Aplinkosauga abstrakčiai ir konkrečiai

Ta-runda runda runda rom! - žygiai, miškas, dangus.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
UžsiregistravoCOLON 15 Bal 2004, 20:15
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#21 Standartinė Senasis Gollumas » 20 Geg 2004, 20:00

Izis: ar siaip ivedus kokias dideles baudas del siukslinimo ...
Baudos nėra tokios jau mažos. bet tie kas jas skiria - dažnai eina lengviausiu keliu. Baudžia tuos, kurie nesilaiko tam tikrų smulkių taisyklių, bet nekreipia dėmesio į šalia daromus didelius. Kaip pavyzdys - gamtosaugininkų redai į žvejų lankomas vietas (man artimiausia tema). teko matyti, kaip du ambalai inspektoriai stekeno paprastą žveją kam ant jo meškrės buvo ne trys, kaip leidžiama, bet 4 kabliukai. Tuo tarpu šalia įvykio vietos plaunamo prabangaus merso - nematė. Gal todėl, kad jį plovė trys tokie pat ambalai. Kai su kolega atkreipėme jų dėmesį, atsakymas buvo elementarus: "Mums dar gyventi nenusibodo" :shock:

P.S ir dar už tą pastabą ir mus ištikrino iki kuprinių.
- Пап, а Лукьяненко существует ?
- Нет, сынок, это фантастика.

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#22 Standartinė Aldarion » 20 Geg 2004, 20:04

Dėl švietimo galimių 100% sutinku 8) , tačiau norėčiau grįžti prie Indrajos klausimo: “Tai ar nereikėtų "blogajai" globalizacijai sugalvoti ją skiriančio nuo "globalizacijos bendrąja prasme" termino?”

Žinoma reikėtų :twisted: . Po žodynus nesirausiu, todėl pabandysiu ką nors čia vietoj sumąstyti :-k . Mažoms valstybėms (tuo pačiu ir mažoms tautoms) didžiausią žalą šiais laikais daro ekonominė globalizacija. Šios valstybėlės, Lietuva tame tarpe, savo ar ne savo noru “prisijungia” prie “tarptautinių” organizacijų, tokių kaip: WTO (World Trade Organization), WB (World Bank), IMF (International Monetary Fund)(apsilankykite jų puslapiuose ir pamatysite, kad narėmis yra beveik absoliuti dauguma valstybių, ar tai normalu :-k ), kurios iš tiesų atstovauja tik ekonomiškai stipriausiųjų valstybių interesus :evil: . Tuomet ir prasideda. Pavyzdžiui, per WTO JAV pasakė Lietuvai sumažinti muitus – ir žinot ką, ji žūt būt juos sumažins, nes kitaip bus pritaikytos pačios įvairiausios “drausminančios”priemonės: piniginė bauda, ekonominis embargas ir t.t. =D> ). WB ir IMF padeda “sukurti” laisvus piniginius srautus: teikia tikslines paskolas (WB), skolina pinigų valstybės biudžeto deficito kompensavimui (IMF) ir pan. Tai įklampina valstybes į nežmoniškas skolas (procentai) ir padaro jas priklausomas nuo tų organizacijų, o tai reiškia, kad ir nuo didžiųjų valstybių, nes pinigai tai jų #-o . :idea:, manau, kad “blogajai” globalizacijai labiausiai tinkantis pavadinimas būtų neokolonializmas – ne jėga, kaip kolonijiniais laikais, bet per ekonomiką užvaldant naujus kraštus ir juos kaip reikiant pradedant “gręžti”. Sakiau, kad po žodynus nesirausiu, tačiau šis terminas, tikriausiai kaip tik ir yra iš žodynų. Ech, susimoviau :oops: . Bet pavadinimą juk nurodžiau :oops: :oops: :oops:

Kad be blogosios (neokolonializmo) yra ir bendroji globalizacija – manau kad tai mažiems kraštams netgi naudinga :? . Mažas kraštas – mažai žmonių, o kur mažai žmonių, ten mažai ir genijų, o be genijų – labai jau menkas ir progresas. Be to, pamąstykit, kas būtų, jei dabar, pavyzdžiui, nebūtų WWW :o . Juk būtume visiškai atskirti nuo bendraminčių kituose kraštuose: nuo tolkinistų :supz: , aš asmeniškai nuo antiglobalistų :supz: , Žemės draugų :supz: ir pan. Ne, ateitis turi sietis su globalizacija, tačiau ji turėtų būti be neokolonializmo žymių, turėtų būti garbinga mažų tautų atžvilgiu (jokių Didžiųjų Brolių) ir nepagrįsta prievarta. Tačiau ar tai įgyvendinama – pabandykit tai pasakyti G7 šutvei :evil: .

Peoples' Global Action: www.agp.org - daug ką pasakantis paveiksliukas, tiesa. :cry:
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
UžsiregistravoCOLON 15 Bal 2004, 20:15
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#23 Standartinė Senasis Gollumas » 20 Geg 2004, 20:22

Neišradai nieko naujo pavartodamas terminą "Neokolonializmas". Dar anais, "Raudonosios aušros" laikais, šis terminas buvo vartojamas, kalbant apie tarptautines monopolijas. Kas tiesą sakatnt ir yra golbalizacija.
- Пап, а Лукьяненко существует ?
- Нет, сынок, это фантастика.

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#24 Standartinė Aldarion » 20 Geg 2004, 20:27

Iš tikrųjų :cry:
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#25 Standartinė Indraja » 25 Lap 2004, 17:58

Entmoot vis labiau panėšėja į kadaise čia vykusias diskusijas...

