Tolkien Lietuva

www.tolkien.lt
Dabar yra 23 Sau 2018, 04:36

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 282 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: "Hobitas" jau kalnuose
StandartinėParašytas: 13 Gru 2012, 23:12 
Atsijungęs
Dešimtmečio Gimlis
Vartotojo avataras

Svajonės apie "Hobitą", anonsų ir filmavimo aptarimai iki filmo premjeros buvo čia. ~Laiqualasse

Nagi, kuris pirmas? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 13 Gru 2012, 23:31 
Atsijungęs
Girdėjo apie Žiedą
Vartotojo avataras

Būsiu atviras - patiko, puikių scenų tikrai teko užtektinai, pats buvau primiršęs knygą, tad buvo puiki proga atgaminti prisiminimus.

Kalbant apie tai, kas nėra susiję su siužetu, bet su filmavimo ir pateikimo technika, turiu tikrai ką pasakyti - nežinau kaip jums, bet man asmeniškai naujas triukas įamžinti 48 kadrus per sekundę pasirodė gan įdomus, iš pradžių net akis išpūčiau iš nuostabos - toks jausmas, lyg slow motion normaliu laiku. Kažkodėl masiniai efektai (skraidančios žiežirbos, akmenys ir pnš) visgi geriau žiūrisi 24 fps, akims smagiau, patraukliau. Bet bendrai, įdomus bandymas. Na o forumcinemui ačiū už dar kartą, atsiprašant, suknistai tamsų seansą. Net neįsivaizduoju, kodėl visi 3D akiniai privalo būti tamsinti - galbūt tai dalis 3D technikos, jei taip, atsiimu žodžius ir dėkoju už gerus efektus.

Ai, garso atžvilgiu - galėjo truputį garsiau būti, kažkaip norėjosi visus dialogus išgirsti pilnai nepatraukus akies į lietuviškus subtitrus.

Overall - Thank you PJ. Thank You. Roll on...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Gru 2012, 00:23 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

Dieve, jaučiuos kaip tokia paperkamoji mergelė, bet jau tas Torinas Ąžuolskydis, mmmmm. Saldainėlis. :D
Šiaip tai iš džiaugsmelio vos neapsiverkiau, nes nu - damn - hobitas! Aišku, buvo ir gan juokingų viečikių, bet ką jau, kaip pagal pasaką vaikams - super super. Viskas taip jau gražu, tikrai gražu. Ooooh, jau tiesiog laukiu antros dalies ir mirštu iš nekantrumo.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Gru 2012, 01:13 
Atsijungęs
Melkoras Morgotas Metraštininkas
Vartotojo avataras

Sakyčiau, kad galiu mirti laimingas, bet dar reikia sulaukti dviejų kitų dalių. O paskui ir Extended edition. Taigi dar nemirsiu.

Labai gerai. Labai labai.

Kabinėsiuos vėliau.

Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Gru 2012, 01:28 
Atsijungęs
Dešimtmečio Boromiras
Vartotojo avataras

Žiūrėdama snukiaknygėj PJ'aus filmukus apie Hobito "statybą", pamačiusi kas vaidins Toriną, pagalvojau: "No way...". Bet dabar visiškai atsiimu žodžius. Ir pritariu Rūtai. :D Pirmos dešimt minučių ir buvau papirkta. Tik "saldainiukas" čia netinka, sakyčiau. Saldainiukiškumas čia labiau tiktų kalbant apie Tranduilą. BET nepaisant to Tranduilas suėjo (man, aišku) ne prasčiau už Toriną. Elnias.... tas elnias, ir ne tik. :-({|=
Aišku kabinėtis irgi prie daug ko galėčiau. Bet kol kas tieisog pasimėgausiu, o kabinėjimusis paliksiu po to, kai pažiūrėsiu antrą kartą. 8-[
Ai, o tiems, kad pradės kalbėti apie Nazgirliškumą, tai... "Yes, from now on I am. Fuck off." :p

žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Gru 2012, 09:39 
Atsijungęs
Lietė Žiedą
Vartotojo avataras

Nimrodel rašė:
Dieve, jaučiuos kaip tokia paperkamoji mergelė, bet jau tas Torinas Ąžuolskydis, mmmmm. Saldainėlis

THIS! Fantastinis veidas, akys!! Ir laukiu daugiau jo charakterio vystymosi kitose dalyse, galų gale baigėsi jo "fui tas hobitas lėvas, jis mus paliks, jis lėvas" periodas.

