Nik Perumov

Laurië lantar lassi: įvairi literatūra.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Darla_Jr
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 635
UžsiregistravoCOLON 11 Lie 2004, 14:44
MiestasCOLON Barsukų g. 23, Hobitonas
CONTACTCOLON

#161 Standartinė Darla_Jr » 11 Lie 2004, 14:57

Skaičiau "Elfų durklą" ir pasibaisėjau.Kaip tai galima vadinti "Žiedų valdovo" tęsiniu? :evil: Antros dalies net neketinu skaityt, nes teršia smegenis ir gadina gražią Viduržemio iliuziją.

Beje, aš čia naujokė ir man viskas nepažįstama, tikiuosi, priimsite mane...

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#162 Standartinė Starlin » 11 Lie 2004, 15:43

Aišku, priimsim. Ypač į anti-NP būrį ;).

Aš tik perskaičius Shippey supratau, kodėl man buvo nuobodūs tie 30 ED puslapių: Tolkienas turėjo koncepciją ir žinojo, kodėl jam reikia rašyti - jis turėjo pasaulį, kuris tiesiog prašyte prašėsi atskleidžiamas. Perumovas naudojosi jau Tolkieno "praskleistu" pasauliu ir savos koncepcijos neturėjo. Kiekvienam smagu pasidairyti po Viduržemę, bet, kaip jau ir anksčiau rašiau, tie pasidairymai įdomūs nebent pačiam individui. Va kai skirtingi viduržemiški alter ego susiduria (kaip RPG), tada jau darosi įdomiau... Neskaičiau pirmos dalies, neskaitysiu ir antros. Hau.

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#163 Standartinė Coranar » 11 Lie 2004, 15:53

Mjoo...Man tai tos knygos įdomios, tačiau kodėl taip tragiškau-iki Dagor Dagorato, Paskutiniojo mūšio nuėjo, iki visiško pasaulinės tvarkos pakeitimo, o galų gale, jam matyt-įdėjų pritrūlo-veikėjų misija-sunaikinti 9 Nazgūlų žiedus, sulietus į vieną..Spėkite, kur?Puiki komedija išeina, galėjo ką nors įdomesnio sugalvot.N

Tačiau knygoj man labai patinka tas, kad jį gražiai susieta su ŽV, paiškinta kodėl tas ar anas vyksta...
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Vartotojo avataras
Darla_Jr
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 635
CONTACTCOLON

#164 Standartinė Darla_Jr » 13 Lie 2004, 12:57

Girdėjot šitą?Vakar perskaičiau, tai taip ilgai žvengiau..Gryna teisybė :D
Numirshta Roger Zelazny, patenka į dangų... Shventas Petras patikrina jį, apzhiūri :
- Aha, tai pats ponas rashytojas? Puiku, jums va ant to debesėlio reikia, ten visi jūsishkiai renkasi.
Na, nuplasnoja Zelazny ant to debesėlio, zhiūri- visi senieji fantasati sėdi, kas arbatytę gurkshnoja, kas kavutę su brendzhiu, kas brendį be kavutės...
... Ir staiga kad shoks ant jo kazhkoks seneliokas, peiliu uzhsimojęs!
Visi supuolė, laiko zhmogelį uzh rankų:
- Tu ką darai!? Čia gi savas, čia Zelazny!
Senukas apsiramina ir liūdnai pasiaishkina:
- Atleiskite... Mano pavardė- Tolkienas. Ash čia, matote, niekaip Perumovo sulaukt negaliu...
[/i]

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#165 Standartinė Aiquen » 13 Lie 2004, 13:17

Ak, tiesiog širdis dainuoja matant, kaip plečiasi Anti-NP gretos :lol:
Bet kadangi "priešą reikia pažinti", rudeniop (nenualpkit) ruošiuosi pabandyti paimti į rankas ED. Pažiūrėsim, ar stiprūs mano nervai, Jei ištempsiu bent 100 puslapių, kas nors turėsit nupirkti man picą ;) :lol:
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#166 Standartinė Laiqualasse » 13 Lie 2004, 13:57

Aiquen rašėCOLONJei ištempsiu bent 100 puslapių, kas nors turėsit nupirkti man picą ;) :lol:
Atiduosiu tau savąją, kurią tu man vis dar skolinga ;)

