(ne) Visa tiesa apie filmą "Žiedų Valdovas"

Elenion Ancalima: filmai pagal J.R.R.Tolkien'o kūrybą.
Žinutė
Autorius
Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#41 Standartinė Indraja » 24 Gru 2004, 11:23

Turbūt Goblino meno. Tik kad nelabai jo humorą suprantu... Turbūt todėl, kad pats geriausias humoras man - tolkinistinis, o jo - ne tolkinistinis.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Svečias

Goblino vertimas

#42 Standartinė Svečias » 24 Gru 2004, 11:54

Indraja rašėColonTurbūt Goblino meno. Tik kad nelabai jo humorą suprantu... Turbūt todėl, kad pats geriausias humoras man - tolkinistinis, o jo - ne tolkinistinis.

NA Goblinas ne tik juokingai vercia...juokingu vertimu pas ji tik 5poros..istikruju tai jis vercia teisingai.na ne taip kaip mes pripratom ziureti filma su belenkokiu vertimu!Jis teisingai isvercia filma.nebelenkaip. :idea:visa tiesa atskleidzia,apie ka filme sakoma.

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#43 Standartinė Alatar » 24 Gru 2004, 12:28

ayyyyyyyyyyy :shock: Goblinas bus?? :shock: jeeee :o

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#44 Standartinė Indraja » 02 Sau 2005, 15:31

„Bomžo sugrįžimas“ ganėtinai patiko. Gerai, kad pakeista beveik visa muzika, kad pagražintas vaizdas. Patiko, kad humoras smarkiai politizuotas, tačiau per didelio šališkumo nėra (teisingiau – yra, bet pats šališkumas komiškas).
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#45 Standartinė Alatar » 02 Sau 2005, 15:33

mjoo..gaila iki galo nepamačiau :? bet kiaulinis orkų vadas-Juščenko tai liuks :wink: o Legis,kalbantis su estišku-suomišku akcentu-išvis super :lol:

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#46 Standartinė Starlin » 02 Sau 2005, 15:49

Aišku, būtų buvę smagu, jeigu būčiau supratusi daugiau (o dar smagiau, kad išvis kažką supratau - atrodo, sesijos artėjimas duoda rezultatų), bet patiko tikrai labai. Ypač buvę oligarchai ir "Etalonas". Ir Moisejevas :mrgreen: :p Ir inteligentas...

Vartotojo avataras
hekla
Baltosios Tarybos Varda
PranešimaiCOLON 607
UžsiregistravoCOLON 04 Rgs 2005, 12:24
MiestasCOLON vlk...

#47 Standartinė hekla » 23 Spa 2005, 10:50

Matau, kad filmas turėtų būti bomba... Ar žinot, kokių nors raktinių žodžių... :?:
[url]http://s1.gladiatus.lt/game/c.php?uid=25585[/url]

Vartotojo avataras
hekla
Baltosios Tarybos Varda
PranešimaiCOLON 607
MiestasCOLON vlk...

#48 Standartinė hekla » 08 Lap 2005, 20:42

Žmonės, ar tiesiog nieko nezinot, ar šiaip tingit ką nors parašyti... Būkit geri pasidalinkit informacija...nes tapsiu neprognozuojama... :twisted:

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#49 Standartinė Folkas » 08 Lap 2005, 20:49

hekla, čia yra kalbama apei LotR parodijas. Na kaip parodijas, tiesiog vertimus. Ten "vertėjas" vadinamas Goblinu, parašo komiškus rusiškus vertimus, kurie kartais laaaaaabai prajuokina. :)
Paskutinis filmas Žiedų valdovas- Bomžo sugrįžimas, jau seniausia išėjęs, o iš kur jį siųst, tai nežinau. Geriau dar kartą pažiūrėk normalų LotR'ą... :wink: Naudingiau bus.
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Vartotojo avataras
hekla
Baltosios Tarybos Varda
PranešimaiCOLON 607
MiestasCOLON vlk...

#50 Standartinė hekla » 08 Lap 2005, 20:57

Ei, Folkas, prajuokinai... :lol: Visą šitą giją perskaičiau kokius 3 kartus... O knyga, mano manymu, dar naudingesnė už filmą... Bet nuo parodijų niekada nebėgau ir nesiruošiu bėgti... :twisted:

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#51 Standartinė Folkas » 08 Lap 2005, 21:01

Tai ir nesiūlau bėgt. :) Kaip kažkas kažkada sakė (atrodo netgi šioje gijoje), kad iš savęs pasijuokti kartais labai linksma. Taigi linksminkis, hekla. Aš tai rusu kalboje nesu perdidelis asas, dėl to 2/3 filmo nesuprantu.

