Knygų mugė

Laurië lantar lassi: įvairi literatūra.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Nimrodel
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 944
UžsiregistravoCOLON 12 Rgp 2007, 11:41
MiestasCOLON Pilaitė

Knygų mugė

#1 Standartinė Nimrodel » 20 Vas 2020, 19:12

Ką ten gero?
¯\_(ツ)_/¯

Vartotojo avataras
Shienpjovys
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 32
UžsiregistravoCOLON 21 Spa 2006, 12:36

Re: Knygų mugė

#2 Standartinė Shienpjovys » 25 Vas 2020, 18:43

Paveikslėlis

Dar ne ant visų turiu parašus. Medžioju Nazgulus

Vartotojo avataras
Nimrodel
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 944
MiestasCOLON Pilaitė

#3 Standartinė Nimrodel » 25 Kov 2020, 23:50

Kas, kad lygiai po mėnesio atrašau. Tik viena sutampa. Fotkės neturiu, bet susišaudžiau Laiquos opusą, Karsavino "Apie tobulybę", Railos "Lietuvystės Mozė" ir Martyno Jakulio apie špitoles LDK. Autografą vieną irgi jau turiu.
¯\_(ツ)_/¯

Vartotojo avataras
Mistress of All Evil
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 76
UžsiregistravoCOLON 12 Sau 2013, 04:43

#4 Standartinė Mistress of All Evil » 29 Bal 2020, 17:27

Šiemet pirmą kartą per pastaruosius kažkiek metų (10? manau, kad 10) pasakiau, kad neisiu į Knygų mugę ir sėkmingai nėjau! Socialiai jaučiuosi nieko nepraleidusi. Dar nebuvo pokalbio, kur visi kalbėtų apie tai, ką pamatė knygų mugėj, o aš jausčiausi nesuprantanti, apie ką kalbama. Vis tiek visi į skirtingus susitikimus eina, tai jokio socialinio bendrumo po to nebūna. Pvz., kai nepažiūri kokio filmo, tai gali būt, kad nepagausi bajerių ir pan., bet Knygų mugė tokio efekto neturi.

Knygų turėjimo prasme taip pat jaučiuosi gerai, nes vis dar turiu namie daugiau neperskaitytų knygų, negu perskaitytų (aš kai perskaitau, tai kam nors atiduodu dažniausiai, kam dulkes rinkt. Nebent gera knyga labai, tada pasilaikau, nes gal norėsiu skaityt antrą kartą).

Kas dėl sutaupymo, tai pernai pirkau "pigiau" ten Baltušio dienoraščio I dalį, vėliau paaiškėjo, kad 5 eurais brangiau nei leidyklos parduotuvėj po mugės. :sm7: Dar reikėjo tą brangesnę plytą paskui tąsyti po visą Litexpo. Ir net jei knygos ten būna 2-3 eurais pigesnės, kiek knygų reikia nusipirkti, kad atsipirktų bilieto kaina?

Žodžiu, manau, kad nieko nepraradau, kitais metais irgi neisiu, neverta.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Nimrodel
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 944
MiestasCOLON Pilaitė

#5 Standartinė Nimrodel » 18 Geg 2020, 16:20

Aha, aš mugėje sutikau savo magio vadovą, jis toks biškį kairuolis, tai sakė, kad paskutinį kartą mugėje lankėsi gal 2006 metais, o dabar irgi atėjo tik tam, kad diskusijoje sudalyvautų. Sakyčiau, net įkvėpė :D
¯\_(ツ)_/¯

Vartotojo avataras
Shienpjovys
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 32
UžsiregistravoCOLON 21 Spa 2006, 12:36

#6 Standartinė Shienpjovys » 20 Geg 2020, 10:50

Aš paskutinius 2-3 patenku į litexpo renginius nemokamai, vienas mažų narystės TL benefitų.

BUTTON_POST_REPLY