Knygų lentyna

Laurië lantar lassi: įvairi literatūra.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Elesaras
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 61
UžsiregistravoCOLON 10 Spa 2008, 16:06
MiestasCOLON Kaunas

#201 Standartinė Elesaras » 19 Rgs 2009, 20:13

skaičiau Eragona ir dabar skaitau vyriausiajį

Vartotojo avataras
Achmudas
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 23
UžsiregistravoCOLON 31 Lie 2009, 11:42
MiestasCOLON Jurbarkas - Vilnius

#202 Standartinė Achmudas » 19 Rgs 2009, 21:45

Elesaras rašėCOLONskaičiau Eragona ir dabar skaitau vyriausiajį

verta skaityti? :)

Vartotojo avataras
Vulpecula
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 466
UžsiregistravoCOLON 08 Spa 2007, 18:43
MiestasCOLON Vilniava

#203 Standartinė Vulpecula » 21 Rgs 2009, 19:52

verta, visai įdomios knygos, dabar skaitau trečiąją, "ugnies kardas". šiaip tai man tos knygos toks tolkieno knygų, hario poterio ir "raganiaus" serijos kratinys, ta "senoji kalba" tokia, kad neįsivaizduoju kaip ja būtų galima kasdien bendraut nenusilaužiant liežuvio, ir dar kai pagalvoji kad tai elfų kalba, kažkaip sunku patikėt :lol:

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#204 Standartinė le_golas » 21 Rgs 2009, 20:32

Achmudas rašėCOLON
Elesaras rašėCOLONskaičiau Eragona ir dabar skaitau vyriausiajį

verta skaityti? :)
Ne.
What have I got in my pocket?

Vartotojo avataras
Bombadilas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 785
UžsiregistravoCOLON 01 Bir 2009, 16:24
MiestasCOLON Old Forest

#205 Standartinė Bombadilas » 24 Gru 2009, 13:29

na kam nepatinka tai tikrai geriau neskaityti, bet dabar pats rankas uždėjau ant 3 dalies, tai kol kas galiu tik pagirt, esu skaitęs pirmas 2 dalis, tai ši knyga man prilygsta žiedų valdovui, ar Raganiui (gal kas skaitė?).

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#206 Standartinė Folkas » 26 Gru 2009, 14:05

Raganius, kaip knyga, buvo toks absoliutus nusivylimas. Net nebaigiau skaityt. Gal kam reikia? Galiu parduoti. Taip pat turiu ir Kregždės bokštą. Taip pat nepabaigiau. Taip pat parduodu. :) Sapkovskis man neina...
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Vartotojo avataras
Morwena
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 53
UžsiregistravoCOLON 22 Sau 2009, 18:47
MiestasCOLON Valinor
CONTACTCOLON

#207 Standartinė Morwena » 26 Gru 2009, 22:37

Folkas rašėCOLONRaganius, kaip knyga, buvo toks absoliutus nusivylimas. Net nebaigiau skaityt. Gal kam reikia? Galiu parduoti. Taip pat turiu ir Kregždės bokštą. Taip pat nepabaigiau. Taip pat parduodu. :) Sapkovskis man neina...

Na man kaip ir reiktų to raganiaus :oops: :roll:

Vartotojo avataras
greitmintis
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 162
UžsiregistravoCOLON 30 Spa 2009, 13:18
MiestasCOLON PC

Beware, truputį atpasakosiu siužeto fragmentus

#208 Standartinė greitmintis » 27 Gru 2009, 14:26

Matyt, "Eragono" rašytojas nusprendė Žvaigždžių karus ir ŽV sudėt į vieną ir pažiūrėt kas gausis. Razakai visiška nazgulų kopija, vardų daug pasiskolinta, drakonas perskrenda pasaulį per tris dienas, nepaliekant skaitytojui jokių paslapčių. Pirma knyga visai nieko, tik kartais atrodo, kad tie vardenai lyg ir blogiečiai. Taip pat matyt rašytojas yra ir prie WoW prisėdęs, jei jau mini visokias energijas, magijas ir burtažodžius. Kitos knygos visiškas epic fail, nes be sedėjimo ir mokymosi iš Oromio(vardas irgi kažkur girdėtas) arba alpčiojimo dėl galimos atakos nieko daugiau nepaskaitysi. Trečia knyga-jokio veiksmo. Didžiai gailiuosiu, kad Eragoną buvau perskaitęs ankščiau nei peržiūrėjęs ŽV. Visgi, kam įdomūs bet kokios fantasy literatūros-skaitykit. Gal ir perspaudžiau, nes autorius dar jaunas, bet čia mano nuomonė.

