Haris Poteris [HP6 ir HP7! (nuo p.7) spoileriai / gadikliai]

Laurië lantar lassi: įvairi literatūra.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846
UžsiregistravoCOLON 04 Spa 2004, 11:19

Haris Poteris [HP6 ir HP7! (nuo p.7) spoileriai / gadikliai]

#1 Standartinė shlykshtukas » 17 Lie 2005, 21:16

Nu, Exon -- apšoviau tave šįmet su Poteriu ar ne? 8)
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v605/shlykshtukas/47.gif[/img]

Ore
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 405
UžsiregistravoCOLON 08 Geg 2004, 23:02
CONTACTCOLON

#2 Standartinė Ore » 17 Lie 2005, 22:06

:idea: Koks subtilus pasigyrimas;]]
Galima bendrais bruožais turinį? [bendram asilavimui]

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#3 Standartinė Folkas » 17 Lie 2005, 23:04

Nieko nesuprantu. Kas čia į ką šaudo ir išvis apie ką čia kalba eina? :shock: Bifki aiškiau galima?
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Ore
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 405
CONTACTCOLON

#4 Standartinė Ore » 17 Lie 2005, 23:20

Ši istorija prasidėjo seniai.. Dar tais gudžiais laikais, kai Lietuvos žemių jokiu formatu nebuvo pasiekusi viena civilizacios apraiškų - Poteriada#5. Vienoj Lietuvos šviesuolių susibūrimų vietoj [gal skaityta.lt :roll: ]shlyxtux ėmė girtis, jog pirma šią knygą perskaitė, o exon atšovė shlyxtuxę apšovus ir tai padariusi pirmesnė. Tai dabar, tikriausiai angliškai, perskaitęs HP6 shlyxtux klausia, ar ir šįkart Exon tai padarė pirmesnė

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#5 Standartinė Aiquen » 18 Lie 2005, 00:05

Ale gi tikiuosi, kad skaitę teiksis negadikliouti ir nemenkins malonumo laukiantiems eilėse prie knygos? :weedman: (LL dar ryte baigė skaityt, mwahaha ;) Sakė- geras... :D )
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846

#6 Standartinė shlykshtukas » 18 Lie 2005, 10:34

Ore, bendrais bruožais viskas kaip ir kitose knygose: mokykla, egzaminai, lėta pradžia, greita pabaiga, blogiukai pabėga į sekančią knygą. O daugiau tautos prašymu nespoilinsiu.

Tiesa, galiu paspoilinti 7 knygos pabaigą: Haris nugali Voldemortą. :mrgreen:
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#7 Standartinė Exon » 18 Lie 2005, 12:09

“Harry Potter and the Half-Blood Prince” baigiau skaityti vakar apie 15.00 (bijau, LL bus apšovusi mane :cry: ). Rowling valdo, valdo, VALDO!!! Angliškų pasakų tradicija yra tęsiama :sm10:

Jei neleisit spoilinti, išeisiu į Poterio forumus. Porai savaičių :D
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846

#8 Standartinė shlykshtukas » 18 Lie 2005, 13:04

Apšoviau, vadinasi. :twisted:

Spoileriams gal atskirą giją galima sukurti, tada?

Vartotojo avataras
Ellorion
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 856
UžsiregistravoCOLON 06 Rgs 2004, 16:48
MiestasCOLON Krokuva

#9 Standartinė Ellorion » 18 Lie 2005, 14:18

tai sakot jau yra 6 dalis... aš galvojau kad net angliškai jos dar nėra... žiūriu rowling kepa juos kaip reikia :D
[size=84][b]Žengiu žingsnį ir krentu į bedugnę, nors prieš porą sekundžių ten buvo Džomolungma.[/b][/size]

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#10 Standartinė Exon » 18 Lie 2005, 14:38

shlykshtukas
:sm7: Ech... Tiek tos, išimties tvarka galėjau ir pamiegoti keletą valandų prieš užbaigiant. Kai septintuoji išeis, atsilošiu :twisted:

Spoilerius/ gadiklius rašom čia, tik ne didesniu kaip 7-tuoju šriftu. Aš taip nutariau :yawinkle:

Ellorion
Žr. mano parašą :wink:
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Ore
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 405
CONTACTCOLON

#11 Standartinė Ore » 19 Lie 2005, 00:43

Beskaitydama kažkur 3io skyriaus vidurį staiga supratau, kad kažkas man čia nesiriša. Dzvinktelėjo galvon mintis-ogi Fenikso Brolijos tai neskaičiau.. [ :oops: ] Niekas nenori mestelt HP5 txt nuorodos? 8)

Orodreth
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 11
UžsiregistravoCOLON 04 Lie 2005, 13:46

#12 Standartinė Orodreth » 19 Lie 2005, 02:37

Nesupykit, bet tas jūsų lenktyniavimas: aš knygą skaityt baigiau 14:32, o ji 15:00 - valio! keistai atrodo. Kaip čia suprast - skaityta buvo tik dėl rezultato ar sau pačiam? Nors ką čia kalbu, ta Harį Poterį tikrai per porą vakarų galima perskaityt, pamiršt ir niekas dėl to neverks. Jei jau pradėjau apie tą knygą kalbėt - pabaigsiu. Pats skaičiau, gera knyga - vaikams savo nupirksiu kai išmoks skaityt, BET TEN ELFAI POROS SPRINDŽIŲ DYDŽIO IR BERODS - NETGI SKRAIDO!!!

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#13 Standartinė Maja » 19 Lie 2005, 09:17

Su mano anglų kalba rekordų nepasieksi.
Bet vis tiek - Pasaulis Gražus :!: Vakar prieš miegą įveikiau tik tris skyrelius, bet per savaitgalį atsigriebsiu (bijau, kad Starlin Japoniški filmukai taip ir liks neperžiūrėti :? ) :D

Linkėjimai Exon :prayer:
:)

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846

#14 Standartinė shlykshtukas » 19 Lie 2005, 10:27

Orodreth rašėCOLONNesupykit, bet tas jūsų lenktyniavimas: aš knygą skaityt baigiau 14:32, o ji 15:00 - valio! keistai atrodo. Kaip čia suprast - skaityta buvo tik dėl rezultato ar sau pačiam? Nors ką čia kalbu, ta Harį Poterį tikrai per porą vakarų galima perskaityt, pamiršt ir niekas dėl to neverks. Jei jau pradėjau apie tą knygą kalbėt - pabaigsiu. Pats skaičiau, gera knyga - vaikams savo nupirksiu kai išmoks skaityt, BET TEN ELFAI POROS SPRINDŽIŲ DYDŽIO IR BERODS - NETGI SKRAIDO!!!
Žinoma, kad dėl rezultato, Orodreth. Kas savam prote knygas iš malonumo skaito, a? :twisted:

O kas tokio tuose elfuose, kad tu visą sakinį caps locku išrašei? Nu sprindžio, nu teleportuojasi (neskraido), nu į V. Putiną panašūs. Ir ką?

Orodreth
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 11
UžsiregistravoCOLON 04 Lie 2005, 13:46

#15 Standartinė Orodreth » 19 Lie 2005, 10:35

Nu ir nieko :P , ale vistiek nesuprantu jūsų.

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#16 Standartinė Exon » 19 Lie 2005, 12:23

Orodreth
Tsakant, на вкус, на цвет дуракам закон не писан :p . Be to, iš tamstos komentarų jau pastebėjau, kad knygą skaitei tikrai neįdėmiai. Ir priedo, spėju, lietuviškame vertime :vom:

Taigi, apžvalgėlė (GADIKLIAI, nors lyg ir nieko rimto. Faktiškai, vien užuominos 8) )

