinkus vieną variantą iš forumiečių kūrybos. Nesakau, kad jis negražus, bet gal galėtų būti gražesnis?
b. Čia toks visai techninis dalykas, bet kai kurie foniniai ir pan. paveiksliukai yra nelabai aukštos kokybės, taigi turėtų būti pataisyti. Beje, jei kam nors atrodo, kad bendras fonas turėtų būti visiškai kitoks, taip pat gali teikti pasiūlymus – jį, kaip ir kai kuriuos kitus dalykus, pakeisti visai nesunku.
III. Esamos informacijos pildymas ir taisymas:
a. Kiekvienam pagrindinio meniu punktui, išskyrus „Naujienas“ ir „Forumą“ (ir, galbūt, „Nuorodas“), reikia pradinio teksto, kuris būtų matomas tik užėjus į tą skiltį.
b. Informacija apie mus ir mūsų renginius: kai kur turbūt verta praplėsti, beveik visur labai reikia nuotraukų iš renginių ir panašiai.
c. Kalendoriai ir naujienos: čia jau sudėtingesnis nuolatinės priežiūros reikalaujantis darbas – reikia, kad kažkas prižiūrėtų šitas dvi dalis, po kiekvieno renginio praneštų apie jo įvykimą, pašalintų iš kalendoriaus, paanonsuotų artėjančius renginius ir taip toliau.
d. Straipsniai: pasitaiko rašybos, stiliaus ir faktų klaidų – jas būtina išgaudyti; taip pat daugeliui paveiksliukų prie straipsnių reikia pridėti pavadinimus (įdėti juos į patį paveiksliuką, taip lengviau iš techninės pusės).
e. Nuorodos: kai kur straipsniuose gali pasitaikyti neveikiančių nuorodų – jas reikia pašalinti arba pataisyti; kitur galbūt labai praverstų nuorodos į kitas tinklalapio dalis – tokių nuorodų reikia pridėti.
IV. Naujo turinio kūrimas ir talpinimas:
a. Mūsų veiklos aprašymai: kiek atsimenu, niekur nedetalizuota, kaip mes prisidėjom prie Lituanikonų; beveik nieko nėra parašyta apie LARPus; ir taip toliau.
b. Foruminės veiklos įamžinimas: „Ugnies menė“ yra beviltiškai pasenusi, nuo paskutinio jos papildymo forume tikrai atsirado daug puikių kūrinių, kuriuos ten verta sukelti. Tas pats galioja ir „Galerijai“.
c. Straipsniai: straipsnyje apie Tolkino rašytas knygas yra jų sąrašas, tačiau detalesni aprašymai – toli gražu ne visų. Komentarai, recenzijos, arba kad ir keleto sakinių pristatymai apie tai, kas tai per dalykas, būtų labai puikus dalykas. O čia tik vienas pavyzdys, jų prigalvoti galima daugybę. Susidomėjote kokiu nors Tolkino kūrybos aspektu? Sužinojote nemažai apie kažką, kas galbūt susiję su Tolkinu? Parašykite straipsnį – vieta publikavimui jau yra.
d. Straipsnių vertimas: užsieniniame internete yra neišsemiama gausybė straipsnių apie, regis, visus įmanomus Tolkino kūrybos aspektus – nuo kalbų iki hobitų olų statybų. Radote kažką įdomaus? Susisiekite su autoriumi (arba praneškite man, aš susisieksiu), gaukite leidimą versti, išverskite ir patalpinsime tinklalapyje. Ir jums vertimo praktika, ir tinklalapis pagražėja.
e. Nuorodos: jų dabar nėra išvis, iš senojo tinklalapio bus perkeltos keletas. Bet gali būti žymiai daugiau. Juk net forume yra pridėta daug visokių įdomių nuorodų, kurias telieka surinkti, susisteminti ir sudėti į tinklalapį.
V. Tinklalapio reklama:
a. „Showcase‘ai“ (sugalvokit gražų lietuvišką vertimą): kai per Žygį buvo išsiaiškinta, jog forumiečiai nežino apie „Ugnies menės“ egzistavimą, nusprendėme, kad vertėtų pabandyti padaryti įvairių tinklalapio dalių pristatymus. Pavyzdžiui pirmame tinklalapio puslapyje, pagrindiniame forumo puslapyje (šalia/vietoj dabartinio banerio), vartotojų parašuose, forumo gijose ir t.t. atsirastų gražiai pateikta informacija, kad „štai yra tokia galerija, kur eksponuojami Tolkien Lietuvos narių darbai – kviečiame apsilankyti!“ ar panašiai. Reikia tik sugalvoti, kaip tą gražiai pateikti, sudaryti kokį nors veiksmų planą, ir imtis reklamos.
b. Reklaminis baneriukas: keliuose tinklalapiuose šiuo metu yra nuorodos į TL tinklalapį irba forumą. Tos nuorodos dažniausiai slepiasi po senu mažu baneriu, priderintu prie senojo tinklalapio išvaizdos. Reikia tą sutvarkyti, t.y. sukurti naują mažą baneriuką.
c. Reikia, kad nuoroda į mūsų tinklalapį atsirastų įvairiose vietose. Nesiūlau daryti TL graffiti, bet kaip nors pasireklamuoti ir įsiprašyti baneriais į nors truputį susijusius puslapius (kad ir D6) būtų neprošal.