Beje, knygyne mačiau SIAUBINGĄ DALYKĄ - antrąją 'Tamsos Žiedo' dalį lietuviškai :cry: :cry: :cry:
Ir kurgi ritasi pasaulis :cry: Mes lyg į Europos Sąjungą įstojom, ne atgal į Didžiają Tėvynę? :? :lol:
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#167 Standartinė Aiquen » 13 Lie 2004, 14:19

Aišku, atiduosi- kad tik pačiam valgyt nereiktų :p
Nors nematau nieko bendro tarp rusiškų knygų vertimo ir ES ;) Kaip ir nejaučiu priešiškumo nei Rusijai, nei rusų kalbai. Mano priešas- NP, bet dėl jo visos valstybės nurašyti nederėtų...
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#168 Standartinė Laiqualasse » 13 Lie 2004, 14:26

Aš ir nenurašinėju. Tiesiog susipažinau su vienu JRRT antipodu, dabar norėčiau susipažint su kitu, iš kitos Atlanto pusės - Terry Brooks. ;)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Tror
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 280
UžsiregistravoCOLON 24 Kov 2004, 19:38
MiestasCOLON Priešų šešėliai

#169 Standartinė Tror » 14 Lie 2004, 19:01

Coranar rašėCOLONMjoo...Man tai tos knygos įdomios, tačiau kodėl taip tragiškau-iki Dagor Dagorato, Paskutiniojo mūšio nuėjo, iki visiško pasaulinės tvarkos pakeitimo, o galų gale, jam matyt-įdėjų pritrūlo-veikėjų misija-sunaikinti 9 Nazgūlų žiedus, sulietus į vieną..Spėkite, kur?Puiki komedija išeina, galėjo ką nors įdomesnio sugalvot.N

Tačiau knygoj man labai patinka tas, kad jį gražiai susieta su ŽV, paiškinta kodėl tas ar anas vyksta...
Pabaiga tikrai komedija, bet ne tokia kai Hennos adamantas...Hjervardo kronikose ir Kardu saugotoje tokiu nesamoniu nebuvo achiu Dievui.
Tūkstančiaias nematomų siūlų slėgia tave pasaulis. Perkirsi vieną-nusikaltėlis. Dešimt-pasmerktas miriop. Visas-Dievas.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#170 Standartinė Aiquen » 15 Lie 2004, 02:23

Ho ho, Tror, senokai tavęs nesimatė NP gynėju fronte :wink: :lol:
Rimtai- Laiqua, ar turi dar tą nelemtą knygą? Manau, pasiskolinčiau iš tavęs... Nes vien akiračio plėtimui jos tikrai nesiruošiu pirkti ;)

Vartotojo avataras
Darla_Jr
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 635
CONTACTCOLON

#171 Standartinė Darla_Jr » 15 Lie 2004, 13:34

Aš tai knygas, kurių nenoriu pirkti, bet noriu paskaityti, skaitau "baltų Lankų" knygyne.Puikus pasiūlymas-galima gerti arbatą, valgyti pyragaičius, sėdėti ant pufo arba prie staliuko ir skaityti kokią nors naują knygą, tereikia tik už maistą susimokėti. :D Tikra kultūros oazė.

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138

#172 Standartinė Coranar » 15 Lie 2004, 15:55

Aš ten ne vieną knygą esu peskaičiusi, savo svoriu kankindama apatines lentynas....

Np gynėjai, anti Np.....Aš per vidurį barikadų :!: :D
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#173 Standartinė Maja » 15 Lie 2004, 17:12

Yra toks posakis:
Kai žirklės susiglaudžia, blogiausia būna tam, kas tarp jų :twisted: Todėl siūlau rimtai pamąstyti dėl tokios savo pozicijos ir skubiai pereiti į anti-NP gretas (bo mūsų daug ir mes jėga) :lol:
:)

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138

#174 Standartinė Coranar » 15 Lie 2004, 17:22

Tada aš einu kur ant rankenos.Ant Anti-Np rankenos, kad toji sunkiau sukiotusi-negražu pulti, kai priešų daug mažiau....

