"Hobitas" jau kalnuose

Elenion Ancalima: filmai pagal J.R.R.Tolkien'o kūrybą.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Cassiopeia
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 123
UžsiregistravoCOLON 13 Kov 2012, 11:32
CONTACTCOLON

Re: "Hobitas" jau ne už kalnų...?

#21 Standartinė Cassiopeia » 14 Gru 2012, 14:16

Ei ei, aš tik parašiau ką skaičiau intike dėl "aktorių ir plastiko matymo". Man šitas 3D labai patiko!

Agree agree agree:
Gedeonas rašėCOLONGolumas tikrai gyvesnis ir emocingesnis nei ŽV.
<...>
Torinas atrodo toks tikras.. Na žiūriu ir matau, kad jis Tikrai jaučia ką sako ir daro.
<...>
Frodas ŽV kaip nuo pat pradžiu užsidėjo kankinio kaukę taip ir nebenusiemė (beveik).
<...>
ir koks velnias sugalvojo ją prieš kamerą vis pastatyt su taip besivejančia suknele?
<...>
Vat kas sukniso kai kiek nuotaiką, tai medžių "domino". Na nevirsta jie taip, tuo labiau Šie medžiai augantys kalnuose, jie gi ten tiek vėtrų atlaiko, kad greta krintantis gentainis nebent šakas aplaužyt gali :(.
Mane tie medžiai tai sunervino dar ypač dėl to, kad visi išskyrus vieną nukrito iškart, o vat paskutinis, kuriam žemės įsikibti mažiausiai, ant kurio suvirto visi likę medžiai, ant kurio visi nykštukai sulipę (dar beje, kaip jie ten tiek laiko laikėsi kybodami viena ranka tai čia klausimas) ir... jis ištvėrė nenukritęs tol, kol vyko visos heroiškos scenos, pasiaukojimai, staiga vėl sudygę nykštukai kovos scenoms, ereliai ir t.t.t.t. Toks "promachas" čia buvo, bet prisiminiau, kad man trukdė, tik dabar, kai priminei :P

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#22 Standartinė Aredhel » 14 Gru 2012, 14:21

Na, matyt ten buvo ta pušis kuri daugiausiai vėjų atlaiko, tai kieta buvo. :D
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Gedeonas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 386
UžsiregistravoCOLON 12 Lie 2006, 10:28

#23 Standartinė Gedeonas » 14 Gru 2012, 14:49

Aredhel rašėCOLONNa, matyt ten buvo ta pušis kuri daugiausiai vėjų atlaiko, tai kieta buvo. :D
Herojiškam žygiui, herojiška ir pušis :).
Išėjau aš rasotais takeliais, gauruotom kojelėm mindamas lapus..

Vartotojo avataras
greitmintis
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 162
UžsiregistravoCOLON 30 Spa 2009, 13:18
MiestasCOLON PC

#24 Standartinė greitmintis » 14 Gru 2012, 20:44

Išėjus iš filmo, iškilo klausimas galvoj: ar filmą pamilau iš pirmos peržiūros? Atsakymas : ne, teko pažiūrėt antrąsyk, kad suprasčiau, jog PJ nepasuko Lucas'o kelio ir visgi mane suviliojo ir vėl.
Pliusai:
1. Ištikimybė knygai. Praktiškai niekas neišimta, o kas pridėta, akies nerėžė, o Radagasto pasirodymas iš vis puikiai padarytas. O iš vis nuostabiausia, kad nebandyta kopijuoti ŽV atmosferos, o sukurta "hobitiškoji" :)
2. Vaidyba. Po dešimtuką rašau Bilbui, Golumui, devynis - Torinui ir Gendalfui.
3. Nebuvo jokių "we will stand and fight" klišinių vietų. Kai kurios vietos dramatizuotos, bet to matyt ir reikėjo tokioms scenoms kaip Azanulbizaro mūšis, kur šiurpuliukais nukratė, pamačius Azogą laikantį Troro galvą.
4. NZ peizažai - dar įspūdingesni nei ŽV.
5. Dvorfai tikrai dvorfiški, ir visiškai neužkliuvo barzdų trūkumas.
6. Nebus jokių heiterių, kaip ŽV atveju, kurie sakys, jog užmigo po 5 minutės. Beveik trys valandos praėjo kaip akimirksnis.
Nepliusai:
1. Didžiojo Goblino balsas neįtikino. Gal ir gerai, kad jį pavertė komišku personažu, tačiau Barry Humphries, manau, galėjo labiau pasistengti.
2. Nelogiškumo perteklius: Žiūrint pabėgimą iš goblinų urvų kilo jausmas, kad visa tai matyta kokiam nors Mario - jau tiek dvorfai prisislidinėjo, pribėgiojo ir prišokinėjo, kad galbūt net pabodo žiūrėti. Taip pat keistoka, kad dvorfai, prieš minutę buvę vidury bekraštės lygumos, nusileidę urvan pateko į aukštą tarpeklį.
3. Paskutinė kovos scena - Torinas jau taip dramatiškai žygiavo link Azogo, jog nesupratau, kodėl režisierius nusprendė jį pakirsti vienu vargo sprigtu.
4. Titrų daina - Deep Forest ar Enigma stiliaus, pridėjus švelnų balselį. Nedvorfiška.

