O vis tik: kuris iš trijų?..

Elenion Ancalima: filmai pagal J.R.R.Tolkien'o kūrybą.

Kuris iš LotR trilogijos filmų paliko giliausią įspūdį?

Fellowship of the Ring
39
45%
The Two Towers
17
20%
Return of the King
31
36%

Viso balsųCOLON 87

Žinutė
Autorius
Astaldor
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 167
UžsiregistravoCOLON 13 Rgp 2005, 16:50

#21 Standartinė Astaldor » 13 Rgp 2005, 21:52

Balsavau už pirmąją dalį. Labiausiai sužavėjo Lorien'as ir prologas.Negaliu atsispirti vėl jo pažiūrėti.Vis prisimenu Gandalf'o žodžius prieš "mirtį" Morijoje "Run you fools".

Vartotojo avataras
Ellorion
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 856
UžsiregistravoCOLON 06 Rgs 2004, 16:48
MiestasCOLON Krokuva

#22 Standartinė Ellorion » 14 Rgp 2005, 16:24

taip... o knygoje Gandalfas sako "Fly you fools" .. keista :)
[size=84][b]Žengiu žingsnį ir krentu į bedugnę, nors prieš porą sekundžių ten buvo Džomolungma.[/b][/size]

Astaldor
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 167
UžsiregistravoCOLON 13 Rgp 2005, 16:50

#23 Standartinė Astaldor » 14 Rgp 2005, 16:49

Mano filmas nusvaigęs. Turiu EE. Kartais sako "Run you fools",kartais "Fly you fools". Net nebesuprantu,kas daros.Dievulis baudžia :lol:

The_RingBearer
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 40
UžsiregistravoCOLON 03 Rgs 2005, 14:53
MiestasCOLON Neverland

#24 Standartinė The_RingBearer » 05 Rgs 2005, 19:57

FOTR. Pirmąkart žiūrėjau neperskaitęs knygos, tad tokią laimę pamatyt kaip visi atrodo, perskaičius knygą, praradau. Iš pradžių buvo filmas FOTR, vėliau knyga... :cry:
Šiaip kažkokia keista mano LOTR atradimo istorija... bet...
Po to negalėjau iškęst kaip viskas klostysis toliau, ir išsinuomavau TTT. Neperskaitęs knygos. :!: Vėliau jau knyga. O ROTK dar nebuvo... teko laukt... tas buvo 2003 rudenį. :wink: O koks keistas esu... Užuot pasiėmęs ROTK knygą, ir sužinojęs kaipgi ten viskas baigsis, laukiau...laukiau...laukiau... ot kvailys! bet laukimas buvo nerealus... nes nežinojau kaip baigsis Žiedo karas! O kai pamačiau pirmą treilerį... aplamai kažkokioj euforijoj buvau... :p :wink: vėliau sulaukiau ir filmo. O tik po to vieną po kitos LOTR knygas skaičiau! :twisted:
nesakykit, kad keistai, ir pats žinau.
Bet visgi labiausiai patiko FOTR. Nekomentuosiu, nes arba išsamiai, arba nei žodžio... nukeliu kitam kartui...
2-oj vietoj ROTK. 3-ioj - TTT, bet šios vietos tai - niekas, absoliutus 0,
nes aplamai paėmus LOTR - fenomenas. Ir nieko nebepridursi... Tiek knyga, tiek filmas. Abudu savo žanro lyderiai...
Ir man labai nepatinka, kad peikiat ROTK ištęstą galą. :roll:
Nes visų pirma, filmas statytas pagal knygą, o apie ją - arba gerai, arba nieko! Prisiminkim, 1/3 ROTK knygos - tai ir yra galas, visko sudėliojimas į vietas... kad neliktų jokių klausimų... Tad jei peikiat filmo galą, tuo pačiu peikiat ir knygą! :twisted:
[size=75]...Beat me, hate me.
You can never break me.
Will me, thrill me.
You can never kill me.
Jew me, Sue me.
Everybody do me.
Kick me, kike me.
Don't you black or white me...[/size]

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#25 Standartinė Elfhild » 05 Rgs 2005, 20:08

The_RingBearer rašėColonPrisiminkim, 1/3 ROTK knygos - tai ir yra galas, visko sudėliojimas į vietas... kad neliktų jokių klausimų... Tad jei peikiat filmo galą, tuo pačiu peikiat ir knygą! :twisted:

Na žinai, kiekvienas meno žanras turi savo taisykles ir normas. Kas knygai normalu (man visai neprailgo ta pabaiga skaitant RotK), tas filme (šiuo atveju - ekranizacijoje) gali visiškai netikti, todėl be reikalo taip kategoriškai tuos du dalykus sutapatini :roll:
Hrrrr

The_RingBearer
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 40
UžsiregistravoCOLON 03 Rgs 2005, 14:53
MiestasCOLON Neverland