Šiaip prisipažinsiu, kad nesitikėjau, jog filmas man TAIP patiks! Net galvoju, kad man patiko net labiau nei "Žiedų valdovo" filmai :O Prašom nelinčiuoti, tiesiog kažkaip iš Žiedų valdovo žiauriai akyse, galvoj ir visur įstrigęs "šelobinis Frodo veidas" (mes taip savam LOTRistų rate vadinam tas jo liūdnas akis, nuolatinę išspaustą kančią ir t.t. - kažkodėl tai pradėjo gadinti filmus po kelių žiūrėjimų).

Naujuoju 3D esu sužavėta :O Tiesa, paprastų tų etatinių 3D efektų (kai skrenda visokie daiktai į tave) esu mačiusi daugiau ir įspūdingesnių, bet čia aš ne apie tai, o apie naująją HFR technologiją.
Kažkaip labiausiai hobito ola įstrigo. Nu TAIP REALIAI atrodė, kad nors prieik arčiau ir paliesk medinę sieną, ar ką nuo lentynos pasiimk. Nu fantastinis detalumas. Esu net nustebusi, kad gražiausios ŽV filmų dalys - Naujosios Zelandijos vaizdai, kelionė - "Hobite" net ne tokį gilų įspūdį padarė, nes buvo tų super realių (neįprastai kinui) vidaus (interior) vietų, kad jos mane matyt net labiau apžavėjo :P

Muzika - kaip sakiau picerijoj, deja, Torino daina per filmą nebesukėlė šiurpuliukų matyt tik todėl, kad per daug jos persiklausiau darbe, namie ir tiesiog esu persikaifavusi.
Esu Shore'o muzikos gerbėja ir soundtrack'as superinis, bet gal vos vos per daug ta pati tema visą laiką buvo.. Nesupraskit klaidingai, man ta tema labai patinka! Tiesiog ji per visas scenas labai aiškiai jautėsi. Tai net nudžiugau, kai išgirdau Žiedo melodiją, kai jis iškrito vargšiukui Golumui - iškart visai kita muzikinė tema, nors ir girdėta :P

Ir vienas mieliausių filmo dalykų - GOLUMAS!!!!! <3 Nu jau TOKS fainas, toks mielas : )) Serkio emocijų išraiška - NEREALI!! Tos Šreko katino akys! :D Hehehe.
O Gendalfas vis nuostabėja ir nuostabėja... <3

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Gru 2012, 10:04 
Atsijungęs
Dešimtmečio Gimlis
Vartotojo avataras

Jūs mane nustebinot, nė neturiu komentarų.
Tai gal nieko ir nekomentuosiu tada...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Gru 2012, 10:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Cassiopeia, pritariu iš esmės viskam, ką parašei :) Tik dėl Torino veido pacituosiu vieną dalyką iš kito forumo:

Cituoti:
That beard is pathetic. A teenage dwarf girl would be embarassed to be seen in that, let alone the patriach of Durin's folk.

Exo, o tu komentuok, komentuok :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Gru 2012, 10:13 
Atsijungęs
Lietė Žiedą
Vartotojo avataras

Cituoti:
That beard is pathetic. A teenage dwarf girl would be embarassed to be seen in that, let alone the patriach of Durin's folk.