Mėgstamiausios vietos : Golumas prieš Bilbą, Azanulbizaras, atvykimas į Carrock.
Nemėgstamiausios : pabėgimas iš goblinų tunelių. Galbūt ir milžinų mūšis perspaustas.

Bet tuoj ir pamiršiu blogus dalykus, nes PJ egzaminą išlaikė, taigi filmą pamilau :)

Vartotojo avataras
Exo
Dešimtmečio Gimlis
PranešimaiCOLON 518
UžsiregistravoCOLON 15 Gru 2008, 00:24
MiestasCOLON Kažkur anapus!
CONTACTCOLON

#25 Standartinė Exo » 14 Gru 2012, 21:29

greitmintis rašėCOLONIšėjus iš filmo, iškilo klausimas galvoj: ar filmą pamilau iš pirmos peržiūros? Atsakymas : ne, teko pažiūrėt antrąsyk, kad suprasčiau, jog PJ nepasuko Lucas'o kelio ir visgi mane suviliojo ir vėl.
Pliusai:
1. Ištikimybė knygai. Praktiškai niekas neišimta, o kas pridėta, akies nerėžė, o Radagasto pasirodymas iš vis puikiai padarytas. O iš vis nuostabiausia, kad nebandyta kopijuoti ŽV atmosferos, o sukurta "hobitiškoji" :)
2. Vaidyba. Po dešimtuką rašau Bilbui, Golumui, devynis - Torinui ir Gendalfui.
4. NZ peizažai - dar įspūdingesni nei ŽV.
Nu plin, mes tikrai tą patį filmą žiūrėjom?
"praktiškai nieks neišimta" - išskyrus Hobbitišką Rivendeilą, Gendalfo pokalbį su Troliais, Bilbo mandagumą pasitinkant svečius, Dvorfų įvairiaspalvius apsiaustus, gražiausią myslę (tamsa), išorinę kalnų didybę bei vidinę TAMSĄ!.
Toliau Gendalfui už pokalbį pradžioje su Bilbu max 2 galiu parašyt, kažkoks dirbtinis bandymas išlaužti iš š vašką... Kur Elrondo iš ŽV dydybė (jei jau vaidino tas pats aktorius), jis supranti goblinus medžiojo, piemuo kažkos... Va nebent apie Toriną galiu pasakyt gerą žodį, kažkaip neužkliuvo. O paskutinis Hobito klausimas (ką aš turiu kišenėje), negi niekam neatrodo jog knygoj jis labiau savęs to klausė, o ne Golumo, o filme kardinaliai atvirkščiai...
Aš atvirai tariant stebiuosi kaip Jūs lengvai paperkami ;)
---
www.rastai.info - teisingas puslapis :)

Anbo
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 17
UžsiregistravoCOLON 21 Sau 2011, 11:05

#26 Standartinė Anbo » 14 Gru 2012, 22:11

sveiki, ryt eisiu pažiūrėt filmą :)

klausimėlis: ar yra koks video iš jūsų pasirodymo per pjemjerą? būtų įdomu pamatyti

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#27 Standartinė le_golas » 14 Gru 2012, 22:52

Anbo rašėCOLONklausimėlis: ar yra koks video iš jūsų pasirodymo per pjemjerą? būtų įdomu pamatyti
Nebuvo jokio pasirodymo. ;)

Exo, matėm tą patį. Gal geriau nevermind. :D
What have I got in my pocket?