Aldarion lapkričio 25, 2004, 0:44 Pranešimo tema: Entmoot
--------------------------------------------------------------------------------
Sounds like Orc mischief to me. They come with fire, they come with axes. Biting, breaking, hacking, burning. Destroyers and usurpers. Curse them!
Norėčiau pristatyti šią giją, teoriškai turėsiančią palaikyti tikrąją Fangorno fronto kovinę dvasią :axe: :rock: . Taigi dėmesio :!:

Visi entai – gerbiami miško piemenys ir jiems prijaučiantys: žmonės, elfai, hobitai ir kitų rasių atstovai. Ši gija skiriama bet kokiems kvietimams, pasisakymams ar ataskaitoms, susijusiais/ioms su kova prieš gamtos naikintojus, jų melą ir išdavystes :evil: , su įvairių laisvųjų visuomenės grupių, pasisakančių prieš panašius niekšus, palaikymu :p , galų gale ir su mūsų pačių galbūt būsimomis akcijomis, siekiančių efektyvesnio gamtos išsaugojimo :wink: . Nesivaržykit, sakykit kas jus nepatinka šiuolaikinėje aplinkosaugoje, kokias problemas jūs matote ir kaip siūlytumėte jas spręsti.

Ilgai svarsčiau ar verta kurti panašią giją šiame forume, nes tikrai nemaniau, jog ji turėtų pasisekimą tarp jūsųm :( . Visgi turiu šiokios tokios vilties, kad ši gija bent turputėlį pasitarnaus tolkinistams ir entiškajai jų pusei, informuodama juos apie konkrečius aplinkosauginius procesus, vykstančius tiek Lietuvoje, tiek ir pasaulyje.

Pirmasis mano skelbimas būtų jau šiandienai, t.y. lapkričio 25 dienai.
Vilnieti!

Vilniaus senamiestis pavojuje!!!

-Ar tau patiktų dangoraižis vietoj Gedimino pilies?
-Ar tau būtų smagu, jei skverus bei parkus iškirstų ir užstatytų namais?
-Ar tu dar norėtum pasivaikščioti neužstatytais Neries krantais?

Tavo mieste vyksta orkiški statybų darbai, subtilų grožį verčiantys į ašarų vertus stiklinius bei gelžbetoninius baisuoklius. Jei nori tai sustabdyti, turi ateiti šį ketvirtadienį, lapkričio 25 dieną, 15 val. į protesto akciją Europos aikštėje.
Akcijos kodinis pavadinimas:

“VILNIAUS SENAMIESČIO GENOCIDUI – STOP !”


Trumpai apie akciją:
Tikriausiai žinai, jog Vilniaus senamiestis yra įtrauktas į UNESCO pasaulinio kultūros paveldo sąrašą. Į Lietuvą atvyksta UNESCO ekspertai iš Skandinavijos šalių. Jų tikslas – įvertinti naujų statybų Vilniaus senamiestyje (pvz.: “Novotel” bei “Citypark” viešbučių, Žydų kvartalo “atkuriamų namų” ir panašių statinių, ypač požeminių garažų) poveikį kultūriniam bei architektūriniam paveldui – tam ką ir saugo pasaulinė UNESCO organizacija. Ketvirtadienį šie ekspertai susitiks su savivaldybės atstovais, todėl mūsų akcijos tikslas – parodyti, jog ne visiems vilniečiams yra priimtinas senamiesčio autentikos naikinimas.

Ateik ir prisidėk!


Organizatoriai:
Pilaitės bei Užupio bendruomenės,
Lietuvos Žaliųjų Judėjimas
Kaip tokią akciją įmanoma susieti su aplinkosauga? Ogi labai paprastai: mieliausieji mūsų “draugai” Vilniaus verslininkai, dalis architektų ir įvairiausio plauko valtybės tarnautojų (su Zuoku priešakyje :axe: ), užsimojo kaip reikiant sutankinti miesto senamiestį, “atkuriant” :!: prieš karą jame stovėjusius (dabar nebestovinčius) pastatus. Taip būtų iškirstos ir užstatytos “atkurtais” namais (kaip Novotel’is #-o ) daugelis senamiesčio žaliųjų erdvių: Trakų gatvės, visos Vokiečių gatvės, Žydų kvartalo, K.Sirvydo skvero ir pan.) – juk tai sveiku protu sunkiai suvokiama :shock: !

Laiko sudalyvauti pikete tikriausiai jau nebespėsite susiorganizuoti, tačiau nuo dabar bent jau pamėginkite pastebėkite, jog Vilniaus senamiesčio autentika iš tikrųjų yra pažeidžiama ir po truputį naikinama (man labiausiai patinka, kai pasižiūrėjęs nuo Gedimino bokšto, išvysti čerpiniuose stoguose prisagstytų moderniųjų stoglangių, tikras “gėris”). Parašysiu kaip sekėsi. Laukiu jūsų komentarų.

Alatar lapkričio 25, 2004, 1:18 Pranešimo tema:
--------------------------------------------------------------------------------
:evil:

Komentaras trumpas ir aiskus:

1. manau buvo aiskus punktas-jokios politikos forume! tam skirti AZ ir siaip kitokios ivairios tribunos..cia pernelyg slidi tema nes greit visi uzsidegsim ir foruma sudeginsim(as va jau pats save turiu kontroliuot,kad kas neissprustu)

2. Saugoti gamta ir senamiesti realiai yra viena,o sukauti apie issaugojima neatsivelgiant i daugeli svarbiu faktoriu yra visai kas kita. Ypac zinant,kad vieni is organizatoriu-pilaites bendruomene...

