RotK EE - tik mačiusiems - GADIKLIAI (pavojinga)!

Elenion Ancalima: filmai pagal J.R.R.Tolkien'o kūrybą.
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#21 Standartinė Starlin » 05 Sau 2005, 23:56

O jūs pažiūrėkit priedą, kaip tą burnelę padarė. Aš va šiandie peržiūrėjau visus design priedus - turiu pasakyti, kaukolikės mane kaip reikiant prajuokino, kaip ir visi PJ "huge", visos tos užgaidos ir kaip jas Tyloras (sp?) komentavo. Aišku, ir arkliukai - Davido komentaras apie dirbtinį arkliuką ir vaidinimą, kaip joji :mrgreen:

Nukryptemė: swoooooon for David!

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846
UžsiregistravoCOLON 04 Spa 2004, 11:19

#22 Standartinė shlykshtukas » 06 Sau 2005, 12:36

O kas gėrimo varžybose nugalėjo? Gimli, tikiuosi, bo jeigu tas nupiepęs laibakaklis viščiukas Orlando, to būtų jau per daug. :evil: Fastforwardinčiau tokią sceną velniop.
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v605/shlykshtukas/47.gif[/img]

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#23 Standartinė Alatar » 06 Sau 2005, 13:02

o tu verčiau pažiūrėk kas nugalėjo..o tada priedus pažiūrėk apie šitą sceną 8)
ir bus ramybė..

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846

#24 Standartinė shlykshtukas » 06 Sau 2005, 13:55

Tai kad tingiu aktyviai ieškot to EE, palauksiu, kol kas atneš. Todėl tu man paspoilink - kas laimėjo? :P
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#25 Standartinė Starlin » 06 Sau 2005, 14:08

tas, kurio tu nenorėjai :twisted: bet ten viskas labai aiškiai paaiškinta...

O, vakar pamiršau parašyti apie kostiumus - kaip sau norit, bet gražiausios suknelės Eoviunos. Aš tiesiog tirpstu kai jas pamatau. Ir kažko vėl užsinoriu į tą "armoury" Maskvoje, kur tokie panašūs siuviniai, tokie audiniai, tokie... ak *nualpsta*

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969

#26 Standartinė Alatar » 06 Sau 2005, 14:34

Shly:
taip ir Smaug laukė kol jį kas pažadins ant lobių
8) papildant,kaip jau užsiminiau,reikia skirti Legoliuką ir O.Bloomą,bei jų sugebėjimus :drinkers:
star:
drapanos,tai drapanos,bet Gondoro šarvuotė,ginkluotė,šalmai ist da best 8)

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#27 Standartinė Aiquen » 06 Sau 2005, 14:41

Lieku per vidurį tarp Star ir Al- tiek gondoro šarviukai, tiek Eoviunos skuduriukai rulez :)
Beje, apie skudrus- aš visus tris filmus spangstu nuo Merio švarko. Nežinau, kodėl... Tikriausiai pribrendo reikalas tokį pat pasisiūti. :lol:
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#28 Standartinė Starlin » 06 Sau 2005, 14:52

Alatarai: kas kam, kas kam... Man pvz. tokios suknelės mirtinai patinka, nes "būti princese" (kaip sakė siuvėja, siūdama išleistuvių apdarą) - kiekvienos merginos svajonė. (aišku, kiekviena tą "princesę" skirtingai įsivaizduoja) Labai pavydžiu savo draugei estei, kuri turi auksines rankas ir prisisiūna galybę LotR suknelių. Bet ji daugiau Arvenos siūnasi. va kodėl išleistuvės virto švente, kai įkalbėjau mamą, jog man tikrai reikia tooookių rankovių 8)

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846

#29 Standartinė shlykshtukas » 06 Sau 2005, 14:53

Alatar, po galais, tu man atsakysi, kas ką pergėrė, užuot sukinėjęs uodegą taip ir kitaip?

Legoliukas man forever asocijuosis su Orlaaaaando, deja. Liūdna kažkiek, bo knygoj man tas personažas visai netgi patiko. Nors ir nebuvo l. ryškiai nupieštas, bet ir ne tokia medinė lėlė, kaip filme.

Bet grįžkim prie gėrimo dvikovos. Nu jeigu Legolasas Gimlį pergėrė...kad jus kur Durino prakeikimas. Jau tie elfai - ir gražūs, ir protingi, ir amžinai gyvena, ir daiktus visokius daro geriau už visus, ir šaudo geriau, ir gaudo geriau, ir geria daugiau už visus, ir pagirių nebūna, ir jų š...rožėmis kvepia... Etikmat, nu taip idealu, kad net vemti verčia. :vom: Nežinau, gal kam nors tokie Nyčės 'Ubermenschai' ir patinka, bet aš mėgstu savo herojus su trūkumais. 8)

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#30 Standartinė Starlin » 06 Sau 2005, 14:54

Shlykshtuk, niugi aš parašiau jau, žiū viršuj.

O šiaip tai elfai ne tokie ir geruoliai. Khem, prisiminkim, ko ta Galadrijelė Viduržemėj sėdi? Patiko? Ne. Ištremta ji, ištremta (žr. UT).

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846

#31 Standartinė shlykshtukas » 06 Sau 2005, 14:59

Starlin, jau šiaip ne taip pamačiau, ačiū. Koks ten fontas, -2? ;) Na taip, 'Silmarillion' (ypač Noldor, o tarp jų ypač Feanoras su vaikais :twisted: ) kažkiek reabilitavo elfų rasę mano akyse, bet LOTR'e jie vistik nusaldinti taip, kad dantis gelia apie juos beskaitant.

