Nik Perumov

Laurië lantar lassi: įvairi literatūra.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Starfire
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 18
UžsiregistravoCOLON 03 Kov 2005, 17:50
MiestasCOLON kazkur uz anapus upes ir uz anapus kalvos

#241 Standartinė Starfire » 04 Kov 2005, 23:32

Jei kiti gali...tada ir aš parašysiu dar viena tesinį :lol: Juokauju

Vartotojo avataras
Tomas :P
Lietė Žiedą ++
PranešimaiCOLON 303
UžsiregistravoCOLON 07 Bal 2004, 11:51
MiestasCOLON Skeletų krantas

#242 Standartinė Tomas :P » 07 Kov 2005, 11:21

Man atėjo nušvitimas, pasiekiau nirvaną, ir pagaliau supratau, kur Perumovo bėda. Jis vargšelis prisiskaitė pernelyg daug Tolkino, ir po to jau nesugebėjo atsigauti. Tik naujausiose jo knygose matyti truputis prošvaisčių, net pradėjo SF rašyti, o ir hobitus su elfais beveik pamiršo, gal dar yra žmogui vilties.
Nekenčiu rasizmo ir elfų

Tror
Mūvėjo Žiedą +
PranešimaiCOLON 280
UžsiregistravoCOLON 24 Kov 2004, 19:38
MiestasCOLON Priešų šešėliai

#243 Standartinė Tror » 28 Kov 2005, 12:51

Na, ne hobbitų jis nepamiršo.Prisiminkit Odinochestvo maga :lol:
Tūkstančiaias nematomų siūlų slėgia tave pasaulis. Perkirsi vieną-nusikaltėlis. Dešimt-pasmerktas miriop. Visas-Dievas.

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#244 Standartinė Folkas » 05 Bal 2005, 23:59

Dėmesio! Pranešimas!

Gerb. Forumiečiai,
Mano slapyvardis tikrai negimė nuo Perumovo kraugerio hobito Folko kažkokio ten (pavardės nepamenu). Argi aš panašus į tokį? :lol: Kardu nemosuoju, lankais nešaudau geriau už Isterlingus (kas skaitė supranta).

Su pagarba Folkas

GALIMI GADIKLIAI :!:
Visų pranešimų tikrai neperskaitysiu dėlto beveik garantuoju, kad nuomonė kartosis. Am... Perumovas sakot... Skaičiau... skaičiau dvi dalis. Kažkas sakė, kad trečia yra, bet net nemanau pirkti. Viduržemės dvasios nepajaučiau, net skaitydamas apie dvorfus hobitus, elfus. Hobitai virtę kraugeriais pabaisomis, kurie išžudė 5000 orkų jei neklystų. Jūs pabandykite tai įsivaizduoti. :lol: Aš šitoje vietoje pasijuoksiu, nors galima ir piktai susiraukt :evil: . Nazgulų žiedai kažkaip išliko po Karo už Žiedą. Balrogai žino juos ten... gal kaip "chlapuškė" iššovė koks tai Lemties kalnas. O galas tai išvis fantastika: kaip supratau (nes suprasti buvo sunku) Baltieji uostai nuskendo ir Viduržemę išraižė keletas naujų upių. :lol: Fantastika sakyč :!:
Na aišku gal ir nereikėjo gerb. Perumovui dantų išbarškinti su mediniais kardais, bet per dantį patraukt galima juk. :twisted: On the other hand, labai pykt negalima, nes bandė žmogelis tolkinistam gėri sukurt... Na nepavyko, tai nepavyko. Bet dabar karūnuojamas "metų fantastų" vadinasi rašyt sugeba... Viliuosi knygos bus išverstos į lietuvių kalbą ir galėsiu įvertint. Tiek.
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#245 Standartinė Aiquen » 06 Bal 2005, 00:14

Hm, vos vos pakeičiau savo nuomonę apie NP (neklauskit, kokia proga...). Tei va, išvada- kaip SF "bajavykų" rašytojas jis tikrai labai geras- jei kam patinka būtent tas žanras, viskas ok... Bet visa kita... jam ne tik už fanfikšeną, bet ir apskritai, už bet kokį bandymą rašyti fentezi reikia po dantuką išmušti, o gal ir po tris. :evil:
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Tror
Mūvėjo Žiedą +
PranešimaiCOLON 280