#26 Standartinė The_RingBearer » 05 Rgs 2005, 21:57

Elfhild rašėColon
The_RingBearer rašėColonPrisiminkim, 1/3 ROTK knygos - tai ir yra galas, visko sudėliojimas į vietas... kad neliktų jokių klausimų... Tad jei peikiat filmo galą, tuo pačiu peikiat ir knygą! :twisted:

Na žinai, kiekvienas meno žanras turi savo taisykles ir normas. Kas knygai normalu (man visai neprailgo ta pabaiga skaitant RotK), tas filme (šiuo atveju - ekranizacijoje) gali visiškai netikti, todėl be reikalo taip kategoriškai tuos du dalykus sutapatini :roll:

Sutinku, kad palyginimas ne koks... :wink: hmmm....... bet įdomiai mąstai...ir ką, tavo nuomone, ROTK gale (filmo) reikėjo iškirpt, a? :roll:
Vienžo PJ savo darbą atliko tikrai gerai... ne tobulai, bet daugmaž gerai. Respect. Ir dar vienas faktelis, kad LOTR statytas ne tik tolkinistams, bet ir neskaičiusiems šios knygos. Reikia ir tai atsiminti. Tad ką jam reikėjo iškirpt: Aragorno karūnavimą, o gal hobitų atvykimą namolio, gal išsiskyrimą prie Pilkųjų Uostų? a? Aš net neįsivaizduoju... kritikuoti lengviausia... jei pasirinkai kritiką, tai argumentuok ją. :wink:
[size=75]...Beat me, hate me.
You can never break me.
Will me, thrill me.
You can never kill me.
Jew me, Sue me.
Everybody do me.
Kick me, kike me.
Don't you black or white me...[/size]

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#27 Standartinė Alatar » 05 Rgs 2005, 23:48

kontraatakuoju :?
tamstai argumentus katik issake:
Na žinai, kiekvienas meno žanras turi savo taisykles ir normas. Kas knygai normalu (man visai neprailgo ta pabaiga skaitant RotK), tas filme (šiuo atveju - ekranizacijoje) gali visiškai netikti, todėl be reikalo taip kategoriškai tuos du dalykus sutapatini

knygoje,suprantama buvo ir daugiau,taciau tai nereiskia,jog tinka viska sudeti i filmo pabaiga(net ir EE,juk ir taip buvo iskirpta papildomos medziagos is filmo pabaigos scenu).Filme pagal tam tikras taisykles ne viskas tinka(ypac turint omeny paties mineta argumenta,jog filmas skirtas ne tik tolkinistams!),t.y. keliu pabaigu tempimas daugeliui prailgo. Tai jau ne paties filmo kureju blogis,bet kurinio(knygos,pagal kuria ekranizuota) sudetingumas. Maziausiai trys pabaigos 20cia minuciu prailgina laika. Galbut kai kuriems tai visvien bus kaifas(isties daug smagiu akimirku,kaip kad karunavimas,elio bokalu pakelimas,Semo sugrizimas),bet filmo poziuriu tai yra minusas.Rezisierius GALI rasti budu si ta sutrumpinti(jei sugebeta issisukti su Tomu Bombadilu,Sarumano situacija ir pan. tai tikiu,jog butu sugebejes issisukti ir su pabaiga),nes jis bei jo komanda yra patyre filmu kurejai.

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#28 Standartinė Aredhel » 06 Rgs 2005, 11:18

Mano LOTR atradimo istorija daugmaž panaši į RingBearer, pirmiau filmai po to knygos ir turėčiau pasakyti, jog man pabaiga neprailgo. :dancing: Visos siužeto linijos užbaigiamos kaip ir turėtų būti. Alatarai, juk turi EE, matei PJ paaiškinimą, kokio dar sutrumpinimo nori? Sutinku jog režisierius GALI rasti būdų sutrumpinti, bet ar to tikrai reikia. Manau tuomet pabaiga būtų pernelyg lakoniška. :roll:
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#29 Standartinė Alatar » 06 Rgs 2005, 12:01

Aredhel rašėColon Alatarai, juk turi EE, matei PJ paaiškinimą, kokio dar sutrumpinimo nori? Sutinku jog režisierius GALI rasti būdų sutrumpinti, bet ar to tikrai reikia. Manau tuomet pabaiga būtų pernelyg lakoniška. :roll:

na lakoniskumas kartais filmui visai tinka :wink: Pvz. man visai patiko kai Frodas pasakojo uz kadro,o tuo metu bego vaizdai..stai taip-daugiau greicio,vaizdu,maciau asaru ilgu(visi ten taaaaaaip letai vaiksciojo pabaigoje,negi nepastebejai? 8) )IR Semo-"well,I'm back"...bravissimo!

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#30 Standartinė Aredhel » 06 Rgs 2005, 12:52

Na, nežinau, man suėjo :roll: Pakeisti parodymo būdą: galbūt, bet iškirpt, nemanau, kad ką nors vertėtų.

