"Hobitas" jau kalnuose

Elenion Ancalima: filmai pagal J.R.R.Tolkien'o kūrybą.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

Re: "Hobitas" jau ne už kalnų...?

#41 Standartinė Aredhel » 15 Gru 2012, 22:02

Kamon, koks dar peace? Diskusija! :D
O aš įtariu, kad Azogą pribaigs Dainas, taip atkeršydamas už Toriną ir įrodydamas esąs teisėtas Kalno Karalius. Taip net labiau holivudiška
I hope not...
Pati pirma scena kur jis pasirodo. Nuotaika tokia. Kaip čia tiksliau pasakyt? Not a most regal entrance. Oppan Elrond style
My God, you people are damaged. :D Man net mintis tokia nekilo ir sakyčiau atrodė kiek pavojingai, kol neprabilo į Gendalfą. Jau tikėjausi, kad išsitrauks kardą ir nukreips į kurį nors...
Padarė iš jo grybų apsivalgiusį pusprotį išpuvusiais dantim.
Pasitikslinau... tai kad Hobite apie jį tėra visas vienas sakinys ir viskas - laisvė vaizduotei. :D Man asmeniškai Radagastas sudarė įspūdį burtininko kuriam mielesnė gyvūnų kompanija (not in a bad way), bet pats yra pakankamai galingas ir rimtas PC'iakas. "Vaikiškumas" ir jo kasdienis elgesys dar labai toli iki puspročio, iš jo pokalbio su Gendalfu IMHO tai labai aiškiai matyti. Mėgstu tokius veikėjus. :) O tu mažiau Sarumano klausyk, ans jau aiškiai savo "agenda" turi. :D

Ajo, Bilbo nusmeigė vieną vargą ("ne iš piktos valios" :D) kai šie juos pasivijo, antras jį partrenkė... Kol bėgo link Torino tai vargų kelyje nesipainiojo. Tiesa sakant jo "bėgimo" link Torino iš viso atrodo nebuvo filme. O šiaip tas Bilbo žingsnis tokiom sąlygom užstoti Toriną man sudarė labai gerą įspūdį (čia vėl gi visiškai nepamenu kaip buvo knygoje). Man tas "išbaigė" veikėją (teigiama prasme). Matyt atsimenantiems knygą tai daro kitokį įspūdį. :)

Ai, dar girdėjau kad kažkas piktinosi dėl Torino "kovos" gale. O man ji kaip tik atrodė awesome. Ta prasme, kad visą kelią iki šiol buvęs "teisingas" vadas priiminėjęs teisingus sprendimus vardan visų kompanijos kailių sveikatos, rizikavęs savo galva, kad išgelbėtų kitus kompanijos narius, padaro vieną neteisingą žingsnį ir kaip jam tai baigiasi. Manau, kad tai buvo labai vietoje ir labai gerai (vėl gi visiškai nepamenu/nenutuokiu kas šitoj vietoj buvo knygoje). Ir tokioje situacijoje Bilbo žingsnis ne ką geresnis sprendimas, nei prieš tai Torino priimtas, bet... Tai daug pasako apie veikėją. :) Užskaitau 100 proc. :)
Jų ten net nelabai rodo, bet sukuria tokį įspųdį, kad prasinešė elfai ir neliko nei vieno gyvo orko.
Pala... tai gi sakei Elrondas piemuo medžiojantis orkus. :P Ar tik jo "entransas" nepakankamai karališkas atrodė? :)
O šiaip mintis - kaip manote, ką pagalvojo Elrondas, pamatęs daugiau nei šešis tūkstantmečius pradingusį savo prosenelio kalaviją? :)
Seriously? Glamdring? Ir jis jo nepareikalavo atgal? Respektukas...

Ai, kuo šiek tiek nusivyliau, tai garso takeliu. Labai jau žiedūvaldoviškas. Galėjo originalesnį padaryti (žiedo "temai" tas negalioja).
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Anbo
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 17
UžsiregistravoCOLON 21 Sau 2011, 11:05

