"Eridano" ir kitų leidyklų veiklos ypatumai

Laurië lantar lassi: įvairi literatūra.
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Nimrodel
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 932
UžsiregistravoCOLON 12 Rgp 2007, 11:41
MiestasCOLON Pilaitė

#21 Standartinė Nimrodel » 09 Rgs 2007, 09:40

Bet likusi auditorija tokiais viršeliais nesižavi.
helou

Vartotojo avataras
grumlinas
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 113
UžsiregistravoCOLON 02 Lie 2007, 22:17
MiestasCOLON Pelargiras, Sirith'o ir Anduin'o santaka

#22 Standartinė grumlinas » 09 Rgs 2007, 10:56

Indraja rašėCOLONJeigu būtų visiškai neskoninga - nepirkčiau<...>
xe-xe-xe... just ignore in such a case ;) nes IMHO Eridano knygų viršeliai maždaug kaip kiaulei balnas... šiaip iliustracijos daugumai atvejų yra gerų dailininkų ir neblogos, tačiau su knygos turiniu retai kada ką turi bendro, todėl ir nervyja. ir nesakykite, kad Vallejo ar Caldwell prasti iliustratoriai - tiesiog tie piešiniai dažnai buvo kurti visai kitiems leidiniams
gyvenimas - ne tai, ko tu nori, o tai, ką tu gali
http://www.grumlinas.lt/?cat=13 - šiek tiek Tolkinizmo

Vartotojo avataras
Nimrodel
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 932
UžsiregistravoCOLON 12 Rgp 2007, 11:41
MiestasCOLON Pilaitė

#23 Standartinė Nimrodel » 16 Bir 2008, 15:13

Noriu pasigirti, tai manau, kad čia tinkamiausia gija, nes apie "Eridano" knygas ir leidyklą. Žinokit krikšto tėvų sodyboje, senoje komodoje radau tris, vienas pirmųjų "Eridano" knygų:
3. Sci - Fi Užsienio fantastika: "PRAGAIŠTINGAS KRĖSLAS"
4. Fantasy Andre Norton: "RAGANŲ PASAULIS"
10. Sci - Fi Anglosaksų fantastika: "BALSAS TYRUOSE"

Nors iš jų tik viena fantasy, bet šitų knygų knygynuose nelabai jau ir rasi (gal nebent Kaune, "Eridano" knygyne), ir jos jau "antikvarinės", su sava verte, tai reikia perskaityti visas.
Ir ten pat sužinojau, kad mano krikšto mama fantastiką skaito. :lol:
helou

Vartotojo avataras
Acta est fabula
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 113
UžsiregistravoCOLON 30 Spa 2009, 00:44

#24 Standartinė Acta est fabula » 30 Spa 2009, 02:16

Kažkaip niekada nesusimąsčiau, kad pirmosios "Eridano" knygos - tokia jau retenybė, kuria būtų verta girtis? Puiku, tuomet pasigirsiu ir aš - mano lentynoje puikuojasi "Užslinks naktis" bei "Kaukų draustinis" - knygos, išleistos dar prieš leidyklai pasivadinat "Eridanu"(:
Ir, tarp kitko, jos surinktos kur kas kokybiškiau, negu kai kurie į mano rankas patenkantys pakankamai neseniai išspausdinti leidiniai. Ko gera, geriausias pavyzdys - "Eridano" 2007 m. išleista knyga "Siogūnas", kurios iki galo taip ir neperskaičiau, nes, taip sakant, mano kantrybės taurė persipildė. Kantriai ignoravau stilių, kone kiekviename puslapyje pasitaikančias grubias gramatines ar rinkimo klaidas, kol išvydau vidury puslapio besipuikuojantį žodį su trimis skaitmenimis vienoj nosinių raidžių.. ir užverčiau knygą, nes, mano manymu, fantastinės literatūros skaitymas turėtų teikti malonumą, o ne erzinti.
Žinoma, tai - ne vien "Eridano" problema, tačiau ji labai auktuali ir šiai leidyklai. Spausdinamų knygų, regis, joks korektorius net akimis nepermeta, o kainos - kaip gero daikto. Tiek sumokėjus norėtųsi, kad klaidos bent jau akių nebadytų.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#25 Standartinė Laiqualasse » 30 Spa 2009, 13:19

Labas, Acta :)

Pirmosios "Eridano" knygos gal dar nėra antikvarinė retenybė, bet knygynuose jau tikrai nebegausi, tad jei pavyksta jas rasti kažkur nusipirkti dabar, galima ir pasigirti :)

Bendrai paėmus senosios PFAF knygos man patinka todėl, kad ten dažniau pasitaikydavo apsakymų. Korektūros klaidų būtent "Eridano" leistososiose neatsimenu, kad būčiau užfiksavęs, tačiau tikrai suprantu, kaip nemalonu tokius dalykus skaityti...
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Acta est fabula
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 113
UžsiregistravoCOLON 30 Spa 2009, 00:44

#26 Standartinė Acta est fabula » 31 Spa 2009, 21:26

Labas vakarėlis, Laiqualasse :)

Na, manosios pirktos iškart po išleidimo, bet, turiu pripažinti, tai ne mano, o brolio nuopelnas. Apskritai seno leidimo knygų mano namuose galima rasti kur kas daugiau negu naujo (sakyčiau, dažnai pasitaikantis reiškinys), nes turiu įprotį taupyti ir lankytis bibliotekose bei užduoti stebuklingą klausimą "gal paskolintum?"(:

Kitų konkrečių pavyzdžių dabar įvardinti negalėčiau, nors atkakliai peršasi mintis, kad visgi teko dar bent vieną tokį aptikti, tačiau jau minėto "Siogūno" rinkimo nekokybiškumu esu įsitikinusi.

Vartotojo avataras
King ov Isengard
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 226
UžsiregistravoCOLON 04 Kov 2009, 12:20
MiestasCOLON Gorgoroth
CONTACTCOLON

#27 Standartinė King ov Isengard » 04 Lap 2009, 13:41

pvz. Louis Royo erotika - skoninga, tad nebambėkit čia:)
http://www.blackmetal.lt/ Is sex dirty? Only if it's done right. Woody Allen

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#28 Standartinė le_golas » 17 Lap 2009, 19:17

Erotika yra mokslų motina.
What have I got in my pocket?

BUTTON_POST_REPLY