(ne) Visa tiesa apie filmą "Žiedų Valdovas"

Elenion Ancalima: filmai pagal J.R.R.Tolkien'o kūrybą.
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

(ne) Visa tiesa apie filmą "Žiedų Valdovas"

#1 Standartinė smeli » 29 Kov 2004, 17:23

Paaiškinimas: ši tema skirta aptarti ŽV filmo parodijoms.

Nors filmas atitinka tik Tolkieno aprasymus,
taciau jis tikrai puikus. Ypac antroji dalis.

Laukiam treciosios. Kur tas musu vertejas Goblinas uzstigo???
ROTW - Return of The Warlord

BirdOfPrey
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 192
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:21
MiestasCOLON nėra

#2 Standartinė BirdOfPrey » 29 Kov 2004, 17:34

Smeli, rusiškai nesuprantu, bet manu kad tas Goblinas daro nesąmones!
Originalūs flmai yra gerai, o tu čia kažkokią afera vis nori prasukti. Tiesa, originalus gali būti tik Tolkieno rankraštis, o visa kita yra tik interpretacijos, bet jos nėra tokios blogos, kaip žmonės mano.
Beje galima būtų pakalbėti, kad filmas trukdo paskui knygą skaityti, bet čia ir taip viskas pasakyta... :cry:

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#3 Standartinė Laiqualasse » 29 Kov 2004, 17:52

O man Goblino vertimai visai patiko :) Nors pats rusiškai ir nesuprantu, bet gerai, kad tėvai išvertė.
Nenoriu nieko įžeidinėt, bet mano labai asmenine nuomone, toks 'vertimas', kokį padarė Goblinas, nepatikti gali tik: a) tiems, kam ŽV ir taip atrodo visiška nesąmonė; b) snobams, kurie neturi jumoro jausmo. Sutinku, kad gali pasirodyti kiek PER DAUG visų tų pokštų (ypač politinių), bet kad nepatiktų iš principo - tai jau keista.

*Bėga slėptis nuo galimų represijų*
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
MiestasCOLON Vilnius

#4 Standartinė smeli » 29 Kov 2004, 17:55

Apie GOB vertima: antroji dalis isverta stipriau, vien ko verta scena kur trijule gauna 2 arklius, po viena uz kiekviena hobita :)))))

Taciau pirmoji dalis speju buvo pabandymas, mazai darbo ideta. Manyciau reiketu padaryti geresni vertima

Galima ir lietuviskai, butu geras :)))

woodberry
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 581
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:23
MiestasCOLON irštva
CONTACTCOLON

#5 Standartinė woodberry » 29 Kov 2004, 19:34

O man atvirkščiai: pirma vertimo dalis patiko (yra toookių nerealių posakių), o antra mažiau - vis ta pati tematika.
Gaila, kad negalima gobliniško vertimo į lietuvių kalbą išverst - kai kurie žodžiai neturi liet. atitikmenų, bet visada yra kitas kelias - versti originaliai :twisted:

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#6 Standartinė Exon » 29 Kov 2004, 20:35

Man labiausia Goblino soundtrack'as patiko 8) . Kas dėl vertimo, kai kurie juokeliai visai nieko, bet aplamai galima ir juokingiau. Ir, sakyčiau, reikia trumpinti, net 3,5 val parodijai yra per daug.
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

BirdOfPrey
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 192
MiestasCOLON nėra

#7 Standartinė BirdOfPrey » 29 Kov 2004, 21:09

So what?! Nu neturiu aš to humoro jausmo, ir dzin man, bet tikrai susinervuoju kartais: kai paklausiau draugelių, ar turit TTT, tai jie man atsako: "o taip." Ir atneša goblino vertima, kai kurie biški gudresni dar supranta, kad yra tikras filmas, o kai kurie tik tą rusišką muinią tėra matę. Man už juos gėda, bet dar labiau pikta :evil:

Vartotojo avataras
Lothlorien Leaf
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 198
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 22:33
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#8 Standartinė Lothlorien Leaf » 29 Kov 2004, 21:55

