Lituanicon 2006

Nuorodos ir pranešimai apie kitus renginius
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8381
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#81 Standartinė Laiqualasse » 01 Vas 2006, 20:12

Starlin rašėCOLONSuprato viską taip, nes aš taip ir pasakiau: spektakliukas, penkiolika minučių, Tolkino mokiniai. Nežinau, ką pasakė Laiqua - jis sėdėjo arčiau. Tiesiog reikia ir pasukti galvą, kur mes tą spektakliuką kišim.
Pasakiau tą patį, ką ir Starlin. Bet, turint omeny tai, kad Tapinas ir Legionieriai iš esmės nusišalino nuo 'cono organizavimo, spektaklio nebelieka - todėl ir liepė Maumas mums valandos ilgio paruošti :D
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#82 Standartinė Starlin » 01 Vas 2006, 23:23

Pamąstysim. Pradeda kažkokios miglos galvoj suktis, kadangi dar turiu atostogų, pamankštinsim smegenis. Kol kas galiu pasakyti, kad nebūtinai visą spektaklį turi atlaikyti ta pati grupė asmenų. Gali būti viena siejanti gija, o šiaip - atskiri gabalai... Jei sugalvosiu, pasakysiu daugiau.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#83 Standartinė Indraja » 02 Vas 2006, 12:48

A, dabar aišku. O pasakyti, jog mes ne visi dainuoti mokam, aparatūros neturim, mūsų mažai ir mes itin sunkiai suburiami į krūvą bendram darbui (na, aš tai jau turiu patirties - žinau) nebuvo įmanoma? :roll:

Iš kur ketinate traukti tuos asmenis? Tarkim, jau susitarta su Laiqua, Kronu, Woodberry, Exon, manim, galima manyti, jog Starlin ir Maja būtų lengvai mobilizuojamos, o toliau?

Prašom nebijoti ir tas miglas čia pūsti, kol kas viskas "moduliniu rašymo ne iš eilės būdu" labai šauniai vyksta, manau, daug efektyviau nei po vieną mąstant. Jei dar nesusiformulavo debesys - duokš rūką :)

A... O jei prie pamokos pridėti quest'ą? Pirma kiauliška mintis - bendrais bruožais nuplagijuotą nuo Maedroso - Fingono istorijos. JRRT mokiniai eina gelbėti kito mokinio. Kurį prieš tai Blogis gundė atsisakyti fantazės rašymo ir šiaip ateiti į protą. Antra mintis - variantui su dviem siužetinėm linijom: pirmoji - mokykla, antroji - Zilo epizodai. Tarkim, jie - iš rodomo mokomojo filmo. Trečia mintis (ech, bet tai jau pernelyg atsakinga) - Zilas. T.y. Silas trumpai, "žemuoju stiliumi" ir - kad jau tiek medžiagos turim - su lyriniais nukrypimais.

Beje, scenelės su Diablo, kitais kompiuteriniais ir staliniais terminais dar nieks nepasiūlė - siūlykit, pati stalinių žaidimų nežaidžiau, o kompe gal porą kartų gyvenime...
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#84 Standartinė Exon » 02 Vas 2006, 15:05

Na, Oriental gali būti labai vaisinga tema (tarkim...). Ir su yin-yang viskas labai susiejama. Klausimas, kokia publikos dalis supras panašius juokelius.
Kita vertus, viena dalis supras vienus, kita - kitus, ir bus OK :) .

Užuomina į Diablo is a must:
Aš visą naktį galvojau, ar multike balrogas bus su sparnais, ar be sparnų, bet taip ir ne spėjau pereiti Diablo ketvirto lygio iki galo...
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8381
CONTACTCOLON

#85 Standartinė Laiqualasse » 02 Vas 2006, 18:21

Indraja rašėCOLONA, dabar aišku. O pasakyti, jog mes ne visi dainuoti mokam, aparatūros neturim, mūsų mažai ir mes itin sunkiai suburiami į krūvą bendram darbui (na, aš tai jau turiu patirties - žinau) nebuvo įmanoma? :roll:
Sakėm. Atsakymas - "Tai mes jums galim Dorado chorą paskolinti" :roll:
A... O jei prie pamokos pridėti quest'ą?
O jei... žaidimą? T.y. kvestą, bet tas kvestas bus žiūrovams. Po kokių 10-15 minučių spektaklio tema nukrypsta į tai, kad reikia nueiti nežinia kur atnešti nežinia ką (©AngelEyes), išrenkam (arba paskiriam) savanorius iš žiūrovų tarpo, jie tą kažką daro [čia dar reikia sugalvoti], ir tai užima kokį pusvalandį. Paskui - baigiamasis spektaklio etapas.
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#86 Standartinė Starlin » 02 Vas 2006, 18:44

