Patikusios scenos

Elenion Ancalima: filmai pagal J.R.R.Tolkien'o kūrybą.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
greitmintis
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 162
UžsiregistravoCOLON 30 Spa 2009, 13:18
MiestasCOLON PC

Patikusios scenos

#1 Standartinė greitmintis » 13 Vas 2010, 13:39

Nežinau kaip jums, bet man visa ŽV kino trilogija neturi nepatinkančios scenos. Labai daug nulemia muzika. Tačiau vis tiek atsiranda išsiskiriančios:

10. The Argonath.
Didinga scena, Isilduro ir Anariono statulos, lyginant su Brolijos valtelėmis, nenusakomo dydžio. O kai dar groja LotR'iška muzika, iš kažkur atsiranda žuvėdrų pulkas...

9. The Steward of Gondor.
Jau žiūrint šios scenos pradžią, aišku, kas nutiks kareiviams, jojantiems į Osgiliatą. Taip pat, fantastiškas soundtrack'as(beje, ar pastebėjote prisikėlusį Hamą, išlydintį kareivius, tarsi joks vargas nebūtų jo surijęs?), Pipino daina, o visko viršūnėje, Denetoro pomidoras.

8. Boromir's Last Stand.
Manau, dėl šitos neisiginčys niekas, nes ji parodo, kokia iš tikrųjų stipri ta Brolija.

7. The Lighting of the Beacons.
Čia viena gražiausių akiai scenų: puikiai nufilmuotas kalnų peizažas, muzika.

6. Osgiliath Retreat.
Nazgulų galybę užgožia Baltojo Raitelio šviesa ir fantastiškas Benedict Del Maestro balselis.

5. The End of All Things.
Galų gale hobitai pademonstruoja, kad tikrai nuo jų priklauso likimas pasaulio. Kai Golumas atsiima Žiedą, žiūrėkite į jo akis ir padidinkite garsą. Kol paskutinei kovai pakils Frodas.

4. The Last March of the Ents.
Daug nepapasakosi, visa epiškybė prasideda, nuo Medžiabarzdžio "Harum, harum, come my friends".

3. The Bridge of Khazad-Dum.
Visiškai netikėtai atsiranda viena iš įspūdingiausių trilogijos scenų, kai po Gendalfo "To the Bridge of Khazad-Dum" užgroja pats epiškiausias soundtrack'as kino istorijoje.

2. Forth Eorlingas.
Vėl tas pats Ben Del Maestro ir nuostabus nufilmavimas paverčia šią sceną antra mano mėgstamiausia.

1. Ride of the Rohirrim.
Susideda iš trijų įspūdingų dalių: Teodeno atvykimo į Dunharą, visos armijos išvykimą iš jo, galų gale "DEATH", filmavimo iš aukštai, Teodeno ir Merio įniršio, ir nežinomo raitelio užsivedimą prieš pat įsiveržiant į orkų begalybę.

The Grey Havens scenos neįtraukiu į savo sarašą, nes ji per daug nenusakoma, kad prie jos būtų galima prikabinti skaičių, aš vis dar netikiu, kad The Grey Havens egzistuoja.

Šiaip ar taip, bėgu žiūrėti Fellowshipo, nes šitos gijos kūrimas mane užvedė iš naujo.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#2 Standartinė Laiqualasse » 13 Vas 2010, 16:16

Nuostabi gija! Ir sąrašas aprėpia daugumą įspūdingiausių scenų.

Dar pora, man palikusios didelį įspūdį:

- Kai Bilbas, prieš išeidamas iš Begendo, numeta Žiedą ant grindų ir tas taip ir pasilieka ten, nė kiek neatšokęs ir nepariedėjęs.

- Olimpinės ugnies nešimas į Hornburgo sienos angą; na, čia įspūdis komiškas, o ne didingas, bet vis tiek didelis.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
allegro
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 123
UžsiregistravoCOLON 27 Lap 2009, 10:59
MiestasCOLON butas Vilniuje

#3 Standartinė allegro » 13 Vas 2010, 16:57

Aš iš esmės sutinku ir 100% pritariu: Argonatas, pomidoras, Boromiras, signaliniai laužai (ar kaip jie ten vadinasi), entai, balrogas (nors ir su sparnais, bet neskraidantis) apskritai Helmo dauba ir Pelenoras.
Galėčiau pridėt Paskutinę Sąjungą, Bruineno brastą (tik, žinoma, be Arvenfindelio...), Karadrasą ir Mirusiųjų takus.
Jei manai, kad blogiau būti negali, nenusimink – bus...