Vartotojo avataras
Morwena
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 53
UžsiregistravoCOLON 22 Sau 2009, 18:47
MiestasCOLON Valinor
CONTACTCOLON

#209 Standartinė Morwena » 27 Gru 2009, 18:40

Gal kas nors kur nors skladuke turi knyga Poulas Andersonas "Vadinkite mane Džonu" ? gal parduodat ar išnomuojat? :roll: o gal kas nors galėų pametėti nuoroda bent internetiniam pasiskaitymui ir akių pavarvinimui? :)

Vartotojo avataras
Bombadilas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 785
MiestasCOLON Old Forest

#210 Standartinė Bombadilas » 28 Gru 2009, 19:28

na nežinau, kiekvieno nuomonė skirtinga, bet man ir Eragonas ir Vyriausiasis ir Ugnies Kardas ( va čia vienintelė problema, skaičiau angliškas ištraukas, tai man pavadinimas nepriimtinas :D ) man labai patiko, nežinau, gal žmogus ir pasiskolino kažko iš kažko, bet bent jau sūkūrė įdomų tekstą į kurį nereikia per daug gilintis ir gali ramiai pasaitinėt kai nėr ką veikt :D :D

Vartotojo avataras
Bombadilas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 785
MiestasCOLON Old Forest

#211 Standartinė Bombadilas » 01 Sau 2010, 17:42

Kam Raganius rūpi tai yra gana įdomus puslapis apie jį: http://raganius.at.ua/index/0-1 :D

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#212 Standartinė Indraja » 31 Sau 2010, 02:53

Pasaulis manęs daugel metų klausė, ar skaičiau Umberto Eco. Taigi, jo ir ypač Exon rekomendacijų dėka perskaičiau "Fuko švytuoklę" (gerą - irgi labai dėkui Exon, kad atkreipė dėmesį, jog į tai reikia kreipti ypatingą dėmesį! - vertimą, E.Kostiukovič, "Simpozium"). Baimindavausi, esą tai bus toks intelektualumo bokštas, jog į jį neįkopsiu, tačiau anaiptol - visa reikiama informacija paaiškinama, ironija ne ciniška, nepaisant visos ironijos, pakanka nuoširdumo, veikėjų tragikomiška istorija labai žmogiška, autorius nebijo dėstyti paprastų, seniai žinomų, ir kažin kokiu būdu ne vieno visgi pamirštų tiesų. Atskirai pradžiugino puikiai perteikta vietos, Amatų muziejaus, dvasia. Ir pasakojimai apie italų Antrąjį pasaulinį (štai kur jis buvo pilietinis... tačiau kokie žmonės, kai viskas baigiasi, eina žuvusiųjų laidoti kartu, o ne griežia dantį ant kaimynų penkiasdešmt metų!).
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
King ov Isengard
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 226
UžsiregistravoCOLON 04 Kov 2009, 12:20
MiestasCOLON Gorgoroth
CONTACTCOLON

#213 Standartinė King ov Isengard » 01 Vas 2010, 17:16

nelabai kas paminėjo, bet labai padori knyga pasirodė - man netikėtai - lietuvių kalba - "Poetinė Eda"
http://www.manoknyga.lt/knyga/poetine-eda.html

Edit: beje, o C. S. Lewis yra parašęs ką nors rimtesnio? Na, "Narnijos Kronikos", sakykime, dar pusė bėdos, bet "Kosminė trilogija" tai pasirodė neprastas šlamštas. Iš esmės, tik dėl viršelių ir teapkreiptinas dėmesys
Paveikslėlis

Edit: o Narnijos kronikų alma littera išleis ir antrą dalį jau, būtent drabužių spintą
http://www.blackmetal.lt/ Is sex dirty? Only if it's done right. Woody Allen

Vartotojo avataras
DarkElf
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 6
UžsiregistravoCOLON 31 Sau 2010, 20:44
MiestasCOLON Kaunas

#214 Standartinė DarkElf » 17 Vas 2010, 20:58

O kaip jum ''vampyrine'' fantastika? Kiek pastebejau, dabar ji labai populiari pasidare ... :-k
Tavo realybe man yra iliuzija.

