"Hobitas" jau kalnuose

Elenion Ancalima: filmai pagal J.R.R.Tolkien'o kūrybą.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Exo
Dešimtmečio Gimlis
PranešimaiCOLON 518
UžsiregistravoCOLON 15 Gru 2008, 00:24
MiestasCOLON Kažkur anapus!
CONTACTCOLON

Re: "Hobitas" jau ne už kalnų...?

#61 Standartinė Exo » 24 Gru 2012, 17:03

Aredhel rašėCOLONKas dėl Hobitono, tai šį kartą jis buvo pastatytas iš tikrų medžiagų ir bus paliktas su visam (mat to sklypo šeimininkas pasikeitęs ir leido tai padaryti).
Em... pala pala, Hobbitono vidus filmuotas studijoj... prie ko čia sklypas?
Aredhel rašėCOLONIš dalies sutinku dėl Dvorfų ginklų (negalioja Glamdringui, Orkristui ir Gyliui - tie tobuli).
Glemdringas, Orkistras ir Gylys, taip jie tobuli.
---
www.rastai.info - teisingas puslapis :)

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#62 Standartinė Laiqualasse » 24 Gru 2012, 19:18

Exo rašėCOLONEm... pala pala, Hobbitono vidus filmuotas studijoj... prie ko čia sklypas?
Nu ne, Hobitonas buvo pastatytas. Ar tu turi omeny Begendą? Bet net jei ir taip, tai vis tiek nematau jokio negyvumo.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Exo
Dešimtmečio Gimlis
PranešimaiCOLON 518
UžsiregistravoCOLON 15 Gru 2008, 00:24
MiestasCOLON Kažkur anapus!
CONTACTCOLON

#63 Standartinė Exo » 25 Gru 2012, 00:22

Laiqualasse rašėCOLON
Exo rašėCOLONEm... pala pala, Hobbitono vidus filmuotas studijoj... prie ko čia sklypas?
Nu ne, Hobitonas buvo pastatytas. Ar tu turi omeny Begendą? Bet net jei ir taip, tai vis tiek nematau jokio negyvumo.
Tfu kad jus kur Durino prakeikimas, jo supainiojau, turiu omeny Begend'ą...
---
www.rastai.info - teisingas puslapis :)

Vartotojo avataras
Bombadilas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 785
UžsiregistravoCOLON 01 Bir 2009, 16:24
MiestasCOLON Old Forest

#64 Standartinė Bombadilas » 26 Gru 2012, 17:57

Okey :D Dabar kai jau paziureju tai galiu ir pats pareiksti pasipiktinima Hobitu. Viskas gerai ir grazu, kai nieko nezinai ir per daug nesigilini. O kai pasigilini... geriau nesigilint :D Tas hfr kazkokia velnio ismone... vienintele gera kruopele to hfr kad visi kompiniai efektai geresni nei iprastai (ar cia siaip kompiniai efektai geresni?). Karts nuo karto pats filmas ejo is hobita i dobrynia nikiticiu, atgal i hobita ir toliau i wow trailerius. Vietomis labai tikroviska ir rankom plot galima, vietom kaip Exo ir sake, kaip spektakly... matosi plastmase... Ginklai... ech tie ginklai :) na isskyrus tris elfiskus kardus, bet cia nieko naujo. Is dvorfu kaip supratau yra tik 5-7, visi kiti del mases eina. Goblinu vadeiva... (tas storas) nu wtf? tik ir truko disney stiliaku daineles kaip smagu goblinauti per dienas pilva isvertus. Radagastas :D epic :D bet tikrai ne vienas is burtininku... O kai atejo Elrondas... Na ka jau cia :D pritariu Exo pilnai del Elrondo. offtopic Exo man biski panasus i Elronda :D :D O pats blogiausias dalykas, kuris tiesiog papiktino, tai tos akmenines nesamones, alia milzinai ar kas per?... Kodel? Kam?... Oh well... ir zinoma epic drakono akis filmo gale, jeigu tik ta akis nepasirodytu kiekvieno daugiau nei viena dali turincio filmo susijusio su drakonu gale... Filmas kaip vientisas tikrai neblogas. Bet antra kart hfr ne uz ka neziuresiu... O baisiausia ta Torino kova su Azogu... tragikomedija...
Hey! Come derry dol! Can you hear me singing? Old Tom Bombadil is a merry fellow;
Bright blue his jacket is, and his boots are yellow!