#42 Standartinė Anbo » 16 Gru 2012, 01:53

labai daug įspūdžių :)
1. filmas tikrai geras, išskyrus pradžią. IMHO susiejimas su ŽV per ilgas ir nevykęs, buvo galima be gailesčio iškirpti 15-20 įžangos minučių ir tai tik pagerintų filmą. o dar kai pasirodė Frodas ir prasidėjo kalbos apie šaukštukus ir Lobeliją.... aš rimtai išsigandau :) gerai kad po to viskas stojo į vėžes
2. likusioj daly labai didelis intensyvumas, kai kur net per didelis. vietomis trūksta pauzių, sklandesnio perėjimo tarp scenų, gilesnio kai kurių svarbių scenų išvystymo (pvz. išminčių pasitarimas Edorase arba Bilbo pasiaiškinimas kaip jis ištrūko iš goblinų nagų). apskritai susidaro įspūdis kad montavimas buvo gan skubotas ir dėl to nukentėjo filmo balansas
3. kai kuriose scenose nepatiko perdėta "pakazucha", nereikalinga pompastiškumas. geriausias pavyzdys - Galadrielės atsisukimas, kai ji susitinka Gendalfą. CMON, šitą dalyką galima buvo padaryti monumentalesnį ir tuo pačiu paprastesnį
4. patiko Bilbo, Radagasto, Torino, Balino, Dvalino charakteriai. Gendalfas IMHO turėtų būti ryškesnis. gaila kad Dvalinas kažkaip mažokai pasireiškė, nes duomenys puikūs. iš konteksto iškrito vienas iš jaunesnių "nykštukų" (nepamenu Kilis ar Filis) su visai trumpa barzda (greičiau ilgais šeriais), kuris atrodo kaip tipiškas Vakarų didmiesčio gatvių trynėjas, į nykštuką visai neneša. Bomburas atrodo dirbtinai ir savęs nepateisina
5. patiko goblinai ir jų kalba
6. patiko kad nebuvo tiesiogiai parodytas Smogas, paliekant intrigą ateičiai
7. atskirai reiktų dėti pliusą už puikius vaizdus, tikras malonumas akims :)

žodžiu rašau tvirtą 8 su pliusu, o jeigu būtų iškirpta didesnė dalis įžangos - tada ir 9,5 nebūtų gaila

P.S. prieš premjerą manau kaip ir daugeliui kilo abejonių dėl vienos nedidelės knygos ištempimo į 3 filmus. dabar galima lengviau atsikvėpti, ko gero viskas gausis neblogai. antroj daly turėsim kelionę per Gūdžiąją girią, o trečioj bus lemiami mūšiai prie Vienišojo kalno. taigi viskas OK, gyvenimas Viduržemyje tęsiasi :)

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#43 Standartinė Laiqualasse » 16 Gru 2012, 11:57

Pasitarimas vyko Rivendele, ne Edorase :)

O kas dėl įžangos - man atrodo, kad ji kaip tik labai vietoje. Nes ji įsijausti padeda neskaičiusiems Hobito arba jį pamiršusiems, kuriems kitu atveju būtų visai neaišku, kas ir kodėl čia vyksta.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155

#44 Standartinė Aredhel » 16 Gru 2012, 12:00

Jo, dėl įžangos pritariu Laikvai, o Deilo ir Ereboro dalis įžangoje sakyčiau 10 balų.
Kiek žmonių tiek nuomonių. Aiškiai labai priklauso nuo ko kas tikėjosi ir kiek gerai atsimena knygą, bei kiek yra ją įsimylėjęs. :) Įdomu būtų išgirsti nuomonę to, kuris knygos išvis neskaitęs. :)
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Anbo
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 17
UžsiregistravoCOLON 21 Sau 2011, 11:05

#45 Standartinė Anbo » 17 Gru 2012, 08:50

tai dėl Deilo ir Ereboro scenų įžangoje niekas nesiginčija, viskas puiku. bet likusi įžanga - tas pats per tą patį, o šaukštukai nužudė :D būtų pakakę keleto jungiančių scenų (IMHO pagrindinė jungianti gija yra žiedo radimas) su sentencija "noriu papasakoti kaip buvo iš tikrųjų". IMHO Frodo išvis nereikėjo tiesiogiai rodyti, man jis visai čia neįsipaišo

Tundrus
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 14
UžsiregistravoCOLON 17 Gru 2012, 09:21