#246 Standartinė Tror » 07 Bal 2005, 16:08

Tomas :P rašėCOLONMan atėjo nušvitimas, pasiekiau nirvaną, ir pagaliau supratau, kur Perumovo bėda. Jis vargšelis prisiskaitė pernelyg daug Tolkino, ir po to jau nesugebėjo atsigauti. Tik naujausiose jo knygose matyti truputis prošvaisčių, net pradėjo SF rašyti, o ir hobitus su elfais beveik pamiršo, gal dar yra žmogui vilties.
Kur gi ne. Savo SF jis tuoj baigs, o prieky fantasy'inis 'Railegas".
O dėl hobitų ir elfų tai galėjo būti blogiau (pvz. pagrind. veikėjas-hobbitas nekromantas su zhilais plaukais :lol: )
Tūkstančiaias nematomų siūlų slėgia tave pasaulis. Perkirsi vieną-nusikaltėlis. Dešimt-pasmerktas miriop. Visas-Dievas.

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#247 Standartinė Exon » 07 Bal 2005, 17:53

O dėl hobitų ir elfų tai galėjo būti blogiau
Durnoje delo nexitroje (VspL: "Blogi reikalai tvarkomi lengvai").
Perskaičiau kažkada Hjervardo pirmąją knygą, ir nutariau, kad NP man užteks. Fantazijos jis per akis turi, kas yra, tas yra, stilius savotiškas. Mušius neblogai aprašinėja, bet mano skoniui pastarųjų meno kūriniui per daug: jei tikrai domėčiausi taktika ir karo menu, tai ir skaityčiau geriau kokį Klauzevicą ar pan. Truksta nuoseklesnio siužeto ir asmenybių, veikejai gana šabloniniai. Na, o pabaigą galima iš "Henos adamanto" ekstrapoliuoti.
Kaip gerai pastebėjo vienas žmogus, NP raštai primena jo profesinę sritį - imunologiją: nesibaigiantys visų prieš visus karai, ir galų gale taip ir lieka neaišku, kas blogiau: ar kad jie vyksta, ar jei jų visai nebūtų :lol:

Ir dar radau vieną geeerą citatą (VspL - pagal pageidavimus) ( (C) Darth Vader) :supz: :
Чаще всего приходится выслушивать бессвязную болтовню лазутчиков из соседнего Хъерварда, где не чтят Учителя, а поклоняются Перуму Разрушителю Миров. Перумиане обычно весьма воинственны и безграмотны, и хотя развязать язык им проще простого (надо только слегка разозлить их), но толку от их признаний почти никакого - они не способны даже определить, с какой стороны света явились, не говоря уже обо всем остальном.
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Tror
Mūvėjo Žiedą +
PranešimaiCOLON 280

#248 Standartinė Tror » 07 Bal 2005, 18:49

Na taip fantazijos jis turi (ir tiek , kad dauguma kitų autorių tik pasvajoti gali)...Tik nevisada tai ka jis nori pasakyti yra suprantama...
Tarp kitko personažai turbūt vienintelis dalykas kuris nuo Dievu mirties buvo Perumovo pagerintas...(jokių Merlinų ir t.t.). :lol:

Vartotojo avataras
Tomas :P
Lietė Žiedą ++
PranešimaiCOLON 303
UžsiregistravoCOLON 07 Bal 2004, 11:51
MiestasCOLON Skeletų krantas

#249 Standartinė Tomas :P » 14 Bal 2005, 15:10

Labai linksma knyga yra Perumovo - Lukjanenkos "Ne laikas drakonams", skaitai ir spėlioji kur kuris rašė, o dar tos aliuzijos į Larperius... :)
Nekenčiu rasizmo ir elfų

Vartotojo avataras
Aleksandra
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 129
UžsiregistravoCOLON 29 Bal 2005, 17:50
MiestasCOLON Fletas didžiuliame Lotlorieno melirne

#250 Standartinė Aleksandra » 04 Bir 2005, 17:36

Nu perskaičiau aš ED.Neblogai,nors vietomis silpnoka,padarytos kelios fakto klaidos(pvz.:Folkas ir kiti eina pro Morajos vartus,kai ŽV Žiedo brolijai pro juos einant juos užtrenkė moliuskas).Stilius irgi toks pakenčiamas,manau drąsiai galima būtų rašyti tvirtą šešetą.