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#65 Standartinė Aredhel » 26 Gru 2012, 20:24

Visada galima parašyti anoniminį komentarą (geriau su parašu), bus paslėptas, bet po to atidarysiu
Užtat negalima pasidalinti su plačiuoju pasauliu - reik nuorodą dėlioti...
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Elentari
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1568
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

#66 Standartinė Elentari » 06 Sau 2013, 03:13

Visokių komentarų buvo, tai savo nuomonę gal pasilaikysiu sau :) Užkliuvo man tikrai daug kas, bet gerai viena, kad iš viso šis filmas pastatytas :)

Ko niekas nereikalajat nuotraukų? ;) Keletas foto (parsisiuntimui) iš po filmo, tikiuosi, kad nuoroda veiks, pirmą kartą šiuo biesu naudojuosi :)
Ir vieną įkeliu čia.

Paveikslėlis
---

Vartotojo avataras
Gedeonas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 386
UžsiregistravoCOLON 12 Lie 2006, 10:28

#67 Standartinė Gedeonas » 06 Sau 2013, 04:09

Berods fotkinausi kartu su visais, o nuotraukose nėr.. :|
Išėjau aš rasotais takeliais, gauruotom kojelėm mindamas lapus..

Vartotojo avataras
Elentari
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1568
CONTACTCOLON

#68 Standartinė Elentari » 06 Sau 2013, 04:23

Taip, mano nuotraukose nėra. Kaip nėra manęs kažkieno kito nuotraukose, kur fotkinotės, kol tris minutes pirkau bilietus. O čia paprašiau dar kartą sustot nuotraukai, bet jau dalis žmonių buvo išsiskirstę kas kur.
---

Vartotojo avataras
Gedeonas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 386

#69 Standartinė Gedeonas » 06 Sau 2013, 04:27

Greiti kokie.. Kol subėgiojau iki mašinos bilietėlio apmokėt..

Vartotojo avataras
Elentari
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1568
CONTACTCOLON

#70 Standartinė Elentari » 06 Sau 2013, 04:34

Na, jūs buvot dar greitesni ;) O ko verki, gi nusifotkinai su visais kitais :)
---

Vartotojo avataras
Gedeonas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 386

#71 Standartinė Gedeonas » 06 Sau 2013, 04:40

Maniau, kad tai ir buvo tavo fotoaparatas kada ten buvom, na ir, kad buvom visi. O dabar ,matos, kad nežinau pas ką nuotrauka. Prašom fotografą atsiliept. Nors, jei negausiu foto, tai bent pats prisiminsiu.

Tuto170
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 9
UžsiregistravoCOLON 06 Sau 2013, 13:33

#72 Standartinė Tuto170 » 06 Sau 2013, 13:59

SPOILER ALERT. Tai va aš irgi peržiūrėjau Hobitą ir prieš tai buvau perskaitęs anglišką "Hobbit" Ir filmu buvau likes nusivylęs ir nudžiugintas:
Neptaiko: 1.Prikeltas Azogas (o kas dabar jį nužudys? Thorinas? Beornas? Bilbas?)
2. Kaip dabar interpretuos Bolga? Ir kas jį benukeps?
3. Atėjimas į Bilbo olą buvo nepagal eiliškumą, aš neįsivaizduoju kaip jie ateis pas Beorną
4. Poniai prarasti pernelg greitai (juos turėjo prarasti tik tai pagrobė goblinai)
5. Panaikintas gyvūnų mistiškumas (wargai tiesiog buvo orkų, goblinų pakalikai, o ereliai tiesiog Gandalfo "kavalerija" jie tapo lyg naminiais gyvūnėliais, Kažin ir kaip interpretuos Thrush'us ir ravenus? ar argi juos tiek sumenkins?)
6. Atėjimas pas Elfus buvo lyg ir priešiškas (Dwarfai ten turėjo ateiti ir pasilikti kelias savaites, gerai pavalgyti ir pasiimti daug atsargų, o ne paikti Gandalfą uz nugaros)
7. Stone giants (akmens milžinai) mano nuomone jie interpretuoti pernelyg dideli(jie nusistebi kad jie ištiesų gyvuoja ir legendos sako tiesą) Juos būtų galima pamatyti net is Shire! Jų dydis manau turėtų būti Kaip 2x ar net iki 4x didesnis uz trolius Bet ne 5000 kartus didesni.
8. Radagasto iterpimas visai nevykęs (galėjo pavaizduoti kaip protingą istarį, bet neee reikėjo padaryti jį kaip beprotį)
9 Bilbas neturėjo saves įrodyti, ligi tol , kol jis išgelbėjo Thorino kompaniją nuo vorų.

