JRRT vardai vaikams

Ash nazg: kiti pokalbiai "į temą".
BUTTON_POST_REPLY

Ar duotumėte savo vaikui JRRT ar pagal jo kalbų dėsnius sukurtą vardą?

Aišku, tik tokį!
12
11%
Tokie vardai būtų lygiaverčiai kandidatai.
51
48%
Duočiau neoficialiai, o vaikas jį žinotų.
26
25%
Duočiau, bet jo niekam nesakyčiau...
3
3%
Jokiu būdu!
14
13%

Viso balsųCOLON 106

Žinutė
Autorius
Formeniel
Girdėjo apie Žiedą +
PranešimaiCOLON 38
UžsiregistravoCOLON 22 Geg 2004, 12:40
MiestasCOLON Eryn Lassgalen 6 fletas į kairę
CONTACTCOLON

#61 Standartinė Formeniel » 06 Sau 2005, 23:39

Klausykit, nereikia pernelyg daug mąstyt, atsiverti kad ir "Sodininko kalendorių", atsiverti pvz kovo 25 dienos lapelį ir žiūri: "O Eru, kokie vardai! Vos ne LotR..." Vien ten galima tokių elfiškų, numenorietiškų ir nykštukiškų vardų... Oooo... (Melchioras, Eufrozina, Fulgentas, Kangedas, Telesforas, Medvaišas, Kermantas, Vandalinas, Sigibertas, Voldemortas, Tolbaudas, Rožė, Genardas, Adas, Prudencija, Norbertas, Tauris, Brunonas, Koleta,Gudvainas...) www.kalendorius.lt , prisižiūrėkit kiek norit :lol:...
PS: Nuo dabar myliu pagonis! :wink:
I see in your eyes the same fear, that would take the heart of me. A day may come, when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bounds of fellowship, but it is not this day. This day we fight!!!

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#62 Standartinė Aiquen » 07 Sau 2005, 09:18

Oi... Prajuokinai nuop pat ryto... :lol:
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Ellorion
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 856
UžsiregistravoCOLON 06 Rgs 2004, 16:48
MiestasCOLON Krokuva

#63 Standartinė Ellorion » 07 Sau 2005, 17:53

Man tai labai patiko :D

Medvaišas...arba Vandalinas...

dar Medeina gali būt :wink:

Pagonys man patinka :supz:
[size=84][b]Žengiu žingsnį ir krentu į bedugnę, nors prieš porą sekundžių ten buvo Džomolungma.[/b][/size]

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846
UžsiregistravoCOLON 04 Spa 2004, 11:19

#64 Standartinė shlykshtukas » 07 Sau 2005, 18:34

Man tai Voldemortas labiausiai patiko. Tiesa, nelabai iš Tolkieno, bet vis tiek iš knygos. 8)
O jei vardai iš tikrųjų nulemtų žmogaus likimą ir ateitį, įdomu, į ką išaugtų Vandalinas? ;)
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v605/shlykshtukas/47.gif[/img]

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#65 Standartinė Starlin » 08 Sau 2005, 10:17

Norbertas - normalus vardas :shock: Bent jau aš tai esu mačius porą žmonių tokiu vardu. Beje, dar vienas gražus ir gan sindiškas vardas - Jogilė.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#66 Standartinė Indraja » 09 Sau 2005, 00:25

O, reiks jai tai pasakyt. Bet kol kas nė ŽV filmo neįperšu, o knygą skaityti dar per maža - angliškai nedaug moka :lol:
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Warrior elf
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 481
UžsiregistravoCOLON 02 Bir 2004, 20:45
MiestasCOLON Havens...
CONTACTCOLON

#67 Standartinė Warrior elf » 09 Sau 2005, 15:13

Aha Jogilė gražus vardas, o ką jis reiškia?
Life is better lived together.

