O vis tik: kuris iš trijų?..

Elenion Ancalima: filmai pagal J.R.R.Tolkien'o kūrybą.

Kuris iš LotR trilogijos filmų paliko giliausią įspūdį?

Fellowship of the Ring
39
45%
The Two Towers
17
20%
Return of the King
31
36%

Viso balsųCOLON 87

Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Morwena
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 53
UžsiregistravoCOLON 22 Sau 2009, 18:47
MiestasCOLON Valinor
CONTACTCOLON

#41 Standartinė Morwena » 16 Lap 2009, 22:00

Balsavau už pirmąją dalį.

Vartotojo avataras
Alma
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 127
UžsiregistravoCOLON 24 Bir 2011, 21:37
MiestasCOLON Vilnius

Re: O vis tik: kuris iš trijų?..

#42 Standartinė Alma » 30 Bir 2011, 15:58

Balsuoju už TTT. Nes puikios mūšių scenos, geras bendras tempas, mažai graudžių verksmų.
Antrą vietą duočiau FotR. O va RotK labai jau ištęsta ta dalis, kur Frodas su Semu į kalną ropoja. Aišku, pirmą kartą žiūrėjau nemirksėdama, bet dešimtą kartą jau atsirado noras prasukt. :twisted:

Aethe, near my heart.
Without vanity, the ribbon.
Without duty, the wind.
Without blood, the victory.

Vartotojo avataras
Nifalath
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 14
UžsiregistravoCOLON 22 Vas 2012, 10:38
CONTACTCOLON

#43 Standartinė Nifalath » 22 Vas 2012, 10:51

anšksčiau man berods antra dalis patiko, bet dabar 1-oji 10000% :sm9:
Noriu namo.....

Vartotojo avataras
ernestasgr
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 44
UžsiregistravoCOLON 15 Sau 2011, 21:40
MiestasCOLON Gondolinas

#44 Standartinė ernestasgr » 23 Vas 2012, 18:03

balsuoju uz TTT ,nes musiu tai ohoho :D

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#45 Standartinė Laiqualasse » 23 Vas 2012, 19:57

...ir visgi siūlyčiau rašyti su lietuviškomis raidėmis, nes dabar kyla klausimas, kuo tamstai taip patinka musės ;)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
sheila
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 8
UžsiregistravoCOLON 26 Geg 2014, 01:55
MiestasCOLON Kol kas Tenerifė, bet tuoj keisis.
CONTACTCOLON

#46 Standartinė sheila » 26 Geg 2014, 12:57

Oj, labai sunku ir išsirinkti, kuri dalis labiausiai patiko.. Visos patiko dėl skirtingų aspektų.

FoTR - kaip ir minėta anksčiau, tai įžanga į istoriją, ir, nors pradedama tamsia žiedo istorija ir jo atneštomis mirtimis, persikelia į linksmąjį Hobitoną, kur viskas nerūpestinga ir niekas apie jokį blogį negirdėjo. Ir taip, pamažu, nuo hobitų olelių iki įspūdingojo Rivendeilo, rūsčių Morijos (nors aš pratusi vadinti Moraja, kadangi taip mano knygose išversta, bet čia jau atskira tema...) tunelių ir kvapą gniaužiančių senųjų Gondoro karalių statulų Anduino krante. Toje vietoje aš tiesiog sulaikau kvapą ir ryju atsivėrusį vaizdą akimis. Neįsivaizduoju, kaip širdis ir toliau galėtų plakti, pamačius tokį vaizdą tikrovėje.. Apmirčiau ir tiek.