Na jau na jau, Laiqua, kam taip kategoriškai :D Ir jumoro jausmą kažkokį turiu, ir esu prisiekusi antisnobė, ir LOTR filmų nelaikau nesąmone. Sakyčiau, atvirkščiai, well... man jie per daug brangūs. :oops: O kas dėl goblino vertimo - taip, iš principo jo nežiūriu. Nes tiek kartų esu girdėjusi frazę, kad tai yra atseit "teisingoji" versija, - ir iš ne bet ko, o pakankamai bukų tipelių lūpų ... sakyčiau, tipelių, kurie daug kuo patys priminė goblinus :) Taip, tai yra kraštutinumas. O aš esu kitas kraštutinumas. Dauguma tolkinistų turbūt nepuola į kraštutinumus, mielai žiūri goblino vertimą kaip į kitas fanų parodijas, ir juokiasi, (ir turbūt sveikai ir teisingai daro), bet man jis iškart asocijuojasi su tipeliais, kurie visų pirma, išgirdę frazę "Lord of the Rings", pagalvoja apie goblino vertimą, kurie neturi jokių tauresnių minčių ir dėl to originalus filmas jiems neįkandamas...

Aš gerbčiau tą gobliną, jeigu jis nufilmuotų savąją versiją, o ne paimtų kitų žmonių darbo rezultatą ir jį darkytų :twisted: na, bet jam aiškiai ir be manęs gerbėjų užtenka... :twisted: mano kuklia snobiška nuomone, tas evil darbas yra tas pat, kas pripaišyti Monai Lizai ūsus ir asilo ausis ir sakyti, kad tai labai juokinga :twisted:

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
MiestasCOLON Vilnius

#9 Standartinė smeli » 29 Kov 2004, 23:11

Teisinga versija LOTR neaisku kuri, gal ta kur neiskarpyta???

O del teisingo vertimo... hmmmm
Kai pradejau skaityt LOTR originalo kalba, tai susiduriau su viskai nesuvokiamais dalykais kaip

"weather mountains"

kas tai galetu buti neikirtau niekaip
tada apemiau rusiska vertima kur buvo parasyta "mglistye gory"
viskas aisku ir suprantama, o gal reikejo versti "oriniai kalbai" arba "vejuoti kalnai" vienuzodziu tas zodis "weather" man padejo apsispresti sakityti LOTRa rusiskai.

Goblino vertimas yra prikolas, arba vertimas ORKams. taip, sis vertimas skirtas mums, jis aiskus, paprastas ir neverciantis ziovauti.

Vartotojo avataras
Lothlorien Leaf
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 198
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#10 Standartinė Lothlorien Leaf » 30 Kov 2004, 00:47

Na, tuomet viskas suprantama :D Tik va tokiu atveju nesuprantu, kaip elfai tai žiūri... juk rasiniai priešai. Laiq, ir kaip tavęs nuo to neišberia?! :shock: :lol:

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
MiestasCOLON Vilnius

#11 Standartinė smeli » 30 Kov 2004, 09:05

Taigi ten vertimas vietomis visai atitinka siuzeta. Deatalizuosiu ta vieta kur II daly tuos tris Boromira, Gimli ir Legolasa apsupa Rohanieciai ir suremia ietis, o trijule orkus vejais juk.

Rohanietis: Kodel ne armijoje? (tipo orkai puola, todel reikia mobilizuotis, o tie trys slaistosi)
Gimlis: O as jau 5 metus dembelis (cia specifinis rusiskas dalykas kol kas jo neikirtau kaip reik)
Boromiras: o jus nesutikote urku prabeganciu (taigi jie vijosi orkus ar ne?)
Rohanietis: sutikome, visus ispjoveme, stai ten (argi cia ne tiesa?)
Boromiras: o dvieju neuzaugu tarp ju nepastebejote
Rochanietis: neee... jei ir buvo tai uzmuseme ir neuzaugas uz kompanija
.............
Rohanietis [labai rimtu veidu su reiksmingomis pauzemis]: duosiu jums du arklius... po viena uz kiekviena neuzauga... jie daugiau krovinio pakelia... o eda kur kas maziau. Bet svarbiausia - jie nepliurpia.
(nugi tikslus hobitu apibudinimas - pakelia mazai, ryja kaip besociai, o kelyje blevyzgoja daug)