Vartotojo avataras
aragornas123
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 49
UžsiregistravoCOLON 29 Bal 2009, 14:43

#28 Standartinė aragornas123 » 14 Gru 2012, 23:07

Kiekvienas mato tai, ką nori matyti :)
Life is an adventure - go for it!

Vartotojo avataras
Bombadilas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 785
UžsiregistravoCOLON 01 Bir 2009, 16:24
MiestasCOLON Old Forest

#29 Standartinė Bombadilas » 14 Gru 2012, 23:35

Is tikruju paskaicius Greitmincio zinute kyla klausimas. Klausimas jau ilgokai mane kamaves. Nu ok, galima padaryt du gerus filmus is Hobito. Bet tris? Ir dabar kaip supratau vos ne didzioji dalis veiksmo praejo, so wtf?? :D Kas bus kituose filmuose...? na zodziu, reiks eit ir man to Hobito paziuret kuria diena... :D
Hey! Come derry dol! Can you hear me singing? Old Tom Bombadil is a merry fellow;
Bright blue his jacket is, and his boots are yellow!

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#30 Standartinė Laiqualasse » 14 Gru 2012, 23:42

Vis dar galvoju, ar rašyti ilgai ir detaliai, kas man filme nepatiko (nes tikrai buvo tokių vietų), bet kol kas dar nerašysiu. Užtat skaitydamas kitų žinutes, pamačiau keletą dalykų, susijusių su tuo, tai va paatsakinėsiu dabar.
greitmintis rašėCOLON1. Ištikimybė knygai. Praktiškai niekas neišimta, o kas pridėta, akies nerėžė, o Radagasto pasirodymas iš vis puikiai padarytas. O iš vis nuostabiausia, kad nebandyta kopijuoti ŽV atmosferos, o sukurta "hobitiškoji" :)
Nesutiksiu dėl Radagasto, man jis nepatiko. Šiaip iš knygos išimta tikrai nedaug, o pridėta daug (bet nieko keista, kai bando tris filmus išpešt iš vienos apysakos), bet iš principo tie pakeitimai man netrukdė.
3. Nebuvo jokių "we will stand and fight" klišinių vietų. Kai kurios vietos dramatizuotos, bet to matyt ir reikėjo tokioms scenoms kaip Azanulbizaro mūšis, kur šiurpuliukais nukratė, pamačius Azogą laikantį Troro galvą.
Dar bus tų vietų, tikrai bus, nė kiek neabejoju :) O apie Azanulbizarą galvodamas tai vis dėlto negaliu pamiršti to, kad Azogas Troro galvą laikė ir pro vartus išmetė maždaug dešimčia metų anksčiau, nei tas mūšis įvyko. Na bet ką padarysi...
6. Nebus jokių heiterių, kaip ŽV atveju, kurie sakys, jog užmigo po 5 minutės. Beveik trys valandos praėjo kaip akimirksnis.
Tu tuo tikras? :p
4. Titrų daina - Deep Forest ar Enigma stiliaus, pridėjus švelnų balselį. Nedvorfiška.
Ne dvorfiška, bet gana hobitiška :)
Mėgstamiausios vietos <...> atvykimas į Carrock.
Balrogai rautų, visgi tikrai ten Carrock turi būti. Kažkaip pamatęs tą uolą, aplink kurią teka dvi peršokamos srovelės, pagalvojau, jog gal juos ne į Carrock'ą nešė... Nes aš tą visada įsivaizdavau kaip kone Anduino bangų skalaujamą uolą, o ne vienišą kalną.
Exo rašėCOLONišskyrus Hobbitišką Rivendeilą, Gendalfo pokalbį su Troliais, Bilbo mandagumą pasitinkant svečius, Dvorfų įvairiaspalvius apsiaustus, gražiausią myslę (tamsa), išorinę kalnų didybę bei vidinę TAMSĄ!.
Iš visų šitų išvardintų dalykų man tikrai pritrūko tik to, kaip Gandalfas trolius patrolina. Rivendelo didybė man pasirodė kaip tik labai vietoje, Bilbo mandagumo buvo pakankamai, dvorfų apsiaustų nepasigedau, mįslių trūkumo irgi. Vidinė kalnų tamsa filme neveiktų niekaip; išorinės didybės buvo, nors ji galėjo būti labiau consistent.
Kur Elrondo iš ŽV dydybė (jei jau vaidino tas pats aktorius), jis supranti goblinus medžiojo, piemuo kažkos
Jei tau atrodo, kad savo kraštą/namus gina piemenys, tai jau tavo problemos, ne filmo :p
O paskutinis Hobito klausimas (ką aš turiu kišenėje), negi niekam neatrodo jog knygoj jis labiau savęs to klausė, o ne Golumo, o filme kardinaliai atvirkščiai...
Ir knygoje, ir filme jis to klausė savęs paties. Va kas man nepatiko iš mįslių, tai kaip Bilbas atsakė "laikas". Knygoje geriau.

