O vis tik: kuris iš trijų?..

Elenion Ancalima: filmai pagal J.R.R.Tolkien'o kūrybą.

Kuris iš LotR trilogijos filmų paliko giliausią įspūdį?

Fellowship of the Ring
39
45%
The Two Towers
17
20%
Return of the King
31
36%

Viso balsųCOLON 87

Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

O vis tik: kuris iš trijų?..

#1 Standartinė Starlin » 06 Kov 2005, 20:19

Šakės, man jau nusibodo atidarinėti naujas gijas, nusprendžiau šitą ydą išnaikinti :oops: :p , bet dabar, viena ausimi girdėdama, kaip kitame kambaryje žiūrimas RotK EE, negaliu neprisiminti, kad būtent šis filmas iš visų trijų mane labiausiai sujaudino, kaip sako anglai, "touched"... Kaip jums? Kuris iš trijų trilogijos filmų arčiausiai širdies?

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#2 Standartinė Laiqualasse » 06 Kov 2005, 20:27

Kaip ir knygų atveju - Fellowship. Nors RotK paliko didžiausią vizualinį įspūdį, tačiau FotR - visko pradžia, užuomazga, įvedantį į Viduržemę ir leidžianti pasijusti jos dalimi.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Warrior elf
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 481
UžsiregistravoCOLON 02 Bir 2004, 20:45
MiestasCOLON Havens...
CONTACTCOLON

#3 Standartinė Warrior elf » 06 Kov 2005, 20:28

Man ROTK, filmo gale beveik apsiverkiau :cry:, be to šitoje dalyje kovėsi didžiausios armijos :roll:
Life is better lived together.

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#4 Standartinė Folkas » 06 Kov 2005, 20:34

RotK gale žliumbiau kaip mergaitė. Nenorėjau, kad baigtųsi :!: Beje, nežmonišką įsūdį paliko Pelenoro laukai. Tuomet bijojau net mirksėti, kad neduok Eru, pražiopsosiu kažką. Bet laiqua teisus: FotR įveda į viską... Kai tiek laiko tie personažai gyveno tavo galvoje ir tu spirgėdamas ant kėdės pagaliau juos pamatai. Viską! Tiek Šyrą, tiek plaukuotas hobitų kojas. Ak, kaip miela. Bet savo balsą daviau RotK.
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#5 Standartinė Elfhild » 06 Kov 2005, 21:02

Sunku dabar pasakyti. Man atrodo, kad ROTK, ir šiuo metu tikrai trečia dalis mano mėgstamiausia, tačiau įtariu, kad taip gali būti todėl, kad pirma ir antra jau daug kartų peržiūrėtos ir nusibodusios. Tiesa, RotK irgi jau daug kartų mačiau, bet vis tiek tai didesnė šviežiena, nei FotR ir TTT.

RotKe yra visos mano mėgstamiausios scenos: beaconsai, įvairios Minas Tirito scenos, the Muster of the Rohirrim, Houses of Healing (tiesa, čia jau EE)... Iš TTT jaudinančios scenos buvo įvairios su Rohanu bei ypač entų žygis, o iš FotR jau net nebeprisimenu, kas mane labiausiai sužavėjo :roll:

TAISA: ...o tai reiškia, kad pats laikas vėl pažiūrėti FotR :mrgreen:
Hrrrr

Vartotojo avataras
Warrior elf
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 481
UžsiregistravoCOLON 02 Bir 2004, 20:45
MiestasCOLON Havens...
CONTACTCOLON

#6 Standartinė Warrior elf » 06 Kov 2005, 22:10

Iš TTT labai įstrigo tas Semo monologas pabaigoje, tada irgi vos neapsiverkiau :lol:
Life is better lived together.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#7 Standartinė Starlin » 06 Kov 2005, 22:54