O, čia sutinku! Bet jis man vis tiek buvo labai gražus :"> :">

Laiqualasse rašė:

O gal kartais jis nematęs ir mes čia visko prispoilinom..........? Oi...
[ką tik pagalvojau, kaip galima suspoilinti filmą, kurio siužetą žinai iš anksto? Tik gal kokių bajerukų pasakyti?]

P.S. - aaa, praeitam poste pamiršau paminėti - aš irgi noriu kalbėti tokia tobula anglų kalba ir tartimi, kaip goblinų karalius :O Oho, įdomu, kokį jis kalbų universitetą lankė?!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Gru 2012, 10:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Goblinų karalius, atrodo, šneka su labai posh akcentu, kuris daugumai anglų atrodo "pasikėlusių ir perdėm susireikšminusių bjaurastukų" požymis :)

Iš vakarykščių diskusijų po filmo - reikia padaryti judantį gif'ą su "Oppan Elrond style!", kai tas gražuolis atjoja pro vartus, laukiančių dvorfų link.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Gru 2012, 10:32 
Atsijungęs
Dešimtmečio Boromiras
Vartotojo avataras

Dėl barzdų jo, nustebau dar tada kai pirmi veikėjų "kadrai" išėjo, dėl Torino ir Filio su Kiliu. BET, tas dalykas kažkaip pranyko kai pamačiau jį (Toriną) "gyvai", t.y. in action. Veidas ir akys. Ir čia galima labai lengvai suprasti neteisingai. Tas veidas nėra "sexiuko" ar šiaip "gražuoliukas". Kas mane "papirko" ir užsimerkiau prieš mažą barzdą, tai to veido išraiška (kilnumas) ir žvilgsnis (ramus ir šiek tiek liūdnas). Pažiūri į Tranduilą ir matai, kad jis karalius su kieta karūna ir savo išdidumu. Pažiūri į Toriną ir matai, kad jis... tiesiog karalius, kuris viską pararado. Tai "parašyta" jo veide. Ir tai nėra išforsuota, nėra išspausta, kaip kad Fodo kančia buvo išspausta. Tai atrodo taip natūraliai.
Ai ir šiaip per filmą buvo viena vienintelė vieta, kur jis nusišypsojo, bet niūra jo irgi nepavadinsi, visos emocijos yra, tik nepersūdytos. Žodžiu super (išskyrus barzdą, bet vateva ji šiuo atžvilgiu). :D

žolelės, žolelės...
ir driežai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Gru 2012, 10:46 
Atsijungęs
Lietė Žiedą
Vartotojo avataras

Laiqualasse rašė:
Goblinų karalius, atrodo, šneka su labai posh akcentu, kuris daugumai anglų atrodo "pasikėlusių ir perdėm susireikšminusių bjaurastukų" požymis :)

Niu ok, nežinojau. bet vis tiek... IŠ KUR tokia GOBLINO kalba?? IŠ KUR?

Perkelta. 3D! ~E.~

Aredhel rašė:
Ir tai nėra išforsuota, nėra išspausta, kaip kad Fodo kančia buvo išspausta. Tai atrodo taip natūraliai.

Taip!

[čia toks spamminis post'as išeis, bet labai reikėjo išreikšti pritarimą!]

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Gru 2012, 10:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Cassiopeia rašė:
Niu ok, nežinojau. bet vis tiek... IŠ KUR tokia GOBLINO kalba?? IŠ KUR?

O tu ką, manai Gundabade ar kitur po Ūkanotaisiais kalnais negali būti mokyklų ir universitetų, kuriuose mokoma retorikos subtilybių, taisyklingos tarties ir puikių mėsbarzdės priežiūros sugebėjimų? Kas per diskriminacija?! :twisted:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Gru 2012, 11:23 
Atsijungęs
Dešimtmečio Pipinas
Vartotojo avataras

Na, chebra, ir kur dabar tie, kurie stūmė ant nykštukų? Kur??? :D Specialiai neisiu puslapiais atgal ir vardais neminėsiu, bet visi atsimenam, kiek buvo priešiškumo šio filmo dworfam... o juk dworfai buvo žiauriai kieti! Nei "holivudiniai" (blogąja prasme), nei ką... Ir barzdos gi geros!