#46 Standartinė Tundrus » 17 Gru 2012, 09:36

Dar nespėjau suvirškinti bet mano nuotaika kiek dviprasmiška po filmo pažiūrėjimo. Labai džiugu kad galėjau sugryžti į paauglystę, prisiminti šią istoriją (nors ir nebuvau pamiršęs). Sutinku su ankščiau išsakytom mintim kad filme daugelis scenų kažkokios skubotos.
Jei nebūčiaus skaitęs knygos tai supraščiau tik tiek kad nuolat bėgo ir gynėsi vis nuo naujų "pabaisų" ir tiek.
Trūko pauzių, dialogų, kas padėtu atkurti knygos atmosferą. Aišku kekvienas skaitydamas ją pats susikuriam galvoje skirtingą. Gal tie bėgimų epizodai galėjo ir trumpesni būti, ypač bėgimas iš goblinų urvų itin netikroviškas. Mislių spėjimo epizodas galėjo būti niūresnis, labiau gasdinantitis žiūrovą, o dabar pusė salės kvatojo iš Golumo. O turėjo būti įtampa čioje vietoje.
Patiko kad nieko per daug neiškarpė, ką pridėjo, tas nepagadino.

Ir dar. Tas man užkliūna daugelyje fentezy filmų. Suprantu kad blogietis yra blogietis. Bet kodėl visi tie Orkai, Goblinai ir kitą padaryti tokie perdėtai šlykštūs, ar tiesiog beformiai mėsgaliai? Kodėl jie negali būti kažkaip padoriau apsirengę ir apsiginklavę, panašesni vienas į kitą (rasės viduje)?. ŽV iš vis kaikur atrodo kad tik pagaliais ginkluoti. Kita kalba jau buvo su UrukHaj'ais, kurie ir atrodė panašesni į kariauną o ne gaują išsigimėlių. Patiko blyškusis goblinas, kuris su šiokiom tokiom emocijom, harakteriu, neperdėtai šlykštus. Troliai primena trolius o ne kažkokias išgamas. Vienu žodži šioje vietoje visi persistengia.

Vartotojo avataras
kalnius
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 8
UžsiregistravoCOLON 18 Lap 2012, 23:17
MiestasCOLON Tauragė

#47 Standartinė kalnius » 17 Gru 2012, 11:11

Nuostabus filmas, ir PJ apskritai genijus, pati knyga gi skirta vaikams ir labai dinamiška be pauzių ir ilgų dialogų.Manau režisierius puikiai atspindėjo profesoriaus dvasią. Žinau, kad dar ne vieną dešimtį kartų žiūrėsiu šį filmą ir jis teiks vis tokį pat džiaugsmą.
Even the smallest person can change the course of the future.

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155

#48 Standartinė Aredhel » 17 Gru 2012, 13:13

O kai pagalvoji, kad bus dar du filmai, ir kad bus ir extended versijos DVD, ir greičiausiai appendiksai... :sm9:
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Gedeonas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 386
UžsiregistravoCOLON 12 Lie 2006, 10:28

#49 Standartinė Gedeonas » 17 Gru 2012, 15:58

Aredhel rašėCOLONO kai pagalvoji, kad bus dar du filmai, ir kad bus ir extended versijos DVD, ir greičiausiai appendiksai... :sm9:
O tada pagalvoji, kad VISA TAI bus galima pažiūrėt iš eilės.. :sm9: :sm9: :sm9:
Išėjau aš rasotais takeliais, gauruotom kojelėm mindamas lapus..

Vartotojo avataras
greitmintis
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 162
UžsiregistravoCOLON 30 Spa 2009, 13:18
MiestasCOLON PC

#50 Standartinė greitmintis » 17 Gru 2012, 22:40

Man kažkoks įtarimas kyla, kad Lietuvos kino teatrai kažkokią pigią įrangą IMAX gavo, nes kai 3-iąkart žiūrėjau 2D, vaizdas daug ryškesnis. Ar čia tokia 3D ypatybė?

Vartotojo avataras
aragornas123
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 49
UžsiregistravoCOLON 29 Bal 2009, 14:43

#51 Standartinė aragornas123 » 17 Gru 2012, 23:04

Ka turi omeny ryskesnis? Ar tai, jog sviesos intensyvumas didesnis 2D formatu (taip ir yra, butent dabartine 3D technologija ir yra nusivilta del tamsaus vaizdo, nesigilinau kodel), ar tai, jog 2D kokybiskiau. Nors tiesa sakant jauciu, jog tuo paciu galiu ir atsakyti kodel - 3D filmai, jeigu nusiimtum akinius seanso metu ir isiziuretum, yra rodomi su pastiprintu brightness, kas itakoja manyciau kokybes kritima - bent jau man atrodo, jog ne filmavimo metu atlikti filmo mechaniniai pakeitimai visada zemina kokybe. Tai vat.
Life is an adventure - go for it!