Vartotojo avataras
Bombadilas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 785
MiestasCOLON Old Forest

#215 Standartinė Bombadilas » 17 Vas 2010, 21:24

kažkur skaičiau apie "pedofila" vampyra, bet neatsimenu kur (čia forume), o šiaip kartais su tais vampyrais labai perspaudžia, privaro nesamoniu patys rasytojai, nors pasitaiko ir geru :D
Paskutinį kartą redagavo 1 Bombadilas. Iš viso redaguota 18 kartus.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#216 Standartinė Laiqualasse » 17 Vas 2010, 23:01

DarkElf rašėCOLONO kaip jum ''vampyrine'' fantastika? Kiek pastebejau, dabar ji labai populiari pasidare ... :-k
Ten ne vampyrai, ten saulės baterijomis varomi diskobolai! ;) (©)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
King ov Isengard
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 226
UžsiregistravoCOLON 04 Kov 2009, 12:20
MiestasCOLON Gorgoroth
CONTACTCOLON

#217 Standartinė King ov Isengard » 19 Vas 2010, 11:32

Geriausia knyga apie vampyrus "Įsileisk mane", kątik obuolys išleido, mugėj 15 Lt. Visai kitokia istorija, visai kitokie vampyrai. Toli gražu ne tas amerikhoniškas popselis. (Čia ir tas filmas, kas matėt).

Beje, kalbant apie knygų mugę, Gimtojo žodžio išleista Tolkino biografija, na, ta, kur nesveikai kainavo, mugėje - tik 10 LT!

o Baltų lankų stendo pakrašty - visos anglų kalba tolkieno knygos, po dvidešimt kelis litus. Šiaip to juodo harpercollins leidimo, tik hobbito yra dar ir kitas leidimas

Eidt: žodžiu, kaip suprantu, iš reakcijų (ne-reakcijų), Lewis yra lievas :)
Paskutinį kartą redagavo 1 King ov Isengard. Iš viso redaguota 20 kartus.
http://www.blackmetal.lt/ Is sex dirty? Only if it's done right. Woody Allen

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#218 Standartinė Laiqualasse » 19 Vas 2010, 14:05

King ov Isengard rašėCOLONEidt: žodžiu, kaip suprantu, iš reakcijų (ne-reakcijų), Lewis yra lievas :)
Lewis'o skaičiau visą "Narniją". Patiko, nors ir labai akivaizdi bei tiesmuka katalikiška propaganda. Daugiau neskaičiau nieko, girdėjau apie "Kosminę trilogiją" ir lygtai apie dar kažkokių keletą knygų, kurių net pavadinimų neatsimenu...
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high

Vartotojo avataras
DarkElf
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 6
UžsiregistravoCOLON 31 Sau 2010, 20:44
MiestasCOLON Kaunas

#219 Standartinė DarkElf » 19 Vas 2010, 17:11

Taip, ''Isileisk mane''yra vienas geresniu filmu. O knyga nustebino. Sokiruojanti tokia :)
Tavo realybe man yra iliuzija.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#220 Standartinė Laiqualasse » 28 Vas 2010, 18:35

Po truputį skaitinėju vieną iš begalybės pastaruoju metu pasipylusių fentezi trilogijų: Trudi Canavan "The Dark Magician". Ir, priešingai išankstiniam nusistatymui, man ji visai patinka. Šiuo metu įpusėjau antrąją knygą, ir kol kas nei ypatingų klišių nepastebiu, nei nuobodu darosi, nei logikos skylių didelių.

BUTTON_POST_REPLY