Šiaip negalėčiau pasirinkt tarp FOTR ir ROTK ir nors TT patiko ne taip labai, apskritai pritariu RingBearer, nemanau, kad verta dalinti šiuos filmus ir spręsti kuris geresnis, nes LOTR išties fenomenalus.
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#31 Standartinė Coranar » 06 Rgs 2005, 17:07

Man, kaip ir knyga-antra.Nes pirma kiek per vaikiska, trecia, kiek per rimta, antra-aukso viduriukas. :lol: :oops:
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Vartotojo avataras
Rhy
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 2
UžsiregistravoCOLON 17 Bir 2006, 12:15
MiestasCOLON Minas Tiritas

#32 Standartinė Rhy » 28 Bir 2006, 18:42

Man įspūdingiausias buvo ROTK, bet buvo labai graudi pabaiga, tai
vos tramdžiau ašaras... :cry:
[i]Give me novocaine..[/i]

Vartotojo avataras
Vulpecula
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 466
UžsiregistravoCOLON 08 Spa 2007, 18:43
MiestasCOLON Vilniava

#33 Standartinė Vulpecula » 13 Spa 2007, 22:04

pirmas fimas buvo pats geriausias (aš taip manau) nes jis buvo išbaigtas iki galo. kiti filmai buvo kažkokie pernelyg "perspausti"... bet vistiek visi filmai man laaabai patiko :D :D :!:

Vartotojo avataras
Legolas86
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 128
UžsiregistravoCOLON 15 Rgp 2007, 20:39
MiestasCOLON LORIEN
CONTACTCOLON

#34 Standartinė Legolas86 » 06 Lap 2007, 17:58

Man tai įspūdį paliko pirma dalis, geras garso takelis....elfų "miestai"(ypač Lorien ir Rivendeill, ),
bet labiausiai tai "Two Towers"(prisimenu kaip žvengiau, kai golumas ten pats su savim "plėšės :D , taip pat šūstros kovos helmo dauboje(o kaip buvo gaila Haldiro (iš jjo grimasos tai vos nenukritau....),. Man kažkaip antra dalis įdomesnė buvo ir muzika atitiko viską(nors ten matės ir daug gamybos broko :? )
VISA YRA TAI IR NE-TAI, TAI IR NE-TAI SYKIU, NEI TAI, NEI NE-TAI
Alassenya ná alat sinomë

Vartotojo avataras
Celduin
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 130
UžsiregistravoCOLON 31 Gru 2006, 17:25
MiestasCOLON Dorwinion
CONTACTCOLON

#35 Standartinė Celduin » 06 Lap 2007, 19:51

Na nežinau. Juk LOTR yra viena istorija, tai aš ir filmus priimu kaip vieną istoriją, o ne tris. Ir taip pasakyti, kad man labiausiai patinka, ta ar ana dalis negalėčiau. Visose dalyse yra vietų kurios man patiko, o kurios ne.

Vartotojo avataras
Bombadilas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 785
UžsiregistravoCOLON 01 Bir 2009, 16:24
MiestasCOLON Old Forest

#36 Standartinė Bombadilas » 31 Rgp 2009, 09:26

Daug mačiau filmų pagal knygas statytų ir nė vienas taip neatkūrė (ir dar prikūrė :D ) knygos veiksmo

Vartotojo avataras
Achmudas
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 23
UžsiregistravoCOLON 31 Lie 2009, 11:42
MiestasCOLON Jurbarkas - Vilnius

#37 Standartinė Achmudas » 04 Rgs 2009, 20:12

Balsavau už trečią, nors ir nesu ja labai sužavėtas, nes labai nepatinka ant filmo pabaigos tie visi ten jų atsisveikinimai ir t.t. O šiaip labai didelį pliusą duoda mūšiai :)

Vartotojo avataras
pukisbaisuoklis
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 123
UžsiregistravoCOLON 03 Vas 2009, 13:16
MiestasCOLON Vilnius (skype - zaliaskrumas)

#38 Standartinė pukisbaisuoklis » 27 Spa 2009, 17:31

http://www.youtube.com/user/lotrfan0123 ... KYcQfKkq8E

Iškirptos iš trilogijos. Tikrai verta pažiūrėti ;)
Greitakalbių training'as - Panabagybė

Vartotojo avataras
greitmintis
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 162
UžsiregistravoCOLON 30 Spa 2009, 13:18
MiestasCOLON PC

#39 Standartinė greitmintis » 30 Spa 2009, 13:39

Duociau balsa RotK, bet visgi Moraja buvo labiausiai jaudinanti vieta visoje trilogijoje, ypac Khazad-Dumo tiltas. Paskutine Boromiro kova irgi verta demesio, nors pabaigoj jis nuzudo girta orka, kuris nesigina, o svirduliuoja. TTT filme manes neitikino Aragorno "mirties" scena, nes nebuvo daug liudesio, kai jis krito. RotK-neblogas filmas, bet Elijah vaidyba-tragiska. Aisku, fantastiska March of the Rohirrim scena ir the Grey Havens. Taigi 1. FotR 2. RotK 3. TTT

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#40 Standartinė le_golas » 16 Lap 2009, 21:36

Aj, man tai visos dalys labai labai fainos ir mielos.
What have I got in my pocket?

BUTTON_POST_REPLY