"Hobitas" jau ne už kalnų...?

Elenion Ancalima: filmai pagal J.R.R.Tolkien'o kūrybą.
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

Re: "Hobitas" jau ne už kalnų...?

#321 Standartinė Laiqualasse » 30 Lap 2012, 00:16

Apie vėliavas paklausiu būtinai. Šiaip vienos užtektų, tos baltosios, manau. Aldai, o tu pats kostiumuotas būsi?

Į 12-ą dieną kalbama apie "pakvietimus", tai nemokami turėtų būti :) Šiaip galiu paklausti, gal galima būtų nusipirkti bilietų tiesiog, bet įtariu, kad ne dėl pinigų mums jų neduos labai daug, o dėl to, kad tų kviestinių svečių gali visokių labai daug prisirinkti. Žinot, žurnalistai, kino kritikai, šiaip svarbūs žmonės su pažintimis...

Mano stovyklinis apdaras yra būtent toks - stovyklinis. Padoriose vietose su juo rodytis biški gėda :D
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#322 Standartinė Aredhel » 30 Lap 2012, 00:29

Nu kaip... baltoji vėliava, sori, bet yra rankšluostis ant koto. Nuotraukose iš toliau visiškai nieko nesimato, kad kažkas ant jos yra. "Nuspalvinus" kitas reikalas būtų. :)
Bet gal geriau nei nieko....
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Elentari
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1567
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

#323 Standartinė Elentari » 30 Lap 2012, 00:50

Ta rohanietiška vėliava nereali, o ir nauja žyginė su medžiu nebloga gi. Baltos irgi nerekomenduočiau, nes vos ne per porą žingsnių matosis tik balta medžiaga ir nieko daugiau. :roll:
---

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#324 Standartinė Laiqualasse » 30 Lap 2012, 00:51

Rohanietiška, man atrodo, yra pas Košmaraitę. Košmaraitė yra Danijoje, taigi vėliavą pasiimti būtų sudėtinga...

Žyginę galima panaudoti, nors reikėtų gal gražesnio koto ir prikabinimo.
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high

Vartotojo avataras
Elentari
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1567
CONTACTCOLON

#325 Standartinė Elentari » 30 Lap 2012, 01:15

Gaila... :cry:
---

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#326 Standartinė Aldarion » 30 Lap 2012, 01:37

Nestumkit ant Baltosios vėliavos, tiek daug meilės ir darbo į ją įdėjom! :lol: Ot specialiai prasukau "Karaliaus sugrįžimą", ir ten tiek migruojantys elfai, tiek Minas Tiritas turėjo būtent "baltus rankšluoščius ant kotų" :lol:. Tiesa, Faramiro būrys, išjodamas atsiimti Osgiliato, pasiėmė "juodus rankšluoščius". Rohano vėliavos daug spalvingesnės ir aiškesnės, bet, who cares, man užtenka ir elfų bei Baltojo Miesto kanonų :) Tada abi pasiimam ir tiek. Galėsiu pamėginti apgreidinti žyginės kotą, bet baltosios tikrai nespalvinsiu - šilko dažai ne akrilas, dėl to jos neišdrįsau spalvinti pirmoje vietoje, tai yra gamindamas ją. ;)

Kad kaip ir sakiau, aš nelabai turiu kostiumą, tik tą liaudiškų rūbų kombinaciją su odinėmis kelnėmis ir batais (turiu ir žieminius) :( Dabar pirmą nuorodą atsivertęs, kaip pasigaminti Gendalfo kepurę, optimistiškai pamaniau, jog visai galėčiau tokią pasisiūti, užsimesti kokią apsiaustą ir pasiimti turimą lazdą, bet vistiek abejoju, ar pavyks... Anyway, į bet kurį seansą eisiu su kostiumu/rūbų kombinacija, taip bus linksmiau :D.