Taigi šitoks būtų preliminarus galimų darbų sąrašas. Jei norite padėti bent su kuriuo nors iš šitų reikalų – nepasididžiuokite pasakyti. Ir kimbam į darbus!
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Exo
Dešimtmečio Gimlis
PranešimaiCOLON 518
UžsiregistravoCOLON 15 Gru 2008, 00:24
MiestasCOLON Kažkur anapus!
CONTACTCOLON

Re: Didysis tinklalapio gražinimo ir pildymo projektas

#2 Standartinė Exo » 22 Rgs 2010, 22:24

Brangieji, toks įspūdis susidaro, kad tik mums su Laiqua puslapis http://www.tolkien.lt ir terūpi... :-s
Nors turiu pastebėti, jog http://www.tolkien.lt aplanko labai nemažai žmonių ir tikrai reiktų Jūsų nuomonės aukščiau išvardintais klausimais... Manau jog iš šono tikrai geriau kai kurie dalykai matosi...
---
www.rastai.info - teisingas puslapis :)

Vartotojo avataras
Hurinas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 458
UžsiregistravoCOLON 11 Bal 2007, 19:10

Re: Didysis tinklalapio gražinimo ir pildymo projektas

#3 Standartinė Hurinas » 24 Rgs 2010, 09:05

Man tai norėtųsi kiek platesnių rėmelių, kur tekstas. bent jau apačioj ir šonuose. Pvz būtų galima visas išorines linijas pastorinti (galbūt tiktų koks nors dvarfiškas raštas/ornamentas, na tarkim kaip kad akmenyje iškalto ar pan.), o viduje tegul lieka tokios plonos, kaip kad yra. Man labai patinka, kai paspaudi ant kurios nors temos ir tas mygtukas/nuoroda, susilieja su tekstu. Dar gražiai atrodytų, kad viršuje būtų galima pridėti kokį šviesesnį ar tamsesnį elementą kampuose arba šiaip visą viršų/apačią pašviesinti arba patamsinti, na kaip šešėlis koks nors ar kažkas tokio, tada nebūtų taip viskas vienodai. O eitų pakeisti tą juostą, kur slankiojasi tekstas? Nes dabar glamžyto popieriaus fone, kažkaip ji ne į temą atrodo... (turiu slaptą jausmą, kad neina)

Na kolkas daugiau minčių neturiu.
Nes tavo jėga, turtai, valdžia
Turėjimas nieko, nieko neturėjimas,
Turėjimas nieko...

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

Re: Didysis tinklalapio gražinimo ir pildymo projektas

#4 Standartinė Laiqualasse » 24 Rgs 2010, 12:33

Hurinas rašėCOLONO eitų pakeisti tą juostą, kur slankiojasi tekstas?
Kiek atsimenu, to padaryti neįmanoma - kitaip jau būtūmėm pakeitę :)

Kiti tavo pasiūlymai lengvai pataisomi, pabandysiu ką nors apie tai padaryti. Dėl plačių ornamentuotų juostų nesu tikras, ar gerai, bet pagražinimai kampuose ir didesnės parašės turbūt tiktų prie bendro vaizdo.