O kas pastebėjote, kad dvorfai pas Bilbą atrodė kaip tolkinistai bastūnai. Įsirauna naglai į namus, užima visą vietą, suvalgo visą maistą, o paskui per naktį pliurpia apie larpą.

Beje, kitais metais bent pora tolkinėjimų bus temomis, įkvėptomis vakarykščio filmo :)

Tomai, praėjo tikrai ne didžioji veiksmo dalis. Kaip tik maždaug trečdalis knygos siužeto.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
greitmintis
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 162
MiestasCOLON PC

#31 Standartinė greitmintis » 15 Gru 2012, 00:22

Galima kalbėt apie tai, kad šis filmas - komercija, kad Tolkieno dvasia sunaikinta, kad nebuvo to ar ano, o vieno ar kito dvorfo barzda per trumpa, bet tai jau toks predžiudisas, kurio filmas negalėtų pakeisti, nes filmai, kuriuosi tenka atvaizduoti tūkstantinius mūšius, keistus padarus ir magiją, reikalauja pinigėlių, o pinigėlių išleidimas (berods 300m. $ vienam filmui) reikalauja kompensacijos, ir, pageidautina, su palūkanomis, nes tris metus filmuotis, kopijuoti, taisyti ir įgarsinti filmą ne visi tie žmonės, kurių pavardės virš 10min važinėja titruose, sutiks už dyką. Filmai papildė Tolkieno fanų gretas, išplatino jo pavardę aplink septynis žemynus, ir "Hobitas" tai garantuotai tęs. Pats esu filmams dėkingas už tai, ir nors galima teigti, kad Tolkienas dėl to nuvertėja, aš manau, kad pats Profesorius neprieštarautų tam, kad jo kūryba rastų kelią į viso pasaulio žmonių širdis, skatintų galvoti apie tas vertybes, kurios čia jau seniai prarastos, ragintų svajoti apie jo sukurtą pasaulį. Kai perskaičiau, jog filmavimo metu žuvo tiek ir tiek arklių, ir kad dėl to kilo įvairūs protestai ir nepasitenkinimas, man ši auka neatrodo per didelė, atsižvelgus į tai, kiek džiaugsmo ir liūdesio ašarų, juoko ir laimės šie filmai suteikė ir dar suteiks žmonijai. Baisiausia tai, kad žmonės to nenori vertinti...

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#32 Standartinė le_golas » 15 Gru 2012, 10:56

Beje, ar aš jau sunkiai ŽV prisimenu, ar Hobite panaudota daug daugiau Tolkino kalbų? Nes orkai beveik išvis angliškai nesišnekėjo, o ir Rivendeile chebra elfiškai nemažai pabazarino.
What have I got in my pocket?