Tai jei 12 d. pakvietimai nemokami, eitume ir į 13 d. mokamą seansą, vėlgi, dėl likusios kompanijos :). Šiaip, išvis galėtumėte tik jūs keturiese, t.y. Laiqua, Aredhel, Nimrodel ir Nibenon (tavo kostiumas dabar labai kietas ;)) nueiti į tą 12 d. seansą dėl gražios reklamos, o paskui visi trisdešimt kitą dieną į tą jau mokamą seansą dėl pačio filmo :). Bet vėlgi, jei gausi 20 pakvietimų, visai normali kompanija gaunasi. Updating situaciją ir ką nors tikrai sulgalvosit/im :p Stebėkim mokamus bilietus, jei liks mažiau nei 400, nereiktų laukti vakaro...
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
Elentari
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1567
CONTACTCOLON

#327 Standartinė Elentari » 30 Lap 2012, 01:53

Niekas nestumia ant tos vėliavos, tiesiog reprezentacijai ji gal per blanki?, atsimeni, kaip ėjom vieną kartą su ja Ąžuoliuko lankyti, ir žmonės už kelių metrų matė mus ir galvojo, kodėl mes su balta vėliava einam? :D Ir tik visai prasilenkdami pro mus pamatė piešinį. Tai tik dėl to, nepurkštauk ;) Paimk ir vietoje matysit, išskleisti ją ar ne.

Dėl vietų, tai geriausios virš vidurinės eilės, iš labai arti vargu ar kam gerai žiūrėti dideliame ekrane, tai automatiškai tų gerų vietų smarkiai sumažėja... :roll: Bet čia mano tokia nuomonė, gal jums gerai ir priekinėse eilėse, nežinau...
---

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#328 Standartinė Indraja » 30 Lap 2012, 09:48

Apie salės centrą geriausia, pačiam prieky tai tikrai ne... Na, palaukim, gal sužinosim, kada kiek gauname, ir kur. Jei jau nėra to ėjimo kartu, tai man svarbiausia - būtent iš kur žiūrėti, jei pasirinkimas iš to, ką gauname, nepatiks, tai ir su šeima vėliau nueisiu.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Elentari
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1567
CONTACTCOLON

#329 Standartinė Elentari » 30 Lap 2012, 14:22

Iki kokios 16 val. šiandien būtų gerai kažką žinoti, jei įmanoma. Nes tada tiesiog nupirksiu bilietus, kol dar yra gerų vietų 13-tai dienai... :p
O kažin, ne 3D seansų bus?
---

Vartotojo avataras
aragornas123
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 49
UžsiregistravoCOLON 29 Bal 2009, 14:43

#330 Standartinė aragornas123 » 30 Lap 2012, 17:08

Sveiki, galbut rasau ne i tema, bet facebook'o grupeje (esu Lukas Valatka) buvau laimejes konkursa, ispejote susisiekt pries premjera. Tai va, kreipiuosi :)

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#331 Standartinė Laiqualasse » 30 Lap 2012, 17:53

Elentari, apie seansų ne3Diškumą paklausiau, atsakymo kol kas neturiu.

aragornai, parašiau tau AŽ.

Svarbi info visiems. Kadangi man kol kas ACME nieko neatsako, o bilietų į 13-os dienos seansą mažėja (t.y. jų dar yra labai daug, bet centras jau išpirktas), o bet kuriuo atveju jų nemokamai negausime, tai teks visiems juos pirktis patiems. Elentari, Erendis, Aredhel ir aš jau turime bilietus 18 val. seansui Vingyje, 16 eilėje, 17-20-oje vietose.

Atsiprašau už šitą subalamūtinimą savęs ir visų kitų. Tikiuosi, kad kažkaip filmą pasižiūrėti kartu visgi pavyks.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#332 Standartinė Indraja » 30 Lap 2012, 17:59

T.y. su Acme išankstiniu seansu nebeprasidedame?
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#333 Standartinė Laiqualasse » 30 Lap 2012, 18:01

T.y. aš eisiu ir į vieną (12-ą dieną), ir į kitą (13-ą dieną). Kiti kostiumuoti, tikiuosi, taip pat. Kai tik sužinosiu, kiek pakvietimų gauname, iškart pasakysiu.