Vartotojo avataras
KRONAS
Forumo barzdyla
PranešimaiCOLON 617
UžsiregistravoCOLON 20 Bal 2005, 11:47
MiestasCOLON Vežimas Pietiniam kely...
CONTACTCOLON

#251 Standartinė KRONAS » 04 Bir 2005, 17:49

//Kronas, pavėlavęs ir uždusęs atbėga į šią giją, porą minučių atsikvepia ir pareiškia//
- Šalin rankas nuo Perumovo. Ginsiu iki paskutinio atodūsio. Savas rašytojas. Tiek dėmesio dvorfams dar niekas nėra skyręs.
//Is Krono akių matosi, kaip tuo yra paglostyta jo savimeilė//
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
[size=75] Boyar Aleksandr of Kislev[/size]

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846
UžsiregistravoCOLON 04 Spa 2004, 11:19

#252 Standartinė shlykshtukas » 04 Bir 2005, 22:24

Kronai, mokykis angliškai ir skaityk Pratchettą. Va jis apie dwarfus rašo nemažai ir fainai. Apie elfus jis irgi, che che che, yra parašęs. :twisted:
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v605/shlykshtukas/47.gif[/img]

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#253 Standartinė Exon » 05 Bir 2005, 20:09

Pritariu, šalin rankas. Tinka tik kojos ir mediniai kalavijai.
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
KRONAS
Forumo barzdyla
PranešimaiCOLON 617
CONTACTCOLON

#254 Standartinė KRONAS » 05 Bir 2005, 22:49

Exon rašėCOLONPritariu, šalin rankas. Tinka tik kojos ir mediniai kalavijai.
//Kronas pasižiūri į Exon, pasiima vidutinio dydžio kirvį ir ima ramiai galąsti//
- Na, mielasis, tuoj aš tave pagirdysiu...

Vartotojo avataras
Palantira
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 59
UžsiregistravoCOLON 19 Lie 2005, 20:47

#255 Standartinė Palantira » 20 Lie 2005, 01:17

Nu nzn man tai visai vidutiniskai tos Perumovo knygos... Nzn tik gal nlb reikia skaityti grynai kaip ZV taciau seip man kaip atskiros (nu su ZV) nlb susijusios knygos tai man visai nieko. Nu kazkaip man patiko tas Vado personazas. Nu toks... Nzn, man patiko... Aisku kad biski gale sunevino jog grynai visa Vidurzemi pakeite taciau seip man tai puse bedos...

Tror
Mūvėjo Žiedą +
PranešimaiCOLON 280

#256 Standartinė Tror » 29 Lie 2005, 09:23

KRONAS rašėCOLON//Kronas, pavėlavęs ir uždusęs atbėga į šią giją, porą minučių atsikvepia ir pareiškia//
- Šalin rankas nuo Perumovo. Ginsiu iki paskutinio atodūsio. Savas rašytojas. Tiek dėmesio dvorfams dar niekas nėra skyręs.
//Is Krono akių matosi, kaip tuo yra paglostyta jo savimeilė//
O, dar vienas... 8)
Tarp kitko Perumovas trechia VM planuoja leisti dvejuose tomuose. Keistai skamba trilogija ish keturiu daliu... :lol:

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#257 Standartinė Laiqualasse » 29 Lie 2005, 11:02

Tror rašėCOLON O, dar vienas... 8)
Tarp kitko Perumovas trechia VM planuoja leisti dvejuose tomuose. Keistai skamba trilogija ish keturiu daliu... :lol:
Plagiatorius :evil: Šiam pasauliui užtenka vienos trilogijos iš daugiau nei trijų (konkrečiai penkių) dalių ;)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
KRONAS
Forumo barzdyla
PranešimaiCOLON 617
CONTACTCOLON

#258 Standartinė KRONAS » 29 Lie 2005, 11:06

Laiqualasse rašėCOLONPlagiatorius :evil:
Pati tokia... Geros literatūros niekada nebus gana. Juolab, kad ši trilogija yra dar įdomesnė už savo pirmtakę. :p

Kronai Kronai... Jau nebenaujokas, galėtum žinoti :axe: Laiqua yra jis, o ne "pati tokia".

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#259 Standartinė Starlin » 29 Lie 2005, 11:45

Laiqualasse rašėCOLONŠiam pasauliui užtenka vienos trilogijos iš daugiau nei trijų (konkrečiai penkių) dalių ;)
Apie kokią tu čia trilogiją? Nebesusigaudau... Jeigu apie Tolkiną, tai jis trilogijos gyvenime nėra rašęs :p
KRONAS rašėCOLONPati tokia...
:shock:

Tror
Mūvėjo Žiedą +
PranešimaiCOLON 280

#260 Standartinė Tror » 29 Lie 2005, 11:46

He-he, matau kai kas nepriprato prie ilgesniu ciklu. :lol: Isivaizduoju ka tu apie R.Salvatores Drizzt'a pasakytum...

BUTTON_POST_REPLY