O dabar galėtum ir prisidėti ką nors parašydamas ar pan. ;)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Bombadilas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 785
UžsiregistravoCOLON 01 Bir 2009, 16:24
MiestasCOLON Old Forest

Re: Didysis tinklalapio gražinimo ir pildymo projektas

#5 Standartinė Bombadilas » 24 Rgs 2010, 14:16

Man tai būtų gražiau jei pasikeistų pats teksto šifras. nes tas times new roman toks BORING, kad kartais net tingisi skaityti, visos raides vienodos, nu minti pagavot, gal pasvirint ji kiek, ar dar kaip nors pagrazint, ypac antrastes kad ryskio butu, patraukiancios demesi.
Hey! Come derry dol! Can you hear me singing? Old Tom Bombadil is a merry fellow;
Bright blue his jacket is, and his boots are yellow!

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

Re: Didysis tinklalapio gražinimo ir pildymo projektas

#6 Standartinė Laiqualasse » 24 Rgs 2010, 14:20

Gal turi konkretesnių pasiūlymų, kokius šriftus būtų galima naudoti vietoje TNR? Man jis irgi nepatinka, bet nieko, kas būtų ir gražiau, ir skaitoma, kol kas neradau.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
King ov Isengard
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 226
UžsiregistravoCOLON 04 Kov 2009, 12:20
MiestasCOLON Gorgoroth
CONTACTCOLON

Re: Didysis tinklalapio gražinimo ir pildymo projektas

#7 Standartinė King ov Isengard » 24 Rgs 2010, 15:10

Man Calibri yra mieliausias iš paprastų. Naujasis word'as, beje, "po defaultu" irgi ant jo kybo.
O šiaip gal Bookman Old Style. Panašu gal į TNR, bet biški kitaip, o ir kartu, na, knygiškai.
http://www.blackmetal.lt/ Is sex dirty? Only if it's done right. Woody Allen

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

Re: Didysis tinklalapio gražinimo ir pildymo projektas

#8 Standartinė Laiqualasse » 24 Rgs 2010, 15:53

Ačiū. Išbandysiu abu, pažiūrėsiu, kaip gaunasi.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

Re: Didysis tinklalapio gražinimo ir pildymo projektas

#9 Standartinė Laiqualasse » 20 Lap 2010, 18:57

Prisėdau ir truputį aptvarkiau straipsnį apie tengvas. Pataisiau paveiksliukų formatavimą, pavadinimus ir t.t., pridėjau naudingų nuorodų. Tai užtruko maždaug valandą. Nagi, nejau niekas daugiau negalite skirti ~valandos per mėnesį tinklalapiui? ;)

TAISA: dar pusvalandis, ir analogiškai aptvarkiau straipsnį apie astronomiją. Dar sykį kartoju - daug laiko tai neužima.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Gedeonas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 386
UžsiregistravoCOLON 12 Lie 2006, 10:28

Re: Didysis tinklalapio gražinimo ir pildymo projektas

#10 Standartinė Gedeonas » 22 Lap 2010, 10:40

Gal tiktu kur nors kampelyje toks dalykas:
http://shire-reckoning.com/calendar.html
?
Išėjau aš rasotais takeliais, gauruotom kojelėm mindamas lapus..

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

Re: Didysis tinklalapio gražinimo ir pildymo projektas

#11 Standartinė Laiqualasse » 22 Lap 2010, 12:55

Turi omeny kalendorių lentelės pavidalu? Bandėm įdėti, susidūrėm su techniniais keblumais, taigi bent kol kas atsisakėm. Jei kas nors suprogramuotų tokį dalyką, pavyzdžiui padėjimui vietoj "artėjančių įvykių", būtų gerai.

Straipsnis apie įvairius kalendorius - gera mintis, kodėl gi tau jos neįgyvendinus? ;)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Exo
Dešimtmečio Gimlis
PranešimaiCOLON 518
UžsiregistravoCOLON 15 Gru 2008, 00:24
MiestasCOLON Kažkur anapus!
CONTACTCOLON

Re: Didysis tinklalapio gražinimo ir pildymo projektas

#12 Standartinė Exo » 23 Lap 2010, 11:55

Nu galima pasėdėt kurį vakarą ir įkelt ten tą kalendorių, nu bet ar tikrai ten jis bus useful?
---
www.rastai.info - teisingas puslapis :)