3. visos tolimesnes diskusijos sia konkrecia pasiulyta tema,mano galva turi ateiti nebent gyvu pavidalu,t.y. drambiluose(pusiau oficialus susitikimas,arba kaip siais laikais forume madinga sakyti "arbatinis" susitikimas matyt biski nelabai tinka,mat jo metu yra kitu klausimu,kuriuos verta aptarti,o sitokia diskusija uzgoztu viska...)


p.s.

tai yra tik mano nuomone,kaip parasyta kitur:
tai yra mano nuomone,forumas Tolkien Lietuva uz ja neatsako,as-juo labiau :twisted:

(del pastarojo juokauju,zinoma 8) )

Aiquen lapkričio 25, 2004, 1:31 Pranešimo tema:
--------------------------------------------------------------------------------
Palaikau Alatarą. Čia Tolkino, o ne gamtosaugos forumas. Viena- tartis dėl sąvanoriškų aplinkos tvarkymų, bet čia... čia... ne. Geriau reikėjo, kaip Alataras sako, išsiuninėti kvietimą AŽ, kas norėtų- nueitų. O tokia pompastika atbaido net ir prijaučiančius. Sorry, tai buvo tik IMHO.


smeli lapkričio 25, 2004, 8:04 Pranešimo tema:
--------------------------------------------------------------------------------
Piketas yra ne Fangorno metodas
as galiu suinteresuoties zmonems papasakoti apie tinkamus metodus gyvai kada


Indraja lapkričio 25, 2004, 8:31 Pranešimo tema:
--------------------------------------------------------------------------------
Hm, nežinau, ar čia tam vieta - tegu sprendžia kiti. Viena vertus, tai per toli nuo Tolkino, antra vertus - jei fangorniečių daugumai būtent tokia veikla itin asocijuojasi su aktyviuoju tolkinizmu, tai kodėlgi ne? Skaičiau nežinau kokio tikslumo pasakojimą, kad GreenPeace įkūrėjas į pirmąją akciją plaukė su ŽV valtelėje...
O mano nuomonė apie tokius simuliakrus (?) kaip Valdovų rūmai jau išreikšta Tomo Bombadilo Personažų archyve.


Aldarion lapkričio 25, 2004, 9:53 Pranešimo tema:
--------------------------------------------------------------------------------
Na žmonės, tikriai nesitikėjau, kad jūs tokie skysti. Žinau, inteligentams visada ne unoras iškelti plakatą su protesto šūkiu, tačiau kad taip žiauriai išdėtų protesto skelbimų giją į šuns dienas ... :-k . Demokratija tik vitrinose :cry: , kaip sakė vienas antiglobalistas.

Sakykit, o kaip turėtų šiais laikais elgtis entai - kaip trečiajame amžiuje supykę turėtų svaidyti akmenis į Hanerį ar savivaldybės pastatus... Gija tikrai vykusi ir jei ji jums nepatinka, tai ir nesilankykite joje :evil: .

Ką blogo, Alatar'ai, gali pasakyti apie Pilaitės bendruomenę? Juk ji gi savo mišką tai apgynė nuo kietos Zuoko letenos :sm14: .

Indraja lapkričio 25, 2004, 10:13 Pranešimo tema:
--------------------------------------------------------------------------------
Būtent todėl ir kyla įtarimas, kad dabartinė akcija turi ne tik gamtosauginį, bet ir asmeniškai politinį atspalvį. Juk dabar jie neketina ginti savo miško?... Kažin kodėl visame pasaulyje gamtosauginius judėjimus neretai išnaudoja politinės ir ekonominės jėgos, daug galingesnės už juos pačius. Pasidaro neaišku, ar tų akcijų tikslas - gamtosauga, ar ne. Ypač todėl tokia tema šiame forume atrodo įtartinoka. (Vaikai, gyvenkime draugiškai...).


Aiquen lapkričio 25, 2004, 10:22 Pranešimo tema:
--------------------------------------------------------------------------------
Aldarionai, tavo pareiškimą apie skystumą priimu kaip asmeninį įžeidimą :x

Aldarion lapkričio 25, 2004, 12:19 Pranešimo tema:
--------------------------------------------------------------------------------
Tuomet blogai tik man :oops: , atsiprašau :cry:

Žinot kiek žmonių sudaro tikrąją Pilaitės bendruomenę? Tik keturi, iš kurių du yra LŽJ nariai: Janina Gadliauskienė, LŽJ pirmininko pavaduotoja, ir Vytautas Pelakauskas, vandens filtrus gaminančios UAB akcininkas ir įkūrėjas. Trečias yra dailininkas, etatiškai pritapantis šmaikščių protesto plakatų (šiandien bus jau baigęs plakatą, kuriame Zuokas su kūju skaldo UNESCO ekslibrį :D :( . Ketvirta yra kelių Pilaitės Bendruomenės išleistų knygučių autorė, dirbanti vietinėje mokykloje muzikos mokytoja. Pats asmeniškai visus pažįstu, todėl į kaltinimus, kad jie yra papirkti ar kitaip valdžios apdoroti, atsakysiu: Vilniaus inteligentų mąstymo stereotipas - jei kišasi ne į savo reikalus, vadinasi tik žaidžia politinius žaidimėlius :vom: . Sorry, guys, but your thinking has similarity to this stereotype :( . Jokio pasitikijimo, visiškas nihilizmas :roll: . Jei valdžia kirstų kaimyno sodą, o kaimynas prašytų padėti, tikriausiai darytumėte - nieko :evil: .

Beje, šios gijos pakaitalas, sakote, galėtų būti AŽ :idea: . Aš net nesitikiu, kad nors vienas iš tolkinistų sugebėtų ateiti į realų piketą, taigi siuntinėti AŽ būtų tik tuščias laiko gaišimas. Mūsų pilietiškumas gana skystas, tikrai skystas :cry:

:sm14:

smeli lapkričio 25, 2004, 12:45 Pranešimo tema:
--------------------------------------------------------------------------------
ne viena valdzia niekada dar nekirto kaimyno sodo
ji visada kirto kitas kaimynas

jei nori kad sodo nekirstu turi bendrauti su tuo kitu kaimynu jam suprantama kalba.
vienzo jau sakiau kad galiu pabandyti paaiskinti kokie metodai gali buti efektyvus remiantis 5000+ metu zmonijos patirtimi


Aldarion lapkričio 25, 2004, 13:05 Pranešimo tema:
--------------------------------------------------------------------------------
Jei nesunku, tai paaiškint :yawinkle:

Sodas buvo tik metafora. Ja norėjau paprėžti lietuvių abejingumą ne jį liečiančioms problemoms :( .