Vartotojo avataras
Elva
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 777
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 20:02
MiestasCOLON Mirkwood, trečias melirnas iš dešinės

#68 Standartinė Elva » 09 Sau 2005, 15:38

Ellorion rašėCOLONMan tai labai patiko :D

Medvaišas...arba Vandalinas...

dar Medeina gali būt :wink:

Pagonys man patinka :supz:
mano vardas pakankamai pagoniskas 8) mineti+gaileti=Mingaile
viena vieninteli karta buvau ji uztikusi kazkokioje istorijoje apie Lietuvos kunigaikscius ir didikus or smth

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#69 Standartinė Indraja » 09 Sau 2005, 16:11

Nežinau, ką reikštų elfiškai, o prūsiškai, spėjama, yra iš "joti" ir "gilti". Turiu visą giminaičių komplektą: Jogilė, Gaudilė, Lygaudė :wink:
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Darla_Jr
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 635
UžsiregistravoCOLON 11 Lie 2004, 14:44
MiestasCOLON Barsukų g. 23, Hobitonas
CONTACTCOLON

#70 Standartinė Darla_Jr » 09 Sau 2005, 16:23

Labiausiai apstulbino Voldemortas.Čia iš Harry Potter į kalendorių pateko ar į Harry Potter iš kito kalendoriaus? :lol:

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#71 Standartinė Laiqualasse » 09 Sau 2005, 20:41

Darla_Jr rašėCOLONLabiausiai apstulbino Voldemortas.Čia iš Harry Potter į kalendorių pateko ar į Harry Potter iš kito kalendoriaus? :lol:
Vardas Voldemortas ir įvairios jo formos seniau nebuvo tokios retos, kaip gali atrodyti. Taip pat ir bendrašaknės pavardės. Pvz.: Voldemaras, Valdemaras, Voldemoras.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Formeniel
Girdėjo apie Žiedą +
PranešimaiCOLON 38
UžsiregistravoCOLON 22 Geg 2004, 12:40
MiestasCOLON Eryn Lassgalen 6 fletas į kairę
CONTACTCOLON

#72 Standartinė Formeniel » 10 Sau 2005, 20:26

Labiausiai apstulbino Voldemortas.Čia iš Harry Potter į kalendorių pateko ar į Harry Potter iš kito kalendoriaus?
Aš tik pajuokavau dėl Voldemorto :lol: . Nors netrukus neabejoju toks vardas atsiras kalendoriuj... Įdomu, kiek pas anglus Voldemortų? :wink: Jau apsisprendžiau, jei kada turėsiu vaikų (o tuo abejoju...), dukra bus Elanora, o sūnus Elendilas [ne ElendilIs :twisted: ] (dėl šito neabejoju :lol: ). Jeigu kartais turėčiau daugiau vaikų :lol: , tai pagalvočiau ir apie Eovyną, Elrosą, Teodredą, Alatarą... :lol: Lorienas, Gondolinas... :roll:
I see in your eyes the same fear, that would take the heart of me. A day may come, when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bounds of fellowship, but it is not this day. This day we fight!!!

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#73 Standartinė Alatar » 10 Sau 2005, 21:12

Cheho... :shock: ... :-s

tu isivaizduok,kaip paskiau vaikai jaustusi su tokiais vardais..Elanora-ok,bet like...idomu idomu..nieko pries neturiu-grazus vardai,ir siuolaikiniame pasaulyje pasitaiko,bet dabar tai atrodytu kiek komiskai...
nezinau,mano nuomone tikri lietuviski vardai yra geris.Tebunie neiprasti uzsieniecio ausiai,ruso liezuviui,bet lietuvio sirdziai jie mieli :)

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#74 Standartinė Coranar » 11 Sau 2005, 08:36

Aš pažįstu vieną Norą.Kartais ji ne tėvų pomėgių auka Elanora? :wink:
Tolkinistiški vardai bent jau nesidubliuotų.Gi nesunku būtų prisiminti kiek pažįstame bendravardžių:3 kokios nors Gabijos, 3 Ievos, 2 Ingos, Viktorijos, Gintarės, Rasos....
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846
UžsiregistravoCOLON 04 Spa 2004, 11:19

#75 Standartinė shlykshtukas » 11 Sau 2005, 11:46

Jau geriau aš būsiu viena iš n tūkstančių Rasų, nei vienintele Lietuvos Celebrimbora. :?