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#4 Standartinė Aredhel » 13 Vas 2010, 21:53

10. The Argonath.
Didinga scena, Isilduro ir Anariono statulos, lyginant su Brolijos valtelėmis, nenusakomo dydžio. O kai dar groja LotR'iška muzika, iš kažkur atsiranda žuvėdrų pulkas...
... ir išsigandęs paukštis išlekiantis iš statulos akies, kurioje matyti greičiausiai lizdas. Tokios smulkmenos padaro visą tą vaizdą tikru :heart:
7. The Lighting of the Beacons.
Čia viena gražiausių akiai scenų: puikiai nufilmuotas kalnų peizažas, muzika.
Tikrai taip. Bet manęs čia neapleido mintis.. Kaip? Kaip jie greitai užsikabarojo taip aukštai? Ar jie ištisai prie jų budi? Kaip išlaiko tas malkas sausas taip aukštai? :D
Nors šiaip gal galima išties paaiškinti budėjimu ir medienos išmirkinimu kokioje alyvoje ar kur...

Man dar labai patinka Grafystės scenos. Nėra epinio garso takelio ir didingų scenų, bet viskas taip, na taip.... žemiškai ramu ir gera. :)

Kilo noras ir man vėl įsijungti kurį nors iš šių filmų...
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Nilde
Dešimtmečio Gandalfas
PranešimaiCOLON 454
UžsiregistravoCOLON 06 Bal 2006, 12:55

#5 Standartinė Nilde » 14 Vas 2010, 03:02

Aredhel rašėCOLONKilo noras ir man vėl įsijungti kurį nors iš šių filmų...
Man irgi! Gal ir gerai, kad čia Vilniuj tų filmų neturiu - grėstų naktis be miego. 8O Na, bent jau garso takelį užsileidau.

Man irgi labai patiko Grafystės scenos - taip jauku, toks kontrastas su kitais kraštais... Signalinių laužų uždegimas - :heart: O pati pačiausia, kai Gandalfas su Aragornu, Legolasu ir Gimliu atvyksta į Edorasą, Eovyna stovi ant laiptų, vėjas nuplėšia vėliavą ir ją nubloškia žirgams po kojų... O geriausia muzikinė tema - "The Rideris of Rohan".

Vartotojo avataras
Erendis
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 255
UžsiregistravoCOLON 07 Bir 2005, 19:05
MiestasCOLON Far over the misty mountains cold

#6 Standartinė Erendis » 14 Vas 2010, 20:42

Nilde rašėCOLONO pati pačiausia, kai Gandalfas su Aragornu, Legolasu ir Gimliu atvyksta į Edorasą, Eovyna stovi ant laiptų, vėjas nuplėšia vėliavą ir ją nubloškia žirgams po kojų... O geriausia muzikinė tema - "The Rideris of Rohan".
O taip!
:arrow:

Vartotojo avataras
greitmintis
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 162
UžsiregistravoCOLON 30 Spa 2009, 13:18
MiestasCOLON PC

#7 Standartinė greitmintis » 15 Vas 2010, 18:28

Galbūt dar dvi paminėtinos:
The Black Gate is Closed: šiurpiai sugaudžia orko ragas ir du troliai iš įsiučio atidaro vartus.
Buvo tokia vieta Pelenoro scenoje, Gothmogas taria: "Move into the city! Kill all in your path!". Iš karto girdisi kaip kažkoks orkas Mieste šaukia kažką klaikaus, bet klaikiausias jo balsas, kurio žodžiais nenusakysi.

Dveroudelfas, The Ring Goes South, Lotlorienas, Sarumano kalba, galėčiau vardint ir vardint...