Patekiko:
1 Pridėtos detalės pvz Apie elfų abejingumą dėl užimto ereboro
2. White councilas puikiai interpretuotas ir vietoje užsimintas Sorcereris (bet neįsivaizduoju, ar jie berengs dar vieną white ouncillą netori mirkwoodo?)
3 Pridėta daug humoristinių scenų
4. Dwarfų kopanija atrodo tikrai gerai sudarytą(bet gaila teisiminiau tik Bombura, Thorina, Fili ir Kili)
5. Mūšio scenos puikiai sukurtos

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#73 Standartinė le_golas » 06 Sau 2013, 15:04

Supratau, kad nebūtų čia ekranizacija - visiem daug labiau patiktų. Nes dabar tas nesutampa su knyga, anas nesutampa... tragedija, matai, kad vienas pro duris įėjo anksčiau už kitą. Dabar visas filmas dėl to šūdinas lieka. :D kalbėjau su keliais žmonėm, kurie nieko nėra skaitę, žiūrėjo tik kaip filmą, ir visi liko labai patenkinti. O visos tos detalės "nesutampančios su knyga" jiem puikiai tiko.
What have I got in my pocket?

Vartotojo avataras
Elentari
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1568
CONTACTCOLON

#74 Standartinė Elentari » 06 Sau 2013, 15:30

le_golas rašėCOLONSupratau, kad nebūtų čia ekranizacija - visiem daug labiau patiktų.
Aš asmeniškai nesitikiu iš filmų, kad bus tip top, kaip knygoje, juo labiau, kad knygą labai jau seniai skaičiau ir tų eiliškumų ir detalių net neprisimenu, todėl ir norėdama negalėčiau palyginti daugelio dalykų, tad man kliuvo visai ne tai :) Kartais dar ir kaip tik neatitikimai knygai prideda savo žavesio, kad ir ŽV žiūrint, buvo tokių vietų, kokių pačiose knygose nebuvo, o filme jos man labai tiko ir patiko. Greičiausiai tiesiog per dideli buvo mano lūkesčiai laukiant šito filmo. Na, nesileisiu į detales, buvo tikrai momentų, kas patiko, ir tikiuosi, kad kitos dvi dalys patiks labiau :)
---

Tuto170
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 9

#75 Standartinė Tuto170 » 06 Sau 2013, 15:35

le_golas rašėCOLONSupratau, kad nebūtų čia ekranizacija - visiem daug labiau patiktų. Nes dabar tas nesutampa su knyga, anas nesutampa... tragedija, matai, kad vienas pro duris įėjo anksčiau už kitą. Dabar visas filmas dėl to šūdinas lieka. :D kalbėjau su keliais žmonėm, kurie nieko nėra skaitę, žiūrėjo tik kaip filmą, ir visi liko labai patenkinti. O visos tos detalės "nesutampančios su knyga" jiem puikiai tiko.
Aš nesakau kad "šūdinas", sakau kad labai daug detalių neatitinka tikrovės, juk čia pagal knygą ir kūrė filmą, o ne atvirkščiai. Aš paminėjau tik realistinius neatitikmenis (kurie tikrai beveik 100 proc neatitinka su knyga) aš nieko blogo nesakau apie white counclillą ar Sarumano pasirodymą, kurie galėjo ir ištiesų vykti. Tiek man, tiek kitiems buvo paskutinis lašas kai visiškai pakeitė viduržemio istorijos dalį: PRIKĖLE AZOGĄ, o dabar lieka daug klausimų: Kas visą tą laiką valdė Azogo teritoijas : Azogas ar Bolgas?

Aišku jei filmas tik lengvam pasižiūrėjimui, tai gali ir niekas netrukdyti, SPOILER ALERT, nesustebčiau kad ir pabaigoje visi išgyventų...