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#33 Standartinė Laiqualasse » 15 Gru 2012, 11:23

le_golas rašėCOLONBeje, ar aš jau sunkiai ŽV prisimenu, ar Hobite panaudota daug daugiau Tolkino kalbų? Nes orkai beveik išvis angliškai nesišnekėjo, o ir Rivendeile chebra elfiškai nemažai pabazarino.
Šiek tiek daugiau. Truputį Khuzdul* (dvorfų kalbos), nemažai orkų kalbos*. Sindarin buvo panašiai tiek, kiek ir kokioje Žiedo brolijoje, t.y. keletas scenų tik.

* - Kaip šioks toks puristas pastebėsiu, kad šios dvi kalbos filmui praktiškai sukurtos, turbūt Deivido Salo (jis buvo atsakingas už kalbinius reikalus ŽV). Nes Tolkinas paliko labai nedaug tų kalbų žodžių. Bet tai nėra blogai :)
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155

#34 Standartinė Aredhel » 15 Gru 2012, 11:34

...jog filmavimo metu žuvo tiek ir tiek arklių, ir kad dėl to kilo įvairūs protestai ir nepasitenkinimas...
Dievinu žirgus ir kiek žinau, tą "žinią" paleido PETA. Kas jau kas, o PETA atstovauja kitiems interesams nei gyvūnų teisės. Tie žirgai, kurie neva pasak PETOS žuvo (trys berods) tai du iš jų buvo rasti sveiki, gyvi ir patenkinti savo šeimininkų arklidėse, o vienas dirba kažkur kitur. Po to tiesiog nustojau tuo domėtis, tai nebežinau ar PETA kažką atsakė į tai, ar bent jau atsiprašė. Bet PETA to niekada nedaro, o į save dėmesį atkreipė. Tikslas pasiektas. :roll:
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Nimrodel
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 932
UžsiregistravoCOLON 12 Rgp 2007, 11:41
MiestasCOLON Pilaitė

#35 Standartinė Nimrodel » 15 Gru 2012, 14:27

Nu tai nežuvo žirgai, gi troliai nukniso juos.
helou

Vartotojo avataras
Alma
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 127
UžsiregistravoCOLON 24 Bir 2011, 21:37
MiestasCOLON Vilnius

#36 Standartinė Alma » 15 Gru 2012, 18:17

Matau, kad visi čia dar lengvoj ekstazėj, bet nesusilaikysiu ir pakritikuosiu.
1. Per daug scenų, kur visi bėga, griūna, krenta, kaunasi su nesveiku kiekiu priešų, ir... stebuklas! niekam nieko neatsitinka. pfff. Goblinų urvuose norėjosi prasukt.
2. Charakteriai silpnoki. Aš ne iš tų, kur mėgsta ilgas graudulingas / pompastiškas kalbas, bet kažkiek pokalbių reikia. Teikiant pirmenybę normaliem buitiškiem dialogam su gilesnėm mintim tarp eilučių. Kažkaip atgaminu tik porą epizodų, kur veikėjai normaliai bendrauja tarpusavy. Kai dworfai renkasi pas Bilbo (sveikinasi, kalbasi tarpusavy) ir kai dvorfai dalinasi lažybų pinigus. Gal kai žiūrėsiu sekantį kartą, pamatysiu daugiau. :D Gal net pavyks rast visą vieną personažą, kuris man bus emociškai artimas. Ir ne, problema ne tame, kad dauguma veikėjų vyriškos giminės. :P
3. Rivendell'as evakuotas ar kaip? Kur visi gyventojai??? Elrondas visus išsiuntė kažkur, o pats smaginasi šaudydamas orkus su penkiais boyfriendais? Kai skaičiau knygą buvo toks jausmas, kad ten tiek daug gyvybės, muzikos, skanaus maisto, linksmų dainuojančių elfų :lol: . Taika ir pilnatvė. Visko daug ir gerai. Kur viskas dingo? PJ sutaupė ant masovkės? :evil: Ir Elrondas biški piemuo...
4. Dauguma scenų atrodo kažkokios skubotos. Toks jausmas, kad "greitai greitai parodom šitą, paskui šitą ir dar paliekam pusę minutės šitam". Keista, turint omeny tai, kad knyga trumpa, o filmai trys. Aš būčiau iškirpus trečdalį scenų. Ok, ketvirtadalį. :D Ypač tą dalį su Frodo. Daugiau laiko vertėjo skirt naujų charakterių atskleidimui, mažiau - senų "atsiperkančių" bajerių eskalavimui.
5. Gendalfas turi šiek tiek per daug superpower. Gal taip nekliūtų, jei ŽV filmuose jis būtų aršesnis.
6. Kam reikėjo apš*kt Radagastą? Tiesiogine ir perkeltine prasme.
7. Scena kaip Bilbo skerdžia vargus mane nužudė. Rimtai.