Laiqua - idėja visai :idea: :!: Reikia pamąstyt būtinai šia kryptimi.
Laiqualasse rašėCOLON Sakėm. Atsakymas - "Tai mes jums galim Dorado chorą paskolinti" :roll:
Kaip tik norėjau siūlyti, kad galim siūlyti/prašyti prisijungti kitus norinčius. Aš asmeniškai padainuočiau mielai, o dar jeigu Folkas akomponuotų... :weedman: Juokauju.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#87 Standartinė Indraja » 02 Vas 2006, 19:11

Plz - konkrečiai pavyzdėlį parašykit. Nes man atrodo, kad tai geriausias būdas sugadinti Dramą. (O jei iš pavyzdėlio pamatyčiau, kad yra kitaip - persigalvočiau). Nors šiaip - neblogai, gal tai galėtų būti Žaidimėlis prieš spektaklį?
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

woodberry
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 581
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:23
MiestasCOLON irštva
CONTACTCOLON

#88 Standartinė woodberry » 02 Vas 2006, 23:58

Žinau, kad scenarijus dar tik kuriamas, bet kol ks aš jame matau tik daug dialogų, kas kai kam gali pasirodyti n-u-o-b-o-d-u, o ir sunku taps tiek laiko išlaikyti žiūrovų dėmesį.
Jei leis techinės galimybės, siūlau daryti video intarpus. Mažiau teksto reiks mokytis, galima bus parodyt daugiau, nei leidžia vien scena. O tie video intarpai galėtų būti:
- Tolkino mokinių namų darbai, pvz.: vizualinės Tolkino tekstų (pvz.:eilėraščių) interpretacijos
- Gabalai iš įvairių žinomų filmų, o dėstytojas vis liepia juose surasti tolkinistinių motyvų. Teoriškai tai netgi galima padaryti išradingumo konkursu žiūrovams.
- ...
Na, daugiau on the spot nesugalvoju, bet gal kas prisidės? :wink:

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#89 Standartinė Indraja » 03 Vas 2006, 08:57

Supratau, jog tai yra pasiūlymas tokių vaizdelių atnešti? O kas gali rasti technines galimybes? (Negaliu). Šiaip tai gerai, netgi galima rodyti fone kaip dekoraciją.

Aha - konkretus pavyzdėlis, kaip įsivaizduoju nukrypimą į Zilą. Nukrypimas tikrai pagyvins veiksmą, bet dėl jo jau bus reikalinga tikra scena su užkulisiais.

Pa – pasakotojas (A)
Il – Iliuminatorius (B)
Me – Melkoras (C)
Fe – Feanoras (D)
Va – Vala (E)
Te – teleras (B)
Finarfinas (F)
Fingolfinas (G)
Finvė (B)
Elfai pradžioj – (D), (B), (F), (G)
Elfai per Feanoro kalbą – (F), (G)
Pasistengiau paskirstyti septyniems...
<hr>...
E: Che, užtat, jei pasitenkini mediniais, nereikia mokėti už kopiraitą.
N: Nereikia taip akių draskyti, panele. Tasgatės. Vieni Silmarillion neskaitė, kiti atbulai suprato, tad dabar einam, pažiūrėsite pirmosios dalies ekranizaciją ir viską SUKONSPEKTUOSITE! Būtent, o ne mobiliakais fotkint!
(visi išeina)