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#12 Standartinė Aiquen » 30 Kov 2004, 09:24

Mačiau. Abi dalis. Patiko iš principo :P . Hau, aš pasakiau.
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Lothlorien Leaf
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 198
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#13 Standartinė Lothlorien Leaf » 30 Kov 2004, 11:05

Smeli, o ką veikia Boromiras Rohano lygumose? :shock: :shock: :shock: Ar aš kažko nežinau? :shock: :shock: :shock:

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
MiestasCOLON Vilnius

#14 Standartinė smeli » 30 Kov 2004, 12:25

Man orkui visi Boromirai vienodi.
Taip pat neskiriu vieno Gimlio nuo kito tokio pat
Ir visi 4 Frodai man taipogi identiski nors ju vardai ir skiriasi
Tas pats liecia ir Legolasus

Nu sumaisiau matyt su Aragornu... tiesa pasakius ir vardai ju vienodi Boromiras, Aragornas, Gandalfas - visi jie neorkiski tad supainioti lengva

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#15 Standartinė Maja » 31 Kov 2004, 12:46

Mačiau tik pirmą dalį. Ir mielai pasižiūrėčiau antrą. Manau,kad čia visai sveikas dalykas - lengvas pasišaipymas iš savęs.

Man rodos, tik rusai gali tokį dalyką sumastyti :!: Gerai ten vienam anonse sako: švedai, kaip tauta - labai protingi, o va su kiekvienu atskirai šnekėti nėra apie ką. Su rusais - atvirkščiai... :)
:)

Vartotojo avataras
Lothlorien Leaf
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 198
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#16 Standartinė Lothlorien Leaf » 31 Kov 2004, 20:08

Nu ja, atrodo gi tolkinistai turi pakankamai sveiką tendenciją pasišaipyt iš savęs... bet klausimas, ar paslaptingasis Goblinas yra tolkinistas? Gal kas nors žinot? ;) Nes jeigu jis tik šiaip koks nihilistas goblinas, man nia-į-do-mu [-(

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
MiestasCOLON Vilnius

#17 Standartinė smeli » 01 Bal 2004, 09:45

Na va, pagaliau isejo LORT Karaliaus Sugrizimo Goblino vertimas.
Vakar juokiausi puse dienos

Vartotojo avataras
Volir
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 135
UžsiregistravoCOLON 01 Bal 2004, 12:57
MiestasCOLON Drenanas, skojos kalnai

#18 Standartinė Volir » 04 Bal 2004, 15:35

Jūs matėt rusiškąją ŽV:ŽB parodiją????mirk iš juoko.ten viskas tas pats, tiktai įgarsinimas pakeistas ir tiek:D

Tror
Mūvėjo Žiedą +
PranešimaiCOLON 280
UžsiregistravoCOLON 24 Kov 2004, 19:38
MiestasCOLON Priešų šešėliai

#19 Standartinė Tror » 04 Bal 2004, 20:43

TU NEMOKI RUSISHKAI.AS TAU IsVERCIAU TIK PORA EPIZODU!
Tūkstančiaias nematomų siūlų slėgia tave pasaulis. Perkirsi vieną-nusikaltėlis. Dešimt-pasmerktas miriop. Visas-Dievas.

BirdOfPrey
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 192
MiestasCOLON nėra

#20 Standartinė BirdOfPrey » 04 Bal 2004, 21:25

Mums neįdomios jūsų tarpusavio intrigos, mažvaikiai jūs, kokį serialą čia darot, ar nematot kad kitiems tik kliudo ištisinis srautas jūsų pezalų?

BUTTON_POST_REPLY