Gandai gandeliai ir alpėjimai dėl ŽV komandos

Elenion Ancalima: filmai pagal J.R.R.Tolkien'o kūrybą.
Žinutė
Autorius
shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846
UžsiregistravoCOLON 04 Spa 2004, 11:19

#21 Standartinė shlykshtukas » 02 Kov 2005, 12:01

Jei neišmoks vaidinti, tai neateis -- bo su amžium grožis vysta (Sean Connery -- išimtis), žynocie, o ir nazgirlių atmintis trumpa. :twisted:
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v605/shlykshtukas/47.gif[/img]

Vartotojo avataras
Toma
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 758
UžsiregistravoCOLON 04 Geg 2004, 16:27

#22 Standartinė Toma » 02 Kov 2005, 12:06

Taigi jaunas vaikis dar, laiko turi :D Ir kol kas nazgirlėms niekas neleidžia jo pamiršti. Filmus, kur jis kviečiamas vaidinti, tik ir kepa.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#23 Standartinė Aiquen » 02 Kov 2005, 12:55

shlykshtukas rašėColon(Sean Connery -- išimtis)
Yesss!!! pasirodo, ne man vienai taip atrodo. O jau buvau linkusi save apkaltinti senukofilija...
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#24 Standartinė Aredhel » 02 Kov 2005, 13:01

Jo. Neblogas senukas.
Man kaip aktorius Ian'as McKellen'as praeina. Tik va gėjus. Nesu aš preiš seksualines mažumas ir tas neliečia jo sugebėjimo vaidinti, bet kai filme matau jį apsikabinant su kitu vyriškos lyties veikėju, vis prisimenu tą faktą.
Paskutinį kartą redagavo 2 Aredhel. Iš viso redaguota 2 kartus.
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#25 Standartinė Aiquen » 02 Kov 2005, 13:03

Neblogas? Tik neblogas?! :twisted: :heart: :lol:
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155

#26 Standartinė Aredhel » 02 Kov 2005, 13:05

Nu gerai, jau gerai krūtas senukas. :wink:
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Toma
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 758

#27 Standartinė Toma » 02 Kov 2005, 13:18

McKelleno humoro jausmas "pramuša" ir faktą, kad jis gėjus. Per TV jis yra pasakojęs istoriją, kaip teatre, vieno spektaklio metu, jam vaidinant blogietį ir beriant į taurę nuodus, kažkas salėje sušuko, "No!". Aktorius, metęs per petį žvilgsnį, tada su klastinga šypsena garsiai visai salei pasakė, "oh, yes" :twisted:

"O "vertų grieko senukų" yra ir daugiau. Al Pacino, pavyzdžiui... :oops:

TAISA: nors ir bus baisi nukryptemė, bet noriu šį tą pridurti, kad ateity nekiltų abejonių. Žmogaus asmeninės savybės man yra daug svarbiau už tai, kokia jo seksualinė pakraipa. Gal ir buvo puristų, kurie degė pykčiu dėl to, kad Gandalfą vaidins gėjus, bet McKelleno talentas turėjo juos visus nutildyti...
Paskutinį kartą redagavo 1 Toma. Iš viso redaguota 3 kartus.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#28 Standartinė Indraja » 02 Kov 2005, 13:35

Baisi nukryptemė:
Čia kažkoks šių laikų iškrypimas, kad žmonių apsikabinimas ar pasibučiavimas laikomas tik seksualumo išraiška. Kai vienam vyresniam žmogui išsakiau hipotezę, kad kokiais riterių laikais taip turbūt nebuvo, tai išpūtė akis ir pasakė, kad pas mus "taip" nebuvo ir prieš 20 metų.

Atsimenu McKelleno nuotraukas iš gėjų parado. Su karoliais. Sakyčiau, man tokie žmonės patinka - jie nesibaimina to, kad yra kažkuo kitokie. Kadangi kiekvienas žmogus yra kitoks (na, vienas - gėjus, kitas - tolkinistas...), tai kiekvienas gali pasimokyti, jog nereikia išgyventi dėl to, atvirkščiai, galima džiaugtis tuo ir gėrėtis įvairiaspalviu pasauliu.