(Pasakotojas stovi šone, centre – Ilūvataras)
Pa: Pradžioje buvo iiiii.... Vienžo, Iliuminatorius. Kartą jis sukūrė valas.
(Įeina valos)
Il: Nagi, padainuokit ką nors!
(Skamba „Vėl gegužio žiedai“, valos linguoja / dainuoja, Melkoras stovi ramiai).
Pa: Vala Melkoras turėjo pačias galingiausias kolonėles.
(Melkoras įjungia savo grotuvą, pasigirsta Tikra Muzika. Nepatenkinti žvilgsniai, tai vienos, tai kitos muzikos garsėjimas, kol triukšmas tampa košmariškas).
Il: Ša! Prisidainavot. O dabar suteiksiu šitai Eurovizijos atrankai Būtį. Ji taps Pasauliu, kuris Yra! Tu, Melkorai, savo kailiu pajusi, jog tavo išsidirbinėjimai galiausiai vis tiek man ant garbės eina. O kad jums smagiau būtų, Pasaulin paleisiu savo Vaikus. Elfai bus gražūs ir talentingi. Jų jaunesnieji broliai žmonės galės elgtis kaip panorėję. Bet savarankiškumas – dalykas pavojingas, todėl jiems įmontavau autolikvidatorių! Nemokamai! Na, nevėpsokit, einu viską suinstaliuosiu.
(Visi išeina)
Pa: Taip atsirado galaktikos ir planetos. Mus labiausiai dominanti Arda nuo Žemės skyrėsi tik tuo, jog egzistavo menamojoje laiko koordinatėje. Ir elektra ten buvo įvesta tik valų rezidencijoje, Valinore, kur švietė dvi medžių pavidalo lempos. Tad Viduržemėje nubudę elfai ilgai slankiojo tamsoje.
(Elfai slampinėja po sceną, kliūdami vienas už kito).
Melkoras ne vieną jų pagavo ir naujausių biotechnologijų pagalba pavertė vislesne ir karingesne gyvybės forma. O kiti valos daliai elfų apsuko galvas pasakomis apie šviesų rytojų ir nuviliojo juos į Valinorą.
(Pasirodęs vala mosuoja rankomis, bėgioja nuo vieno scenos krašto prie kito, elfai – iš paskos. Galiausiai jie sustoja, šviesa ryškėja).
Va: Žiūrėkit, gražiai elkitės! (Išeina).
Pa: Valos elfus mokė tausojančios plėtros ir kalbos kultūros. Pats nagingiausias elfas buvo Feanoras. Jis sukūrė Silmarilį, kuriame buvo įkalinta Valinoro medžių šviesa.
(Feanoras laiko žibintuvėlį, grožisi, junginėja).
Feanoras buvo ugningo temperamento ir labai užsispyręs.
(Pasirodo Melkoras).
Melkoras nusprendė palenkti jį savo pusėn.
(Melkoras, laikydamas kardą, prieina prie Feanoro).
Me: Sveikas. Žiūrėk, ką turiu!
Fe: Koks ilgas... Galiu palaikyti?
Me: Imk, tik atsargiai, duria.
(Fe mosuoja kardu)
Fe: Išmokyk mane tokį pasidaryti.
Me: Pigiau grybų.
(Kažką aiškina).
Fe: Ačiū, dėdule!
Me: Beje... Nepadovanotum man atsidėkodamas to... Silmarilio?
Fe: Špygą taukuotą!
Me: Tu dar pasigailėsi!
(Nueina. Kardas lieka pas Feanorą).
Pa: Melkoras tarp elfų skleidė melus ir gudriomis intrigomis supriešino Feanorą su didžiąja tautos dalimi, už ką Feanoras buvo ištremtas į provinciją. O netrukus Melkoras sugadino Valinoro lempas.
Va: Feanorai, tik tavo Silmarilis gali padėti atkurti elektros tiekimą.
Fe: Jis patentuotas! Špygą taukuotą!
(Me tuo metu nudobia Finvę (?), sučiumpa Silmarilį ir pabėga. Fe tai pastebi, pribėga.)
O ne!
(Bando vytis Melkorą, tam dingus, grįžta prie susirinkusių elfų. Finvė keturpėsčias pasišalina – aktorius dar vaidins telerą).
Engiamoji liaudie! Dėl valų aplaidumo aš netekau tėvo ir nuosavybės, o mes visi – šviesos. Dar ir šildymą atjungti gali.
Elfai: Šalin valas!
Fe: Dabar aš – jūsų karalius!
Elfai: Tegyvuoja draugas Feanoras!
Fe: Mirtis Morgotui! Ir kad Melkoru jo nebevadintumėt!
Elfai: Mirtis... tam iš „M“!
Fe: Mes eisime užimti gyvybinės erdvės Rytuose už jūros ir atkeršyti!
Elfai: Einam! Einam!
Fe: Aš ir mano sūnūs prisiekiame persekioti bet ką, kas nors pirštu palies Silmarilį, nepriklausomai nuo rasinės ir klasinės padėties! Girdėjai, Iliuminatoriau!?
(Fe ir elfai prieina prie telero).
Fe: Tavo valtis konfiskuojama liaudies vardu.
Te: Ką?
(Feanoras nudobia telerą)
Va: Kardą pakėlęs, nuo kardo ir žus! O gyvieji ims pavydėti mirusiems. Ir galiausiai jūsų visų sielos atkeliaus pas mane sandėliavimui, che che. Neprisiekusiems pats metas pagalvoti, ar nenorit grįžti ir atsiprašyti.
Fe: Žingsnis į kairę arba į dešinę laikomas pabėgimu. Bet jėga aš jūsų nelaikau.
(Finarfinas nubidzena atgal. Feanoras įšoka į valtį).
Fingolfinas: O mes?
Pa: Taigi, kitiems elfams per Lediniuotąjį vandenyną teko keliauti pėsčiomis. Valos tuo metu iš sukonstravo kilnojamus žibintus Saulę ir Mėnulį. Patekėjus Saulei, toli Viduržemyje nubudo žmonės. Feanoras tik išsilaipinęs pasileido ieškoti Morgoto, ir, kaip ir reikėjo tikėtis, netrukus buvo nudobtas. Tačiau jo užvirtą košę visi srėbė mažų mažiausiai iki „Žiedų valdovo“ pabaigos.
(Feanoras baltu hairatniku, valai)
Fe: Aha, aš čia dar tik kelis šimtus metų sėdžiu, o sielos jau gyvoje eilėje prie įėjimo stovi. Judinkis, judinkis, ir kruopštesnis būk, vėl ne ten antspaudą padėjai! Na, ir kaip dabar manai, kuris iš mūsų kurį prakeikė?...

