RotK EE - tik mačiusiems - GADIKLIAI (pavojinga)!

Elenion Ancalima: filmai pagal J.R.R.Tolkien'o kūrybą.
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

RotK EE - tik mačiusiems - GADIKLIAI (pavojinga)!

#1 Standartinė Starlin » 02 Sau 2005, 15:55

Aš nebeištvėriau ir supratau, kad nelabai gerai rašyti GADIKLIAI kiekvienoje žinutėje, nes dabar jau yra nemažai mačiusių RotK EE, taigi gija "Dar yra ko laukti" telieka nemačiusiems, o mačiusiems skirta šita. Čia nebūtina rašyti žodžio GADIKLIS, jis jau yra gijos pavadinime. Perspėju labai rimtai tuos, kurie dar nežiūrėjo išplėstinės versijos - jeigu skaitysite, kas parašyta žemiau, gali paprasčiausiai būti neįdomu. Taigi susilaikykit dėl savęs pačių.

----

Tai va, svarbiausia, kad filme buvo tai, ko aš labiausiai laukiau - Gydymo namai ir Faramiro susipažinimas su Eoviuna. Dar svarbu tai, kad buvo gėrimo varžybos su "slight tingle in my fingertips" :mrgreen:... Tiesą pasakius, daug ko neprisimenu, tačiau filmas, žinoma, išsamesnis negu teatrinė versija. O jau komentarai komentarai... Graudūs tokie. Ypač kur Elrondas... 8)
Paskutinį kartą redagavo 2 Starlin. Iš viso redaguota 4 kartus.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#2 Standartinė Indraja » 03 Sau 2005, 10:36

GADIKLIAI

Esu labai dėkinga už eilėraštuko "In Western lands..." ekranizavimą - už tą mažą žvaigždutę tarp oranžinių it Vilniuje Mordoro debesų. Ir kad hobitai daugiau po Gorgorotą pavaikščiojo - knygoje tai tikrai truko bent jau subjektyviai ilgai. Kitkas - irgi gėris. O dokumentika - nuostabi kaip visada.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#3 Standartinė Starlin » 04 Sau 2005, 14:14

Pasižadėjau iki egzaminų nežiūrėti, bet neištvėriau... Pažiūrėjau vakar porą priedų. Kaip jums ta Aragorn vs. Sauron idėja? Labai didelis nukrypimas nuo knygos, aišku, bet buvau maloniai nustebinta, kai supratau, kas tas gražuolis šviesoje (turiu omeny Annatarą)... Bet tai būtų ne tik nuo knygos, bet ir nuo koncepcijos nukrypimas - Sauronas iš principo nebūtų galėjęs tokiu pavidalu pasirodyti...

Ir dar pasižiūrėjau Cameron Duncan dalį. Gal ir saldžiai atrodo tam tikra prasme, va, PJ daro labdarą ir kartu sau reklamą, bet iš tiesų "touching". Duncano filmuose vietomis jaučiasi nepatyrėliškumas, tačiau iš jo būtų buvęs puikus režisierius...

Vartotojo avataras
Toma
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 758
UžsiregistravoCOLON 04 Geg 2004, 16:27

#4 Standartinė Toma » 04 Sau 2005, 14:31

Saurono "angelic spirit" ir mane baisiai nustebino, bet negaliu nuslėpti, kad maloniai pakuteno širdį :) Apskritai, esu blogiukų PJ filmuose fanė, taigi... :twisted:
Taip, Gydymo namai ir man yra mėgstamiausia iš naujų scenų. O kaip ten dera Liv Tyler sudainuota daina! Taip švelniai ir subtiliai parodoma, kaip vargšė Eovyna turėjo jaustis...
Įspūdį paliko ir scena, kai Pipinas šneka su Faramiru, kuris jam pasakoja, kad uniforma, kurią Pipinas dėvi, buvo skirta Faramirui... Pipino elgesys gelbstint Faramirą iš liepsnų tampa lyg ir labiau motyvuotas.
O kalbant apie visus priedus, man laaaabai patiko Domo suvaidintas interviu su Elijah :lol: Kiek žiūriu, tiek kvatojuos. Visiškai suprantu, kodėl jiems taip smagu Naujojoje Zelandijoje buvo :wink:

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#5 Standartinė Aiquen » 04 Sau 2005, 14:40

Jooo... o gražus galėjo Sauronas būti... Bet ne, kur tau... Gotas nelaimingas... :lol:

Iš priedų mane klaikiai užvežė vietelė apie porą trūkstamų kadrų- na, ten, kur PJ savo kamerike filmuoja žmogelį su šluota ir Serkiuką, griuvinėjantį ant kilimuotų laiptų... o kaip filme atrodo :shock: :lol:
Viggo pokštelis filmuojant Semo vestuves- paspringau ir apipurškiau kava monitorių. Billy komentaras po to- ui... :supz: :lol:
Na ir, savaime suprantama, apsižliumbiau kartu su PJ ir Frodeliu- super graudus filmavimo užabigimas... :oops:
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#6 Standartinė Starlin » 04 Sau 2005, 14:41

Na, dar ne visus minėtus dalykus mačiau, bet tikrai jau - kaip galėjau pamiršti Viggo... Oooo! Laukiau kaip ir ne šito, bet vis tiek... :heart: :supz:

Vartotojo avataras
Toma
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 758

#7 Standartinė Toma » 04 Sau 2005, 14:44

Ir aš ašaras braukiau :cry: Tiesą pasakius, esu iš tų, kurie ir per reklamas sugeba apsiverkti, taigi ašaras braukiau visada, kai tik būdavo pasakojama, kiek darbo, pastangų ir pasiaukojimo įdėta, ir kai rodė apie Oskarų įteikimo ceremoniją...
Beje, labai šaunus filmukas apie arklius :)

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#8 Standartinė Indraja » 04 Sau 2005, 14:46

Viggo - žavingas pavyzdys, kaip draugiškai jie ten gyveno; Serkis - kaip uoliai dirbo (..."Man dar net kavos nepasiūlė"...). PJ tikrai padarė iš savo bendradarbių serialą :wink:
Anataras - net kadrą sustabdžiau ir aikčiot ėmiau. O visas epizodas - labai gražus fanfiction pavyzdėlis. Visgi jie padorūs žmonės - pamąstė, kad taip būti negalėjo, ir į filmą nedėjo.

Apie persidirbusius žmogėnus žiūrėt - ne pyragai. Tiesa, patyriau tik 2 mėn. (o gal mažiau) darbo be išeiginių ir su grįžimu namo vėlai naktį, o jie kokius 3 mėn. taip arė :shock:
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846
UžsiregistravoCOLON 04 Spa 2004, 11:19

#9 Standartinė shlykshtukas » 04 Sau 2005, 14:52

O ką, Sauroną kaip kažką gražaus parodė? Taigi viskas logiška. Iki Numenoro jis galėjo keisti išvaizdą, o kadangi turėjo planų dėl Ar-Farazono, nieko keisto, kad pasigražino -- bo statistika teigia, jog gražiais žmonėmis labiau pasitikima. (Įtariu, kad tų laikų jo inkarnacija buvo dar ir šviesiaplaukė, bo ta pati statistika teigia, jog šviesi plaukų spalva asocijuojasi su gėriu, nekaltybe ir pan., todėl vėlgi pasitikėjimo lygis didesnis). Va ir pasigyrė prieš Aragorną, tipo "Gal dabar aš ir akis, bet jaunystėj ohoho koks buvau!"

Hm. Sakyč, šitas dalykėlis tikrai motyvuoja pasižiūrėt EE anksčiau nei planavau. :mrgreen:
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v605/shlykshtukas/47.gif[/img]

Vartotojo avataras
Toma
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 758

#10 Standartinė Toma » 04 Sau 2005, 14:54

Aha, gražuolis blondinas išnyra prieš Aragorną :D Tik ne pačiame filme, o dokumentinėje medžiagoje apie atsisakytas idėjas...

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#11 Standartinė Aiquen » 04 Sau 2005, 15:02

Po scenos su Billy, toks blondiniškas įvaizdis sukelia tam tikras asociacijas... ;)
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Toma
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 758

#12 Standartinė Toma » 04 Sau 2005, 15:10

gal todėl ir buvo atsisakyta scenos :lol:
Kaip jums Mouth of Sauron? Aš, kaip jau ir minėjau, lenkiu galvą prieš filmo blogiukų įvaizdį. Ypač patiko tai, kad akcentuojama burna ir tas šiek tiek "kreivas" kalbos akcentas...