Na, TTT bent jau man dabar žiūrėti nuobodoka, nors mačiau turbūt net mažiau kartų nei FotR. Aukščiau buvo gerai pasakyta, kad FotR, kaip pirmas filmas, visiems "knyginukams" buvo labai jaudinantis, nes buvo pirmas. Taip, prisimenu, aš labai laukiau, jaudinausi ir daug tikėjausi. Bet dabar žiūriu jau iš ar tik ne ketverių (?) metų perspektyvos... Emocinio krūvio man pasirodė daugiau RotK. Kita vertus, čia priklauso ir nuo asmenybės, ir nuo nuotaikos. Kai kam artimesnė jauki kamerinė FotR aplinka, tos mažos baimės ir pirmieji pavojai. Kitiems gi - didieji mūšiai, iki ašarų virkdantis finalas ir apskritai visas tas grandeur. Kaip su knygom, taip su filmais. Bet negalima pamiršti, kad knygos į tris 'tomus' išvis geriau nedalinti...

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#8 Standartinė Indraja » 07 Kov 2005, 12:34

FotR geriausiai tinka daugkartiniam žiūrėjimui. Tvarkingas tiesinis siužetas leidžia tiesiog atsipalaiduoti ir n-tąjį kartą leistis į kelionę, o muzika nedudoda "pasprukti". Sakyčiau, prologas yra labai geras - tų kelių minučių - ir vaizdo, ir Galadrijelės pasakojimo - visiškai užtenka, kad atsidurtum rodomame pasaulyje. Arba ir imtum žaisti, jog verti - kaip nutiko man. Tiesiog negalėjau atsigrožėti tais pirmais sakiniais...

TTT negaliu itin džiaugtis, nes kokį trečdalį peržiūrėjau kelių sekundžių intervalais, kartojamais po kelis kartus. O šiaip - gerasis variantas šiuo atveju yra pailgintasis (kitų abudu gana apylygiu). Tada viskas tampa pakankamai sklandu.

RotK - tikrai sunkiausias psichologiškai. Nuo kitų dviejų dalių tiek ašaroti neteko (na, visais atvejais to nebuvo itin daug, bet visgi...). Ši dalis buvo pati rizikingiausia (iš skaičiusiųjų taško) - ar režisierius nesugadins svarbiausiųjų knygos momentų? Kuklia nuomone, nesugadino. Poroj vietų galėjo būti kiek kitaip sukomponuotas pasakojimas, o šiaip šiam hipnozės seansui priekaištų nesugalvoju. Sutinku, kad jų galima sugalvoti, ir iš įvairiausių požiūrio taškų, bet - nejaučiu poreikio. Jei filmas buvo toks, kad juo patikėjau - reiškia, jis buvo geras. Ši knyga buvo įspūdingiausia - tiesiog todėl, kad joje yra kulminacija ir atomazga. Todėl - ir šis filmas.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

gilthoniel
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 328
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:12
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#9 Standartinė gilthoniel » 07 Kov 2005, 19:27

Aš balsuoju už FotR. Kaip Starlin sakė, kamerinė aplinka, beje, filmas mažiausiai paliestas visokių amerikonizmų. Ir apskritai, FotR toks mielas, toks.. toks... na, tiesiog FotR'as.
Mano nuomone, PJ'ėjus su kiekvienu filmu vis labiau tolo nuo knygos atmosferos. Todėl negalėčiau balsuoti už labiausiai nutolusį :oops: :roll:
"Aš esu lietuvis kaukas didžiausiame New York'o viešbutyje" - A.Š.

Vartotojo avataras
Elva
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 777
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 20:02
MiestasCOLON Mirkwood, trečias melirnas iš dešinės

#10 Standartinė Elva » 07 Kov 2005, 19:46

neseniai vėl mačiau RotK treilery. Nu užmuškit, bet VISŲ LotR filmų treileriai per tas kelias jų trukmės minutes sukuria tokį įspūdį apie visą filmą, jo dar nemačius, kad galų gale pažiūrėjus filmą kažkiek lieki nusivylęs. Kažkaip tie treileriai gan išpučia visą filmą - tiek veiksmo...juk sudedamos visos kulminacinės scenos... :roll:
Tupperware - originalu ir patogu.