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#334 Standartinė Aredhel » 30 Lap 2012, 18:05

Žodžiu teip. JEIGU gauname pakvietimų į 12 dienos uždarą seansą (į tokį dalyką tikėtina bus keli pakvietimai ir tikrai ne keliolika), tai eina žmogai su geriausiais kostiumais, vėliava/-om, dar kuo nors... Ir rodo mus, va kokie mes tetoms ir dėdėms, kurie ten bus, o jei pasiseks, tai ir per žydrąjį ekraną.
Į 13 dienos seansą - premjerą- einame visi 30 urmu, draugiškai, ir po jo į afterpartį. KADANGi acme dėl pastarojo tyli, o bilietų greitai mažėja normaliose vietose - chebra pirkitės, nes realiai jokio skirtumo ar pirksim iš acme ar iš vingio. (Galime pasikordinuoti, kad smagumo dėlei sėdėtume visi vienoje "zonoje" ir pirktis artimose eilėse/vietose. Kaip sakė Laikva mūsiškiai, kuriuos nupirko Elentari, yra 16 eilėj, 17-20 vietos.)
Kas dar kam neaišku? :D
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519

#335 Standartinė Aldarion » 30 Lap 2012, 18:23

Tai siūlau tuomet ir bazuotis 16-18 eilėje nuo 11 iki 22 vietos, jei norim sėdėti krūvoje. :) Yesss, it's happening! :sm10:
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
Cassiopeia
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 123
UžsiregistravoCOLON 13 Kov 2012, 11:32
CONTACTCOLON

#336 Standartinė Cassiopeia » 30 Lap 2012, 19:31

Kadangi perkamės atskirai, tai aš su draugais nusipirkome 16 eilėj 11-14 vietas.

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519

#337 Standartinė Aldarion » 30 Lap 2012, 19:44

Valio, mūsų jau aštuoni! \:D/ Dėl dar didesnio aiškumo, į ką čia mes tuos bilietus perkam, tiesioginė nuoroda: https://www.forumcinemas.lt/Websales/Show/245323/1147/. Tereikia užsiregistruoti, jei dar nesate to padarę ;). Ir būtų labai šaunu, jei kiti, nusipirkę bilietus, taip pat parašytų, kuriose vietose. ;)

Vartotojo avataras
Alma
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 127
UžsiregistravoCOLON 24 Bir 2011, 21:37
MiestasCOLON Vilnius

#338 Standartinė Alma » 30 Lap 2012, 20:05

Injamiau ir aš bilietus. 16 eilė, 20, 21 vieta. :D

Aethe, near my heart.
Without vanity, the ribbon.
Without duty, the wind.
Without blood, the victory.

Vartotojo avataras
Elentari
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1567
CONTACTCOLON

#339 Standartinė Elentari » 30 Lap 2012, 21:02

Laegaladh rašėCOLONInjamiau ir aš bilietus. 16 eilė, 20, 21 vieta. :D
Tai kad 16-toj eilėj 20-tą vietą jau aš nupirkau... #-o Pagal planą matau, kad 21-22 :p

Tiesa, Laiqua, minėjai, kad norima siaubti kokią kabaką po filmo, ar netiktų šalia esanti Čili pica? Pataškytumėt savo "Mafiją" :D ir niekur toli blaškytis nereiktų. Jei tiktų toks variantas, tai galėčiau rezervuoti kokį stalą iš anksto, kad tikrai po filmo gautume staliuką. Kaip manot?
Aš turiu "Draugų" kortelę, tai dar kas nors ir su nuolaida būtų :lol:
---

Vartotojo avataras
Alma
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 127
UžsiregistravoCOLON 24 Bir 2011, 21:37
MiestasCOLON Vilnius

#340 Standartinė Alma » 30 Lap 2012, 21:06

Elentari rašėCOLON
Laegaladh rašėCOLONInjamiau ir aš bilietus. 16 eilė, 20, 21 vieta. :D
Tai kad 16-toj eilėj 20-tą vietą jau aš nupirkau... #-o Pagal planą matau, kad 21-22 :p
My bad. Tikrai 21 - 22. 8)

Aethe, near my heart.
Without vanity, the ribbon.
Without duty, the wind.
Without blood, the victory.

BUTTON_TOPIC_LOCKED