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

Re: Didysis tinklalapio gražinimo ir pildymo projektas

#13 Standartinė Laiqualasse » 23 Lap 2010, 14:05

Nesu 100 proc. įsitikinęs, ar bus. Bet bent jau tame tinklalapio puslapyje, kur kalendorius, tai praverstų.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Exo
Dešimtmečio Gimlis
PranešimaiCOLON 518
UžsiregistravoCOLON 15 Gru 2008, 00:24
MiestasCOLON Kažkur anapus!
CONTACTCOLON

Re: Didysis tinklalapio gražinimo ir pildymo projektas

#14 Standartinė Exo » 23 Lap 2010, 15:04

Niu vat apie patį kalendoriaus puslapį tai dar yra racijos... pamąstysiu 8)
---
www.rastai.info - teisingas puslapis :)

Vartotojo avataras
Nilde
Dešimtmečio Gandalfas
PranešimaiCOLON 494
UžsiregistravoCOLON 06 Bal 2006, 12:55

Re: Didysis tinklalapio gražinimo ir pildymo projektas

#15 Standartinė Nilde » 09 Vas 2011, 12:46

Laiqualasse rašėCOLONGal turi konkretesnių pasiūlymų, kokius šriftus būtų galima naudoti vietoje TNR? Man jis irgi nepatinka, bet nieko, kas būtų ir gražiau, ir skaitoma, kol kas neradau.
Man irgi labai norisi pakeisti šriftą, TNR juk visuose dokumentuose, rašto darbuose, jis per oficialus.
Aš pati dabar viską rašausi Cambria - labai panašus į TNR, tik kiek stambesnis ir "apvalesnis". Bookman Old Style irgi visai maloniai žiūrisi. Arial Narrow?
Paveikslėlis

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

Re: Didysis tinklalapio gražinimo ir pildymo projektas

#16 Standartinė Indraja » 14 Vas 2011, 09:50

Šiuo metu tinklalapyje man nekaip atrodo šriftas, tamsokas ir margokas fonas (galima būtų tiesiog pašviesinti tą pergamentą ir sumažinti kontrastą tarp jo šviesesnių ir tamsesnių vietų) bei dideliausią gabalą naudingos vietos užimanti, neprasukama antraštė. O šiaip visai gerai.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

Re: Didysis tinklalapio gražinimo ir pildymo projektas

#17 Standartinė Laiqualasse » 17 Vas 2011, 23:01

Pabandysiu pakaitalioti, bet nepažadu, kada.

Papildytas puslapis apie JRRT neviduržemiškas knygas. Dabar tereikia, kad apie visas tas knygas būtų parašyti straipsniukai :) O gal jie jau yra, tik kažkur pasimetę?
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

Re: Didysis tinklalapio gražinimo ir pildymo projektas

#18 Standartinė Laiqualasse » 25 Kov 2011, 21:42

TL gimtadienio proga atnaujinta skiltis "Apie mus". Kol kas atnaujintas tik pirmasis jos puslapis, bet kai kurie kiti turėtų būti atnaujinti artimiausiomis dienomis. Galėtų būti atnaujinti ir greičiau, jei kas nepatingėtų prisidėti ;)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Exo
Dešimtmečio Gimlis
PranešimaiCOLON 518
UžsiregistravoCOLON 15 Gru 2008, 00:24
MiestasCOLON Kažkur anapus!
CONTACTCOLON

Re: Didysis tinklalapio gražinimo ir pildymo projektas

#19 Standartinė Exo » 03 Bal 2011, 17:52

Truputi pakoreguotos abi skiltys apie knygas. Dabar, geriau skiriasi pastraipų pavadinimai, bei visos knygos turi linkus į aprašymus. Deja ne visos knygos turi aprašymus. Jei norėtumėt pagelbėti aprašydami vieną ar kitą knygą - būsime tikrai dėkingi. Aišku būtų malonu jog įspėtumėt mus kokiu nors būdu kad rašot vieną ar kitą aprašymą, kad nesigautų dvigubas darbas, kadangi mes irgi stengismės tas tuščias spragas užpildyti.
---
www.rastai.info - teisingas puslapis :)

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

Re: Didysis tinklalapio gražinimo ir pildymo projektas

#20 Standartinė Laiqualasse » 07 Bal 2011, 20:17

Pagal vieną pasiūlymą pakeičiau visus šoninius meniu (t.y. tuos, kurie kairėje ekrano pusėje būna), padariau horizontaliai centruotus. Nuspręskite, ar taip geriau, nei necentruoti.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

BUTTON_POST_REPLY