Al Pacino - yessss... Ir Fordas man su amžium tik gražėja.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155

#29 Standartinė Aredhel » 02 Kov 2005, 19:55

Aš nesu prieš gėjus, tai jų pačių reikalas. Žmonių apsikabinimas ar pasibičiavimas man nesiasocijuoja su jų seksualumu. Vienintelė išimtis McKellenas, tiesiog nevalingai ta mintis taip ir iškyla, priežastis nepaaiškinama.

Kas dėl oskarų, tai labai man patiko viena nominuota daina berods "Learn to be lonely", man ji su ŽV asocijuojasi.
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Toma
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 758

#30 Standartinė Toma » 23 Bal 2005, 16:45

Kiek žinau, jau yra paskelbta, kad Ian McKellen filmuosis Da Vinčio kodo ekranizacijoje. Vat įdomu, kodėl jis sutiko: ar dėl to, kad nusimato filmo populiarumas, ar jam visgi patiko siužetas :roll: Žinoma, McKellenui turėtų tikti vaidinti "ekscentriškąjį aristokratą", kaip buvo parašyta žinutėje apie jo vaidmenį. Deja, nejaučiu simpatijų knygai, todėl šiek tiek nejauku, kad iš jos ekranizacijos ruošiamasi daryti tokį "big deal" su gerais aktoriais.

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155

#31 Standartinė Aredhel » 26 Bal 2005, 14:56

Svaigstantiems dėl Elijah Wood

http://www.hooligansthefilm.com/
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Vulpecula
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 466
UžsiregistravoCOLON 08 Spa 2007, 18:43
MiestasCOLON Vilniava

#32 Standartinė Vulpecula » 09 Lap 2007, 23:17

Alatar rašėColonkagi atiduodu paskutines jegu sankaupas...

visai netycia atkapsciau visai ne paslaptinga dalyka-www.tv.lv
Pirmas dalykas,kuris mane kiek nustebino,tai,jog neluzineja nei vaizdas nei garsas,kitaip nei lietuviskam brude..
prie kino skilties pasiknsau archyve..na vsiaki slucij,kaip sakoma.. :wink:
tai va ir radau ZV. Nezinau,ar tai yra priedas prie disku(FOTR ir TTT),abejoju,jog tai extended edition,bet yra keli filmukai(tiesa reikia atsirinti..tai nesunku vienas 22 minuciu trukmes,kitas 29 berods.. :roll: ) Yra aisku ir daug matytu vaizdu,bet kas man patiko labiausiai,tai uzkadriniai veiksmai...
ypac isimine kaip elfai soka airiu soki Helms dybe uz Aragorno nugaros, o paskiau parode...na :lol: tiesiog negalejau patiketi...galima butu uzrasa su lentele-smeli..zodziu Karaoke po filmavimo dainavo urukhajus su visa savo sarvuote..plojo elfai,plojo zmones bei hobitai, o karalius Teodenas,man rodos,soko:))zodziu limksmai atrode tas baubimas...na aisku,komiskai,kaip neretai pasirode Bloomas,treniruodamasis su savo Legio durklais
Meris su Pipinu(tiksliau aktoriai juk) savo stiliuje-kartu meto juokelius,kaip tikri hobitai(aisku tai pries kameras,pries kameras,bet visvien...)sena tai yra apzvalga,bet kas nematet-pazisiureti verta!

As niekaip nerandu šito, ot velniava... :roll: gal kas žinot kitų puslapių kur tokių vaizdelių iš filmavimo aikštelės galima rast???labai norėčiau pažiūrėt :( :supz:

Vartotojo avataras
Morta
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 471
UžsiregistravoCOLON 20 Rgp 2007, 15:05

#33 Standartinė Morta » 10 Lap 2007, 00:55

aš irgi nerandu. esmė tame, kad nežinau kaip ieškot ten, gal kas žino kaip latviškai Žiedų Valdovas rašosi?.. arba vat kaip Vulpecula rašė, gal kas žinot kitų saitų, kur galima rast kažko panašaus.