Klausimėlis pamąstymui: spėkit iš trijų kartų, kuo paaugliai klasiokai pravardžiuotų Gondoliną?
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v605/shlykshtukas/47.gif[/img]

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#76 Standartinė Laiqualasse » 11 Sau 2005, 18:17

Coranar rašėCOLONTolkinistiški vardai bent jau nesidubliuotų.
Ne tik tolkinistiniai. Jau esu minėjęs - mano vardas tikrai netolkinistinis, bet bendravardį pažįstu vos vieną.

Dar apie neįprastus vardus - mano mokykloj vienoje klasėje mokosi toks vardų 'rinkinukas': Angerona, Rusnė, Lotas, Nora, ir dar keturi panašiai dažnai sutinkami (dabar jau net neatsimenu, kokie).
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Lady of the Rings
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 490
UžsiregistravoCOLON 24 Kov 2004, 09:08
MiestasCOLON Liverpool

#77 Standartinė Lady of the Rings » 11 Sau 2005, 18:50

Mano klasėj yra tik vienas neįprastas vardas - Elnara. Gražus :D Primena Elanorą 8)

Arin Vilya
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 98
UžsiregistravoCOLON 25 Gru 2004, 14:25
MiestasCOLON Ant debesų pūkų

#78 Standartinė Arin Vilya » 11 Sau 2005, 23:00

Angerona, Rusnė, Lotas, Nora, ir dar keturi panašiai dažnai sutinkami (dabar jau net neatsimenu, kokie).
Lotas ir Nora tai tokie šuniui idėti :D Neįsižeiskit niekas. Nieko blogo neturėjau galvoje. Naminiam gyvūnėliui why not, bet vaikučiui savo... em... I don't think so...
[img]http://www.elekta.lt/~sharas/Max%5b1%5d.gif[/img]

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#79 Standartinė Starlin » 20 Vas 2005, 03:43

Na, ir kaip mes čia pamiršom: jau prieš kelias savaites, o gal ir mėnesį "Lietuvos ryte" prie retesnių naujagimių vardų ("Sostinėj") radom vardą... Elvinga! :shock:

Vartotojo avataras
Serme
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 62
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:50
MiestasCOLON Uppsala, Sweden

#80 Standartinė Serme » 20 Vas 2005, 13:04

Aiquen rašėCOLONO ką, Domicelė- nieko vardas :) Nors gaila, kad manęs prosenelės garbei nepavadino Rozalija... :p
Ir mano prosenelė buvo vardu Rozalija. Kitų vardai buvo Liucija, Adelė ir ..(gėda prisipažinti, bet nepamenu). Savo dukrą tikrai pavadinsiu Adele.

Kažkada varčiau qenya žodyną ir radau gražų žodį anna. Sulietuvinus būtų nuostabus vardas Ona :)

Sekdama savo prosenelių pavyzdžiu (vienas mano senelis turi 2 vardus, kitas - 3) ir savo vaikam duosiu bent 2 vardus, kad galėtų rinktis, kuris vardas jiem malonesnis.

Elfhild taisa: 3D! [-X
Starlin rašėCOLONNorbertas - normalus vardas :shock: Bent jau aš tai esu mačius porą žmonių tokiu vardu. Beje, dar vienas gražus ir gan sindiškas vardas - Jogilė.
Savo vaiko tikrai nepavadinčiau Norbertu, nes vieną tokį pažinojau. Baisus tipelis.
Jogilė gražus ir retas vardas. Lietuvoj Jogilių yra laaabai mažai, tačiau net 2 mokosi mano klasėje :D Jos kažkada bandė atrasti daugiau bendravardžių, tai rado vieną Kaune, kuri teigia, kad išvis yra tik 3 Jogilės Lietuvoje.

BUTTON_POST_REPLY