Vartotojo avataras
Gedeonas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 386
UžsiregistravoCOLON 12 Lie 2006, 10:28

#52 Standartinė Gedeonas » 18 Gru 2012, 10:44

Laegaladh rašėCOLON 7. Scena kaip Bilbo skerdžia vargus mane nužudė. Rimtai.
Sudominai :). O kuo gi nužudė?
Va ką mačiau aš: Mažas žmogelis nemokšiškai makaluojasi kardu į visas puses ir daugiau maišo kitiems nei duoda realios naudos.
Kas dėl vargo "nukovimo", tai čia grynai paties vargo žioplumas. Jam hobitas buvo tik pakeliui į tikrą taikinį pasimaišęs kliuvinėlis. Deja, kliuvinėlis turėjo puikaus plieno ginklą, ant kurio vargas pats ir pasismeigė. Kiek komiškas atrodė momentas, kada Bilbas pabandė išsitraukt kardą ir nieko nesigavo..
Torino "gelbėjimas"? Taip, sakyčiau tarp kabučių pats tas, nes čia jau ir Lobelija su šaukštukais vienoje rankoje ir kardu kitoje būtu nuveikus ne ką mažiau. Visų orkų dėmesys kaip tuoj, tuoj bus papjautas Torinas, taigi puikiu ginklu atbėgus iš užnugario daugiau nei paprasta rimtai sužeist ekstazėje (iš džiaugsmo, kad tuoj pasirodys prieš vadą) esantį stambesnį ir stipresnį priešininką. O kol tas kaukdamas iš skausmo susigaudys kas ir kaip, tik spėk badyt. Ką Bilbas tiesą sakant ir padarė. Vėlgi sakyčiau ne kapodamas, o tiesiog bandydamas užbaksnot savo priešą. Matosi, kad pratęs prie virtuvinio peilio dideliems sūriams, o ne kardo..
Taigi daugiau įžiūrėčiau ne priešų skerdimą, o tiesiog sielos polėkį beviltiškoje situacijoje, kada nesimato galimybės išgyvent. Juk net ir mažiausias padarėlis užspeistas į kampą, visada atkiša dantukus, kad ir kokie jie maži būtu..
Išėjau aš rasotais takeliais, gauruotom kojelėm mindamas lapus..

Vartotojo avataras
kalnius
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 8
UžsiregistravoCOLON 18 Lap 2012, 23:17
MiestasCOLON Tauragė

#53 Standartinė kalnius » 18 Gru 2012, 10:47

greitmintis rašėCOLONMan kažkoks įtarimas kyla, kad Lietuvos kino teatrai kažkokią pigią įrangą IMAX gavo, nes kai 3-iąkart žiūrėjau 2D, vaizdas daug ryškesnis. Ar čia tokia 3D ypatybė?
Sekasi kai kuriems, "trečią kartą" aš dukra įkalbinėju, kad kaulytų mamos, kad nori pažiūrėti ir antrą kart galėčiau ten pats pasinerti...
Even the smallest person can change the course of the future.

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155

#54 Standartinė Aredhel » 19 Gru 2012, 13:59

http://thorinoakenshield.net/2012/12/18 ... t-dwarves/ čia ypač tiems reikėtų paskaityt kas dėl "karštų dvorfų" spangsta ir mano, kad kitiems jie dėl to pačio turi patikti. :p

O šiaip aš ir nežinojau, kad Torinas ir Filis su Kiliu yra artimi kraujo giminės (jo, knygą kažkada tikrai skaičiau :D )... dabar daug kas sustoja į vietas. Awesome. :)
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#55 Standartinė Indraja » 23 Gru 2012, 01:45

Pažiūrėjau dar kartą, dabar 2D - "Vingyje" 3D HFR visgi buvo ryškiau, čia gal kažko nesufokusavo... Ir pagaliau parašiau, tiesa, rašyta LJ, bet tiks.

Tas „Hobitas“, kuris filmas – tai ne tik „Hobitas“, tai išplėtota ir rišli „Žiedų valdovo“ priešistorė. Atliktas keliantis pagarbą darbas su tekstais (ne tekstu). (Taip, mano nuomone, pateisinama vieną-kitą detalę perstumti kokia devyniasdešimčia metų, kad būtų gautas rišlus pasakojimas, įdomus ne tik tiems, kas atsimena ŽV priedus). Keliantis pagarbą vertimas (ekranizacija – visada vertimas) ir įdomus nuosavo pasakojimo konstravimas. Toks būdas patiko, man nebūtų įdomu žiūrėti nufilmuotą su gyvais aktoriais animacinio „Hobito“ (kuris yra tik šios vienos knygos ekranizacija) versiją.