Vartotojo avataras
elbereth
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 70
UžsiregistravoCOLON 24 Kov 2004, 22:25
MiestasCOLON Hornburgas

#175 Standartinė elbereth » 16 Lie 2004, 00:20

kas cia pica zadejo pastayt jei 100 puslapiu Perumovo iveiks? as iveikiau...bet oi kaip sukiai!!!! kad zinotumet kiek man tai pastangu kainavo...#-o bet kaip sakoma priesa reikia is arti pazinti. As su juo jau susipazinau, daugiau man situ kankinimu nereikia... knyga is tu kur skaityti neimanoma. skaiciau po puslapi i diena :))
Pesimistas - tai toks žmogus, kuris iš dviejų blogybių pasirenka abi.
- Oskaras Vaildas

Vartotojo avataras
Aewen
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 12
UžsiregistravoCOLON 14 Lie 2004, 12:55

#176 Standartinė Aewen » 17 Lie 2004, 13:10

o kiek picų už tai, kad įveikiau visą knygą?
nors šiaip nesupratau, kam jam prireikė juodinti gražią Tolkieno parašytą istoriją??? ir šiaip rašytojas ne koks, tai, matyt, ir ėmėsi gudrybių - parašė puikios knygos pratęsimą... dabar reikės dar kelis kartus perskaityti ŽV seriją, kad po to nemanyčiau, jog Tolkienas rašyt nemoka...

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138

#177 Standartinė Coranar » 17 Lie 2004, 17:47

Ar tik man nelaikas liautis čia lankytis?kas ,jau kas, bet aš tikrai prieštarauju pačiai sau.Tai gerai, tai blogai-negaliu stoti ne į jokį frontą-nei NP, nei anti-Np.Bezabrazija*patyliukias smunka iš gijos, kol galutinai nesusipainiojo*

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#178 Standartinė Exon » 28 Lie 2004, 03:26

Nereikia jungis prie jokių frontų, tiesiog turėk savo laisvą ir nepriklasomą nuomonę :wink:
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
Toma
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 758
UžsiregistravoCOLON 04 Geg 2004, 16:27

#179 Standartinė Toma » 28 Lie 2004, 09:31

Laisva ir nepriklausoma nuomonė. Žodžiu, skaitau aš antrą to, taip vadinamo, tęsinio dalį. Na ir ką? Ir nieko. Skaitau ir tiek. Iš smalsumo. Paauglystėje buvau kategoriška, dabar jau nesu tokia, todėl daug reiškinių, manau, reikia priimti su lengva ironija ir nesinervinti. Pvz., kai antroje "tęsinio" dalyje pasirodė, kaip ten parašyta, patsai Sarumanas (aha!), skaniai pasijuokiau ir tiek. Tačiau net matau, koks būtų profesoraisu veidas... Tą galima spręsti iš jo minčių laiškuose. Belieka tikėtis, kad NP vis tiek kada nors sulauks deramo atpildo ;)

Tror
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 280
UžsiregistravoCOLON 24 Kov 2004, 19:38
MiestasCOLON Priešų šešėliai

#180 Standartinė Tror » 28 Lie 2004, 20:05

Taip. As vos grizhau ish ligonines o jus jau spejot... :? :evil: Nagi, nagi pazhiuresim ko Perumova dabar kaltina: Kad ED negalima vadinti ZhV tesiniu, tuo, kad jis supykde Tolkiena ir mirs bjauriuose kanchiuose degindamas profesoriaus (anekdotu prashau nepatekti- antitolkienistai irgi anekdotu turi 8) ), dar jus Ji kaltinat, kad jo knyga ishverte ( o jis apie tai rodos net nezinojo kol nepamate savo oficialiam saite). Jus necivilizuotos kiaules ir barbarai nekenchiat Perumovo tik del to, kad jis "isdriso" ishniekinti Tolkino pasauli ir TAPTI POPULIARUS. Jus jo nekenchiate nes jis pavoge Tolkieno shloves dalele. Jis jau seniai ta uzsiemima metes ir TZ tik veiena knyga ir jus ja vertinsit vienodai : kad ir kaip ji parashyta-ji blogis ir t. t. Pazhiurekite i save jums ne geda??? Tphu. :evil: :evil:

Ne, negėda. Nes kritika, tai dar ne užgauliojimas, skirtingai nuo tamstos pranešimo. Tror, gauni labai rimtą ĮSPĖJIMĄ.
Tūkstančiaias nematomų siūlų slėgia tave pasaulis. Perkirsi vieną-nusikaltėlis. Dešimt-pasmerktas miriop. Visas-Dievas.

BUTTON_POST_REPLY