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846
UžsiregistravoCOLON 04 Spa 2004, 11:19

#11 Standartinė shlykshtukas » 07 Kov 2005, 20:12

Labiausiai patiko TTT -- dėl Rohano, kurio ten buvo daugiausia. Mažiausiai -- ROTK, dėl begalinių pabaigų ir pompos.
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v605/shlykshtukas/47.gif[/img]

Tror
Mūvėjo Žiedą +
PranešimaiCOLON 280
UžsiregistravoCOLON 24 Kov 2004, 19:38
MiestasCOLON Priešų šešėliai

#12 Standartinė Tror » 07 Bal 2005, 18:57

Butu TT pabaigoj parodytas Sarumano kritimas iki Bespalvio :lol: būchiau už TT balsves... O taip FoW. 8)
Tūkstančiaias nematomų siūlų slėgia tave pasaulis. Perkirsi vieną-nusikaltėlis. Dešimt-pasmerktas miriop. Visas-Dievas.

Vartotojo avataras
Le seigneur des anneaux
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 23
UžsiregistravoCOLON 05 Bir 2005, 20:33
MiestasCOLON Ūkanotieji kalnai

#13 Standartinė Le seigneur des anneaux » 07 Bir 2005, 13:32

Žinoma, man irgi labiausiai patiko III dalis, bet nežinau ko taip už antrą nieks nebalsavo, tai aš ir prabalsavau.
Ten žiauriai gera muzika, ypač pačioj pradžioj, net šiurpas pereina...
Po to Gendalfo kova su Balrogu
Ir gal geriausia (bent man) visos trilogijos dalis: kalba Grima su Sarumanu, tas sako kad jie žuvę, kad puls Rohanas, o SArumanas išveda jį į balkoną, kur kiek akys užmato pilna orkų ir uruk-hajų ir visi sutartinai kažką rėkia, nu ten tai vaizdelis... dar dabar kai prisimenu....
One ring to rule them all
One ring to find them
One ring to bring them all
And in the darkness bind them.

Vartotojo avataras
KRONAS
Forumo barzdyla
PranešimaiCOLON 617
UžsiregistravoCOLON 20 Bal 2005, 11:47
MiestasCOLON Vežimas Pietiniam kely...
CONTACTCOLON

#14 Standartinė KRONAS » 07 Bir 2005, 13:49

Vienareišmiškai TTT. Mažai sentimentalumų. Geros kovos scenos, o svarbiausia - nerealus Helmo daubos šturmas.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
[size=75] Boyar Aleksandr of Kislev[/size]

Vartotojo avataras
Aleksandra
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 129
UžsiregistravoCOLON 29 Bal 2005, 17:50
MiestasCOLON Fletas didžiuliame Lotlorieno melirne

#15 Standartinė Aleksandra » 07 Bir 2005, 14:04

Ai ai ai kokie mes cacos...Visi mažai verkė(nu,tikiu,gerai),arba vos neapsiverkė(jo jooo) :wink: Aš tai balsavau už RotK,patiko man labai atomazga,ir žliumbiau...Fotr žliumbiau mirus Gendalfui ir Boromirui,paskui kai nuo Brolijos atsiskyrė Semas ir Frodas.TTT žliumbiau,kai "atgijo" Gendalfas,tariamai mirė Aragornas,kai Arwen vos neiškeliavo iš MidlleEarth.RotK (čia tai jau...)kai Frodas sunaikina Žiedą,kai Semas pasakoja apie Rose(liežuvis Rožyte pavadinti neapsiverčia),paskui kai vėl susitinka visa Brolija,kai Frodas baigia knyga ir ten sakoma apie"niekad neužgijančias žaizdas",Pilkuosiuose Uostuose,ir pradedu tiesiog isteriškai žliumbti,kai Gendalfas pasako,kad "Čia Žiedo Brolija išsiskirs visam laikui".Na,žodžiu,nuo Žiedo sunaikinimo,iki pat galo...
Žiūrint iš ne tolkienistinio( :mrgreen: )požiūrio,tai geriausias iš visų mano matytų filmų.Nepamanykit,tikrai nesu verksnė,nei per "Elektrą" ar "Titaniką" neverkiau.