Va kaip linksma, kad dar liko kažkas, kuo galiu prajuokint! Weeeehaaa!!!
*sėdėdamas ant ristūno, šaudo iš revolverių į orą ir mojuoja savo kaubojiška skrybele*
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#52 Standartinė Indraja » 04 Bal 2006, 13:55

Ne Goblinas, bet netoli nuo to.
Perkeliu tas citatas, visgi jos - savitas indėlis filmo analizėn (o maniau, kad tik asmuo, kuris vos pamatęs tą dizainą, tiesiai paklausė "kodėl kaip ...?", tokio sugedimo laipsnio :lol: ). Bet tada pats bokštas - kas?... Ir dargi raguotas (go to "feminist" "historical" fiction). Visgi ten buvo ...e... pusiausvyra...

"Transamerika": "ten yra toks bokštas, ir tokia akim, panašia į moters [reprodukcinį organą], ir visos jėgos siekia jį sunaikinti.. "

7MD Pukytė, "Blogas dizainas": "...kodėl filme "Žiedų valdovas" blogio pasaulis atsiveria moters lyties organo pavidalu? Ar negalima buvo kokio nors kito dizaino parinkti?"
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#53 Standartinė Exon » 15 Bal 2006, 18:11

Aš irgi manau, kad bokštas pilnai atsveria, erm, "akies" simboliką… Ta prasme, ne simboliką, o ką Akies atžvilgiu prigalvojo. Lygių galimybių komitetas gali miegoti ramiai :tonqe:
Ale atėjo feministės ir pavertė elegantišką gotikinį bokštą kai kuo ant dar kai ko. "Kiekvienas supranta pagal save!" :dancing:
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#54 Standartinė Indraja » 02 Sau 2007, 01:14

‚Trouble of the Rings‘, «Суета вокруг колец», „Sumaištis dėl žiedų“ (taisa - šis majiškas vertimas gražesnis).
Pamirškite Gobliną. Tai yra tai, ką iš „Žiedų valdovo“ filmo gali padaryti tolkinistai!
Trys netrumpos serijos, itin nenuobodžiai perpasakojančios istoriją ir atskleidžiančios daugybę filmu (ir Tolkino knygomis) besidomintiems asmenims itin svarbių detalių. Kur buvo devintasis, PJ filme nepastebėtasis, nazgūlas? Kokių priemonių turėjo griebtis režisierius, kad taip efektyviai apkarpytų siužetą? O kas iš tikrųjų kaltas dėl ne vieno netikėto – turint omeny knygos egzistavimą – istorijos vingio?.. (Fanai žino: šauniausią „Matricos“ agentą pavojinga įsileisti į bet kurį pasaulį! Bet ne viskas taip paprasta...) Kodėl balrogas taip niršo ant Gandalfo? Kokio kūrinio gerbėja yra Šeloba? Ir galiausiai – kas iš tikrųjų nutiko Žiedui?
Atsakymai – šauniame filme, sužavėsiančiame jus peizažais, interjerais ir architektūra, priblokšiančiame audringomis kautynėmis ir ligi šiol neregėtomis fantastinėmis būtybėmis, sujaudinsiančiame personažų santykiais. Žaidynės prasideda!
O štai pora identifikuotų aktorių:
Иван Серебренников – Teodenas – Tingolas iš Finrod Zong;
Мин Кау (Виктор Стригун) – Gandalfas – Kurufinas iš ten pat.
Ačiū Kemenkiri ir Hildiko!
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Ieva
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 34
UžsiregistravoCOLON 02 Bir 2008, 16:20
MiestasCOLON London, UK

#55 Standartinė Ieva » 28 Lie 2009, 20:47

Hm. Juoktis man patinka, bet, visgi, ne šioje vietoje. Kažkaip parodijos iš LOTR filmų apskritai ne prie širdies. Išsityčiojimas iš to, iš ko neturėtų būti tyčiojamasi. Žodžiu... Mano vaikinas kaip ir gatavas 'užsižviegt' žiūrėdamas tuos visus goblinus, o man galvoj viena mintis: 'Kill kill kill kill' :D

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#56 Standartinė le_golas » 28 Lie 2009, 21:00

Ieva rašėCOLONHm. Juoktis man patinka, bet, visgi, ne šioje vietoje. Kažkaip parodijos iš LOTR filmų apskritai ne prie širdies. Išsityčiojimas iš to, iš ko neturėtų būti tyčiojamasi. Žodžiu... Mano vaikinas kaip ir gatavas 'užsižviegt' žiūrėdamas tuos visus goblinus, o man galvoj viena mintis: 'Kill kill kill kill' :D
Vieną kartą gyvenime žiūrėjau LOTR filmus rimtai - kine. Visus kitus kartus filmus gerbiantiems geriau su manim nežiūrėti. Arba pasityčiot arba nežiūrėt (per praeitą forumo gimtadienį buvo, linksminomės kol sudrausmino, tai teko miegot eit :D )
What have I got in my pocket?