(Vėl klasė)
A: Mokytojau, gerai pavarot! Man Goblino vertimai patinka.
P: Jau viskas?
N: Nusipirksi knygą ir toliau pats paskaitysi.
E: Nenusipirks.
N: Vėl šakojiesi?
E: Minėtiesiems filologams yra gerai žinoma, kad „Žiedų valdovo“ vertimas yra LABAI PRASTAS.
N: Prie ko čia „Žiedų valdovas“? Ir kas čia naujo? Mūsų plačiojoje tėvynėje kiekvienas jo vertimas blogas. Savaip!
...

<hr>
Nagi, kas kuo norit būt? (Sakyčiau, bent jau Melkorą ir Feanorą vaidint pirmenybė merginoms. Rusijoj Zilą taip žaidžia). Pasakotojas – Starlin arba Maja, nes kitiems reiks nors minimaliai persirengt; gali žvilgčioti „į knygą“.

Aha... Pradėsiu norėti nuo Feanoro (D), bet kiti irgi gali siūlyt savo kandidatus.

P.S. Ši pjesė jau yra sudėliota "iš eilės", esu pasiruošusi ją šlifuoti, gražinti ir tobulinti. Jei bus aprobuota - vaidinti. Kad nebūtų nesusipratimų, kai jau per vėlu, tiesiai šviesiai sakau - manyčiau, jog tuo manoji Pareiga Konui ir baigiasi. Kitokia pjesė, chorai ir viktorinos - kaip išmanot. (Truputį pavaidinti - ok, bet rašymai ir kt. - nea).
* Pataisiau Zilo epizodo veikėjus.
Paskutinį kartą redagavo 1 Indraja. Iš viso redaguota 4 kartus.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Linkis
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 52
UžsiregistravoCOLON 07 Rgs 2004, 12:04

#90 Standartinė Linkis » 03 Vas 2006, 11:16

:rolleyes:
Noriu jus truputuką nuraminti : konvento vinies iš jūsų niekas nereikalauja. Tiesiog labai sunku į programą įtraukti 15 minučių renginuką, užtat ir paprašėme jį pailginti iki valandos (sujungti su diskusija, žaidimu ar pan.) Matau, kad jums puikiai sekasi ir su trukme problemų nebus :plojam:
Dėl techninės bazės (projektorių, kompiuterių ir pan. ) jums ir nebūtina viskuo pasirūpinti, gali būti, kad panašios įrangos reikės kitiems renginiams ir ji bus. Žodžiu, visada galima prašyti koordinatorių padėti. O mintis pastatyti mišrų spektaklį (įvairių klubų pajėgomis) irgi puiki, reiks pamąstyti. :!:

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#91 Standartinė Indraja » 03 Vas 2006, 11:38

Dabar kampas toks: jei 15 min. - galim bet kokioj patalpoj su pora stalų; o jei jau kaip dabar - gal pusvalandis - reikia kažkokios erdvės, reikia turėti, kur pasislėpti.