(Tai, kaip iš pat pradžių regėjau Viduržemę, nesutampa su Džeksono stilistika (o taip pat su tuo, ką matau nuotraukose iš vaidmenų žaidimų ir nemažoje dalyje iliustracijų). Tačiau man įdomu pažinti šį kitokį ir labai išradingą žvilgsnį. O filmo, kurio atmosfera tiksliai perteiktų pirmąjį šios knygos man padarytą įspūdį, žiūrėti nė neičiau. Būtų pernelyg tamsus ir slegiantis. Nors ir „aukštesnio meninio lygio“).

Puikus hobitas, Martin Freeman šaunuolis (nors to ir reikėjo tikėtis). O tie keli štrichai, kuriais filmo herojus kiek skiriasi nuo knyginio, ne niveliuoja, o kaip tik paryškina epinės erdvės ir mažo žmogelio (kuris ne „negali“, o netgi labai gali, kaip galiausiai paaiškėja) priešpastatymą. Ir kiti aktoriai bei personažai visai savo vietoje.

Labai malonu stebėti neskubrų pasakojimą, kuris palieka laiko apsidairyti, įsiklausyti, pagalvoti. Kita vertus, galima pastebėti šiokį tokį tempo ir akcentų išdėliojimo nesubalansuotumą: nors gausu kliūčių ir kovų, nėra tokio aiškaus dramatiškumo augimo, koks buvo kad ir „Žiedo brolijoje“. Ką gi, Drakoną dar sutiksime...

Apie madingus poleminius klausimus: Radagastas patiko. Puikiai sužaista kontrastu tarp įvaizdžio žiūrinčiojo iš sukultūrintos erdvės akimis ir tarp tikrosios vertės. Ir puikus gamtinės erdvės atstovo, supanašėjusio su savuoju mišku, portretas. Ir svarbiausia, ką turi turėti tikras šviesusis išminčius-burtininkas – gera širdis. (O ežiukas vardu Sebastianas dėlei to paties, dėl ko daugelis hobitų turi visiškai europietiškus vardus. Pavyzdžiui, Esmeralda Tuk. Jį kažkaip vadina Viduržemės Bendrąja kalba, o čia ver-ti-mas!).
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155

#56 Standartinė Aredhel » 23 Gru 2012, 20:30

Indraja, o kodėl pas tave LJ nėra snukiaknyginio "like", kurį būt galima paspaust, ą? ;)
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#57 Standartinė Indraja » 24 Gru 2012, 00:09

Visada galima parašyti anoniminį komentarą (geriau su parašu), bus paslėptas, bet po to atidarysiu :)
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Exo
Dešimtmečio Gimlis
PranešimaiCOLON 518
UžsiregistravoCOLON 15 Gru 2008, 00:24
MiestasCOLON Kažkur anapus!
CONTACTCOLON

#58 Standartinė Exo » 24 Gru 2012, 12:57

Na kagi, pažiūrėjom Hobitą antrą kartą ir ne 3D. Tai su lengvu, palaimingu atodusiu, konstatuoju faktą, jog mano žavingoji Cate, vaidinti vis dar moka. Kaltas sušiktas 3dfr! Ale Hugo Weaving'as iš piemens vaidmens taip ir neišsiropštė. Ian McKellen, LABAI pasenęs, tiesiog žiauriai palyginus su ŽV. Galėjo bent nugrimuoti geriau... O jei čia toks ale stailas, tai ką aš žinau.
Bet čia niekai palyginus, aš nuoširdžiai tikiuosi jog čia papraščiausiai lietuviačiai pataupė ir nusipirko tik vieną filmo versiją t.y. 3D ir kad yra ir normali, Neišplaukusi, aiški filmo versija. Nes jei tokią išleis ir DVD tai bus totali įgriova... :)
Trečias dalykas, jog vakar iš karto po filmo nepatingėjau pažiūrėti ir FotR ir truputi palyginti jų kokybę. Dėmesio, aš nelyginau siužetų ten ar dar kokio briedo. Aš pasižiūrėjau pvz. į Hobbitoną, ŽV jis šviesus, pilnas gyvybės (matosi jog ten kažkas gyvena), o Hobbite jis begalo tamsus ir pernelyg negyvas, t.y. matosi jog ten daiktai sudėlioti bile tik sudėliot. Toliau tokios smulkmenos kaip kardai, šarvai ir kitkas. Čia gal atėjęs stilius iš anime ar dar kažkur, bet jie iš3,14derastinti su visokiais superduper navarotais. Nepatinka man tokie dalykai, jausmas toks, jog jos piešė mažvaikiai prisižaidę WoW. Ten būtent tokių dalykų gerbėjai renkasi ir giriasi viens kitam "Žiūrėk koks mano kardas, du kar už mane planestis ir didesnis... "
Bendrai paėmus, man ne 3D, patiko kur kas labiau, tai bent jau filmas, o ne suknistas, prastai pastatytas spektaklis... dabar laukiam DVD ir bandysim žiūrėt dar syskį.
---
www.rastai.info - teisingas puslapis :)