Vartotojo avataras
Nūmenorietė
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 120
UžsiregistravoCOLON 18 Lie 2007, 16:18
MiestasCOLON žemaitijos kalvos

#34 Standartinė Nūmenorietė » 10 Lap 2007, 20:07

kaip bebūtu keista, aš irgi šito padaro ieškojau, ten kiek supratau vaizdeliai yra paskutiniai panašiai nuo 2004 09 kažkelintos dienos. o žinutė forume irgi pasirodė panašiu metu, tačiau joje rašoma kad vaizdeliai yra (to meto) sąrašo viduryje. o to meto naujausi vaizdeliai šiandien yra pačiam gale. taigi tų kurių mums reikia nebera. nebent jie nugrūsti į archyva, kuris nžn kur yra... :?
Onen i-Estel Edain, u-chebin estel anim.

Vartotojo avataras
Morta
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 471
UžsiregistravoCOLON 20 Rgp 2007, 15:05

#35 Standartinė Morta » 10 Lap 2007, 23:03

vat kaip. na ką padarysi, yra nete gi ir daugiau panašių video, reik tik pasiknist:)

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#36 Standartinė Indraja » 04 Sau 2008, 18:02

Atrodo, seniai tai buvo, o...
Aldarion rašėColonPats pastaruosius tris vakarus žiūrėjau Extended Edition dokumentiką ir vietomis tiesiog ašarojau klausydamas bei matydamas mums visiems gerai pažįstamų aktorių nuotykius, emocijas ir išgyvenimus filmuojant Žiedų valdovą. Jie per tuos aštuoniolika mėnesių patyrė tą Kažką, ką jiems padovanojo bendras darbas realizuojant Tolkino sukurtą pasaulį.
Vakar neištvėrusi rašiau atsakymą į dabar iš naujo pakabintą 2002 rašytą recenziją, smerkiančią ŽV filmo neaukštameniškumą ir atmosferinį neatitikimą draugų, pažįstamų ir pažįstamų pažįstamų misterininkų-puristų-kanonistų citadelėje... Sutikau su visais kaltinimais ir pasakiau, kad, nepaisant to, kūrėjų meilė, pasišventimas, visų jėgų atidavimas ir nuoširdumas kelia gilią mano pagarbą ir susižavėjimą.

Ir - be jų - vargu ar iš vis Tokino pasaulis man kada būtų buvęs daugiau nei dar viena pamilta menamoji tikrovė, kurios paprasčiausiai patylomis ir pavieniui drovimasi...
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#37 Standartinė Starlin » 03 Bir 2009, 21:21

For all ye movie buffs...

Gal bus įdomu užmest akį į tinklaraštį, kurį rašo žmogus, vežiojantis turistų grupes po ŽV filmavimo vietas: http://nznoldor.blogspot.com/ (čia yra ir visokių gandų apie būsimąjį "Hobitą")

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#38 Standartinė Starlin » 14 Bir 2009, 14:16

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

Re: Gandai gandeliai ir alpėjimai dėl ŽV komandos

#39 Standartinė Laiqualasse » 11 Bir 2015, 15:26

Paskutinė žinutė šioje gijoje - šešerių metų senumo, bet apie serą Christopher Lee.

O šiandien jo tarp mūsų nebeliko. Išplaukė Sarumanas į Vakarus :(
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Elentari
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1567
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

Re: Gandai gandeliai ir alpėjimai dėl ŽV komandos

#40 Standartinė Elentari » 11 Bir 2015, 16:19

Oh... :( Nors jau visai seneliukas, vos ne šimtametis, bet vis tiek liūdna. Kartais atrodo, kad kai kurie žmonės gyvens amžinai, bet...
---

BUTTON_POST_REPLY