Vartotojo avataras
Ieva
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 34
UžsiregistravoCOLON 02 Bir 2008, 16:20
MiestasCOLON London, UK

#57 Standartinė Ieva » 28 Lie 2009, 22:05

le_golas rašėCOLON
Ieva rašėCOLONHm. Juoktis man patinka, bet, visgi, ne šioje vietoje. Kažkaip parodijos iš LOTR filmų apskritai ne prie širdies. Išsityčiojimas iš to, iš ko neturėtų būti tyčiojamasi. Žodžiu... Mano vaikinas kaip ir gatavas 'užsižviegt' žiūrėdamas tuos visus goblinus, o man galvoj viena mintis: 'Kill kill kill kill' :D
Vieną kartą gyvenime žiūrėjau LOTR filmus rimtai - kine. Visus kitus kartus filmus gerbiantiems geriau su manim nežiūrėti. Arba pasityčiot arba nežiūrėt (per praeitą forumo gimtadienį buvo, linksminomės kol sudrausmino, tai teko miegot eit :D )
Na, matai, iš esmės tie filmai gal ir nėra konkrečiai tai, ko aš iš jų norėčiau. Gal net neįtikėtina, bet juos pirmą kartą pažiųrėjau prieš kokius du metus ir tai priversta savo vieno draugo. Paskui jau žiūrėjau ir daugiau kartų velnias žino, ką besitikėdama ten rasti. Ne tame esmė. Kad ir kaip bebūtų - čia Tolkieno ekranizacija ir nepriklausomai, patinka man ji ar ne - tyčiotis negalima :D Nemoku paaiškinti. Tiesiog čia mano kažkoks įsitikinimas, kurio aš negaliu perlipti.

Vartotojo avataras
Gedeonas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 386
UžsiregistravoCOLON 12 Lie 2006, 10:28

#58 Standartinė Gedeonas » 30 Lie 2009, 11:13

Indraja rašėCOLON‚Trouble of the Rings‘, «Суета вокруг колец», „Sumaištis dėl žiedų“ (taisa - šis majiškas vertimas gražesnis).
Pamirškite Gobliną. Tai yra tai, ką iš „Žiedų valdovo“ filmo gali padaryti tolkinistai!
Trys netrumpos serijos, itin nenuobodžiai perpasakojančios istoriją ir atskleidžiančios daugybę filmu (ir Tolkino knygomis) besidomintiems asmenims itin svarbių detalių. Kur buvo devintasis, PJ filme nepastebėtasis, nazgūlas? Kokių priemonių turėjo griebtis režisierius, kad taip efektyviai apkarpytų siužetą? O kas iš tikrųjų kaltas dėl ne vieno netikėto – turint omeny knygos egzistavimą – istorijos vingio?.. (Fanai žino: šauniausią „Matricos“ agentą pavojinga įsileisti į bet kurį pasaulį! Bet ne viskas taip paprasta...) Kodėl balrogas taip niršo ant Gandalfo? Kokio kūrinio gerbėja yra Šeloba? Ir galiausiai – kas iš tikrųjų nutiko Žiedui?
Atsakymai – šauniame filme, sužavėsiančiame jus peizažais, interjerais ir architektūra, priblokšiančiame audringomis kautynėmis ir ligi šiol neregėtomis fantastinėmis būtybėmis, sujaudinsiančiame personažų santykiais. Žaidynės prasideda!
O štai pora identifikuotų aktorių:
Иван Серебренников – Teodenas – Tingolas iš Finrod Zong;
Мин Кау (Виктор Стригун) – Gandalfas – Kurufinas iš ten pat.
Ačiū Kemenkiri ir Hildiko!
RADAU :).
"Guli" tas filmas čia: (cenzūruota)
Kokybė TV-RIP'bet geriau ne nieko :).

Beje, jei užsuksite į:(cenzūruota) rasite tai ką, žiūrėjome Molėtuose :).
Išėjau aš rasotais takeliais, gauruotom kojelėm mindamas lapus..

Vartotojo avataras
Bombadilas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 785
UžsiregistravoCOLON 01 Bir 2009, 16:24
MiestasCOLON Old Forest

#59 Standartinė Bombadilas » 25 Rgp 2009, 20:09

pritariu, man pačiam visokios nesąmonės išdarinėjamos iš gerų filmų ne prie širdies (aš čia apie ŽV filmus), o kai parodijuoja visokius titanikus, skambučius ar t.t. tai su mielu noru žiūriu

Vartotojo avataras
sielagaudys
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 539
UžsiregistravoCOLON 02 Lie 2007, 19:14
MiestasCOLON kartais Vilnius, kartais kitur, dažniausiai negyvenu

#60 Standartinė sielagaudys » 26 Rgp 2009, 09:59

gyyy....

iš kitko šaipytis galima, o iš lotro staiga nebe... :roll:
čia maždaug "jie visi klysta, o mes teisūs" :D
atrodot maždaug kaip krikščionys, atsipūtę besišaipantys iš lengvatikių, tikinčių būrėjomis ir dvasiomis.
no offense krikščionims, čia tik pavyzdys :twisted:
I'm a leaf on a wind. Watch how i soar.

The planet is fine...the people are FUCKED! - George Carlin

BUTTON_POST_REPLY