Beviltiškas
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 21
UžsiregistravoCOLON 07 Bir 2005, 17:01

#16 Standartinė Beviltiškas » 07 Bir 2005, 17:11

Jei jau užsiregistravau tai išreikšiu savo nuomonę.

ROTK - ko gero pats prasčiausias iš visų. Aš net nekalbu apie paprastą versiją - netgi extended edition nėra tai ko galima buvo tikėtis. Ištempta pabaiga, labai trapiai atrodantis Minas Tirith'as, neaiškumai su laiku ir neįspūdinga scena su Šeloba. Žodžiu - būtų geras filmas, bet lyginant su pirmais dviem - prastai

FOTR - gera pradžia. Ko gero žaviausias momentas - pačioj pradžioj prabėgama istorija nuo žiedo sukūrimo iki pat jo radimo. Taip pat - Morija, Argonathas, Rivendeilas - visi šie epizodai - puikūs. Žodžiu, būtų geriausias, jeigu ne...

TTT - bene geriausiai padarytas, be didesnių sentimentų, su įdomiai besiklostančiais įvykiais, na, ir šiaip - mane ši dalis labiausiai veža - ir filme, ir knygoje. Net kažkaip sunku pasakyti priežastis - patinka ir tiek. Nors režisierius poroje vietų sugrybavo ir čia.

Vartotojo avataras
Darla_Jr
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 635
UžsiregistravoCOLON 11 Lie 2004, 14:44
MiestasCOLON Barsukų g. 23, Hobitonas
CONTACTCOLON

#17 Standartinė Darla_Jr » 07 Bir 2005, 18:54

Aš už RotK.Labai jau graži pabaiga.Ypač grįžimas į Šyrą.Man apskritai hobitiški vaizdeliai patiko, todėl buvo sunku apsispręsti, ar FotR, ar RotK.Bet RotK buvo tikrai gražus filmas.Viskas viename. :) TTT labiausiai nepatiko, nes apskritai nepernelyg žaviuosi mūšių scenomis-kol rodo, gerai, nerodo-ir nereikia...

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#18 Standartinė Starlin » 08 Bir 2005, 17:55

Manęs, praėjus šitiek laiko, filmas pradeda išvis nebejaudinti, bet dėl Šelobos pasiginčyčiau (sveiks atvykęs į forumą, beje ;)): kvailai atrodo jau po to, kai prasideda "don't go where I can't follow", o pati voriūkštė baimės gali ne vienam įvaryt... Ypač todėl, kad PJ sąmoningai rodo jos ėjimą iš nugaros. Bent jau man "grėsmė iš nugaros" yra pati realiausia ir pažįstamiausia...

Vartotojo avataras
snortinge
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 118
UžsiregistravoCOLON 19 Bir 2005, 01:19
MiestasCOLON Saulės spinduliuosna

#19 Standartinė snortinge » 06 Lie 2005, 20:53

Po ilgo laiko iš naujo peržiūrėjau visus LotR filmus, sunku man būtų išskirti kurį vieną, tai lyg įžanga, dėstymas ir pabaiga (kaip mokykloje skirstoma :oops: ), filmai yra palikę didelį įspūdį, na jei reikia išskirt, tai, hm.. RotK viso ko pabaiga man įspūdingiausia, bet visgi filme kažko dar trūko, na bet nesigilinus tariu- RotK :D
[img]http://i21.photobucket.com/albums/b300/snortinge/sunshine.jpg[/img]

Vartotojo avataras
Ellorion
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 856
UžsiregistravoCOLON 06 Rgs 2004, 16:48
MiestasCOLON Krokuva

#20 Standartinė Ellorion » 06 Lie 2005, 22:21

TTT, nes puiki muzika, Rohanas... uj... be žodžių(ypač ta vieta kai Eovyna išbėga iš rumų po pokalbio su Šliužburniu O:) ),
Fangornas(entų mūšis :prayer: ) , Arvena prie kapo... ir t.t.
:)
[size=84][b]Žengiu žingsnį ir krentu į bedugnę, nors prieš porą sekundžių ten buvo Džomolungma.[/b][/size]

BUTTON_POST_REPLY