Beje: spektaklis arba trumpesnis ir geresnis, arba ilgesnis ir prastesnis. Sunkiai įžvelgiu galimybę tempti dabartinį siužetą taip, kad nenusmuktų smagumas.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8381
CONTACTCOLON

#92 Standartinė Laiqualasse » 03 Vas 2006, 11:50

Visai sutikčiau pavaidinti Iliuminatorių ir kitus (B) pažymėtuosius (bent jau ne iš F raidės... :roll:), jei neatsiras geriau patyrusio :)

Dėl žaidimo - pagalvosiu, galbūt ir sumąstysiu, kaip natūraliai įjungti tokį elementą. Gal ir pavyks.

A, vaizdinė asociacija su
Melkoras ne vieną jų pagavo ir naujausių biotechnologijų pagalba pavertė vislesne ir karingesne gyvybės forma.

Vaikšto sau elfai. Melkoras vieną nusitempia į užkulisius, po kokių 10 sekundžių iš ten išlenda tas pats buvęs elfas su keturjuosčiais treningais ir atitinkama eisena. Plaukus (jei tokių turėjo) kažkur paslėpęs (galima panaudoti galvos formavimui po kepure). Fone Melkoras rodo visokias grimasas, suprask 'Vo, sukūriau pagal savo paveikslą' ir pan.

Vartotojo avataras
KRONAS
Forumo barzdyla
PranešimaiCOLON 617
UžsiregistravoCOLON 20 Bal 2005, 11:47
MiestasCOLON Vežimas Pietiniam kely...
CONTACTCOLON

#93 Standartinė KRONAS » 03 Vas 2006, 12:14

Čia tipo tie patys, kurie vaidino Tolkino mokinius, vaidins ir elfus?..

//Kronas mokosi Perumovo tekstą, tačiau daugiau dviejų sakinių niekaip neįsimena.//
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
[size=75] Boyar Aleksandr of Kislev[/size]

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#94 Standartinė Indraja » 03 Vas 2006, 12:24

Aha.
Hm, Nikas turi kalbėti nestrigdamas, energingai, netgi aistringai. Antra vertus, Pasakotojas - ramiai, jam daug labiau nei kitiems leistina žiūrėti į užrašus. Sakyčiau, gali pagalvoti, kuris temperamentas tau artimesnis. Atitinkamai NP būtų Maja arba Starlin. Maja - tamista gi irgi biologė molekulinė? Tekstas tokiu atveju turėtų būti pakankamai tamistai natūralus. A-ū, prašyčiau nors AŽ atsiliept.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
KRONAS
Forumo barzdyla
PranešimaiCOLON 617
CONTACTCOLON

#95 Standartinė KRONAS » 03 Vas 2006, 13:08

Kad aš vaidinčiau eflą, tai jūs gyvenime nesulauksit. Pasakotoju patampu nebent po 5-6 bokalų gero dvorfiško tamsaus alaus. Tad gal aš pabūsiu Perumovo vaidmenyje. Bent jau neleisiu jums iš jo goblino padaryti. hau!

//Kronas bando gerinti atmintį vaistais: pasikepa grybukų ir juos valgydamas užgeria tamsiu alum.//

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#96 Standartinė Indraja » 03 Vas 2006, 19:55

Kronai - veikėjo "Pasakotojas" prototipas yra žmogus A.Sviridovas, "Zvirmariljono" autorius. Į eflą nė iš tolo nepanašus, bent jau iš tos knygos stiliaus - linkęs į ironizavimą ir apyjuodį humorą. Kuklia nuomone, už NP kietesnis - aišku, aš jų nepažįstu, bet įspūdis toks. Žodžiu, nesinervink, abu veikėjai geri, žiūrėk, kurio tekstą išmoksi kokybiškiau. NP atveju kokybė gali didžiąja dalimi lemti viso spektaklio kokybę. Nebijok, Maja gėdos Nikui nepadarytų, bet jai būtų truputį lengviau - tiesiog dėl labiau sutampančios tekstų autorių ir jos gyvenimo patirties, dėl biologijos, jei konkrečiai.