Pradžia - labai gražiai apžaista, 10 balų. Žinoma, tikėjausi po ŽV jau nebepamatyti Frodo veidelio, bet kadangi neverkė ir nestenėjo, nieko tokio. Žinoma... naujasis Bilbas - mano silpnybė. Nesupraskit neteisingai. :D Tiesiog kai kažkada sužinojau, kas jį vaidins, iškart supratau - žiauriai taikliai pataikė. Labai geras aktorius, labai tiko į Bilbus ir viskas buvo tiesiog puiku.

Šiaip, bendrai pažvelgus, filmas labai geras, tikrai rimtas, kokybiškas. Jei, išėjus visiems trims filmams, kažkas iš mūsų sugalvos padaryti "6 pack'o" (Visi Hobitai + visi ŽV) party, o neabejoju, kad sugalvos, tai vargas ŽV - jam "Hobito" kartelė per aukšta, nežinau, kaip po jo žiūrėsis. Ir čia viskas suprantama - nauji laikai, naujos galimybės. Ir režisieriaus patirtis, žinoma (vis dar manau, kad statant ŽV buvo porą kartų prašauta, renkantis aktorius). Taip, pompastikos daug, bet juk jos reikia - tai ir priverčia pašiurpti kūną ir visiškai įsijausti. :) Beje, Tolkino kūryba gelbėja jos ekranizacijas - visai neryški, arba apskritai neegzistuojanti, meilės istorija padeda nenusaldėti filmams! ŽV iš Aragorno su Arvena nieko per daug neišspaudė, o čia nelabai ir yra ką spausti... nežinau, kokius namiokus jie ten bandė mėtyt su ta Galadriele ir Gendalfu, bet man ir nerūpi. :D

Nesakysiu, kad buvo geriau nei tikėjausi, nes ir tikėjausi labai daug, ir gavau labai daug. Beje, pirmąkart buvau 3D (visada kažkaip būdavau prieš tą reikalą)... reikėjo laiko, kad priprasti, bet efektas geras. Kaip supratau, pas mus Klaipėdoj seansai yra 24 kadrų, bet vistiek suėjo.

Tik kažkaip ta pabaiga labai nečysta... kaip galvojat, gal bus antra dalis?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Gru 2012, 11:42 
Atsijungęs
Dešimtmečio Gimlis
Vartotojo avataras

Laiqualasse rašė:

Nu pats prisiprašei :)
Taigi, man susidarė jausmas kad arba ŽV ne PJ kūrė arba Hobbitą ne jis. Tokio nemokšiškumo aktorių vaidyboje, dar seniai neteko matyti, jaučiausi lyg prastam lietuviškam vilme, kur aktoriai labai stengiasi kažką parodyti, o parodo tik tiek kad nemoka įsijausti į vaidmenį (t.y. matosi kad vaidina). Manau tai esminis momentas sužlugdęs visą filmą. Kitas dalykas 3D... nu nafik kaip spektaklyje jaučiausi. O toliau jau gilinantis į detales, tai labai trumpai, hobbitas su Tolkieno Hobitu bei dwarfai su tolkieno dworfais, turi tiek pat bendro kiek aš ir balerina... Išėjau giliai nuliūdęs atvirai tariant... :(

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Gru 2012, 11:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Hm, man nei aktorių vaidyba, nei hobitai neužkliuvo. Dvorfai nelabai tokie, kaip "Hobite", bet žymiai geriau už comic-relief Gimlį. Taigi ką jau padarysi, kad tau nepatiko, teks pakentėti ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Gru 2012, 12:18 
Atsijungęs
Lietė Žiedą
Vartotojo avataras