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#13 Standartinė Aiquen » 04 Sau 2005, 15:13

Mhm, tas personažas išties nepriekaištingas. :lol: Akių nebuvimas- puiki mintis, o ir šiaip, bendras įvaizdis... mmm... :heart: :mrgreen:

Beje, kaip jums misteris Elrondas Smitas su barzda? ;)

Vartotojo avataras
Toma
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 758

#14 Standartinė Toma » 04 Sau 2005, 15:19

Barzda - solidu, bet ta šukuosena :shock: :lol:
Apskritai, kaip pagalvoju, kiek aktoriams teko visokių ekperimentų iškęsti... Dvorfų kaukės, kaip jau seniai supratau, toli gražu ne gėris tiems, kurie jas dėvi...

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#15 Standartinė Aiquen » 04 Sau 2005, 15:23

... kaip ir visos kitos kaukės. Įtariu, Kempiniukas Gothmogas irgi per daug savo snukeliu nesidžiaugė. Beje, geras kadras, kur jam iš dantų cigaretė kyšo- niu, toks visiškas orkas. :lol:

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#16 Standartinė Alatar » 04 Sau 2005, 16:03

Jo Gothmogas(aka pan Juščenko :mrgreen: )kaip aktorius gatvėje niekada nebus atpažintas..

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#17 Standartinė Starlin » 04 Sau 2005, 18:05

Tiksliai, Saurono Burnelės nepaminėjom. Groteskas toks. Reikėtų dar pasiskaityti knygoj, bet man atrodo, visai žaviai padarytas. Tik jau manieros ir mimika... Oi oi oi :lol:

gilthoniel
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 328
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:12
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#18 Standartinė gilthoniel » 05 Sau 2005, 18:13

Aš jau mačiau! :supz:
Mano nuomone, nei pagerino, nei pablogino.
bet kaip visada, man nepatinka didesnė dauguma forumijai patikusių dalykų, pvz., Gydymo namai. :sm13:
Arba Saurono Burna. :sm7: Šitas tai tikrai nevykęs. Atsiprašau, kam nepatinka, bet čia tikra nevykusio Mansono nevykusi kopija, kuri nei šiaip, nei taip kraipo dantis ir išvis įsivaizduoja esanti labai kieta. :vom:
Ir kartais man pasirodo perspausta, kad visas Blogis filme toks labai panašus, imho nazgulų sudaroma atmosfera turėtų ryškiau skirtis nuo šitos, sakykime, Saurono Burnos.

Dar nepatiko, kad Faramiro sapnas perkeltas Eovynai :toimonster:

Labai gražu buvo sekundinis pratęsimas hobitų dainoj :)
"Aš esu lietuvis kaukas didžiausiame New York'o viešbutyje" - A.Š.

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#19 Standartinė Alatar » 05 Sau 2005, 21:43

Na saurono burna buvo gaminta pagal paveiksliukus..tie nevalyti dantukai IMO atrodo tiek komiškai tiek patraukliai(tam tikra prasme..nesupraskit neteisingai :roll: )Toks vizualiai atstumiantis personažas,kuriam greitai padarytas galas 8) Saurono burna ir knygoje ne ką gražiau išsišiepė,o čia tik pamatėm..
Gydymo namai..hmmm..nieko prieš neturiu iš esmės,tačiau aš kaip visada ieškodamas priekabių turiu pastebėti,jog epizodai buvo gan trumpi,labai gaila,kad neparodė Faramiro išgydimo epizodo :evil: Tai juk karališkas epizodas,labiau atskleidžiantis Aragorno,kaip karaliaus vaidmenį..na paglostė Eovyną(Eoviuną...vis nepriprantu prie šio..) ir tiek..o kur Ioreta?nėra.. :(

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#20 Standartinė Aiquen » 05 Sau 2005, 21:57

Mhm, Ioretos ir aš pasigedau, kaip ir Faramiro išgydymo... Bet bendrai paėmus- neblogai. ;)

Ir- true- tas mažytis hobitų dainos pratęsimas tikrai gerai tiko. papildė bendrą vaizdą...
O va Leggy Vs. Gimli gėrimas- labai smagu, bet... Nebūčiau numirusi ir be to gabaliuko. :p Laiką, kurį sugaišo ten, geriau būtų prie Gydymo namų pridėję.

Keista, bet Saurono burnelė man jokių asociacijų su Mansonu nesukėlė. Gal todėl, kad ir šiaip ne per dažniausiai Marilyną prisimenu, o jau galvoti apie jį žūrint ROTK- sorry... :lol:

BUTTON_POST_REPLY