Vartotojo avataras
Toma
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 758
UžsiregistravoCOLON 04 Geg 2004, 16:27

#32 Standartinė Toma » 06 Sau 2005, 16:24

"Carskyje šmotki" tai tikrai gražūs filme, bet aš tokius tai nebent karnavalui rengčiaus... :roll:
O elfams tai šiek tiek norėtųsi paspardyti į užpakalį, kad energijos daugiau parodytų, bet ką padarysi, kad LOTR aprašomas laikotarpis - ne jų žydėjimo laikas :?

Šiaip suprantamas kai kurių žmonių nepasitenkinimas, kad vienų herojų žodžiai kitiems priskiriami, bet filme tai veikia, kaip bebūtų... Šitam filme tai nutinka ne vieną ir ne du kartus. Visgi pažiūrėjus dokumentinius filmukus ir išgirdus scenaristų motyvaciją, galima suprasti, kodėl tokie sprendimai buvo padaryti. Kai kurie žodžiai tikrai yra tokie universalūs, kad nepraranda savo prasmės ir reikšmės kieno lūpose beskambėtų.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#33 Standartinė Starlin » 06 Sau 2005, 21:22

Taip taip, kad ir Tomo Bombadilo gluosnis Fangorne... Svarbu, kad suveikia ir pirminės prasmės nepraranda. Todėl aš visai nieko prieš tą Eoviunos sceną neturiu...

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#34 Standartinė Indraja » 07 Sau 2005, 10:49

Netgi gražiai gavosi: Faramiras knygoje sapnuodavo savo tautos praeitį, o Eoviuna filme susapnavo mylimojo tautos istorijos epizodą. Beje, Bradley "Avalono ūkanose" visi irgi kažką tokio sapnavo :)

Nu, bet Lego tą alų gėrė aiškiai be pasimėgavimo, o Gimlis - kaip pridera (paklausykit, ką jis šnekėt pradėjo). Pergalė nėra visai nelogiška - turbūt Ex sakė, kad Lego per tiek metų savo tėvelio puotose tikrai galėjo išsiugdyti atsparumą alkoholiui. O elfai ŽV tokie todėl, kad:
1. ŽV parašė hobitas Frodo Baggins, kuris nuo vaikystės buvo prisiklausęs legendų apie elfus bei kitko iš Bilbo, be to, elfai jo niekad neskriaudė. Nekeista, kad jam jie patiko.
2. ŽV veiksmas vyksta Trečiajame amžiuje, kai elfai išvis mažai ką darė, labiausiai rūpinosi kultūrinio ir kitokio palikimo puoselėjimu.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#35 Standartinė Elfhild » 12 Sau 2005, 21:51

Pažiūrėjau. tikėjausi kažko daugiau, bet vis tiek neblogai.
Daug kas jau iškomentuota...
Man keistas buvo Gandalfo kosėjimo epizodas - bene akcija prieš rūkymą? Nelabai aišku, kas tuo norėta pasakyti... Starlin išvedė, kad jis kosėja todėl, kad tabakas gondoriškas, o ne Longbottom Leaf - na, galima ir taip suprasti :)
Hrrrr

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#36 Standartinė Indraja » 13 Sau 2005, 09:44

O man atrodo, kad kosėja todėl, jog kūną gavo visai atnaujintą, prie rūkymo neįpratusį, o dvasia rūkyt vis tiek nori.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969

#37 Standartinė Alatar » 13 Sau 2005, 14:21

+ dar Pipinas su savo :"..do they,Gandalf?.." kartus juokas paeme,juoktis rukant nera gerai :roll:

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#38 Standartinė Elfhild » 14 Sau 2005, 16:30

Su tuo nauju kūnu visai įdomus paaiškinimas. Galima sudėti abu: naujas kūnas + prastas tabakas = visai logiška, kad kosėja.

O, ten buvo "do they Gandalf?" :mrgreen: neatkreipiau dėmesio, reikės dar pažiūrėti.

Mane vis dar priverčia juoktis tas paplaukęs Frodo "Gandalf?", kai jis atsibunda po visko ir pagaliau pamato Gandalfą. Tokiu idiotišku tonu pasakyta 8)

Beje, man prieduose pernelyg daug visų atsisveikinimų ir apsikabinimų. Aišku, liūdna, kad viskas baigėsi, bet kiek galima - vis atsisveikina ir atsisveikina, galo nėra... Nebent čia todėl, kad aš tik 4-ą CD žiūrėjau. Galbūt 3-iame to nėra?
Paskutinį kartą redagavo 1 Elfhild. Iš viso redaguota 14 kartus.
Hrrrr

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846

#39 Standartinė shlykshtukas » 14 Sau 2005, 16:32

Tai kad man tie atsisveikinimai jau kine nusibodo iki pykinimo. Ką, EE dar jų prikrauta? :x

Vartotojo avataras
Toma
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 758
UžsiregistravoCOLON 04 Geg 2004, 16:27

#40 Standartinė Toma » 14 Sau 2005, 16:44

Ten tikri atsisveikinimai sudėti, aktorių ir visos filmavimo komandos ir pan. Manęs tai jie neerzina. Juk suprantama, kad jiems tai buvo svarbūs momentai, tad kodėl gi neparodžius... :roll:

BUTTON_POST_REPLY