Exo rašė:
Taigi, man susidarė jausmas kad arba ŽV ne PJ kūrė arba Hobbitą ne jis. Tokio nemokšiškumo aktorių vaidyboje, dar seniai neteko matyti, jaučiausi lyg prastam lietuviškam vilme, kur aktoriai labai stengiasi kažką parodyti, o parodo tik tiek kad nemoka įsijausti į vaidmenį (t.y. matosi kad vaidina). Manau tai esminis momentas sužlugdęs visą filmą. Kitas dalykas 3D... nu nafik kaip spektaklyje jaučiausi. O toliau jau gilinantis į detales, tai labai trumpai, hobbitas su Tolkieno Hobitu bei dwarfai su tolkieno dworfais, turi tiek pat bendro kiek aš ir balerina... Išėjau giliai nuliūdęs atvirai tariant... :(

Uch kaip.
Labai daugelio žmonių (iš pasaulio) kritika filmui buvo, kad "matosi, kad čia aktoriai" , ir dėl to kaltinama naujoji 3D technologija, todėl, kad ale tiek daug detalių matosi, kad filmas nebe filmiškas, o realistiškas, ir matai AKTORIUS, o ne veikėjus ("nu nafik kaip spektaklyje jaučiausi" tinka labai), matai grimą, matai akmenų plastmasiškumą, nes jie nebėra tokia užliūliuoti "filmiško" filmavimo, o tiksliai matosi netikri.
Ir plius bent mūsų seanse užkimbantis (oi, t.y. per greitai parodomas) vaizdas kai kuriose vietose labai erzino - niekas nevaikšto po namus tokiais lakstomais kadrais ir Bilbo daiktų slėpimas atrodė visiškai netikroviškai ir suvaidintai. Bet manau čia tik LT technika ir filme to nėra. Ir tikiuosi nebus nuėjus pasižiūrėti kada antrą kartą.

le_golas rašė:
tikėjausi po ŽV jau nebepamatyti Frodo veidelio, bet kadangi neverkė ir nestenėjo, nieko tokio.

Heeehehehe, sakiau! Sakiau!

le_golas rašė:
naujasis Bilbas - mano silpnybė. Nesupraskit neteisingai. :D Tiesiog kai kažkada sužinojau, kas jį vaidins, iškart supratau - žiauriai taikliai pataikė. Labai geras aktorius, labai tiko į Bilbus ir viskas buvo tiesiog puiku.

Aš turėjau čia problemą... Kaip tyčia prieš kelias savaites peržiūrėjau naują serialą "Šerlokas".. Ir dabar Bilbo emocijose nuolat mačiau niurnantį daktarą Vatsoną! :( Labai stengiaus nematyti, nes hobitui jis puikiai tinka.. Bet vis tiek mačiau :/

le_golas rašė:
pirmąkart buvau 3D (visada kažkaip būdavau prieš tą reikalą)... reikėjo laiko, kad priprasti, bet efektas geras.

Oho! Per tokį 3D filmų bumą taip atsilaikei ir niekur nenuėjai!

le_golas rašė:
Tik kažkaip ta pabaiga labai nečysta... kaip galvojat, gal bus antra dalis?

:D :D :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Gru 2012, 12:51 
Atsijungęs
Dešimtmečio Boromiras
Vartotojo avataras

Cituoti:
kad filmas nebe filmiškas, o realistiškas, ir matai AKTORIUS, o ne veikėjus ("nu nafik kaip spektaklyje jaučiausi" tinka labai), matai grimą, matai akmenų plastmasiškumą, nes jie nebėra tokia užliūliuoti "filmiško" filmavimo, o tiksliai matosi netikri.

Hm... nieko šito praktiškai nepastebėjau. Ir aktorių nemačiau, tik veikėjus. :-s "Pasaulio" atsiliepimų neskaitau, don't care. :D
"Tikroviškumas" šiaip tikrai buvo super ypač buitinėse scenose. Irgi neužkliuvo.

