Turėtų Smaugas kalbėti filme, ar neturėtų? Kaip tu manai?

Elenion Ancalima: filmai pagal J.R.R.Tolkien'o kūrybą.
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Alma
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 127
UžsiregistravoCOLON 24 Bir 2011, 21:37
MiestasCOLON Vilnius

Re: Turėtų Smaugas kalbėti filme, ar neturėtų? Kaip tu manai

#21 Standartinė Alma » 22 Vas 2013, 15:16

Nekalbantis Smogas???? WTF? Norit nukvailint pagrindinį blogietį? Ir apskritai, kas yra blogai su kalbančiais drakonais? Jie turi kalbėt. Keistos gi mintys pas kažką. 8O Kitas klausimas - ką ir kaip jis kalbės filme. Aš asmeniškai nieko prieš, kad PJ visus veikėjus šiek tiek "pritempė" prie suaugusio žiūrovo lygmens. Nes knygoj daug visko yra vaikiška (turiu omeny tiek dialogus, tiek daineles ir t.t.) Manau, kad ir Smogo - Bilbo dialogas bus pakeistas. Bet tikiuosi, kad ne per daug.
O strazdas turėtų kalbėt paukščių kalba, kaip jam ir priklauso. Nes nepaisant to, kad konkretus strazdas turi išskirtinių savybių, strazdai nėra magiški sutvėrimai. Taigi jei strazdas pačiulbės kažką, ką tik kai kurie girdintys gali perprast - bus tobula.
Aredhel rašėCOLONTai princesė čia būtų Torinas. :D Sielius turėtų ką pasakyti... Ypač jei į veiksmą įsitraukęs ir Tranduilas. :whistle: Bet aš pasistengsiu susivaldyti... 8-[ Sekasi sunkiai...

plyzzz, nereikia apie Toriną ir Tranduilą, nes man ir taip nagai niežti... :twisted:
Thorinduil. ki ki..

Aethe, near my heart.
Without vanity, the ribbon.
Without duty, the wind.
Without blood, the victory.

Vartotojo avataras
Bombadilas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 785
UžsiregistravoCOLON 01 Bir 2009, 16:24
MiestasCOLON Old Forest

#22 Standartinė Bombadilas » 22 Vas 2013, 18:23

Kad pas mus strazdai ne magiski, tai nereiskia, kad Vidurzemej jie tokie pat :)
Hey! Come derry dol! Can you hear me singing? Old Tom Bombadil is a merry fellow;
Bright blue his jacket is, and his boots are yellow!

Vartotojo avataras
Alma
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 127
UžsiregistravoCOLON 24 Bir 2011, 21:37
MiestasCOLON Vilnius

#23 Standartinė Alma » 22 Vas 2013, 22:11

tomas94 rašėCOLONKad pas mus strazdai ne magiski, tai nereiskia, kad Vidurzemej jie tokie pat :)
True. :) Bet drakonų pas mus iš vis nėra, tai jie lyg ir labiau magiški. :D Ir jei teisingai atsimenu, tai šitas strazdas (strazdų giminė?) yra išskirtinis, nes moka susikalbėt su žmonėm. Tai lyg ir aliuzija, kad kiti strazdai nemoka. Bet čia jau išvedžiojimai.

Aethe, near my heart.
Without vanity, the ribbon.
Without duty, the wind.
Without blood, the victory.

Vartotojo avataras
Imfreda
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 159
UžsiregistravoCOLON 08 Rgs 2011, 22:06

#24 Standartinė Imfreda » 26 Bir 2013, 12:46

O man būtų geriau, jei Smogas kalbėtų. ;)
Nes jei jis tik ''urgz'' ir ''riaumos'', bus ne taip įdomu.Be to, ką Bilbas veiks pas jį , atėjęs antrą kartą , jei Smogas su juo nekalba ? 8-[

BUTTON_POST_REPLY