Taisa: po intensyvaus asmenžininimosi paaiškėjo, kad Kronas sutinka vaidinti tik Perumovą ir nieką kitą, todėl labai reikia dar vieno-dviejų aktorių (Mają ir Starlin jau ir taip įskaičiavau) Zilo epizodui. Toma? Kas dar?
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
KRONAS
Forumo barzdyla
PranešimaiCOLON 617
CONTACTCOLON

#97 Standartinė KRONAS » 04 Vas 2006, 13:49

[Propaganda]
Kreipiuosi į tautą. Žmonės, "forumo bendruomenei" (tolkinistams) reikia jūsų. Nesvarbu ar jūs iš Vilniaus ar iš Kauno ar iš kokio kaimo, junkitės prie bendro projekto. Padarykit tai bent dėl dėdės Tolkino... :D
[Propagandos pabaiga]
Ir aš čia rėkauju ne todėl, kad esu forumo patriotas, tolkinistas, aktyvistas, iniciatyvus ir organizatyvus dvorfas. Tikrai toks nesu. Tiesiog režisieriai ir prodiuseriai iš manęs reikalauja daugiau, nei numatyta kontrakte, aiškindami tai aktorių stygium. Tad jei jūs prisijungsit prie projekto ir pavaidinsit savo numylėtas eflas - visiems bus geriau.

//Kronas skaito kontraktą ir ieško spragų, iš kurių būtų galima pasipelnyti.//

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#98 Standartinė Indraja » 04 Vas 2006, 14:24

Kalba eina apie sąrašą (kurį aukščiau esančiame tekste pataisiau, buvo klaidingas)
Pa – pasakotojas (A)
Il – Iliuminatorius (B)
Me – Melkoras (C)
Fe – Feanoras (D)
Va – Vala (E)
Te – teleras (B)
Finarfinas (F)
Fingolfinas (G)
Finvė (B)
Elfai pradžioj – (D), (B), (F), (G)
Elfai per Feanoro kalbą – (F), (G)
Dėl rasinių įsitikinimų vienas iš aktorių nenori vaidinti Zilo epizode. Šiaip visi, kas vaidina pagrindinėje dalyje, turėtų vaidinti ir kažką Zile. O dabar gaunas, jog tik 4 iš jų vaidins. Labai preliminariai (bet rašau, kad būtų lengviau susiskaičiuot):
(B) - Laiqua
(D) - Indraja
Labai siūlyčiau:
(A) - Starlin
(C) ar (E) - Exon ar Woodberry - nagi, atsiliepkit ir išsirinkit.
Nedaug repetuoti reiks (F) ir (G), todėl labai kviečiu visus, kas tose repeticijose visgi galės pasirodyti nors du-tris kartus. Maja - būk rezerve, nežinia, ko dar gali prireikt...

P.S. Taip, ieškomi veikėjai "pagal idėją" - Finarfinas ir Fingolfinas, bet jei esate mergina, o cross-gender jums vis dar nepriimtinas, tai nereikia nervintis - galima vaidinti elfę, nieko blogo neatsitiks. Ir turėkit omenyje, jog tai - komedija, todėl visai nesvarbu, ar esate nors iš tolo į elfą panašus, ar ne.

Ir kostiumai atitinkamai - nereiks suknelių siūt, užteks to, ką kas nors paskolins ar šiaip rasit. Tarkim, Iliuminatoriui tiktų apsivynioti balta paklode, o po to, atliekant kitus vaidmenis, ją užteks nusiimt. Kol kas Feanorą ketinu vaidinti su gana normalia viršutine kostiumo dalim (apsiaustas, tunika) ir mėlynais džinsais bei baltais kedais (žinom, žinom, Zile kitaip buvo, bet ir taip juk gražu, a ne?).
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#99 Standartinė Starlin » 04 Vas 2006, 19:21

Hehe, o kur galėčiau apsivilkti savo išleistuvių suknelę, nes daugiau jos niekur kitur nepanaudojau? :twisted: Gerai, galiu būti pasakotoja.

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#100 Standartinė Exon » 04 Vas 2006, 21:54

Iš bedos galėčiau dubliuotis su Melkoru (ir pagal įvaizdį tinka), bet jei atsirastų baisesnis, neįsižeisiu :wink: .
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

BUTTON_POST_REPLY