Žiedų valdovo niekučiai.

Elenion Ancalima: filmai pagal J.R.R.Tolkien'o kūrybą.
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Darla_Jr
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 635
UžsiregistravoCOLON 11 Lie 2004, 14:44
MiestasCOLON Barsukų g. 23, Hobitonas
CONTACTCOLON

#21 Standartinė Darla_Jr » 15 Kov 2006, 21:58

Man su savo kolekcija tik krumuose sleptis...
Viena kortele is Lays traskuciu (bet uztat nuolat pinigineje nesiojuosi! :D ), kokie du plakatai ir vienas lenkiskas zurnalas su Frodu ant virselio :D Mat is tiesu nekolecionuoju, tik kartais pas mane uzsilaiko visokie niekuciai, kaip ta kortele.

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#22 Standartinė Folkas » 15 Kov 2006, 23:02

Norėčiau nusipirkt kokį nors stuffą LotR. Būtų gerai iki gimtadienio pasitarti.
Nereikia jokių kortelių, stiklinaičių, penalų..
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815
UžsiregistravoCOLON 20 Sau 2006, 18:05
MiestasCOLON urbanistinis rojus...

#23 Standartinė nassa » 16 Kov 2006, 08:39

o tai kas tave domina?....
don't read my AURA!!!

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#24 Standartinė Exon » 14 Geg 2006, 13:55

Perkelta iš gijos Lord of the rings VS Star Wars

Martynas

Šiaip ar taip - tiek žv, tiek sw yra tik blogis. Kol iš jų nepradėjo spausti visokių fintikliuškių - sąsiuvinių, puodelių, paišelių, dar visokių šlamštelių - jie buvo jėginiai, bet dabar... Pasiliekam laukti Hario Poterio psichozės...

Exon
Tai kad HP psichozė jau klesti pilnu mastu...

Yra daug žmonių, kuriems tų fintikliuškių reikia, tai ir labai gerai kad jos yra. Bet jei nereikia tau, nekreipk į jas dėmesio. Juk filmai ar knygos nuo to nepablogėja. Nesuprantu, koks čia ryšys tarp jegiškumo ir komercijos...

Aredhel

Vargšeli, bijau, kad psichozės jau nebesulauksi, nes filmai seniai praėjo, DVD extended išleido, o knygos jau ne vieną dešimtmetį populiarios.
cituoju:
Šiaip ar taip - tiek žv, tiek sw yra tik blogis. Kol iš jų nepradėjo spausti visokių fintikliuškių - sąsiuvinių, puodelių, paišelių, dar visokių šlamštelių - jie buvo jėginiai, bet dabar...

Ne taip formuluoji, komercija blogis, o filmų, juo labiau knygų siužetas nuo to nepasikeitė.

Martynas
Na, ką gi, pacituosiu ir aš... Taigi - c i t a t a:"... knygos jau ne vieną dešimtmetį populiarios"
kiek pamenu, Rowling ar kaip ten ji, HP pradėjo rašyti mažiau negu prieš dešimtmetį.
Ir dar - dėl fintikliuškių ar panašiai. Savo laiku ir aš pats rinkau visas jas iš filmo "Jurassic Park", ir kreizėjau panašiai, kaip ir jūs dabar. Bet paskui pamačiau, kad realiai vis tiek visų jų nesusirinksi, vistiek kažko tau ir truks... Na, spręsti jums, mielieji...

Folkas

Tai juk mūsų tikslas nėra surinkti visą fan stuff'ą, kuris pardavinėjamas. Tau tikrai reikėtų pasiskaitinėti forumą ir pažiūrėti, kokie mūsų prioritetai...

Exon
Martynas rašėColon"... knygos jau ne vieną dešimtmetį populiarios"
kiek pamenu, Rowling ar kaip ten ji, HP pradėjo rašyti mažiau negu prieš dešimtmetį.

Nesupratau, ką tuo nori pasakyti. Kad ateityje mus laukia dar didesnė HP psichozė?

Ir tikrai neaišku, iš kur tamsta ištraukei, kad visi masiškai kolekcionuojam visą su ŽK ar ŽV susijusią atributiką. Turbūt tikrai, kaip pastebėjo Folkas, blogai skaitei forumą ir tinklapį. Mūsų prioritetai kaip tik yra knygos ir vienoks ar kitoks jų nagrinėjimas. Filmai eina tik po jų, o jau žaidimai ir stuff - čia tikrai ne esmė.
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
Legolas I
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 25
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2006, 17:55

#25 Standartinė Legolas I » 30 Bir 2006, 14:22

Aš nedaug ką turiu,nu lanką su runomis(nežinau ar tikrai tokios kaip pas Legolasa),bet sakė kad taip,palakatą,turiu dėlionę,du plakatus(viname Gollumas,kitam visa Brolija)ir žemėlapį.Ir dar žinau kur galima nusipirkti,radau kad Vilniuje,važiojant i stotį 53 autobusu,arba 5,2,7 troleibusais reikia išlipti ,,Vingrių,, stotelėje.Tada nueiti į toki kaip kiemelį,ir surasti gatvelę esančia dešinėje.Prie naktinio baro ,,Exlusive,,
Tai va,ten galima nemažai rasti ŽV atributikos.
Sheilven sa Drajl

Vartotojo avataras
Gedeonas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 386
UžsiregistravoCOLON 12 Lie 2006, 10:28

#26 Standartinė Gedeonas » 26 Lie 2006, 08:42

Išėjau aš rasotais takeliais, gauruotom kojelėm mindamas lapus..

Vartotojo avataras
Nimrodel
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 932
UžsiregistravoCOLON 12 Rgp 2007, 11:41
MiestasCOLON Pilaitė

#27 Standartinė Nimrodel » 07 Rgs 2007, 17:52

Cia ne niekutis nusipirkimui :) Bet vis vien niekutis :) Nueikit i www.waitingforfrodo.com Labai kelia nuotaika :)
helou

Vartotojo avataras
Morwena
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 53
UžsiregistravoCOLON 22 Sau 2009, 18:47
MiestasCOLON Valinor
CONTACTCOLON

#28 Standartinė Morwena » 12 Lap 2009, 22:40

Aš irgi nieko neturiu iš lotr :( norėtųsi kokį niekutį įsigyti, bet iškyla klausimas : kur? ar yra kokių nors pardų, ar tik per neto platybes užsakinėt reik? :oops:

kažkada buvau maišelių prigaminus, (nu tipo kaip iki tokie medžiaginiai būna), tai su "evenstar" ... nors darbo daug buvo, bet labai fainai nešiojas dar iki šiol :oops: (saugau nuo visiško susidevėjimo ) :roll:

BUTTON_POST_REPLY