žolelės, žolelės...
ir driežai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Gru 2012, 13:02 
Atsijungęs
Dešimtmečio Pipinas
Vartotojo avataras

Exo rašė:
Laiqualasse rašė:

Exo, žinant, koks buvo tavo nusistatymas praktiškai visą laiką, kol buvo kuriamas "Hobitas", ir, manau nesuklysiu, su kokiu tu ėjai į filmą, nenuostabu, kad nepatiko. Išankstinė nuomonė duoda LABAI daug - pradedi matyti tai, ką nori matyti ir neįžvelgti to, ko nenori įžvelgti. Anyway, tai pilnai galioja ir man - tikėjausi tikrai puikaus, visapusiškai gero filmo - tokį ir gavau. Vis dėlto, išankstinis nusistatymas tikrai neišgelbės tragiško filmo, todėl nemanau, kad jis buvo toks prastas.

Jei jau lygini su ŽV, tada STOP... Aktorių vaidyba? Gal čia bus tokių, kurie mane nulinčiuos, bet O. Bloom'as buvo tragiškas (visuose kituose filmuose, kuriuose tik jį mačiau - taip pat) - vienas veidas, nulis vaidybos, Frodo - jei PJ ir liepė jam tiek krauti į kelnes, vyrukas vistiek aiškiai persistengė, L. Tyler - ar tikrai nebuvo galima surasti ko nors geresnio? Ir aklas mato, kad Holivude (kaip, beje, ir visur kitur teatre bei kine) stiprių vyrų aktorių kur kas daugiau nei moterų, nu bet tikrai buvo galima surasti geriau (Galadrielę tai surado!)... Tikrai nesakau, kad su visais aktoriais buvo ten prašauta, bet keletas pasirinkimų man asmeniškai tikrai atrodo keisti ir nevykę. Ir beje, tikrai nesiruošiu dabar krauti ant ŽV, savo metu - daugiau nei įspūdingas filmas, kurį ir dabar labai malonu žiūrėti. Tiesiog kai kuriuos trūkumus tikrai galima išryškinti.

Tikrai išryškės ir "Hobbito" trūkumai, tik gal po kažkelinto peržiūrėjimo. Be abejonės, buvo ir dabar, kas užstrigo, jokiu būdu nesakau, kad filmas idealus, bet tikrai nebuvo taip, jog visa vaidyba tragiška, o filmas šūdinas. Nežinau, man vaidyba neužkliuvo niekur... jei jau dabar nieko tokio nepamenu - tai turbūt tikrai niekur. 100% sutinku su Laiqua, jog už Gimlį dworfai buvo daug geresni.

Dėl 3D... irgi nežinau. Taip, vietomis, kai kamera greitai juda, viskas liejasi ir nebeeina pagauti vaizdo, bet taip būna ir ne3D kine. Visi šiti 3D/ne3D, "dworfai jėga"/"dworfai gaidys", "filmas puikus"/"šūdo krūva" - mūsų visų požiūrio bei supratimo skirtumai. Nuo Exo kritikos aktoriai nesuvaidino blogiau, lygiai taip pat kaip ir nepasidarė filmas geresnis dėl manęs. :D Jis liko toks koks yra, o diskutuoti... diskutuoti galim amžinybę, taip kad pirmyn. :D

Cassiopeia rašė:
Aš turėjau čia problemą... Kaip tyčia prieš kelias savaites peržiūrėjau naują serialą "Šerlokas".. Ir dabar Bilbo emocijose nuolat mačiau niurnantį daktarą Vatsoną! Labai stengiaus nematyti, nes hobitui jis puikiai tinka.. Bet vis tiek mačiau :/

Šerloką mačiau prieš metus, taip kad jau nebetrukdė. :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Gru 2012, 13:08 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Na man filmas visgi super. Tikrai džiaugiuosi jog padariau kaip visada. T.y. jokių išankstinių gadiklių ir nuostatų. Sulaukiau peržiūros atvirom akim tskant :).