Knyga patiko labiausia iš visų šešių, nors tą aš sakau kiekvieną kartą naujai knygai išejus :D. Bet tikrai numatau, kad dėl jos kokybės ginčių bus mažiau, nei dėl penktos. Tai jau tikrų tikriausia nebevaikiškas produktas.
Veikėjai paaugo ir smagiai laksto iš paskos viskam, kas priešingos lyties (joke :sm9: ). Gerai jau, ne viskam… Haris šaunus (nors, kaip įprasta, toli gražu ne visada pagauna esmę. Bet gerai pasidarbavo, nieko neprikiši), Ronas žavus, Hermiona pasigavo porą trūkumų (ale garbėtroška! Ir sukčiauti moka), kas jai visai tinka. Visada mėgau Hermioną ;). Netikėtai Malfojus (nesulauksit manęs vartojant tuos bjaurius netgi-nevertimus vietoj vardų :evil:) irgi parodė save kaip asmenybę, ne šiaip etatinį bjauruolį. Džinė… na, Džinė šiaip užaugo ir įgavo, hm, patirties :tonqe: . Dambldoras (taip, artėjam prie skaniausios siužeto linijos!) pagaliau pasidarbavo visu gražumu, tikrai įvertinau, kaip jisai mokė Harį ne šiaip kažkokios magijos, o būtent mąstyti, analizuoti, dirbti su informacija. Na ir, žinoma, pagrindinio istorijos moralo: mylėk, gerbk, rūpinkis, pasitikėk. Respect.
Kas nepatiko, nors ir ne 100% – Riddlo istorija. Blogėčiai blogėčiais, bet toks nuo pat mažens sugadintas vaikezas – būna, be abejo, nabettačiau… negražu kažkaip, neskoninga. Užtat labai logiška genetinė pusė – dviejų grynųjų linijų: maglų aristokratų bei ilgai tarpusavy besikryžminančių grynakraujų burtininkų palikuonis tikrai privalo pasižymėti ypatingais gabumais :p. O patsai Voldemortas įsismaginęs terorizuoja senąją gerąją Angliją (“ …he's alive?” […] -"That is--I don't know--is a man alive if he can't be killed? I don't really understand it, and Dumbledore won't explain properly--but anyway, he's certainly got a body and is walking and talking and killing, so I suppose, for the purposes of our discussion, yes, he's alive." – ROFTL)
Sneipas… O, taip! I’m weirdy, I know it, bet būtent po šios knygos turiu šansų tapti sneipomane :sm10: . Ne, mano akyse tai jau nebėra pakrikusiu nervų dvigubas agentas su psichologine vaikystės trauma. Tobulas dvilypumas, perfectly Slytherin! Ogi jojo istorija gali būti traktojama arba kaip užketėjusio blogiuko, arba kaip visiškai atsidavusio geriečio (tik šlykštaus būdo :p), tip-top fifty-fifty. Kol kas matau argumentų abiems teorijoms polygiai. Šaunus darbelis, JKR!
Na ir pati istorija… Siužetas biški nufenteziejo, bet su mintimi. Kruva karčiai ironiškų užuominų, pavyzdžių, kaip tos pačios priemonės panaudojamos tai gėrio, tai blogio tikslams. Ambridž dar Ministerijoje, į kalejimą vis dar patenka nekaltieji. BET nepaisant nieko, jokių būdu Gėris netolygus Blogiui (no way!). Tiesiog pasaulis vis dar nėra pasidalinęs “į geriečius ir Mirties Valgytojus” ((C), Sirijaus, beje kol kas ne kvapo. Tiesa, galbūt yra viena su juo susijusi užuominėlė :roll: ). O, beje, koks buvo smagus tikrai žieduvaldoviškas epizodas (garsus žvengimas šeštą ryto. Net buvau jau pamanius, ar tik nesapnuoju beskaitydama. Mellon! Dėja, ne, Voldemorto skonis daug primityvesnis, nei noldų…)!
Na, ir ką čia bepridursi? Rowling, kaip tikroji sadistė, nutraukė pasakojimą įdomiausioje vietoje ir pranešė, kad tikriausia pradės rašyti septintąją knygą jau metų pabaigoje. Vienintelis blogesnis dalykas mano gyvenime – tai kelių metų lauktas “Karaliaus sugrįžimas” ***. Juokauju. Nors kiekviemame juokelyje yra dalis juokelio, o likusi dalis yra tiesa. Sužavėta, tikrai sužavėta.
Paskutinį kartą redagavo 1 Exon. Iš viso redaguota 9 kartus.
Mergaitė Gyvatė

