Nežiūrėsiu LOTR on Prime, jei...

Elenion Ancalima: filmai pagal J.R.R.Tolkien'o kūrybą.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Mistress of All Evil
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 77
UžsiregistravoCOLON 12 Sau 2013, 04:43

Nežiūrėsiu LOTR on Prime, jei...

#1 Standartinė Mistress of All Evil » 12 Lie 2020, 17:23

Visi turbūt laukiam nesulaukiam naujojo serialo rodysiamo per Amazon Prime. Kol kas daugmaž žinom, kad veiksmas bus apie Numenorą ir 2 amžių. Man atrodo, kol dar jokių detalių, veikėjų ar kostiumų nežinom, puikus metas pusiau juokais, pusiau rimtai padeklaruoti, kas jums asmeniškai bus serialo dealbreakeriai, arba, jei lietuviškai - kokie dalykai seriale jus atbaidytų nuo tolesnio serialo žiūrėjimo?

Mane, pavyzdžiui, visiškai atgrasytų "Middle-earth: Shadow of Mordor" laisvumo interpretacija. Už šitą žaidimą susigrąžinau pinigus dėl to, kad Sheloba buvo sexy gotė ir dar su ja kalbėtis galima. Aš ne prieš sexy gotes, bet nu viskam yra ribos, žinote :sm7:

Tai va, jei Sauronas turės kažkokią meilę, tai... vis tiek žiūrėsiu, bet burbėsiu visą laiką. Bet jei Erendis padarys kažkokia cool feministe, kuri ten kalbės apie Foucault galios sampratą ir laivą kaip male-dominated diskurso metaforą, tai tikrai nežiūrėsiu. Aš ne prieš cool feministes ar Foucault, bet yra tekę matyt serialų, kur scenarijaus autoriams svarbiau savo erudiciją pademonstruoti, negu parašyti gerą istoriją.

Deklaruokit dabar jūs!
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Nimrodel
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 944
UžsiregistravoCOLON 12 Rgp 2007, 11:41
MiestasCOLON Pilaitė

Re: Nežiūrėsiu LOTR on Prime, jei...

#2 Standartinė Nimrodel » 04 Rgp 2020, 10:18

Važiuojant į stovyklą bendrakeleiviams atskleidžiau savo deep dark paslaptį, kad neseniai čia per kelias dienas sužiūrėjau visus "Lucifer" sezonus, nes labai norėjosi šlamšto video forma. Be to,
tokį rimtą skiautinį, tai man šiuo metu reikia žiūrėtinų dalykų. Čia kaip močiutės, kurios mezga įsijungusios ispaniškas telenoveles.

Tai, na, manau, kad viską sužiūrėsiu bet kokiu atveju, bet čia toks gyvenimo etapas. Jei kas nebaigsit, galėsiu papasakoti.
¯\_(ツ)_/¯

BUTTON_POST_REPLY