TTT - labiausiai patiko: trijulės vijimasis paskui orkus - dieną naktį, lygumomis ir kalvomis, nesustojant... Tik iš didelės meilės ir su milžinišku ryžtu jiems tai pavyko; entų ataka - išties kvapą gniaužiančios scenos, ir tokia atgaiva širdy, kai matai, kaip gėris taip ima ir baukšt! sunaikina blogio irštvą. Biškį užkniso entų lėtumas, bet jie tokie jau yra, to nepakeisi, kaip ir Tuko kvailumo :D ir, žinoma, lieka nepamirštas Helmo Daubos mūšis. O jau ta scena, kai sutemus jie išvydo daugiatūkstantinę Sarumano armiją, vaje...
Nors matau, jog daugeliui ši dalis patiko dėl Rohano, mane, tiesą sakant, kiek nuvylė Rohano karalystė, jei taip galima pavadinti. Sostinė - tik krūva medinių namelių su fermeriais ir ne itin įspūdingi Karaliaus rūmai. Nenoriu priekaištauti PJ'ui, jis ir taip atliko neįtikėtiną darbą, bet vistik aš būčiau padariusi miestą didingesniu. Skaitydama knygą įsivaizdavau tuos rūmus labiau.. karališkus. Pavyzdžiui Helmo Daubai priekaištų neturiu - visi tie įtvirtinimai, sienos ir bokštai... Bet karaliaus mieste, rodos, jie rūpinosi tik arkliais, ir kyla klausimas, kaip jie iki tol išvengdavo visų orkų atakų, nes supleškenti medinį miestuką jiems būtų vieni niekai - paleido iš tolo kelias degančias strėles ir kriukis baigtas.

RoTK - vistik gal labiausiai patikusi dalis. Ir tos 4 valandos prabėgo taip greitai :( labiausiai sužavėjo Minas Tiritas - va čia tai karalių miestas! Ech, kad kas tokį pastatytų realybėj... Pats mūšis, aišku, irgi žodžiais sunkiai apsakomas - didinga ta vieta, kuomet Rohanas atjoja į pagalbą, pūsdamas savo ragus, ar kai Aragornas atplaukė su mirusiųjų armija. Man tik klausimas kilo, kaip vistik Eovyna sugebėjo užmušti Nazgulą? Juk tiek kartų buvo minėta, jog nazgulų nužudyti neįmanoma. O še tau paprasta moterytė ėmė ir vienu dūriu nugalabijo jį, pati atsipirkdama tik sužalota ranka. Dabar nepamenu tiksliai, kaip knygoje buvo, o skaitau šiuo metu (vėl) dar tik TTT, tad net įdomu pasidarė :D ir, be abejo, tas didingas finalas, kurį vargiai galiu įžiūrėti pro ašarų upes... Ypač kai visi nusilenkia hobitams, o jie ir lieka stovėti lyg kokie vaikai, tokie kuklūs, mintyse sakydami: "Mes gi nieko ypatingo nepadarėm, tik nunešėm žiedelį iki kalno ir jį išmetėm..." - ach, drovieji hobitai... Ir paskutinį tašką uždėjo "Into the West" - nors ir Annie Lenox balsas man neskamba kažkaip ypatingai, bet pati daina taip tiko pabaigai, kad beliko sėdėti, žiūrėti titrus, klausytis tos dainos ir toliau verkt...

Beje, po Hobito pasirodymo (ir puikios Martino Freemano vaidybos), nejučia ėmiau lyginti Frodo žygį su Bilbo nuotykiais. Na, ir nori nenori, pastebi, jog Bilbas buvo daug stipresnis nei Frodas, ir kažkaip net imi nusivilti Frodu, kuris nuo pat pradžios tapo žiedo vergu.. Nesmerkiu jo, bet vistik be Semo Frodas turbūt net ir pirmojo nazgulo nebūtų išvengęs, tad tikrasis herojus Žiedų Valdove ir yra Semas. O "Hobite" Bilbas juk vienas, be niekieno pagalbos žiedą nešiojosi. Tik keista, kad Sauronas anksčiau nepajuto žiedo, kuomet Bilbas jį nerūpestingai naudodavo... Reiks dar pasigilint į tai :)

BUTTON_POST_REPLY