O dabar apie tai kas patiko:
1. Bilbo charakteris - tobulas. 100% hobitiškas. Tik nereikėjo kišt jo į kovines scenas.
2. Smygolas irgi beveik tobulas. Mįslių žaidimo epizodas man patiko. Vis tik neįmanoma (o ir nereikia) padaryt visų dialogų identiškų knygai.
3. Elfai teisingi. Pikti, koviniai. Mėgstu. (Arfas galima buvo iškirpt. :twisted: )
4. Nukrypimai nuo knygos pakenčiami ir riboti. Taip, jų yra, bet jie esmės nekeičia. Ir jų mažiau negu ŽV.
5. Filmo pradžia įtraukianti ir įspūdingai nufilmuota. Nežinančiam konteksto padeda susigaudyt apie ką bus kalba, o žinančiam - šiaip smagu pamatyt.
6. Smogas nepasirodo visas, bet galima susidaryt įspūdį kas jis per paukštis.

Jei reiktų vertint balais, šiaip ne taip išspausčiau 7 iš 10. Su išlyga, kad daugiau kartų pažiūrėjus atrasiu daugiau gerų dalykų.

Paveikslėlis

Aethe, near my heart.
Without vanity, the ribbon.
Without duty, the wind.
Without blood, the victory.

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155

#37 Standartinė Aredhel » 15 Gru 2012, 20:06

Pažiūrėjusi antrą kartą turiu "negerą" nuojautą, kad Blyškusis orkas bus tas, kuris pribaigs Toriną Penkių armijų mūšyje. Pribaigs vienas kitą.

1. Per daug scenų, kur visi bėga, griūna, krenta, kaunasi su nesveiku kiekiu priešų, ir... stebuklas! niekam nieko neatsitinka. pfff. Goblinų urvuose norėjosi prasukt.
Dėl goblinų urvų agreed, kitkas neužkliuvo. :)
2. Charakteriai silpnoki.
IMHO jų tiesiog per daug, bet jei dalį išimti, tai fanų stovykla liktų pernelyg nepatenkinta...
Kas dėl "prasmingų pokalbių" man kažkaip jų pakako. Na galėjo gal dar koks vienas ar du būti, bet ne daugiau. Tarkim pokalbis tarp Bilbo ir Bofuro urvuose man asmeniškai buvo super. Torino "pristatymas" by Balin irgi. Balino pokalbis su Torinu...
3. Rivendell'as evakuotas ar kaip? Kur visi gyventojai???
Jo, čia galėjo būt gal ir daugiau. Šiaip daugiau iš elfų muzikos tikėjausi, bet sakyčiau neblogai. And by Diurin's beard, kuo jums Elrondas atrodo "piemeniškas"? 8O

Skubotas scenas matyt kažkaip pražiūrėjau, na gal pora ir buvo (arba detalizuokit)... Kas dėl Frodo, jo, dėl manęs jo galėtų ir nebūt, bet jis užėmė kokias dvi minutes viso filmo, o asmenims neskaičiusiems knygų leido labiau "surišti" Hobitą su ŽV. Tai tegul pasilieka. O veikėjai manau dar atsiskleis, du filmai liko. ;)
Tiesiogine - jo. :D Perkeltine... nė velnio nepamenu jo iš knygos, tai suėjo už gerą. O kaip jį "apšiko" perkeltine, jei ne paslaptis? :)
Em... čia kuri?
3. Elfai teisingi. Pikti, koviniai. Mėgstu.
Jo tie geri... O kur jie čia tokie filme buvo? :-s
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
greitmintis
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 162
MiestasCOLON PC