Indraja lapkričio 25, 2004, 13:24 Pranešimo tema:
--------------------------------------------------------------------------------
Taigi, kritikuosiu konkrečiai.
-Ar tau patiktų dangoraižis vietoj Gedimino pilies?
-Ar tau būtų smagu, jei skverus bei parkus iškirstų ir užstatytų namais?
-Ar tu dar norėtum pasivaikščioti neužstatytais Neries krantais?
Kaip suprantu, kažkur planuose kažkas ketina padaryti blogus darbus 2. ir 3. (bet prieš protestuodama norėčiau bent nuorodos į tą planą). Bet niekaip netikiu, kad planuose yra dangoraižis vietoj Gedimino pilies ar visai šalia kalno. Jei kas nors norėtų vietoj pilies statyti dangoraižį, tikrai eičiau protestuot. Bet, jei to daryt nieks neketina, o piketo rengėjai tai įrašė "dėl grožio" - mano pasitikėjimas jais krenta. Kitaip sakant, atmetimo reakciją sukelia agitacija, nepakankamai paremta informacija.

Aldarion lapkričio 25, 2004, 14:15 Pranešimo tema:
--------------------------------------------------------------------------------
Vilniaus senamiesčio - kultūros paminklo apsaugos specialusis planas

Man patikiusi vieta
2.3.UNIVERSALUS NAUDOJIMO REŽIMAS

2.3.1. Galiojimo ribos - atskiros valdos trečiojoje Senamiesčio zonoje. Tai sklypai, kurių užstatymas susiformavo XX a. II pusėje ir neturi kultūrinės vertės ir visuomeninės reikšmės. Režimo galiojimo ribos nurodytos brėžinyje – schemoje PRI. 204-69.00–SP–B–NR.

2.3.2. Tikslas - sudaryti palankias sąlygas įvairiapusiam naudojimui ir sumažinti neigiamą naudojimo įtaką išlikusiems autentiškumo ir kiekybės požymiams.
Režimu siekiama suderinti panaudojimą nūdienos poreikiams su kultūrinės vertės išsaugojimu ar atkūrimu.
Režimas neriboja naudojimo paskirčių, tačiau reglamentuojama naudojimo apimtis.

2.3.3. Leistinos naudojimo apimtys:
1. Apimtys, artimos autentiškos funkcijos apimtims.
2. Apimtys, kurios nesukelia poreikio iš esmės keisti vertybių sudėties, apimties ar autentiškumo požymių.
3. Visų nevertingų intarpų naudojimo apimtys turi būti mažinamos, o paskirtys keičiamos pagal nustatyto naudojimo režimo reikalavimus. Nevertingų intarpų, neturinčių įtakos komplekso kultūrinei vertei, naudojimo paskirtys keičiamos ar paliekamos esamos, pritaikant tokius intarpus bendriems komplekso poreikiams, o apimtys gali būti mažinamos ar paliekamos esamos.
Vienu žodžiu, senamiesčio naujesniems skerams - :axe:

Vilniaus miesto urbanistinių problemų sprendimo arealų grafinis planas - Trakų gatvei - :axe:

Vilniaus Senamiesčio detalusis planas

Vilniaus miesto tarybos sprendimas dėl Vilniaus senamiesčio - kultūros paminklo (U1P) detaliojo plano žemės naudojimo paskirties

Didžioji dalis rezistentinės informacijos galite rasti tinklapyje Gelbėkime senamiestį

Agitacijoje naudojama medžiaga visuomet turi būti sutirštinama, nes juk dauguma žmonių ne tokie mąstantys kaip tu, Indraja :)

Gerai, turiu lėkti, kad nepavėluočiau į Europos aišktę :twisted:
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Toma
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 758
UžsiregistravoCOLON 04 Geg 2004, 16:27

#26 Standartinė Toma » 25 Lap 2004, 18:11

Nelabai norisi veltis į ginčus, kurių paskutiniu metu labai padaugėjo forume, bet man įdomu, ar prieš imant piketuoti buvo imtasi teisinių priemonių, pvz., ar buvo pareikštos raštiškos pretenzijos planų svarstymo metu ir pan. Juk yra nustatytos tam tikros derinimo procedūros, taip pat ir derinimo su visuomene ir pan. Dalyvavimo mitinguose prie bylos neprisegsi, taip sakant... Tačiau norėčiau pastebėti, kad nors idėjos ir gražios, kiek atbaido agresyvumas, su kuriuo tas idėjas norima pateikti. Žmonės forume tikrai turi savo nuomonę ir nereikia jų užsipulti, kad jie sureagavo ne taip, kaip norėtasi...

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#27 Standartinė Alatar » 25 Lap 2004, 20:56

Tikrai,pasikartosiu,bet i politinius gincus CIA veltis nenoriu :?
esme ne skystume,o tai kokia problema iskeliama,kaip ji iskeliama,ir kur ji iskeliama..siuo atveju netinka nei vieta(Tolkien Lietuva forumas), nei pats budas(provokuojamasis,su ryskiu politiniu atspalviu,iskart turint neigiamas nuostatas pries tam tikrus asmenis). Pati problema galbut istiesu yra aktuali ir verta diskusijos,bet nemanau,jog jai cia vieta-tai butu fludas,pustusciai emocingi gincai ir nieko daugiau...
kalbant konkreciai apie pilaites bendruomene,tai zinoma vienareiksmisku isvadu daryti negalima,bet labai jau juntamas ryskus tikras bjauraus lietuviu bruozo kvapas-jei pats negaliu padaryti,tai kitiems irgi neduosiu,tegul nors supuva...(cia apie stebuklingaji miska bei apie ji sukurtus mitus)
Tikrai nemanau,jog cia atsiras naivuoliu,mamanciu,jog politika-ai roziu vainikelis,kuriame visi stengiasi "vardan tos" arba tiktais del zmoniu geroves..nera taip paprasta ir jus puikiai tai suprantat,o ivarus radikalus apsispjaudymai(zuoka,zuokula,vagis,karupcija ir pan.) isvis primena labai jau tam tikros visuomenes grupes pasisakymus,su vienu tapsnium,vienu barzdyla buku maniako zvilgsniu,viena intelektualu seimynele priesaky... :?

