Kino salėse (ir dar ne)

Ramar aldaron: kinas.
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
The Thunder Being
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 26
UžsiregistravoCOLON 07 Bir 2005, 19:00

#521 Standartinė The Thunder Being » 02 Sau 2006, 12:35

Coranar rašėCOLONPaveizėjau King Kongą...Pradžia buvo laabai nuobodi, ir pirmuosius tris ketvirčius filmo aš tik gailėjausi, kad atėjau, bet po to jau nebe. Sužavėjo tos džiunglės, labai gražios, bet ne jose gyvenantys padarai :wink: Pabaiga graži...Et, ne man recenzijas rašyti... :roll:
o as kazkaip pagalvojau, kad bent karta moteriske galetu but juodais arba rudais plaukais =] jau net gaila kino darosi beziurint i tas visiskai vienodas blondines skirtinguose filmuose =]

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#522 Standartinė Indraja » 02 Sau 2006, 20:42

Taigi čia ir yra toji archetipinė Blondinė :!:
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#523 Standartinė Aiquen » 13 Sau 2006, 22:19

Teip teip teip, toji Blondinių Blondinė rulez! :lol:

Gadikliai, jei dar liko nemačiusių:
Įdomu, kokio storio turėtų būti ledas, ant kurio čiuožinėjo King Kongas...
Jo jo jo, man irgi ta pati mintis kilo... :D
O šiaip- nuo pradžios iki galo filmas totaliai vežė. Muzika neužkliuvo už ausų, bet, dėkui Eru, visiškai netrukdė ir buvo savo vietoje. Vaizdas, efektai- aukštumoj, kaip ir turėjo būt. Aktoriai parinkti puikiai; ypač maloniai nustebino žydas su agurkais, atsiprašau, Adrien Brody (kadangi specialiai vengiau bet kokios informacijos apie filmą prieš eidama į kiną, idant nesusidaryčiau išankstinės nuomonės), po filmo buvo gana sunku išmesti iš galvos tuos liūdnus veizolus... :lol: Laivo virėjas apskritai aukščiau bet kokių pagyrų ar kritikos (O, Serki Serki, mano mieliausssssiassssss!.. :heart: ). Pralinksmino mažylė PJ'ūtė filmo pradžioje (nors ir sulyso, bet vaikučius vis dar taip pat lepina).
Pats nabagas beždžioniukas, savaime suprantama, nuo pusės filmo spaudė ašaras, "foniniai" antraeiliai siužetėliai pridėjo filmui nemažai žavesio (berniokas vagišius+kapitono padėjėjas- ar kas nor atkreipė dėmesį į jų istoriją? Jau vien to užtektų atskiram trumpametražiui filmukui).
Tarpeklis su šliužais ir kitais košmarynais- stačiai nepakartojama, po to geras 15 minučių kamavo nervinis niežulys. Ale gi žavu! :lol: *apsimetu, kad nesidangčiau akių ir nenorėjau lįsti po kėde*

Trumpai- tikėjausi šiek tiek atšviežintos banalybės, o gavau aukščiausios klasės skanėstą. ;)
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#524 Standartinė Indraja » 14 Sau 2006, 15:52

Ačiū, nemačiusių dar liko, o po tokios recenzijos jų tikrai gali sumažėti... Jei man "Dienos sargyboje" netrukdė, kad visko per daug, tai gal kaip nors išgyvenčiau ir šį :lol:

Taigi - "Dnevnoj dozor". Po naktinės sargybos žinojau, ko tikėtis, bet gavau daugiau. Jei pirma serija buvo tik "smagu", ir "rimtai" žiūrėti negalėjau, tai antrosios melodraminė linija labai sėkmingai privertė įsijausti, pajausti, užjausti ir t.t. Aišku, tam svarbi ir puiki aktorių vaidyba. Jausmas nuostabus - ir jaudintis dėl veikėjų, ir šiurpuliuotai džiaugtis pasauliu, kuriame tie veikėjai vargsta - veiksmu, atmosfera, tipažais, spalvomis, montažu, triukais, kurie iš visos širdies ir visomis jėgomis suintensyvinti, sutirštinti, nutempti iki pat gero skonio bei sveiko proto ribos. Žiūrovas, net suvokdamas, jog tai - parodija ir humoras, viskuo žiūrėjimo momentu gali patikėti. Humoras - nuostabus, pakankamai juodas ir nepaprastai pašėlęs. Tolkinistai, vienas dalykėlis ten yra specialiai mums! Kaifuodama retkarčiais išsigąsdavau to, ką darau, betgi kai Vyriausiasis namų meno komisijos vadovas, labai seniai išaugęs iš paauglystės ir matęs labai daug rimtų filmų, išsakė Labai teigiamą nuomonę, drįstu manyti, jog čia ne mano skonis visiškai sudegradavo, o filmas visiškai pavyko. Įspėju - daliai žmonių jis gali, visai pagrįstai, pasirodyti nepakeliamas ir košmariškas, bet surizikuoti verta :supz:

P.S. Neskaičiau, be to, čia interpretacija, ne ekranizacija.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Astaldor
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 167
UžsiregistravoCOLON 13 Rgp 2005, 16:50

#525 Standartinė Astaldor » 15 Sau 2006, 00:08

Gadikliai

King Kongas

Ėjau į filmą norėdamas pamatyti,ką nors naują Kin Kong'ų kurimo etape ;> Pamatęs ~30min. filmo buvo noras kuo greičiau sprukti iš kino salės,bet.. bet kažkokia šikną sėstis traukianti jėga mane sulaikė ;> Ir taip buvo puiku.
Garsas iš pat pradžių priminė lotynų amerikos melodramų ;D bet poto viskas susiliejo į vieną gerą mažulėlį,bet ilgą filmo vaizdelį ;>

Gaila,kad aš nesusivokiau apie ledą ;DD

Narnijos Kronikos: Liūtas,Burtininkė ir Drabužių spinta

Žygiavau į filmą noru pamatyti kažką nuostabaus,puikaus ir nepasakomo. Taip ir buvo ;> Burtininkė buvo pasikėlusi fyfa kuri tik matė save,tokia ir turėjo būti... Vaikučiai kaip vaikučiai,viskas gražu,įdomu įtraukia,muzika puiki ;> Patiko ir dar kaip,dabar nerandu žodžių kaip apsakyti ;D
EEemmm..Tik nepatiko vienintelis epizodas,kaip tą dyydelį jaunuolį išventina į Vilkų pjoviką/skerdiką/žudiką ar dar kažką ,for me tai tikra nesamonė.

Abu filmai - :prayer:


Nauja gija ~Star~

BUTTON_TOPIC_LOCKED