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#8 Standartinė Indraja » 28 Vas 2010, 18:06

Oi, nežiūrėjau nuo to karto, kai per naujametį žiūrėjom filmus bei Goblino variantus... Nuo pernai ruošiuosi pažiūrėti vsas EE iš eilės, bet vis neprisiruošiu :? Tegu bus po vieną iš filmo - šiaip jų, aišku, kur kas daugiau...

FotR. Pradžia. Tamsa, I amar prestar aen, balsas, intonacijos, žodžiai. Tai akimirka, kuri mane užbūrė ir įtraukė į titrų bei apskritai vertimus.
TTT. EE - regėjimas apie Arvenos ateitį.
RotK. Gandalfas, besikalbantis su Pipinu apie gyvenimą ir mirtį.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

Re: Patikusios scenos

#9 Standartinė Laiqualasse » 10 Rgs 2010, 00:44

Atsiminiau dar vieną puikią sceną, atrodo, iš EE kažkurios: kai Frodas su Semu Itilijene praeina pro kažkada buvusią gražią skulptūrą, ant kurios orkai uždėjo kažkokią bjaurastį vietoje galvos. Bet staiga pro debesis prasiskverbia saulės spindulys ir viskas nušvinta, tokia puiki iliustracija Semo žodžiams, kad dar yra grožio pasaulyje.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#10 Standartinė Aredhel » 16 Rgs 2010, 23:32

Tos karaliaus skulptūros galva buvo nudaužta ir gulėjo ant žemės, ant jos buvo apaugęs žydinčių vijoklių vainikas, ta nudaužtą galvą saulė ir apšvietė, o semo žodžiai, jei neklystu, buvo "Žiūrėk, karalius vėl su karūna" ;) Graži scena :)
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
kanbera
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 21
UžsiregistravoCOLON 05 Rgs 2014, 01:13
MiestasCOLON Minas Tirith

#11 Standartinė kanbera » 16 Sau 2015, 03:05

Man patiko scena, kur Eovyna vaišino Aragorną savo gaminta sriuba (tik, man atrodo, čia iš pilnos versijos). Ji kažkokia jauki tokia. Ir dar kai Gimlis nudrimba nuo arklio ir Eovyna puola žiūrėt, ar jam viskas gerai (čia jos viena po kitos eina beveik iš karto).
Skalat maðr rúnar rísta, nema ráða vel kunni.
Þat verðr mörgum manni, es of myrkvan staf villisk.
Sák á telgðu talkni tíu launstafi ristna.
Þat hefr lauka lindi langs ofrtrega fengit.

Vartotojo avataras
Legolas86
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 128
UžsiregistravoCOLON 15 Rgp 2007, 20:39
MiestasCOLON LORIEN
CONTACTCOLON

#12 Standartinė Legolas86 » 16 Sau 2015, 14:19

o man patikusios vietos:
riveindellas :)
lorienas,
na dar kažkodėl patiko lembaso duonos scena :D, Haldiro mirtis (kažkaip romantiškai jis ten numirė Aragornui ant rankų, beveik visos scenos su elfais, Golumo scena kur ale jis geriečiu pasidarė :D hhmmm kas dar :D ....damn nesugalvoju jei ka pasipildysiu vėliau :D
VISA YRA TAI IR NE-TAI, TAI IR NE-TAI SYKIU, NEI TAI, NEI NE-TAI
Alassenya ná alat sinomë

Vartotojo avataras
kanbera
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 21
UžsiregistravoCOLON 05 Rgs 2014, 01:13
MiestasCOLON Minas Tirith

#13 Standartinė kanbera » 21 Sau 2015, 22:18

Va, prisiminiau dar vieną gerą vietą. Minas Tirito mūšyje kai atplaukia tie laivai, ir orkai stumia, kad tie jūrų žiurkės lėti. Tai tos ant kaktos išsprogusios akys, kai iš laivų iššoka Aragornas su prakeiktąja armija gerai atrodo. :D
Skalat maðr rúnar rísta, nema ráða vel kunni.
Þat verðr mörgum manni, es of myrkvan staf villisk.
Sák á telgðu talkni tíu launstafi ristna.
Þat hefr lauka lindi langs ofrtrega fengit.

BUTTON_POST_REPLY