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#28 Standartinė Starlin » 25 Lap 2004, 21:40

Gerai, tema baigta. Aš ne prieš gražias agitacijas ir skelbimėlius, bet kadangi dauguma reagavo nekaip, tai prašom grįžti prie Tolkino, o toliau šituos dalykus aiškintis asmeniškai. ~~Preciouss Starlz~~

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#29 Standartinė Aldarion » 26 Lap 2004, 00:49

Gamtosaugos ir ne tik sąvokos bei
Entmoot
- toks pavadinimas tikrai niekam tikęs :evil: , tuomet jau geriau iš viso neminėkite Entmoot'o - tokiu jo sumenkinimu tik įžeidinėjate entus :sm14: .

Prie Tolkino taip imti ir tiesmukai "grįžti" - kažkaip labai jau vaikiškai skamba. Jei dar nepastebėjote, forumas perkimštas gijų gijelių, kuriose jau po siūlelį išvarstytos visos smulkmenos ](*,) .

Ir apskritai, dabar jau pradedu suprasti smeli, kurio laisva valia buvo ir yra ribojama net ir Orkynės rezervate. Su entais elgiamasi lygiai taip pat :plojam:
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#30 Standartinė Alatar » 26 Lap 2004, 00:55

na va,vel viskas is naujo....
samokslas..korupcija...
Aldarionai,siulyciau atkreipti i argumentus del pernelyg didelio ir nereikalingo aistru proverzio siame forume(t.y. del tokios proverzio sukurus diskusija tikslingumo)..ar ne verciau apie tai butu aptarti gyvai??Juk pats esi uz gyvus susitikimus,o ne kibernetine erdve... :roll:

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#31 Standartinė Indraja » 26 Lap 2004, 12:02

Giją tikrai galiu pervadint, tik prašom pasiūlyt, kaip. Joje galima ne tik rašyti skelbimus apie akcijas, bet ir diskutuoti apie visus reiškinius, dėl kurių tos akcijos vyksta (kas ta gamtosauga, kas ta globalizacija ir t.t., ir kuo tai siejasi su JRRT pasauliu). Gijos, kurioje rašomi tik skelbimai, reikalingumas forume labai abejotinas (dėl minėtų sąsajų su politika ir kt. (nebūtinai tos sąsajos blogos iš principo, ir nebūtinai atsiranda dėl to, kad kažkas kažkuo manipuliuoja - juk akcijų rengėjai pays gali turėti ir taip reikšti savo pažiūras)). O tokios gijos, kurioje ir abstrakčiau, ir konkrečiau aptariamos pačios problemos egzistavimas kur kas labiau pateisinamas.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#32 Standartinė Alatar » 26 Lap 2004, 12:19

Indraja rašėCOLONGiją tikrai galiu pervadint, tik prašom pasiūlyt, kaip. Joje galima ne tik rašyti skelbimus apie akcijas, bet ir diskutuoti apie visus reiškinius, dėl kurių tos akcijos vyksta (kas ta gamtosauga, kas ta globalizacija ir t.t., ir kuo tai siejasi su JRRT pasauliu). Gijos, kurioje rašomi tik skelbimai, reikalingumas forume labai abejotinas (dėl minėtų sąsajų su politika ir kt. (nebūtinai tos sąsajos blogos iš principo, ir nebūtinai atsiranda dėl to, kad kažkas kažkuo manipuliuoja - juk akcijų rengėjai pays gali turėti ir taip reikšti savo pažiūras)). O tokios gijos, kurioje ir abstrakčiau, ir konkrečiau aptariamos pačios problemos egzistavimas kur kas labiau pateisinamas.
:shock:
ooooo!!!!Tai, Indraja, leidi cia apie politika kalbeti??rimtai...??man tai be problemu,kaips nors su JRRT susiesiu,bet dabar atsiris daugiau liezuvis :snakeman:

Hiuston,please confirm this mesage,copy,over..pshhhh...

Na, apie politiką geriau kuo mažiau, tačiau tiek, kiek būtina - galima. Neišmanau, bet turbūt globalizacija turi ryškų politinį atspalvį. Bet cituotais sakiniais norėta pasakyti ne tai, kad čia galima diskutuot apie politiką, o tai, kad aplinkosauga su ja kartais susijusi.

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#33 Standartinė Aldarion » 26 Lap 2004, 15:33

Vakar turėjau mažai laiko prie interneto, taigi negalėjau suręsti žinutės kaip reikiant :roll: . Dėkui, kad bent pavadinimą pakeitei, Indraja :| . Jei kada forume atsiras dar bent vienas toks aršus entiškos kilmės tolkinistas, būtinai atgaivinsim Entmoot [-o< , bet kol kas užteks ir šitos gijos 8)

Alatar'ai, studijuoji Tarptautinius santykius, vadinasi ir tavo šeimoje yra arba teisininkų, arba politologų (čia tik spėjimas, bet gana tvirtas). Numanau, kad tu politiškai aktyvus jaunuolis, tačiau esi subjektyvus dėl aukščiau minėtos priežasties. Vos iš kelių pasisakymų galima iš karto pajausti, jog tu palaikai liberalcentristus, ir tai kažkaip nelabai stebina - juk didžioji Vilniaus jaunimo dalis palaiko būtent šią politinę jėgą :lol: .