Vartotojo avataras
Alma
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 127
UžsiregistravoCOLON 24 Bir 2011, 21:37
MiestasCOLON Vilnius

#76 Standartinė Alma » 06 Sau 2013, 19:18

Azogas gal ir ne smulkmena, bet iš esmės filmas visai neblogai atitinka knygą. Pasikartosiu, bet ŽV ekranizacijose buvo nepalyginamai platesnių nukrypimų į lankas. Kad ir ta pati Arven prasinešanti su Frodu iki Rivendelo. :roll:
Tuto170 rašėCOLON Aišku jei filmas tik lengvam pasižiūrėjimui, tai gali ir niekas netrukdyti, SPOILER ALERT, nesustebčiau kad ir pabaigoje visi išgyventų...
Jei nieks pabaigoj neužvers kanopų, bus visiškai visiškai blogai. Užbaninsiu PJ facebuke. :twisted:

Aethe, near my heart.
Without vanity, the ribbon.
Without duty, the wind.
Without blood, the victory.

Tundrus
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 14
UžsiregistravoCOLON 17 Gru 2012, 09:21

#77 Standartinė Tundrus » 06 Sau 2013, 20:23

Hobitą skaičiau gal prieš kokį 13 metų, ir tie visi neatitikimai istorijos eigoje knygai man nekrenta į akį visai.

Labiau krenta tai kad Dwarfai, kolkas, mūšyje atrodo besą niekam tikę, tik bėga, bėga, bėga. Skaitydamas susidariau įspūdį, kad Dwarfai puikūs kariai, ir super ištvermingi, kaip prikalti prie žemės laiko savo pozicijas, juk jie "iš akmens padaryti" Parversti Dwarfą ne juokas. O net ir prisiminus ŽV Gimlis tik helmo dauboje ant tilto atrodė kaip "Kietas riešutėlis", visur kitur daugiau kaip juokdarys, stumdo jį kas kur nori (mūšis Morijoj su troliu, mūšis helmo daubioje sprogus bombai....). Tai nuo arklio krenta, tai nepabėga.... Visiškai prasilenkia su knyga ...
Bėje Dwarfai puikūs kalviai, bet jų visų ginklai filmuose kažkokie nesamoningi. Aišku nesakau kad turėtų būti tokie grakštūs kaip elfiškieji. Bet kaikurie Dwarfų ginklai atrodo tikrai nepraktiški gelžgaliai.
Paskutinį kartą redagavo 1 Tundrus. Iš viso redaguota 6 kartus.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#78 Standartinė Laiqualasse » 06 Sau 2013, 20:30

Na filme dvorfai prieš trolius kovojo daug geriau, nei ta pati scena knygoje ("kova" to ten nepavadinsi, kai juos vieną po kito tiesiog supakavo :)).

Dėl Azogo/Bolgo - man irgi pasirodė keista, kodėl PJ nusprendė pakeisti istoriją, nes manau, kad orkas Bolgas, keršijantis Torinui ir visiems dvorfams už tėvo nužudymą, būtų taip pat (ar net labiau) emociškai stipru, kaip dabartinė Azogo linija. Na bet pasižiūrėsim, kas bus toliau, galbūt paaiškės tokio pasirinkimo priežastis.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Bombadilas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 785
UžsiregistravoCOLON 01 Bir 2009, 16:24
MiestasCOLON Old Forest

#79 Standartinė Bombadilas » 06 Sau 2013, 20:54

Bijau, kad nebutu taip: Dvarfai antram filme nukala Azoga, Bolgas rena armija kersyt treciam filme ir tai tampa penkiu armiju musio priezastimi. Butu tikrai siaubinga...
Hey! Come derry dol! Can you hear me singing? Old Tom Bombadil is a merry fellow;
Bright blue his jacket is, and his boots are yellow!

Tuto170
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 9

#80 Standartinė Tuto170 » 06 Sau 2013, 21:32

tomas94 rašėCOLONBijau, kad nebutu taip: Dvarfai antram filme nukala Azoga, Bolgas rena armija kersyt treciam filme ir tai tampa penkiu armiju musio priezastimi. Butu tikrai siaubinga...

SPOILER ALERT teisingai mastai, juk Beornas savo halle surengs lokių susitikimą ir eis užgalabyt goblinų su wargais.

BUTTON_POST_REPLY