Vietomis 24 kadrai visgi sakyčiau, ne 48 buvo, bet gerai, kad neilgai :). Šiaip nemanau, kad viskas ten plasmasiška ar kaip kitaip. Man tikrai patiko vaidyba. Nors labiausiai įstrigo pats Bilbas, Torinas ir Golumas.
Sakyčiau Serkis gerai su fizionomijom padirbėjo, Golumas tikrai gyvesnis ir emocingesnis nei ŽV.
Torinas atrodo toks tikras.. Na žiūriu ir matau, kad jis Tikrai jaučia ką sako ir daro. O jau daina... Ech..
Bilbas - puikiai pasirinktas aktorius, ypač gerai žiūrisi po visų Frodo kančių. Nes Frodas ŽV kaip nuo pat pradžiu užsidėjo kankinio kaukę taip ir nebenusiemė (beveik). O čia žiūriu ir matau knygą, taip, kaip įsivaizdavau pats :).
Galadrielė.. Taip ir norėjosi šūktelt: Och, Jūsų Didenybe.. Jau tokia didinga ir koks velnias sugalvojo ją prieš kamerą vis pastatyt su taip besivejančia suknele? Na Didingoji statula tiesiog :). Kas dėl užuominų apie ją ir Gendalfą tai čia man labiau panašu ne į meilės intrigėlę, bet į poros gerų bičiųlių santykius kurie na tiesiog iki "kaulų smegenų" viens kitą žino ir jiem taip gerai. Taigi čia kažkokios intrigos tikėtis nereikėtu gal :).
Gendalfas tikrai atrodo kiek prasčiau nei ŽV. Išvaizdą turiu minty :). Gal kaip vėliau prie stalo buvo pastebėta, pas elfus "pasiremontavo" :). Bet žiūrėjosi jis mielai, tarsi vėl sutikt seną pažįstamą, kurio taip laukiau.. Sakyčiau tas "skrydis" su tilto nuolauža bedugnėn tikrai be jo magijos neapsiėjo, nes šiaip visos konstrukcijos lakstė kuo puikiausiai, o jis jau Taip puikiai, vos ne kaip banglentė per uolas lėkė :).

Aišku, neapsiėjo be holivudinio padramatizavimo, ko vietomis knygoje tikrai nebuvo, bet tai nemanau, kad blogai. Kaip kitaip žiūrovui neskaičiusiam knygos ir ne fanui perteikt viską kas knygoje? Na, pasirinktas būdas gal kiek standartinis, bet tikrai atrodė gerai.

Vat kas sukniso kai kiek nuotaiką, tai medžių "domino". Na nevirsta jie taip, tuo labiau Šie medžiai augantys kalnuose, jie gi ten tiek vėtrų atlaiko, kad greta krintantis gentainis nebent šakas aplaužyt gali :(. Kol kas tai vienintelis bugas kuris tikrai ne vietoje čia. Tikiuos toliau peržiūrinėjant dar ko nepastebėsiu :).

Ach tiesa, Orkai :). Orkų karalius ne toks kokio tikėjausi, bet patiko, tarsena irgi :). Azogas na toks " evil sadistiškai svolačiškas su tikromis emocijomis". Na taip ir tvieskia neapykanta Torinui ir visiems nykštukams kartu ir kiekvienam atskirai paėmus :).

Kol kas emocijų ir minčių tiek, pažiūrėsiu dar kokius du kartus, gal ką dar pasakysiu :). Bet bendras įspūdis geras, laukiu daugiau :).

Beje, mintis apie Hobito ir ŽV peržiūrą kartu, tikrai nuostabi ir kai turėsim viso ko išplėstines versijas, BŪTINAI taip ir reiks padaryt :).

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 282 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007