Aš irgi esu subjektyvus, galbūt netgi dar subjektyvesnis už tave, nes matai, istari, mano tėvas yra vienas iš LŽJ veteranų, taigi aš netgi dabar puikiai prisimenu, kaip būdamas vos penkių metukų bėgiojau su kreidute rankose ir paišiau gėlytes ant Kruonio hidroakumuliacinės elektrinės gelžbetonių pamatų [-o< , kaip dalyvavau Taikos žygyje (žinoma, ant tėčio pečių :lol: ) ir klausydavausi tėčio dainavimo deglų šviesoje ant kokio piliakalnio Šiaulių rajone (ten esu gimęs). Kur diskutuos du subjektyvūs aponentai ir dar apie politiką, susijusią su aplinkosauga (deje nemanau, kad su Tolkienu), ten kažko konkretaus gali nelaukti, tačiau įdomių fantazijų tikrai išgirsi :!: . Taigi pamėginkim :twisted: .
primena labai jau tam tikros visuomenes grupes pasisakymus,su vienu tapsnium,vienu barzdyla buku maniako zvilgsniu,viena intelektualu seimynele priesaky...
Toks žmonių apibūdinamas tikrai nėra kažkas ypač padoraus, taigi turėtum bent kiek pasigėdyti - aš, tarkim, tavo geriečių taip baisiai neįžeidinėjau, nors ir ką jie yra padarę. Sakai, reikia kalbėti argumentuota kalba, tuomet patogiai įsitaisyk, nes papasakosiu gražią istoriją.

Gyveno kartą žmonės devynaukščių gyvenamųjų namų mikrorajone ir turėjo savo mišką - natūralų pušyną. Miškas gražus (ne kartą jame lankiausi), žmonės su malonumu jame vaikštinėjo, jų vaikai jame linksmai žaidžė, vienu žodžiu - miestietiškas gyvenimas su privalumais :D . Vieną dieną, kur buvęs kur nebuvęs, tarp mikrorajono gyventojų pasklinda gerbiamo miesto mero nutarimas, patvirtintas tarybos, "sutvarktas" pagal visus įstatymus, jog gretima žemė, kartu su visu mišku, yra parduodama juridiniui asmeniui, kuris ketins čia įrengti puikius :o , tiesiog nuostabius [-o< golfo laukus. Bėda tik ta :!: , kad po įrengimo jis bus apvertas ir prie vartelių bus pakabintas visus taip "žavintis" užrašas "Privačios valdos". Visiems, be kelių išimčių, gyventojams tokia idėja žinoma "patinka" ir jie visi
su vienu tapsnium,vienu barzdyla buku maniako zvilgsniu,viena intelektualu seimynele priesaky...
sukyla ir po dviejų metų alinančių kovų tiek miesto aiškštėse su plakatais, tiek ir su protesto raštais bei bylomis Lietuvos teismuose, pagaliau išsikovoja laisvę laisvai vaikščioti po savo mišką, dunksantį pašonėjė :sm6: .

Žmonės garbingai apsigynė nuo liberalo ir jo užnugaryje stovinčių interesantų, tačiau kai kuriems likusiems miesto gyventojams (kaži kodėl taip neatrodo žmonėms iš kitų mietų) tai nelabai patinka, jie, matai, mano, kad Pilaitės bendruomenės aktyvistai yra paprastų paprasčiausi radikalai, sugebantys tik radikalai apspjaudyti ir pasisakyti tik už savo asmeninius interesus. Kai sukurta pilietinė jėga apsiima padėti spręsti ir kitas aplinkosaugines problemas susijusias su Vilniaus miestu, tie patys žmonės dar labiau ima burbėti, matai, neįmanoma, jog šiomis dienomis kas nors
stengtųsi "vardan tos" arba tiktais dėl žmonių gerovės
tikrai pagirtinas požiūris, taip ir toliau... ](*,) .

Čia pamąstymui, ką tu darytum, jeigu dabar tavo kaiminystėje esantį Antakalnio mišką norėtų paversti golfo laukais, ant kurių tvoros kabėtų "Privati valda". Ar pasireikštų tavo
tikras bjauraus lietuviu bruozo kvapas - jei pats negaliu padaryti, tai kitiems irgi neduosiu, tegul nors supuva...
ar visgi pasielgtum "vakarietiškai" ir darytum - nieko :( Buvau Londone, lankiausi jo apylinkėse: ten jau visur tai atlikta -"Pravite", "Private", "Private". Tikriausiai tavo svajonė gyventi tokioje šalyje :wink: . Kur visi "davė" naudotis vienam. Kapitalizmas ankščiau ar vėliau turės keistis, liberalai neturi perspektyvos 8) .

Iš tikrųjų, aplinkosauga negali būti nesusijusi su politika, nes jai ji nebūtų, viskas apsiribotų tik šiukšlių rinkimu ir jų vežimu į apgailėtinos būklės savartynus (gerai pagalvojus, tai ir toks veiksmas jau yra politizuotas). Visuomeninių aplinkosauginių organizacijų skirtumas nuo valdžioje esančių politinių jėgų yra tas, kad jos pagrįstos pilietiškumu, o politinės jėgos - pasižadėjimu ginti piletinę visuomenę :!: . Pastarieji už savo darbą gauna meterialinį atlyginimą, pirmieji - ne. Logiškai pamastykit ir pasakykit, kur dirbama nuoširdžiai, o kur galima dirbti ir nenuoširdžiai. Kad politika mėšlas, čia ir kaimiečiui aišku, tačiau tą politiką praskaidrins patys politikai. Visuomenės organizacijos (VO)būtinos pilietinėje visuomenėje ir tai niekam neturėtų kelti nuostabos. Lietuvoje bėda tik ta, kad Lietuvoje visuomenė yra pasyvi (dalis iš gero gyvenimo, dalis iš abejingomo, o dalis iš visiško tamsumo), todėl VO ir lieka su keliais ištvermingiausiais aktyvistais. Piketai nėra radikali nuomonės reiškimo priemonė ir tą turėtų puikiai suprasti kiekvienas labiau mastantis studentas :roll: .
Paskutinį kartą redagavo 1 Aldarion. Iš viso redaguota 26 kartus.
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#34 Standartinė Exon » 26 Lap 2004, 15:52

Protestuoju prieš golfo aikštelių statybos Pilaitėje uždraudimą :!: Golfą, kaip žinia, išrado hobitai, ir toks poelgis yra tolkinizmo dvasios suvaržymas :!: :sm10:
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#35 Standartinė Aldarion » 26 Lap 2004, 17:36

Čia jau ne mano problema :roll:
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#36 Standartinė smeli » 26 Lap 2004, 19:59

o orkai isrado amerikietiska futbola
ROTW - Return of The Warlord

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#37 Standartinė Alatar » 26 Lap 2004, 22:55


Alatar'ai, studijuoji Tarptautinius santykius, vadinasi ir tavo šeimoje yra arba teisininkų, arba politologų (čia tik spėjimas, bet gana tvirtas). Numanau, kad tu politiškai aktyvus jaunuolis, tačiau esi subjektyvus dėl aukščiau minėtos priežasties.