Vartotojo avataras
Erendis
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 255
UžsiregistravoCOLON 07 Bir 2005, 19:05
MiestasCOLON Far over the misty mountains cold

#17 Standartinė Erendis » 19 Lie 2005, 13:17

Exon, labai ačiū, kad pagadikliavai, nes nebuvau tikra, ar parsisiunčiau tą, ką reikia. Įsitikinau, kad pas mane tikras variantas :D .
:arrow:

Vartotojo avataras
Velnio nuotaka
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 33
UžsiregistravoCOLON 11 Vas 2005, 19:32

#18 Standartinė Velnio nuotaka » 19 Lie 2005, 20:04

Šeštadienį 9:59 ryto įsiveržiau į "Akademinę knygą" ir pasiėmiau. Baigiau skaityti sekmadienio ryte. Akys raudonos. Knyga gera. Mano mėgstamiausia kol kas išlieka penktoji, bet ši, man rodos, yra sudėtingesnė ir brandesnė. Ir... liūdnesnė. :cry:

Beje, HBP neprieštarauja mano "laukinei" teorijai, kad Haris 7-toje knygoje turės mirti. :? ;) (spėjimas: per klaidą vienu iš Voldžio Horcrux'ų kadaise tapo pats Haris.)

O Voldis man darosi panašus į Kaščiejų Nemirtingąjį. Adata kiaušinyje, kiaušinis antyje, antis kiškyje... :D

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#19 Standartinė Exon » 21 Lie 2005, 14:45

O aš nemanau, kad baigsis Hario mirtimi, nebent klinikinę :lol: Net lažintis galime.
Taip, viena pagrindinių visos Poteriados minčių - kad mirties bijoti neverta. Bet jei viskas baigtusi mirtimi - na, tai vis tiek būtų savotiška jos pergalė, o šito, manau, JKR neleis (mirtis yra šito neverta :p ). Ir su Dambldoro žutim Hariui teks savotiškai susitaikyti: Jei Sneipas yra gerietis, atleisti jam, jei ne - neleisti paaukoti savo pagrindinio tikslo keršto vardan.
Dėl šeštojo Horkrukso - būtų pernelyg akivaizdu (nors Rowling ne visada vengia akivaizdžių išeičių...). Be to, tokiu atveju Lordas V. medžiotų Harį kur kas atkakliau. Kiek mes jų iš vis turime? 1 - sunaikintas dienoraštis, 2 - neutralizuotas žiedas (khem... 8) ), 3 - gyvatė, 4 - [galbūt sunaikintas] medaljonas, 5... ar tik ne tas potion'as, kuri turėjo išgerti Dambldoras?, 6 - puodelis (beveik arbatinukas 8) ). Optimistiškiausiu atveju, tarp kitko, turime visus šešis.

P.S. Na, asocijacija su Kaščiejumi buvo viena pirmųjų...
Paskutinį kartą redagavo 1 Exon. Iš viso redaguota 9 kartus.
Mergaitė Gyvatė

Vartotojo avataras
Erendis
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 255
UžsiregistravoCOLON 07 Bir 2005, 19:05
MiestasCOLON Far over the misty mountains cold

#20 Standartinė Erendis » 21 Lie 2005, 15:00

Exon rašėCOLON 5... ar tik ne tas potion'as, kuri turėjo išgerti Dambldoras?,
Nemanau, kad potion'as būtų Horcux'as. Koks tikslas laikyti du Horcrux'us vienoj vietoj? Be to, medalionas buvo apkeistas, vadinasi, kažkas jau turėjo išgerti tą skystį. Tik neaišku, ar jis po to atsinaujino, ar tas kažkas ten naujo pripylė.
:arrow:

BUTTON_POST_REPLY