#38 Standartinė greitmintis » 15 Gru 2012, 21:00

Aredhel rašėCOLONPažiūrėjusi antrą kartą turiu "negerą" nuojautą, kad Blyškusis orkas bus tas, kuris pribaigs Toriną Penkių armijų mūšyje. Pribaigs vienas kitą.
O aš įtariu, kad Azogą pribaigs Dainas, taip atkeršydamas už Toriną ir įrodydamas esąs teisėtas Kalno Karalius. Taip net labiau holivudiška :)

Vartotojo avataras
Alma
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 127
UžsiregistravoCOLON 24 Bir 2011, 21:37
MiestasCOLON Vilnius

#39 Standartinė Alma » 15 Gru 2012, 21:12

Aredhel rašėCOLON
2. Charakteriai silpnoki.
IMHO jų tiesiog per daug, bet jei dalį išimti, tai fanų stovykla liktų pernelyg nepatenkinta...
Kas dėl "prasmingų pokalbių" man kažkaip jų pakako. Na galėjo gal dar koks vienas ar du būti, bet ne daugiau. Tarkim pokalbis tarp Bilbo ir Bofuro urvuose man asmeniškai buvo super. Torino "pristatymas" by Balin irgi. Balino pokalbis su Torinu...
Veikėjų tikrai ne per daug. Tik kai kurie iš jų visai be charakterio. Bet iš esmės sutinku, kad dar yra laiko jiems atsiskleisti.
Aredhel rašėCOLONAnd by Diurin's beard, kuo jums Elrondas atrodo "piemeniškas"?
Pati pirma scena kur jis pasirodo. Nuotaika tokia. Kaip čia tiksliau pasakyt? Not a most regal entrance. Oppan Elrond style :D ŽV Elrondas labai rimtas, išlaikytas. O čia toks "savas bičiukas".
Aredhel rašėCOLON
Tiesiogine - jo. :D Perkeltine... nė velnio nepamenu jo iš knygos, tai suėjo už gerą. O kaip jį "apšiko" perkeltine, jei ne paslaptis? :)
Padarė iš jo grybų apsivalgiusį pusprotį išpuvusiais dantim.
Aredhel rašėCOLON
Em... čia kuri?
Čia pačioj pabaigoj, prieš atskrendant ereliams, kai Torinas kaunasi (gulinėja? :)) su Azogu. Bilbo bėga jo gelbėt ir nusmeigia vargą, o gal du, nebepamenu.
Aredhel rašėCOLON
3. Elfai teisingi. Pikti, koviniai. Mėgstu.
Jo tie geri... O kur jie čia tokie filme buvo? :-s
Kai orkus medžiojo. Jų ten net nelabai rodo, bet sukuria tokį įspųdį, kad prasinešė elfai ir neliko nei vieno gyvo orko. Ir Tranduilas pakankamai piktas, nepaisant poker face'o. :D Matyt labai labai norėjau pamatyt, ir pamačiau. Blem, jau biški nusišneku. "filme visai nieko taip nerodo, bet man pasirodė, kad rodo. Nuotaika tokia buvo". :roll: Panašu, kad ir mane veikia pofilminė euforija visgi. Peace.

Aethe, near my heart.
Without vanity, the ribbon.
Without duty, the wind.
Without blood, the victory.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#40 Standartinė Laiqualasse » 15 Gru 2012, 21:59

Taigi, pažiūrėjom "Hobitą" antrą kartą. Man po šio pažiūrėjimo filmas ėmė patikti labiau. Turbūt todėl, kad keletas scenų, kurios pirmą kartą žiūrint pasirodė "ne į temą" ir labai nenormaliai prijungtos prie likusio siužeto, dabar jau pasirodė visai neblogai įdėtos.

O šiaip mintis - kaip manote, ką pagalvojo Elrondas, pamatęs daugiau nei šešis tūkstantmečius pradingusį savo prosenelio kalaviją? :)

BUTTON_POST_REPLY