Pirma,nestudijuoju tarptautiniu santykiu(studijavau 8) ),studijuoju karo ir saugumo mokslus. Antra, mano seimoje nera ne pieno politologo,tarpt. santykiu experto ar kitaip sia linkme ejusio zmogaus(kiek zinau nuo XVIII. a.). mano tevai-biologai 8) taips,kad worng guesss..


Vos iš kelių pasisakymų galima iš karto pajausti, jog tu palaikai liberalcentristus, ir tai kažkaip nelabai stebina - juk didžioji Vilniaus jaunimo dalis palaiko būtent šią politinę jėgą :lol: .

another wrong gues 8) as nepriklausau ne vienai partijai ir ne vienai nejauciu iskirtiniu simpatiju. Tai,jog pacioms liberalioms idejomos jauciu pritarima nera tas pats,kadangi liberalizmo Lietuvoje praktiskai nelike. Esu dalyvaves ir senosios LLS renginiuose,tiek Zuoka,tiek Genntvila,tiek Radzvila pazistu asmeniskai,bet kazko tai palaikyti ar kelti auksciau uz kitus tikrai nesiruosiu,visi turi savo trukumu. Senamiescio klausimai su siuo klausimu nesisieja. Kas del subjektyvumo,tai liberalus poziuris netrukdo konstruktyvumui ir esminiams problemos poziurio supratuimui. Jei manai,jog esu karstas "zvakuciu deliotojas",tai labai klysti...


Toks žmonių apibūdinamas tikrai nėra kažkas ypač padoraus, taigi turėtum bent kiek pasigėdyti - aš, tarkim, tavo geriečių taip baisiai neįžeidinėjau, nors ir ką jie yra padarę.

atleiskit,bet visu pirma jie nera nei mano,nei tavo gerieciai. Tokia yra mano nuomone apie minetus asmenis,tavo nuomone man primine butent siu asmenu(ir pan. plauko zmogenu pasisakanciu delfyje) nuomone. Nesakau,kad ji yra tokia pat,taciau ji man primine...O kalbvant apie mano apibudintus asmenis,tai sorry,bet kitaip ju apibudinti negaleciau,o pasiklausius ju kalbu,pamacius ju veiksmus man susidaro butent toks poziuris.


Gyveno kartą žmonės devynaukščių gyvenamųjų namų mikrorajone ir turėjo savo mišką - natūralų pušyną. Miškas gražus (ne kartą jame lankiausi), žmonės su malonumu jame vaikštinėjo, jų vaikai jame linksmai žaidžė, vienu žodžiu - miestietiškas gyvenimas su privalumais :D .

taigi taigi,kaipgis..lygiai kaip ir visi panasus pusynai-vos ne idiliskas Vidurzemes vaizdelis...apie apleistas vietas,siuksles,misko plota ir pan. ne neuzsimenama,arba tiesiog samoningai uzmerkiamos akys..

Vieną dieną, kur buvęs kur nebuvęs, tarp mikrorajono gyventojų pasklinda gerbiamo miesto mero nutarimas, patvirtintas tarybos, "sutvarktas" pagal visus įstatymus, jog gretima žemė, kartu su visu mišku, yra parduodama juridiniui asmeniui, kuris ketins čia įrengti puikius :o , tiesiog nuostabius [-o< golfo laukus.
Ak,taip!! Blogasis sauronas ketina cia irengti Mordora,buuu :shock: "Sutvarkytas" skamba kaip kaip senos geros sovietiniu laiku konspiracijos teorijos apie godzius vakaru kapitalistus..

Bėda tik ta :!: , kad po įrengimo jis bus apvertas ir prie vartelių bus pakabintas visus taip "žavintis" užrašas "Privačios valdos".

O vat cia ir yra didziausia propoganda...uzgrobs blogasis Saurnas visa miska ir pavers ji savo kapitalistiniais elitiniu ponu privaciais golfo laukais. Viska apsitvers!vai vai vai..Kiek zinau,niekas visu prima neketino aptverti visko(jei isvis ketino ka nors aptverti..tokia teritorija visgi).Taip buvo ketinta likusia dali misko uz privacius pinigus sutvarkyti(t.y. iskupti siuksles,isnaikinti digelynus palei kelia ir pan.),bet ne!!Esme tame,kad golfo laukai yra blogis!!zalia pievute yra blogai!!per puse dalintis laukyme palei miska(niekas golfo nezaidzia miske tarp medziu jei ka..!!!) yra blogai-protestuosim,ne cm neatiduosim...

Visiems, be kelių išimčių, gyventojams tokia idėja žinoma "patinka" ir jie visi
su vienu tapsnium,vienu barzdyla buku maniako zvilgsniu,viena intelektualu seimynele priesaky...
sukyla ir po dviejų metų alinančių kovų tiek miesto aiškštėse su plakatais, tiek ir su protesto raštais bei bylomis Lietuvos teismuose, pagaliau išsikovoja laisvę laisvai vaikščioti po savo mišką, dunksantį pašonėjė :sm6: .

As ne apie pilaites bendruomene kalbejau minedamas tuos asmenis!