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155

#59 Standartinė Aredhel » 24 Gru 2012, 15:37

Dėmesio, aš nelyginau siužetų ten ar dar kokio briedo. Aš pasižiūrėjau pvz. į Hobbitoną, ŽV jis šviesus, pilnas gyvybės (matosi jog ten kažkas gyvena), o Hobbite jis begalo tamsus ir pernelyg negyvas, t.y. matosi jog ten daiktai sudėlioti bile tik sudėliot. Toliau tokios smulkmenos kaip kardai, šarvai ir kitkas. Čia gal atėjęs stilius iš anime ar dar kažkur, bet jie iš3,14derastinti su visokiais superduper navarotais.
WTF are you talking about? 8O
Hobitonas tamsus??? Tu gal su akinius nuo saulės pamiršai nusiimt? :D
Kas dėl Hobitono, tai šį kartą jis buvo pastatytas iš tikrų medžiagų ir bus paliktas su visam (mat to sklypo šeimininkas pasikeitęs ir leido tai padaryti). Labai tikiuos kada ten nukeliauti... Kiek žiūrėjau Hobite viskas atkartota tiksliai kaip ŽV, gyventojų pilna - dirbami laukai, Bilbo kaimynai etc. Extendide turėtų būti ir vieta, kai Bilbas po turgų vakšto... Ech. Greičiau išleistų.

Iš dalies sutinku dėl Dvorfų ginklų (negalioja Glamdringui, Orkristui ir Gyliui - tie tobuli).

3D ir HFR matyt skonio reikalas.
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#60 Standartinė Laiqualasse » 24 Gru 2012, 15:49

Exo rašėCOLONIan McKellen, LABAI pasenęs, tiesiog žiauriai palyginus su ŽV. Galėjo bent nugrimuoti geriau... O jei čia toks ale stailas, tai ką aš žinau.
Dėl susenimo pritariu, man irgi keista pasirodė. Nebent jis po Hobito įvykių pusšimtį metų Lotlorijene ar Rivendele sanatorijoje sėdėjo :)
Trečias dalykas, jog vakar iš karto po filmo nepatingėjau pažiūrėti ir FotR ir truputi palyginti jų kokybę. Dėmesio, aš nelyginau siužetų ten ar dar kokio briedo. Aš pasižiūrėjau pvz. į Hobbitoną, ŽV jis šviesus, pilnas gyvybės (matosi jog ten kažkas gyvena), o Hobbite jis begalo tamsus ir pernelyg negyvas, t.y. matosi jog ten daiktai sudėlioti bile tik sudėliot.
Na ŽV pradžioje Hobitone vyksta pasiruošimas puotai ir pati puota. O šiaip tai pritarsiu Aredhel - WTF? Gyvumo panašiai abiejuose, jei ką. "Hobite" man pritrūko tik to, kad Bilbas prie dvorfų turėjo prisijungti Pavandenėje (t.y. Bywater; jei neklystu...), o ne tiesiog miškelyje.
Toliau tokios smulkmenos kaip kardai, šarvai ir kitkas. Čia gal atėjęs stilius iš anime ar dar kažkur, bet jie iš3,14derastinti su visokiais superduper navarotais.
Į šarvus neatkreipiau dėmesio, bet dėl ginklų sutinku, truputį kvailai jie atrodo. Naobetačiau čia kaip ir su dvorfų šukuosenomis ir šiaip apranga - tai buvo reikalinga, kad juos būtų lengviau atskirti vieną nuo kito. Nesakau, kad negalima buvo skirtingumo perteikti kitaip, gal net geriau, bet dabartinis variantas geresnis už beveidę uniforminių dvorfų armiją.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

BUTTON_POST_REPLY