Žmonės garbingai apsigynė nuo liberalo ir jo užnugaryje stovinčių interesantų,

O taip...saunioji sovietine armija apgyne Lietuva nuo fasitu kapitalistu okupantu bei nacionalistiniu banditu gauju..labai panasi retorika,sorry...
stengtųsi "vardan tos" arba tiktais dėl žmonių gerovės
tikrai pagirtinas požiūris, taip ir toliau... ](*,) .

tai buvo tam tikra ironija,kad suprastu,jei ka... :roll:

Čia pamąstymui, ką tu darytum, jeigu dabar tavo kaiminystėje esantį Antakalnio mišką norėtų paversti golfo laukais, ant kurių tvoros kabėtų "Privati valda".
Misko golfo laukais niekas nevercia :lol: Be to ten aplink yra pilna privaciu valdu..Yra ir siuksliu,kurias anksciau rankiodavome eidami i talka..


Buvau Londone, lankiausi jo apylinkėse: ten jau visur tai atlikta -"Pravite", "Private", "Private". Tikriausiai tavo svajonė gyventi tokioje šalyje :wink: . Kur visi "davė" naudotis vienam. Kapitalizmas ankščiau ar vėliau turės keistis, liberalai neturi perspektyvos 8) .

Valio!! I sviesu komunizmo rytoju,i zaliaja apsiukslintu,paliktu likimo valioje misku saule!!!
Visu pirma Londonas tai nera Vilnius,visu antra,gamtosaugos problemos yra ne tiek savivaldybes,kiek aplinkos apsaugos ministerijos prerogatyva.Jei sioje yra betvarke ir kazkokie interesai,tai prasoom kritika ten adresuoti. Vilnius yra bene zaliausia Europos sostine,taciau tai nereiskia,jog ikurus golfo laukus Vilnius prazus. Arba kita komiska situacija,kai N. Vilnioje neleidzia statyti futbolo bazes del eziuku migracijos taku..tragikomiska,futbolas mirsta,o cia eziukai migruoja ir valdo...O ka jie valdo??tuos pacius siukslynus ir nesutvarkytus miskelius..
Londone yra graziai sutvarkyti parkai,kokiu Vilniuje nerasi. Aplink Londona yra ne tik privati valda,golfo laukai,bet ir saugomu zaliu vietu. taciau ju nera daug del visiskai kitokiu priezasciu,mat Londono issivystumo lygio(pramoninio),istorijos,demografines,geografines padeties ir dydzio apskritai nepalyginsi su Vilniumi...O juk jie turi ir provincija,kalnus,zalius anglijos laukus...Beje,tie didieji "zalieji" kazkodel tyli,kai buna priimami apskriciu ir rajonu valdybu sprendimai del zaliuju plotu..ten niekas nesipleso..

Visuomeninių aplinkosauginių organizacijų skirtumas nuo valdžioje esančių politinių jėgų yra tas, kad jos pagrįstos pilietiškumu, o politinės jėgos - pasižadėjimu ginti piletinę visuomenę :!: . Pastarieji už savo darbą gauna meterialinį atlyginimą, pirmieji - ne.


naivus idealizmas ir tiek... :lol:

Kad politika mėšlas, čia ir kaimiečiui aišku, tačiau tą politiką praskaidrins patys politikai. Visuomenės organizacijos (VO)būtinos pilietinėje visuomenėje ir tai niekam neturėtų kelti nuostabos. Lietuvoje bėda tik ta, kad Lietuvoje visuomenė yra pasyvi (dalis iš gero gyvenimo, dalis iš abejingomo, o dalis iš visiško tamsumo), todėl VO ir lieka su keliais ištvermingiausiais aktyvistais.

Manau,jog tai yra tiesa(ypac kas pabraukta),taciau nebutina tu aktyvistu idealizuoti ir manyti,jog vieni yra sventi zalieji,be jokiu interesu,o kiti yra pikti apitalistai,kurie...naaa..visa ta komunistiniu laiku litanija.. :wink:

isvada:

sventu nei toje nei kitoje puseje nera. Taciau,jei jie moketu susikalbeti,susitarti ir suprasti vienas kita,tai butu geriau..radikalumas yra ne protestuose,ne piketuose,bet ju esminiuose reikalavimuose ir padeties nesupratime..labai daznai tai buna tik uzslepta saves reklama ir akiu dumimas..palyginimui Anglijoje neseniai buvo dideli protestai del gyvuneliu...Kaip mat atsirado radikalios,niekam nezinomos oraganizacijos,stojusios ginti vargseliu..rekavo sukavo ir kas gavosi...ogi juos isrinko arba i vietines tarybas arba net i parlamenta,kur anie apkiautejo ir nutilo...va teip va... :?

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#38 Standartinė Aiquen » 27 Lap 2004, 02:05

Viskas. Jei čia prasidėjo tokios diskusijos- tada labanaktis. *me paseka LL pavyzdžiu ir dingsta iš forumo. Viso gero, kapokytės patys. Aš tam nepritariu ir man šlykštu. :x
Paskutinį kartą redagavo 2 Aiquen. Iš viso redaguota 27 kartus.
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
UžsiregistravoCOLON 15 Bal 2004, 20:15
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#39 Standartinė Senasis Gollumas » 27 Lap 2004, 02:35

Alatar - 97% pritrariu!
- Пап, а Лукьяненко существует ?
- Нет, сынок, это фантастика.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#40 Standartinė Starlin » 27 Lap 2004, 14:43

Dar kartą primygtinai prašau baigti šitą interesų konfliktą. Susitiksit per naujus metus, galėsit aiškintis, kas teisesnis.

O šiaip tai palaikau Alatarą, bet tai nereiškia, kad esu "gamtos priešė" ar pan., kaip tik atvirkščiai. Tik vienas dalykas...

Arba kita komiska situacija,kai N. Vilnioje neleidzia statyti futbolo bazes del eziuku migracijos taku..tragikomiska,futbolas mirsta,o cia eziukai migruoja ir valdo...

Ežiukai bent jau man svarbesni už futbolą. Ežiukai rule :weedman:

BUTTON_POST_REPLY